Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire mre

poruka: 9
|
čitano: 3.449
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire mre".
3 godine
offline
Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire mre

Treba izbaciti cjepivo protiv popularnih pjesmi. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire
pankreas kaže...

Treba izbaciti cjepivo protiv popularnih pjesmi. 

 Pa izbačeno je, ne postoji. 

16 godina
offline
Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire mre

I jednako su stetne za organizam, pogotovo mozak.

- Psiho246
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire mre

Ajmoooooooo!


 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire
pankreas kaže...

Treba izbaciti cjepivo protiv popularnih pjesmi. 

 

pa ne znam, ja volim slušati popularne pjesme. I to sve, od hrvatskih do stranih.

 

5 godina
offline
Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire mre

Istraživači su pročešljali popis tisuću s najviše preuzimanja pomoću open-source MySQL implementacije SQL-a.

 

Što znači ova rečenica? 

 

Mogao si komotno izbaciti cijeli taj paragraf, smrdi na prepisivačinu bez razumijevanja

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire mre

ove godine IG nobel je iznimno zanimljiv. čudi me da ovi nisu upali (ili jesu, kao nominirani, pa su popušili jer je bilo i glupljih "istraživanja"). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire
encoding kaže...

Istraživači su pročešljali popis tisuću s najviše preuzimanja pomoću open-source MySQL implementacije SQL-a.

 

Što znači ova rečenica? 

 

Mogao si komotno izbaciti cijeli taj paragraf, smrdi na prepisivačinu bez razumijevanja

 

Pročešljali popis 1000 najviše preuzetih pjesama, informacije se nalaze u vjerojatno javno dostupnoj bazi, za čitanje podataka u bazi koristi se SQL, sam SQL označava definiciju (programskog) jezika s pravilima pisanja, a njegovih implementacija je nekoliko, MS SQL, Oracle, postgre, ... ili open source MySQL (dakle kao recimo definicija DOCX dokumenta, može ga se napisati u Wordu ili primjerice open source rješenju Libre Office).

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2021 12:27 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
5 godina
offline
Re: Znanstvenici tvrde da se popularne pjesme šire
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
encoding kaže...

Istraživači su pročešljali popis tisuću s najviše preuzimanja pomoću open-source MySQL implementacije SQL-a.

 

Što znači ova rečenica? 

 

Mogao si komotno izbaciti cijeli taj paragraf, smrdi na prepisivačinu bez razumijevanja

 

Pročešljali popis 1000 najviše preuzetih pjesama, informacije se nalaze u vjerojatno javno dostupnoj bazi, za čitanje podataka u bazi koristi se SQL, sam SQL označava definiciju (programskog) jezika s pravilima pisanja, a njegovih implementacija je nekoliko, MS SQL, Oracle, postgre, ... ili open source MySQL (dakle kao recimo definicija DOCX dokumenta, može ga se napisati u Wordu ili primjerice open source rješenju Libre Office).

Pitanje je bilo retoričko, svejedno hvala na trudu :) 

 

Znam što je MySQL, ali mislim da navedena rečenica (niti paragraf) ne doprinose previše članku. Onaj tko zna što je MySQL, nije mu ovo bilo pretjerano informativno jer je svejedno kako su obradili podatek (MySQL/Excel/PowerBI), a tko ne zna, nije ni naučio ovime nego ostao više zbunjen

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice