70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

poruka: 52
|
čitano: 9.464
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego".
7 godina
neaktivan
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego
U kino idu oni koji kod kuce nemaju ekran od 10 metara
 
0 15 hvala 0
13 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

Naravno, al doma je džabe :D

 
19 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu
andre_delambre kaže...

Naravno, al doma je džabe :D

 skoro, bez min 200+kn u depu ni ne pomisljam ici u kino s zenom i djecom!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

Nije bitno gdje ljudi radije gledaju filmove, nego gdje stvarno gledaju filmove. A 99% ljudi sigurno stvarno gleda filmove kod kuće nego u kinu.

Tako da promašena studija.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

Kina su postala malo preskupa, ali ako dobijem na lutriji vjerovatno bih išao u kino jednom sedmično. Zasad iskorištavam prednosti gledanja kod kuće, samo što mi se dešava da jedan film gledam nekoliko dana jer se tako udobno smjestim da brzo zaspim i onda sljedeći dan nastavljam tamo gdje sam stao, to jest zaspao.

 
27 2 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

Na prste jedne ruke mogu nabrojati koliko sam puta nogom kročio u kino. Osobno, uživam u filmskim remek djelima uz 24-inčni monitor pa ponekad i 17'', a kino raspored nisam pratio jer me premijere novih filmova ne intrigiraju.

Film je za mene počeo davno, i umro davno. 21. stoljeće je isporučilo dobrih filmova koji se mogu pogledati u okviru jednog mjeseca, ni toliko, govoreći u nekom racionalnom vremenu.

- Speaking IMHO.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
Moj PC  
3 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

Slažem se s nekim kometatorima članka da većina ljudi (barem u Hrvatskoj) ne ide u kino, a samo Zagreb je imao desetak kina. Pravi ugođaj uz druženje prije predstave pa i poslije, pa makar to bilo samo hodanje, sjedenje uz nekoga u kinu je neponovljivi doživljaj i osjećaj. ima još puno toga ali to je osnova.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

Zašto da platim 100-200 kn za odlazak u kino da bi me ometala današnja mladež sa svojim hihotanjem i prčkanjem po mobitelu dok traje film?

 

Fino pričekam da na KODI izađe dobra kvaliteta, zavalim se na kauč, otvorim si pivo i čips i uživam na miru.

 
9 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

he he he

 

zaljubljenici u filmove - ne zna ima se točan broj zato da bi se med njima i riječi građani pomislilo na znak jednakosti u domeni ukupnog broja.

Dakle 70% zaljubljenika u filmove...a to je populacija od moža 5% svih građana obožava ići u kina, pa onda kaj vi ostali čekate, dajte odite u to kino da ne propadne..

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

toliko filmova izlazi svaki dan "online" da uopce nemam potrebu ic u kino i slusat tuđe žvakanje, stupanje, hihotanje, blicanje raznih mobitela jer jbg ipak se mora pogledat tko ti je nesto lajko svakih 10sec...

 

tak da radije doma u miru pogledam film koji me zanima bez živciranja  

Moj PC  
1 5 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

Ok mi je ići u kino i pogledati koji film, posebno kada igra nešto što dugo očekivam... Onda odem u kino u Puli i zgražam se koliko je loše, za koje sam platio 30kn..

SkorvY
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

Koliko shvacam skoro svi vi nemate novca da odete u kino i krivite mobitele, smjeh i žvakanje drugih za to.

Moj PC  
8 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

odlazak u kino oduvijek je bio kupovanje mačka u vreći, porez na hlebince. internet je ispravio nepravdu.

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu
Zajeb kaže...

Koliko shvacam skoro svi vi nemate novca da odete u kino i krivite mobitele, smjeh i žvakanje drugih za to.

 loše shvaćaš 

13 godina
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu
Ja sam sa svojih cetrdesetak godina valjda staromodan, ali ja i zena sa frendovima volimo otic u kino, prije/nakon/tokom kina na pivu pa veceru. Srecom, radimo i zaradjujemo svi, pa nam je financijski faktor manje bitan, a kina u zagrebu dosta dobra.

Imam doma vise nego pristojno kucno kino, ali kino mi je ipak puno zabavnije. Cak i dezurni kreteni i smetala u kinu me ne smetaju, volim kad suskaju vrecice od cipsa ili kokica, to mi je nekako dio kino folklora. Staromodan kao sto rekoh, valda uspomene iz davnih dana kada kao derista uopce nismo razumjeli film, ali smo se zabavljali bacanjem kostica sa balkona :)
(da, nekad su kina imala balkone, i nekad su ~desetgodisnjaci sami izlazili u kino u coporima :) ).
 
9 0 hvala 0
10 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

Hm, za kina nas vežu lijepa sjećanja, nije da se radilo samo o dugo očekivanim filmovima, nego se radilo i o prvim ljubavima...

 

...well, ista stvar je i sa gledanjem tekme na stadionu ili ispred monitora(TV)...ništa ne može zamijeniti neposredno iskustvo koje se stječe kada si na licu mjesta gdje se nešto odvija.

Oleg se isto dotaknuo u jednoj(nedavno) kolumni da mu ekipa prigovara zašto odlazi na udaljene lokacije fotkati prirodu, kada bi to eventualno mogao pronaći negdje bliže....Međutim, ekipa ne kuži da za neka iskustva moraš biti na pravoj lokaciji u pravo vrijeme, kako on piše....

 

Mada ima ekipe kaj je ozbiljno zabrijala da im alternativna, okrnjena spoznaja doživljanja može biti zamjena za onaj glavni, jedini uživo osjećaj doživljaja.

Ono tipa, nema djevojku, al' ima kompjuter....

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

U srijedu pogledao novi Alien. Stvarno je to kino postalo preskupo. Ulaznica je koštala čak 22 kune.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu
Takoder, evo Logana sam gledal cijeli tjedan al doslovno
Potpis
16 godina
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu
natko kaže...

U srijedu pogledao novi Alien. Stvarno je to kino postalo preskupo. Ulaznica je koštala čak 22 kune.

 To si gledao u nekom lokalnom kinu u manjem gradu gdje je veličina ekrana 5m, a zvuk imaš bolji doma na 5.1 kućnom kinu...

 

Cinestar cijene se kreću cca 35-55kn, nekad i više. Tu su ti razni dodatci na cijenu tipa za 3D naočale, pa za filmove koji traju duže od 2h i takve neke stvari... uglavnom pretjeruju. odem 1-2x godišnje i to ako je stvarno neki dobar film, inače ne idem...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.5.2017 11:06 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

valjda vam je jasno da se u kino ne ide radi kvalitete filmova 

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego
Kino je više izlazak nego film, osim ako pričamo o malim kinima i umjetničkim filmovima.

Druga komponenta su spojevi - ako relativno rano potencijalnu buduću curu pozoveš doma na film, vjerojatno će pretpostaviti da se radi o usputnoj ševi, dok poziv u kino upućuje na ozbiljnije namjere.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu
lllnuclearlll kaže...
natko kaže...

U srijedu pogledao novi Alien. Stvarno je to kino postalo preskupo. Ulaznica je koštala čak 22 kune.

 To si gledao u nekom lokalnom kinu u manjem gradu gdje je veličina ekrana 5m, a zvuk imaš bolji doma na 5.1 kućnom kinu...

 

Cinestar cijene se kreću cca 35-55kn, nekad i više. Tu su ti razni dodatci na cijenu tipa za 3D naočale, pa za filmove koji traju duže od 2h i takve neke stvari... uglavnom pretjeruju. odem 1-2x godišnje i to ako je stvarno neki dobar film, inače ne idem...

 

 U Cinestar kinu sam bio. Imaju dane kada je ulaznica jeftinija. I nema šanse da je doma bolji zvuk o kakvog god da se kućnom kinu radilo.

14 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

U kino se isplati otići u GoldClass, ali je broj sjedala vrlo mali pa gotovo nikad nema karata. Bar ne za ono što bih ja možda pogledao u kinu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu
jozef kaže...

U kino se isplati otići u GoldClass, ali je broj sjedala vrlo mali pa gotovo nikad nema karata. Bar ne za ono što bih ja možda pogledao u kinu.

 Točno, ali meni je broj sjedala taman. 

Smeta me kad i tamo prikazuju ono što meni osobno nije po guštu, filmove u nadri 3D tehnologiji. Kad se zeznem i ne skužim da je 3D projekcija najrađe bi se okrenul i otišel van, jer mi mučenje sa naočalama kvari kompletan doživljaj filma.

I u goldclassu je nažalost zvuk malčice preglasan za moj ukusu, tj kvaliteta se "nadoknađuje" kvantitetom, pa si uvijek ponesem čepiće za uši.

 

Sve u svemu, da gold class je kino kak treba biti, ostalo - luk i voda ako smijem imati mišljenje.

 

 

14 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

na ovom bugovom portalu sve sami siromasi,nemaju za original cd-e,blu ray,igru,odlazak u kino, intelovi procesori su im skupi,pa ako je tako vrijeme je za promijenu radnog mijesta

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu
natko kaže...

 

 U Cinestar kinu sam bio. Imaju dane kada je ulaznica jeftinija. I nema šanse da je doma bolji zvuk o kakvog god da se kućnom kinu radilo.

 

Srijedom je jeftinije.

A što se tiče zvuka - tu se nikako ne mogu složiti.

 

Ako mjeriš kvalitetu zvuka po glasnoći onda da - u Cinestaru je predobar.

Inače meni je katastrofa.

Ja sam si prije par godina kod kuće složio kućno kino - 9.1 sustav, na zvuk sam potrošio oko 35.000 kn, u nijednom kinu nisam čuo bolji zvuk.

7 godina
neaktivan
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

ne idem u kino često al kad odem idem na neki film koji se neće još dugo prikazivati i oko kojeg nema toliko "hypea". Dvorana poluprazna a filmovi često znaju biti nedosadni, dapače čak i zanimljivi no jedini minus je cijena i to šta mi do najbližeg kina treba pol sata vožnje.

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu
hakintosrh kaže...

ne idem u kino često al kad odem idem na neki film koji se neće još dugo prikazivati...

 koji su to filmovi "koji se neće još dugo prikazivati"?

10 godina
offline
Re: 70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu

@blackalbum

 

Frende, brijem da nije problem u radnom mjestu, nego u njihovim glavama. Zabrijali su krivo na neke stvari.

Ako nemaš za nekaj love, pa kaj onda?

Ako nešto odlučiš čvrsto kupiti, ako si imalo vrijedan, budeš to zaradio. Uštedio.

Ne mislim na tebe, dakako, nego na ove o kojima ti pišeš.

 

Sam je problem kaj oni ne znaju hoće, htjeli bi sve, al' da to netko drugi plaća. Al' to tako baš ne ide u životu. To jednostavno nije prirodni poredak stvari.

 

Svoje osobne probleme bi htjeli riješavati preko materijalnih stvari.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
offline
70% ljudi i dalje radije filmove gleda u kinu nego

ja sam u kinu u prosjeku jednom u dva tjedna. imam studentsku karticu cinestara tako da su mi karte uvijek oko 23-27 kn, ovisno dal je obicni 2d ili neki extreme ili 3d(sto pokusavam izbjec jer mi je bezveze, preferiram obicni 2d). vecinom nista ne jedem unutra, nekad znam uzet nachose koji su mi vrh u cinestaru. kino mi je nekako dio kulture, isto kao otic na cugu, van, tako i u kino. a i ima filmova koje jedva docekam da u kino dodu, a di tek da cekam da izade odlicni primjerak na torente.

 

isprobo sam sve dvorane u cinestaru osim ovog 4dx-a, to imam u planu vec duze ali nikako nac pravi film za to. u gold classu sam bio jednom, vodio curu, to mi je bacen novac bio, ispalo me preko 300 kn za nas dvoje(dvije karte po 125 kn, plus jedna cuga i eto te na 300 kn) a za tu lovu sam ju mogo vodit u obicni 2d i poslije na veceru u restoran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice