Analitičari tvrde kako se iPhone 7 prodaje bolje o

poruka: 6
|
čitano: 1.512
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Analitičari tvrde kako se iPhone 7 prodaje bolje o".
13 godina
offline
Analitičari tvrde kako se iPhone 7 prodaje bolje o

Očito je problem u cijeni... umjesto da je jeftiniji i da se zove 7S nazvali su ga 8 i poskupili... I sad je ni vrit ni mimo 

Tko je htio bolji, kupit će X, a tko je bio zadovoljan sa starim i čekao da pojeftini očito će morati kupovati 7 dok ih ima...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Analitičari tvrde kako se iPhone 7 prodaje bol
Pa poskupio je za 50 USD a serijski dolazi s duplo vise memorije, umjesto 32 sada daju 64 gb. Obzirom koliko su 6s i 7 brzi, vlasnici navedenih bi bili bedasti mijenjati ih
Ja ću svakako preskočiti ovaj i idući ciklus, a ako se faceid pokaže funkcionalan i u drugim pozicijama osim iz ruke, možda uskočim, ali stvarno možda za dvije tri godine
Ja rekoh
9 godina
offline
Re: Analitičari tvrde kako se iPhone 7 prodaje bol
Na temelju cega oni to tvrde?
Nekih izvjesca prodaje,nakon par dana?
Obicni kockari i dangube
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Analitičari tvrde kako se iPhone 7 prodaje bolje o

Sedmica je pojeftinila 100$, mob je zvjer, isto zgleda kao osmica, iako je osmica hardwerski jaca razlika IRL u brzini nije vidljiva...

Naravno da se bolje prodaje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Analitičari tvrde kako se iPhone 7 prodaje bolje o

Izgleda da su se malo ljudi opametili, malo ali veseli.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Analitičari tvrde kako se iPhone 7 prodaje bolje o

Ne čudi me, ja sam isto razmišljao da bih kupio 7-icu sad jer puno isplativija. Jedina mana je da ih više nema sa 256 GB, ostalo mi i nije previše bitno. Očito većina čeka X

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice