Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

poruka: 44
|
čitano: 5.568
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea".
14 godina
neaktivan
offline
Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

Jako su pametni, inovatori najveći na svijetu... Ovo za slikanje uopće ne postoji godinama na desetak besplatnih aplikacija na Androidu.

 

Ja sam mislio da se ti otisci safely snimaju i spremaju i da ih se ne može rekonstruirati iz tih zapisa. Ovo fino smrdi na invejžn of prajvasi, koliko god moglo biti korisno.

Moj PC  
15 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

Plus lociranje telefona...

16 godina
online
Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

Bitno da svi kenjkaju da ih windowsi špijuniraju , no tko je Microsoftu kriv, mogli su i oni to svoje špijuniranje izreklamirati da je to za sigurnosti

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

Ulazak u kameru, otisci prstiju, pa više niti u svojoj sobi nisi siguran da li te netko gleda :D

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
PlayMaker10 kaže...

Ulazak u kameru, otisci prstiju, pa više niti u svojoj sobi nisi siguran da li te netko gleda :D

 Zato kupiš BlackBerry pa dobiješ notifikaciju ako ti neki app iskoristi kameru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 9:45 (Mirko935).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Mirko935 kaže...
PlayMaker10 kaže...

Ulazak u kameru, otisci prstiju, pa više niti u svojoj sobi nisi siguran da li te netko gleda :D

 Zato kupiš BlackBerry pa dobiješ notifikaciju ako ti neki app iskoristi kameru.

 Svaka im čast na tome ali zna se da na smartphoneu, laptopu i tako dalje nema privatnosti niti 5%.

15 godina
offline
Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

bu zanimljivo kad nestane naramak još nedefloriranih ajfona iz kamiona (na koje je papak otisnuo tek neki jadan kinez iz foxxcona) ili netko nađe izgubljenu napravu (koja je, jasno, draga uspomena) i pokuša je vratiti a očas ga opkole specijalci s dugim cijevima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
PlayMaker10 kaže...

 Svaka im čast na tome ali zna se da na smartphoneu, laptopu i tako dalje nema privatnosti niti 5%.

 Naravno da nema, ja sam prvi koji nema ništa protiv telemetrije u Windowsima i slično, ali svejedno se zapitam šta će koji k Snapchatu moja lokacija svakih par minuta dok je u pozadini ili u sleepu, i ne koristim ga nikako. Još mi idiot troši bateriju, a nitko ga ništa nije pitao. Čak ni Facebook to ne radi.

15 godina
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Treba im lokacija da dobijes filtere. Poludio bi da onu sekundu kad otvorim Snapchat ne mogu zalijepit Dubrava preko sebe.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
CroFan kaže...
Treba im lokacija da dobijes filtere. Poludio bi da onu sekundu kad otvorim Snapchat ne mogu zalijepit Dubrava preko sebe.

 A filteri... lol

Nekako mi zdrav razum nalaže da je za to dovoljno da zatraži lokaciju samo kad ga otvorim ili, još razumnije, kad krenem ubaciti filter, a ne svakih pola minute, ali ok. Ima nas svakakvih. :D

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

Sta je snapchat? ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Torent kaže...

Sta je snapchat? ;)

 To sam se i ja pitao prije par mjeseci. Još uvijek nisam shvatio što klinci vide u tome. Uvjerljivo najgluplji mogući način IM komunikacije. Jedina svrha koju vidim je slanje slika genitalija.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 14:10 (Mirko935).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

PA ne treba  ti snapchat za to ;)

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Torent kaže...

PA ne treba  ti snapchat za to ;)

 Ne treba, ali deci je valjda cool što mogu okolo slati gole slike a da one same nestanu nakon 10 sekundi i ne ostanu nigdje spremljene. :D

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

Pa sto ne kazes da i to radi ;) Pa to se mora probati ;)

7 godina
online
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Mirko935 kaže...
Torent kaže...

PA ne treba  ti snapchat za to ;)

 Ne treba, ali deci je valjda cool što mogu okolo slati gole slike a da one same nestanu nakon 10 sekundi i ne ostanu nigdje spremljene. :D

Hmmm.....

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

Pa nije valjda da niste znali za to...

 

Inače i BBM ima Timed messages, ako hoćete ozbiljniju alternativu. Meni je Snapchat pretjerano childish sa svim onim filterima i glupostima. BBM se da iskoristiti i za normalnu komunikaciju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 15:45 (Mirko935).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

nikad mi nije bilo jasno zasto se radi tolika drama oko toga da vas neko "spijunira"???

Stvarno mislite da ste toliko zanimljivi?mene osobno nije briga jeli me ko spijunira,niti sam terorist,niti imam drzavne tajne itd...

vrlo vjerovatno ako postoji netko ko pregledava moj mob,umra je od dosade

7 godina
online
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Mirko935 kaže...

Pa nije valjda da niste znali za to...

 

Inače i BBM ima Timed messages, ako hoćete ozbiljniju alternativu. Meni je Snapchat pretjerano childish sa svim onim filterima i glupostima. BBM se da iskoristiti i za normalnu komunikaciju.

 Hmmmm....

A sad najzanimljivije pitanje, možeš li opaliti screenshot poruke u Snapchatu i u BBM?

Ako možeš, gubi se dio funkcionalnosti...

Npr., hipotetski, ja pošaljem sliku tukija nekoj udanoj ženi s vremenom isteka nakon 10 sekundi.

I ona odluči da joj se jako sviđa, pa opali screenshot i spremi si u galeriju.

A ja znam da joj muž prčka po mobitelu, i eto problema.

*Hipotetski

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 16:12 (fer-de-lance).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Mirko935 kaže...

Pa nije valjda da niste znali za to...

 

Inače i BBM ima Timed messages, ako hoćete ozbiljniju alternativu. Meni je Snapchat pretjerano childish sa svim onim filterima i glupostima. BBM se da iskoristiti i za normalnu komunikaciju.

 Cuo jesam ali me nije interesovalo. Nemam ni whatsup a kamoli to ;)

sporttest kaže...

nikad mi nije bilo jasno zasto se radi tolika drama oko toga da vas neko "spijunira"???

Stvarno mislite da ste toliko zanimljivi?mene osobno nije briga jeli me ko spijunira,niti sam terorist,niti imam drzavne tajne itd...

vrlo vjerovatno ako postoji netko ko pregledava moj mob,umra je od dosade

 Eto vidis da si opasan po okolinu ;)

fer-de-lance kaže...
Mirko935 kaže...

Pa nije valjda da niste znali za to...

 

Inače i BBM ima Timed messages, ako hoćete ozbiljniju alternativu. Meni je Snapchat pretjerano childish sa svim onim filterima i glupostima. BBM se da iskoristiti i za normalnu komunikaciju.

 Hmmmm....

A sad najzanimljivije pitanje, možeš li opaliti screenshot poruke u Snapchatu i u BBM?

Ako možeš, gubi se dio funkcionalnosti...

Npr., hipotetski, ja pošaljem sliku tukija nekoj udanoj ženi s vremenom isteka nakon 10 sekundi.

I ona odluči da joj se jako sviđa, pa opali screenshot i spremi si u galeriju.

A ja znam da joj muž prčka po mobitelu, i eto problema.

*Hipotetski

 Ako tako gledas nista nije sigurno ;) Moze se usliakti drugim aparatom i eto arhive...Kako ces se zastiti od toga? ;)

7 godina
online
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Torent kaže...

 Ako tako gledas nista nije sigurno ;) Moze se usliakti drugim aparatom i eto arhive...Kako ces se zastiti od toga? ;)

 *Hipotetski

Baš bude ona u 3 sata u noći očekivala tak nekaj i držala fotoaparat kraj sebe....

A screenshot uvijek može opalit.

Ali kužim kaj želiš reći, i u pravu si, jedino kaj je sigurno u životu je smrt, i PDV...

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
sporttest kaže...

nikad mi nije bilo jasno zasto se radi tolika drama oko toga da vas neko "spijunira"???

Stvarno mislite da ste toliko zanimljivi?mene osobno nije briga jeli me ko spijunira,niti sam terorist,niti imam drzavne tajne itd...

vrlo vjerovatno ako postoji netko ko pregledava moj mob,umra je od dosade

 Ne znam zašto si se referirao na moj post... Ja uopće ne brijem na takve stvari. Sasvim mi je razumljivo da npr. Facebook zatraži lokaciju svakih par sati i slično. Ali da nešto traži lokaciju svakih pola minute mi nema nikakvog smisla ako ne koristim aplikaciju. Usto sigurno i malo baterije potroši na nešto što uopće nema smisla.

fer-de-lance kaže...

 Hmmmm....

A sad najzanimljivije pitanje, možeš li opaliti screenshot poruke u Snapchatu i u BBM?

Ako možeš, gubi se dio funkcionalnosti...

Npr., hipotetski, ja pošaljem sliku tukija nekoj udanoj ženi s vremenom isteka nakon 10 sekundi.

I ona odluči da joj se jako sviđa, pa opali screenshot i spremi si u galeriju.

A ja znam da joj muž prčka po mobitelu, i eto problema.

*Hipotetski

 Sa BBM-om se ne može. Prvi problem je što moraš držati prst na ekranu da bi ti prikazalo sliku, a ako i uspiješ stisnuti Volume down i Power dobiješ ovakvu notifikaciju (prva slika). Pokušao sam i sa Screencapom na rootanom mobitelu i slike su pokvarene, druga slika. Malo sam lijen sad opet Snapchat instalirati, sigurno ima tu ljudi koji znaju.

 
 

 

Torent kaže...

 Cuo jesam ali me nije interesovalo. Nemam ni whatsup a kamoli to ;)

 Ti si još na SMS-u, ha?

 

Torent kaže...

 Ako tako gledas nista nije sigurno ;) Moze se usliakti drugim aparatom i eto arhive...Kako ces se zastiti od toga? ;)

 Eh, jbg sad... Sumnjam da se nekom da toliko zaje*avati zbog jedne slike ku*ca ili sisa.

 

EDIT: Iako sam prije nekad čuo da sa BBM-om dobiješ obavijest ako druga strana pokuša napraviti screenshot, možda je ovo "Couldn't capture screenshot" samo na mom mobitelu jer je BB-ov. Na drugom mi ne radi Volume Down tipka pa ne mogu probati normalan screenshot napraviti hahaha, ali vjerojatno dobiješ isto kao i s ovim Screencapom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 17:01 (Mirko935).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
fer-de-lance kaže...
Torent kaže...

 Ako tako gledas nista nije sigurno ;) Moze se usliakti drugim aparatom i eto arhive...Kako ces se zastiti od toga? ;)

 *Hipotetski

Baš bude ona u 3 sata u noći očekivala tak nekaj i držala fotoaparat kraj sebe....

A screenshot uvijek može opalit.

Ali kužim kaj želiš reći, i u pravu si, jedino kaj je sigurno u životu je smrt, i PDV...

A imaš i vrijeme kad šalješ takve slike...  Nekako mi je jako detaljna tvoja priča za nešto hipotetsko hahaha

7 godina
online
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Mirko935 kaže...

A imaš i vrijeme kad šalješ takve slike...  Nekako mi je jako detaljna tvoja priča za nešto hipotetsko hahaha

 

Ne znam o čemu pričaš....

Pa nisam ja takav 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
fer-de-lance kaže...
Mirko935 kaže...

A imaš i vrijeme kad šalješ takve slike...  Nekako mi je jako detaljna tvoja priča za nešto hipotetsko hahaha

 

Ne znam o čemu pričaš....

Pa nisam ja takav 

 Hahaha, e, da, još jedna super stvar ako se bojiš ljutog muža, svaku normalno poslanu poruku u BBM-u možeš "povući" (retract). I fino nestane i s tvog i s njenog mobitela. Naravno, ako joj pošalješ sliku pa si ju ona spremi drugdje u međuvremenu, onda ti nema spasa.

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
fer-de-lance kaže...
...

 *Hipotetski

Baš bude ona u 3 sata u noći očekivala tak nekaj i držala fotoaparat kraj sebe....

A screenshot uvijek može opalit.

Ali kužim kaj želiš reći, i u pravu si, jedino kaj je sigurno u životu je smrt, i PDV...

 Ovo za pdv nisam siguran barem ovdje na balkanu ;)

Mirko935 kaže...
...

A imaš i vrijeme kad šalješ takve slike...  Nekako mi je jako detaljna tvoja priča za nešto hipotetsko hahaha

 Iskustvo prsti na sve strane ;) ISto kad mi kolege kazu da slike golih zena iskacu same po ekranu ;) Ma nemoj ;) Kako meni ne iskacu ;)

Mirko935 kaže...
...

 Hahaha, e, da, još jedna super stvar ako se bojiš ljutog muža, svaku normalno poslanu poruku u BBM-u možeš "povući" (retract). I fino nestane i s tvog i s njenog mobitela. Naravno, ako joj pošalješ sliku pa si ju ona spremi drugdje u međuvremenu, onda ti nema spasa.

 

 Mozes i na viberu ;) S tim da viber ima mogucnost skrivanja chata ;) Znam, iskustvo ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2016 17:37 (Torent).
14 godina
neaktivan
offline
Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea

For the sake of science i zdravlja kolege fer-de-lance sam probao i sa Snapchatom, na njemu samo piše da je netko napravio screenshot, slika se spremi najnormalnije. Za komunikaciju sa udanim ženama definitivno koristiti BBM.

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Torent kaže...

 Iskustvo prsti na sve strane ;) ISto kad mi kolege kazu da slike golih zena iskacu same po ekranu ;) Ma nemoj ;) Kako meni ne iskacu ;)

 

 Mozes i na viberu ;) S tim da viber ima mogucnost skrivanja chata ;) Znam, iskustvo ;)

 Daj ih pitaj kako su dobili to da žene iskaču po ekranu. Ta funkcija mi treba.

 

Znači, i ti imaš iskustva.  A ima li ove timed messages u Viberu?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Mirko935 kaže...

For the sake of science i zdravlja kolege fer-de-lance sam probao i sa Snapchatom, na njemu samo piše da je netko napravio screenshot, slika se spremi najnormalnije. Za komunikaciju sa udanim ženama definitivno koristiti BBM.

 Sa svojom ili tudjim udatim zenama? ;)

Mirko935 kaže...
Torent kaže...

 Iskustvo prsti na sve strane ;) ISto kad mi kolege kazu da slike golih zena iskacu same po ekranu ;) Ma nemoj ;) Kako meni ne iskacu ;)

 

 Mozes i na viberu ;) S tim da viber ima mogucnost skrivanja chata ;) Znam, iskustvo ;)

 Daj ih pitaj kako su dobili to da žene iskaču po ekranu. Ta funkcija mi treba.

 

Znači, i ti imaš iskustva.  A ima li ove timed messages u Viberu?

 Sta je timed messages? Odlozeno slanje? Nema a ne vidim i poentu? ;) A sto se tice iskustva sa viber da imam ;) Koristim svakodnevno ;) A za zene klikcu na enlarge...kinki teen i sl ;) A meni kazu googla po wikipediji i gledao zadnje rezultate iz CERN-a oko bozona ;)

7 godina
online
Re: Apple osmislio kako pronaći kradljivce iPhonea
Torent kaže...

 Sta je timed messages? Odlozeno slanje? Nema a ne vidim i poentu? ;) A sto se tice iskustva sa viber da imam ;) Koristim svakodnevno ;) A za zene klikcu na enlarge...kinki teen i sl ;) A meni kazu googla po wikipediji i gledao zadnje rezultate iz CERN-a oko bozona ;)

 Zanimljivo, i meni su Brrazersi spremljeni pod "CERN" u favoritesima....

Koja slučajnost....

Pokvareni umovi jednako razmišljaju....

Sad već mislim kak da napravim foldere naziva: LHC, NIF, nuklearna fuzija, efikasnost Otto motora s DOHC konstrukcijom, itd.

Predložite nazive....

Nekaj kaj nikoga ne zanima.

Kruha i igala...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice