Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

poruka: 64
|
čitano: 10.617
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One".
9 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Cool
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

3... 2... 1...

 

 

 

 

Rimcev stari je syebo ljude i drzavu u pretvorbi, puj.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
nixass kaže...

3... 2... 1...

 

 

 

 

Rimcev stari je syebo ljude i drzavu u pretvorbi, puj.

 Plus taj auto ne postoji

15 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
dejo6 kaže...
nixass kaže...

3... 2... 1...

 

 

 

 

Rimcev stari je syebo ljude i drzavu u pretvorbi, puj.

 Plus taj auto ne postoji

 Bas evo samo cekam da krene. Obicno se zalete oko desetog upisa.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Taj auto je laž
8 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Ovo ce biti zanimljivo. Nema sredine: ili ce ga popljuvati do daske ili mu pjevati hvalospjeve. Naravno u svom stilu. Pripremite kokice.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Bilo bi najzanimljivije da su i auto i Rimca dali ekipi sa foruma...

Hvaljen isus i marija vesela je šokadija
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
BTW, bio sam u Rimcevoj "stali". Ako ste ikad vidjeli makar na TV-u kako izgleda garaza momcadi Formule 1, onda mozete zamisliti njegovu tvornicu. Savrseno uredo, organizirano, s vrhunskom opremom i mladim ljudima koji rade na cudesnim stvarima.
I da - auto postoji :) Cudo jedno od zvijeri. I bicikl - juri ko zmaj. Ma, tko ima priliku treba otici i vidjeti.
Stvarno vrijedi za svakog tehno zaljubljenika.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
14 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
Postoji ALI ne moze skretat😂
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

katastrofa

sto ce ga vozat naprid nazad jer u zavoj to smece ne ide

Samsung S8+
Moj PC  
1 7 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
pasko kaže...

katastrofa

sto ce ga vozat naprid nazad jer u zavoj to smece ne ide

 <div class="editor_quote"><div class="editor_quote_header">pasko kaže...</div><div class="editor_quote_content"><p>katastrofa</p><p>sto ce ga vozat naprid nazad jer u zavoj to smece ne ide</p></div></div><p>&nbsp;</p>

Ha istina

Ja sam svog probao na Grobniku ... Nije baš nešto na pisti.

Međutim u Monacu sam glavna faca kad se pojavim.

Ipak nisam siguran dali ću kupovati novi auto od Rimca.
Naime bacio sam oko na Golf V - predivan auto. San snova. 

14 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Dok taj auto ne napravi krug po Nürburgring-u sve je to rekla kazala

jebes auto koji je dobar samo za od 0-450m pa ni po Zagrebu nije mogao napravit dir na mu nije procurila voda

a kad se vozio po jadranskoj magistrali vozio je 50 km/h da negdje ne izleti

uspješan poduzetnik, koji nije proizveo ništa, prodao ništa ali je svaki mjesec poduzetnik mjeseca... naravno tako koju godinu,a 80% zarade firme su mu drzavni poticaji

i svaki mjesec upravo je prodao prvi primjeriak svog vozila nekom anonimcu, do sad sam izbojao da je prodao preko 30 x po prvi puta svoj koncept

i jos kad se povuce pitanje pocetnog kapitala 

ma 

Samsung S8+
Moj PC  
4 3 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Jel mu nono ustaša ili partizan? 

 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
pasko kaže...

katastrofa

sto ce ga vozat naprid nazad jer u zavoj to smece ne ide

 

O 'bem ti, Ko vidoviti Milan sam postao.

 

Evo ga prvi tocno u desetom upisu

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
nixass kaže...

Rimcev stari je syebo ljude i drzavu u pretvorbi, puj.

Realno govoreći, u svakoj normalnoj državi bi morao dokazivati podrijetlo imovine, ali kako nismo u normalnoj državi...

 

Neovisno o početnom kapitalu, Rimac je u prvu ruku vješt biznismen koji zna osmisliti i upakirati proizvod, a tek onda inovator. Zna napraviti hype, a kakav je proizvod to ćemo sad valjda i vidjeti.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
nixass kaže...

3... 2... 1...

 

 

 

 

Rimcev stari je syebo ljude i drzavu u pretvorbi, puj.

 

U redu je da ljudi kažu svoje mišljenje. Ja se slažem da mu je stari teška lopuža a on samo jedan zaigrani mladić s gomilom para i viškom slobodnog vremena koji je okupio genijalce. Prije tog "projekta" snimao se dok vozi nabrijani BMW M3. (Veliki uspjeh, skoro kao Tesla). I koordinirao stvoranje nečeg super, nipošto čudesnog jer sve stvari koje je "on napravio" drugi su napravili prije njega, od brze električne jurilice do bicikle koja je skuplja od naked Honda motocikla 750 kubika.

 

Meni se osobno vozilo sviđa, izgleda lijepo, valjda ima dobre performanse iako nitko nikad nije to provjerio. Biciklica izgleda super i vozi super, dapače za 80,000 kn očekuješ da bude super. Auto je ko Ferrari, iako za tu cijenu možeš kupiti zajedno Ferrari, Labroghini i Pagani Zondu. On je zaposlio 200 ljudi, ma samo da se radi itd. To što mu je stari pokrao para toliko da su drugih 20,000 ostali bez posla i bankrotirali, to ćemo prešutiti.  Nije to uopće bitno. Nitko da podigne lijevu obrvu.

 

Eto, ja sam krenuo prvi u pljuckanje. Dajte mi crveni karton.

 

15 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Auto ne postoji, rimac prodaje bureke,ja bi to bolje da je meni caca dao........rimac firma ima 40 ljudi zaposlenih samo za sivanje koze, ukupno prek 200. Nek je prosjecana placa 1500 eura treba mu godisnje 3.5 miljona eura za netto place....izgleda da je caca ukro bar 500 miljardi eura....

 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Ja jednostavno ne mogu vjerovati da postoje ovakvi ljudi i da pljucaju po svemu! Pa vas treba eutanizirati! 

 
2 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
AA-d00d kaže...
Postoji ALI ne moze skretat😂

  https://youtu.be/PCBxNWDvx8k 

 

 video u kojemu nekakvi lord, vlasnik bugatti veyrona hvali RC1 za drzanje u zavojima. Nije da sam na necijoj strani, samo sam se sjetio ovog videa i pomislio da bi bilo zanimljivo pogledati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 11:34 (freddie).
12 godina
neaktivan
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Bio kod nas na FERu glavni rimcev inženjer držati predavanje odnosno tražiti nove ljude, usput je rekao da je 90% prihoda od automobliskih sustava koje prodaju drugim automobilskim firmama, a i pokazao točno koje to module/sustave prodaju i dizajniraju..hejteri obrazujte se prije nego što počnete srat

ipak na stranu to što frajer ne plaća studentske prakse..

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 11:38 (osta_os).
 
10 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Pjevat će mu hvalospjeve jer im je vjerojatno plaćena ta reklama.

P.S. eh da, plaćeno je iz vaših džepova. Jeste li ponosni? Čestitam! 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 11:47 (jozef).
16 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Kad digne riječ 'automobili' iz imena firme i prestane lagat okolo o sebi ka velikom inovatoru, onda ga ljudi možda počnu i doživljavat.

 

Dotad ......

 

 

  

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
8 1 hvala 2
16 godina
protjeran
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
nixass kaže...

3... 2... 1...

 

 

 

 

Rimcev stari je syebo ljude i drzavu u pretvorbi, puj.

 

Da stvori tvrtku veličine Tesla Motors ne bi se mogao odužiti društvu koliko su njegov stari i njemu slični pajdaši sjebali ljudi. Rimac "Automobili" su najobičnija praonica novca. To je činjenica, sve ostalo je sviranje hercegovačke frulice.

 

zlosobno kaže...

Auto ne postoji, rimac prodaje bureke,ja bi to bolje da je meni caca dao........rimac firma ima 40 ljudi zaposlenih samo za sivanje koze, ukupno prek 200. Nek je prosjecana placa 1500 eura treba mu godisnje 3.5 miljona eura za netto place....izgleda da je caca ukro bar 500 miljardi eura....

 

Ćaća mu je registrirani bijeloovratnički kriminalac, utajivač poreza, perač novca, lopov, prevarant, folirant... a sin nije daleko pao od očevog stabla. Dva Turčina koji glume hercegovačke Hrvate. Teraj to znaš gdje..

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 12:03 (Mayo).
16 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Sad malo ozbiljnosti posto mi je prvi post bio zajebancija..

 

Ne volim cinjenicu da mu je stari lopov.

Volim cinjenicu da mali ima inzinjerskog i poduzetnickog duha.

Autu samo ime "concept" govori da je to demo tehnologije i dizajna te da je poligon za nastavak.

Za taj auto je nebitno kako ide ide u zavoj, ako mu je svrha razvoj baterije, elektronike koja sa svime barata i dizajna.

 

Kolko je sve to gore spojivo u nornalnom svijetu, nimalo rekao bih (onaj prvi dio o lopovima i "bar je zaposlio ljude s tim novcem")...

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
nixass kaže...

Sad malo ozbiljnosti posto mi je prvi post bio zajebancija..

 

Ne volim cinjenicu da mu je stari lopov.

Volim cinjenicu da mali ima inzinjerskog i poduzetnickog duha.

Autu samo ime "concept" govori da je to demo tehnologije i dizajna te da je poligon za nastavak.

Za taj auto je nebitno kako ide ide u zavoj, ako mu je svrha razvoj baterije, elektronike koja sa svime barata i dizajna.

 

Kolko je sve to gore spojivo u nornalnom svijetu, nimalo rekao bih (onaj prvi dio o lopovima i "bar je zaposlio ljude s tim novcem")...

 cinjenica jest da mu je stari pokrao milijarde a po sudu se vuce za polovinu te milijarde :D druga je polovina legalna, moš mislit! :DDDD

 

cinjenica jest da je elektromotor, trofazni, izmisljen pred vise od 100 godina

cinjenica jest da je automobil izmisljen pred vise od 100 godina

cinjenica jest da je Tesla izmislila i prva predstavila digitalno upravljanje el. motorima i patente dala u javnost...

cinjenica jest da bi svatko tko ima na raspolaganju takve novce moze uciniti isto sto i mate

cinjenica jest da je Mate isao razvijati automobil kao primarni cilj a igrom slucaja i srece (novac) uspio je iz gomile nicega proizvesti nesto interesantno za pokoju kompaniju

cinjenica jest da se Mate koristi patentima koje je Tesla dala na slobodno koristenje pa glumata kako je to njegov originalnio pristup

cinjenica jest da Mate nema kapaciteta proizvesti autonoman automobil ili slicno ali o tome prica i glumata Elona :D

cinjenica jest da se od njegovih tehnologija nece okoristiti nas narod niti mali covijek a i upitna je korisnost takvih "tehnologija", tako da i ideja kako je stari krao a on ipak taj novac ne trosi uzalud, uzaludna i utopijska :D

 

pozitivno je da se u RH razvija mala grupica kvalitetnih inzenjera ali brzo ce oni za nemacku brate! :D

 

cinjenica jest da se stvari moraju gledati realno, od pocetka a ne zanemariti, imo, najbitniji detalji... financije i izvor tih sredstva kao i moraliziranje samog Matea bez da je ikada progovorio o tim krucijalnim cinjenicama! Ako sa mojom lovom nesto ostvaris, to je moje a ne tvoje, ja sma te financirao a zna se da je ideja samo 1% rjesenja! :D

 

 

serite i branite lopovluk zato jer ste zadivljeni kako se elektromotor vrti :D al to ce vam se vratiti nazad!

lopove treba pozatvarati

imovinu im treba oduzeti

javno osramotiti

 

al eto, rvatinama je lopov genije i uzor :))))

 

 

 

16 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
LudaRajcica kaže...

cinjenica jest da je elektromotor, trofazni, izmisljen pred vise od 100 godina

cinjenica jest da je automobil izmisljen pred vise od 100 godina

cinjenica jest da je Tesla izmislila i prva predstavila digitalno upravljanje el. motorima i patente dala u javnost...

 

 iako se slazem sa svime oko lopovskog dijela..

 

brine me ostalo kaj isproljevao.

koji qurac onda danas rade toyota, bmw i svi ostali lideri u auto industriji kad je kar benz konstruirao prvi funkcionalni auto prije 130 godina? 

 

zakaj si ne metnes taj trofazni motor u auto i uzivas u cistom, jeftinom i "pred sto i vise godina" osmisljenom pogonu? 

bit ces novi musk!

i musk isto okrece lovu na 150 godian starim tehnologoijama. ej, baterije!! koji q treba uopce baterije razvijat kad mozemo mobitel napajat iz kamionske prikolice koju vucemo za sobom

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
nixass kaže...

Sad malo ozbiljnosti posto mi je prvi post bio zajebancija..

 

 

Za taj auto je nebitno kako ide ide u zavoj, ako mu je svrha razvoj baterije, elektronike koja sa svime barata i dizajna.

 

 

 Nije bitno kako ide u zavoj, ali zato se po ravnom moze hvaliti da je brzi od 918, La Ferrarija i ekipe? Ili je to da se pokaze da je el. automobil brzi od super auta tj. hybrida, sto je jedino Hrvatima cudo.

Di2 &amp; EPS FTW!
16 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Ne znam, nisam se uopce referirao na performanse niti utrku na ravnom.

Pricao sam o tome kaj bi koncept automobila trebao predstavljat

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Re: Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One
nixass kaže...
LudaRajcica kaže...

cinjenica jest da je elektromotor, trofazni, izmisljen pred vise od 100 godina

cinjenica jest da je automobil izmisljen pred vise od 100 godina

cinjenica jest da je Tesla izmislila i prva predstavila digitalno upravljanje el. motorima i patente dala u javnost...

 

 iako se slazem sa svime oko lopovskog dijela..

 

brine me ostalo kaj isproljevao.

koji qurac onda danas rade toyota, bmw i svi ostali lideri u auto industriji kad je kar benz konstruirao prvi funkcionalni auto prije 130 godina? 

 

zakaj si ne metnes taj trofazni motor u auto i uzivas u cistom, jeftinom i "pred sto i vise godina" osmisljenom pogonu? 

bit ces novi musk!

i musk isto okrece lovu na 150 godian starim tehnologoijama. ej, baterije!! koji q treba uopce baterije razvijat kad mozemo mobitel napajat iz kamionske prikolice koju vucemo za sobom

 sve si odgovorio sam sebi na pitanja ne moram i ja :D

 

Ja ne omalovazavam njegov rad, omalovazavam ljude koji ga uzdizu kao da se radi o nekom genijalcu :D

a zapravo je sve bazirano na investiciji i novcu, nema niceg genijalnog, nista na sto biti ponosan.... nsta sto bi trebalo velicati

 

biznis kao bilo koji drugi biznis, samo nastao na tvojoj i mojoj lovi :D

 

 

kazem ti, daj mi milioncek koji i nije frka sve to njegovo replicirati u kratkom roku i mnogo manji team :D

 

 

 

i btw. RIMAC NE RAZVIJA nikakve baterije :D samo kutije i hladjenje za iste :P :)

10 godina
offline
Ekipa The Grand Toura provozala Concept_One

Ovim hejterima koji serkaju po Rimcu - ako vas toliko boli što se o njemu toliko piše, kad toliko kukuričete oko pranja novca i krađe od strane njegovog oca, pa koji k*rac još sjedite za kompom, skupite se, skupite 10,20, 50 000 ljudi, idite pred HRVATSKU VLADU i je*ite njima mater za krađu koju rade SADA, s tim da ništa ne proizvode a kradu vam novac svaki je*eni dan kad nešto kupite, a svaki mjesec kad dobijete plaću.

 

Manji ste od makovog zrna, serete po svemu a u biti ste jadnici u svoja četiri zida. 

 

Zaboli me kako je njegov ćaća došao do para, da je i moj tako sad ne bi bili u tolikim kreditima nego živjeli normalno, možda i nešto proizvodili. Ali s obzirom da nije tako, ako je Mate uspio doći do ovog uspjeha i ZAPOSLITI ljude i plaćati im plaću, nabite si to svoje s*rkanje u svojuguzicu i nastavite gledati red tube.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2017 13:58 (GreenLife).
Moj PC  
3 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice