Google Maps pamti gdje ste bili

poruka: 16
|
čitano: 3.557
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Maps pamti gdje ste bili".
9 godina
neaktivan
offline
Google Maps pamti gdje ste bili
U mom slučaju neće ići. WP mob, location off, Bing search. Tablet Win 8.1, Bing search, maps, IE 11 i FF sa eTrust add-on koji tamani i pixel cookies. Also dakle... Google bye bye...
 
2 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps pamti gdje ste bili
maximilian kaže...
U mom slučaju neće ići. WP mob, location off, Bing search. Tablet Win 8.1, Bing search, maps, IE 11 i FF sa eTrust add-on koji tamani i pixel cookies. Also dakle... Google bye bye...

 super za tebe. jer su bing i microsoft kao takav poznati kao borci za privatnost 

11 godina
offline
Google Maps pamti gdje ste bili

haha smjesan lik.nemam govno ja imam drek stil

 

ajde da si na nokia 3310 i komad ploče sa kredom za tablet pa nekak

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Maps pamti gdje ste bili

ima tko sve one linokove na Google podatke koje imaju o tebi..

 

ono, odeš na google, ulogiraš se i klik na linkove pa pregledaš kaj pamte...

 

znam da sam se malo smrzel, kad sam videl da mi pamte iz 2006 (kad sam se prijavil kod njih) što sam tražio...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Maps pamti gdje ste bili

E kako znaju da sam ja?, pa mobitel sam stavio svojem psu pa se on šeta sa njim :)

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps pamti gdje ste bili

Bezveze paničarite, to se više odnosi na Google Now, meni pokazje na karti di sam bio otkad sam stavio Google now, a kada sam stavio Google Now onda sam uklučio gps jer tako vide mojhe navike i daju savjete. 

 

Ako ne želite da vas google prati, dosta je isklučiti gps a i ako ste teški paničar onda ugasite i internet na mobu (wifi, 3g, 4g) .  Ako ne želite da vas oni prate onda izbrišite google tražilicu sa moba i stavite Alibabu.- U stvari svi prate vaše navike ne samo google nego microsoft i ostali. 

Za ms se zna da oni prate ljude dok koristite videopoziv preko skypea, moj savjet nemojte se skidati jer u MS-u vole natezati malog. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2015 8:48 (Markić7).
16 godina
offline
Re: Google Maps pamti gdje ste bili
Aluminijske folije, prodajem jeftino alu folije!
Jos malo pa nestalo! Tin foil!

Nisam kriminalac, nisam pedofil, nemam bas nista za sakrit i puca mi k kaj sve google zna o meni. Ako zatreba mogu zeni dokazat da se nisam kurval nego da sam isel na posel :)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Google Maps pamti gdje ste bili
NEW_MAN kaže...
Ako zatreba mogu zeni dokazat da se nisam kurval nego da sam isel na posel :)

Vidiš, kod mene je baš suprotno - kod mene je par lokacija za koje neam pojma kako sam tamo dospio

My name is Legion... For we are many!
10 godina
offline
Re: Google Maps pamti gdje ste bili
Sum_of_all_fears kaže...
NEW_MAN kaže...
Ako zatreba mogu zeni dokazat da se nisam kurval nego da sam isel na posel :)

Vidiš, kod mene je baš suprotno - kod mene je par lokacija za koje neam pojma kako sam tamo dospio

 Znaci dobar je party bio, i meni se u mladosti ranijoj znalo to događat al nije bio kriv GPS ni Google već alkohol i trava

Sami sebi smo najveci neprijatelji
15 godina
offline
Google Maps pamti gdje ste bili

ajde, bar nešto/netko da to zapamti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Maps pamti gdje ste bili
nicky.sl kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
NEW_MAN kaže...
Ako zatreba mogu zeni dokazat da se nisam kurval nego da sam isel na posel :)

Vidiš, kod mene je baš suprotno - kod mene je par lokacija za koje neam pojma kako sam tamo dospio

 Znaci dobar je party bio, i meni se u mladosti ranijoj znalo to događat al nije bio kriv GPS ni Google već alkohol i trava

 

bome nicky u pravu si, koje je to bilo krasno doba .. zafuras zizu i bas te briga gdje si i kako si tamo dospio ...

veni vidi didici
15 godina
offline
Re: Google Maps pamti gdje ste bili
Stric_Jura kaže...

ima tko sve one linokove na Google podatke koje imaju o tebi..

 

ono, odeš na google, ulogiraš se i klik na linkove pa pregledaš kaj pamte...

 

znam da sam se malo smrzel, kad sam videl da mi pamte iz 2006 (kad sam se prijavil kod njih) što sam tražio...

 

 Misliš ovo? https://myaccount.google.com/privacy?utm_source=OGB#accounthistory

11 godina
neaktivan
offline
Google Maps pamti gdje ste bili

Ja mislim da im je dovoljno onih 50 000 fotografija backupanih na Google photos. 

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Maps pamti gdje ste bili

Baš zato volim Google jer je kod njih sve transparentno. Korisnicima daju potpunu kontrolu i uvid u sve prikupljene podatke.

Microsoft potajno skuplja i ostavlja otvoreni pristup za NSA kod skoro svih svojih usluga i servisa.

Edward Snowden je dovoljno rekao ali ljudi su glupi i površni jer im je važnije ono što vide na prvu nego ono što se događa iza zatvorenih vrata.

Microsoftova Scroogled kampanja zastrašivanja i odvračanja pažnje je bila uspješna.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.7.2015 0:53 (DragonShit).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Google Maps pamti gdje ste bili

Ma naravno. Daju i to nevoljko nakon što ih neki sud/komisija prisli na to i ispucaju sve moguće žalbe.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps pamti gdje ste bili
Nije ih previse mucila savjest kada su davali tj gledali ljude koji su obavljali videopozive preko skypea
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice