Hakirana kartica prvog čovjeka PayPala

poruka: 6
|
čitano: 2.055
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakirana kartica prvog čovjeka PayPala".
15 godina
online
Hakirana kartica prvog čovjeka PayPala

koji jeftini marketing. moš mislit koliko je istinito...

 
15 2 hvala 0
16 godina
offline
Hakirana kartica prvog čovjeka PayPala

Karma is a biatch!

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Hakirana kartica prvog čovjeka PayPala

bolje njemu nego meni u svakom slucaju {#}

[19xx]C3c1l
Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Hakirana kartica prvog čovjeka PayPala

A naš novinar, koji kao da je došao iz Jutarnjeg ili sličnog "informatičko neobrazovanog" dnevnog lista, pa u naslovu piše ime tvrtke koja nema veze s hakiranjem kartice, odnosno želi aludirati na krive stvari, samo kako bi navukao glupe čitatelje na krivu informaciju i poantu. NEĆEŠ RAZBOJNIČE!

 
8 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Hakirana kartica prvog čovjeka PayPala

Zašto karma is biatch? Pa čovjek nam je pružio PayPal na što sam mu zahvalan maksimalno! A zadnjih dana i još više, jer da nije PayPala, neki dan bih "popušio" 3500€ zbog loše kupovine. Hvala im! :D

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakirana kartica prvog čovjeka PayPala
Gadgeti kaže...

Pa čovjek nam je pružio PayPal...

Koji mi je nedavno zamrznuo račun sa $970 bez ikakvog objašnjenja samo zato što može. Acc 100% legalan, linkane 2 kartice (debitna i kreditna), nikad chargeback ili slične gluposti. Verificiran svime što su tražili (pa čak i računom na moju adresu koji glasi na moje ime). Dva tjedna slao mailove, zvao, pričao s njima, ali ništa od toga.

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice