Hyperloop stiže u Emirate

poruka: 7
|
čitano: 1.758
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hyperloop stiže u Emirate".
15 godina
offline
Hyperloop stiže u Emirate

pa kud baš na sirotinji to isprobavaju! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hyperloop stiže u Emirate

Neka troše svoj novac dok se finalizira prebaci se projekat u druge dijelove Svijeta. Po meni jako opasno jer je ranjivo na oštećenja npr. terorizam dok za ostale kao prirodne katastrofe vjerujem da bi morali imati senzore. Ostati zarobljeni zbog kvara na par sati sigurno nije ugodno vrlo vjerojatno klaustrofobično. Za prijevoz tereta tipa organa i sl. koji treba u brzom vremenskom razmaku da, ali ljudi upitno. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hyperloop stiže u Emirate

You-tuber "Thunderfoot" je napravio zanimljivu analizu takvog projekta.

 

scientia est potentia
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 20:39 (alien).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hyperloop stiže u Emirate

Thunderfoot je iznio pitanja koja se svakako svi pitamo, ali ne znamo još kako će riješiti. Njegova logika je da ne treba ništa pokušavati jer rješenja ne postoje. Pun YouTube takvih naučnika koji jedva čekaju da kažu busted 

 

Inače mediji prenose da je je ovo u emiratima još u "pre-feasibility stage" .  Tako da je vrlo rano reci da li će uspjeti i ko zna koliko nam kažu dokle je stigao razvoj. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 21:02 (Lisica).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hyperloop stiže u Emirate

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2016 20:57 (Lisica).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Hyperloop stiže u Emirate

Cinjenica je da je prijevoz izmedu ta dva grada pain in the ass, no cak da ih i povezu s hyperloopom, aerodromi koji su van gradova nece biti povezani jer bi to drasticno produljilo trajanje putovanja.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Hyperloop stiže u Emirate

Ovo će završiti kao i modularni mobiteli.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice