iPhone u Vipnetu prije Božića

poruka: 63
|
čitano: 9.888
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone u Vipnetu prije Božića".
15 godina
protjeran
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

LOL, dva laptopa se kupe za tu cijenu. I nemojte mi spominjati tarife tipa "39000 Sve za mene".

All the best people in life seem to like LINUX. Steve Wozniak
 
20 11 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića

Hmmm nisam siguran dali sam dobro shvatio, ali vidim da se iphone 4 može dobiti vec za 1500kn u tarifi 125kn (mjesečna pretplata), nije loše, ali šteta što sam rekao nikad više u vip ehehehe

 

ps. u tih 125kn je uključeno 500 minuta prema svim mrežama, 200 sms prema svim mrežama i 1gb interneta, dali je t-mobile jeftiniji?

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 13:37 (Lex Luthor).
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića

Tko bi normalan kupio iPhone za 8000kn?! Nije mi jasna tolika cijena. Jednostavno mi ne ide u glavu. Ja sam svoj dobio u T-mobileu za kunu i gg. Fino za njih sto su uspijeli ugurati iPhone u ponudu prije božića sigurno ce ostvarit fine prodajne rezultate kroz blagdane. Cudi me sto T-mobile nije to aktivnije pokusao sprijeciti. Ili mozda je.

14 godina
neaktivan
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića
Tarife mi se čine pristojno OK, zanima me tko će prvi uvesti iPad u svoj prodajni asortiman.

http://www.basketballhoopjam.com
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Dosta su niže cijene za preplatu od t-mobilea npr.i150 je 150 i još uspostava poziva i rad. frenkvencija dok na vipu u 50% popust na sve za mene tarifu je 125 kn ima 500 minuta razgovora dok kod t-mobilea je 150 ima i poruka 200 dok t-mobile ima 50.Cijena je dosta niža za iphone 4 1500kn dok kod t-mobilea je skoro 3000kn.Obje tarife imaju uspostavu poziva i t-mobile ima popust 50% samo 4 mjeseca dok je to vipa 2 godine.Jedino imaju više itarife malo više pod. prometa i 15gb neta do kraja lipnja ako se produži ili postane novi korisnik.Kad se uspoređuju veće tarife onda je još veća razlika I  vip ima bolji 3g mobilni internet dosta je veća brzina od t-mobilea i ima veću pokrivenost.

A ovu cijenu bez ugovora moram komentirat to stvarno nije normalno skoro ista cijena kao kod t-mobilea valjda nema nekih budala koji bi išli ga tako kupit kad je u oglasniku 3000kn novi zapakirani s tendencijom pada zbog dolaska ip4 u vip valjda budu 2500kn do nove godine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 13:56 (jpelko2).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića

Bolje je ovo od t-mobile, jer imaš 50% popusta.

 

 

Ako trošiš 200kn, uzmeš tarifu 400 i imaš 2GB neta, 1000min razgovora i 300 poruka, što i se čini zadovoljavajuće.

 

Cijena bez ugovora je abnormalna.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
Geek kaže...

Bolje je ovo od t-mobile, jer imaš 50% popusta.

 

 

Ako trošiš 200kn, uzmeš tarifu 400 i imaš 2GB neta, 1000min razgovora i 300 poruka, što i se čini zadovoljavajuće.

 

Cijena bez ugovora je abnormalna.

A kod vipa nemaš 50% cijeli ugovor 2 godine?dok kod t-mobile imaš 4 mjeseca popist.

14 godina
protjeran
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Ovo je ponuda koja se ne odbija za one koji vec nisu u pretplati...

Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Ako ti je tarifa manja od tarife u koju bi ušao/prešao onda možeš promjeniti tarifu, ali uz produljenje ugovora na 24 mjeseca, barem je tako prije bilo. 

 

 

Ajd ljudi ovo je BEST BUY , poklonite si iPhone 4 za Božić {#}

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
Geek kaže...

Bolje je ovo od t-mobile, jer imaš 50% popusta.

 

 

Ako trošiš 200kn, uzmeš tarifu 400 i imaš 2GB neta, 1000min razgovora i 300 poruka, što i se čini zadovoljavajuće.

 

Cijena bez ugovora je abnormalna.

cijena bez ugovora je apsolutno irelevantna. to jos samo djeca gledaju jer znaju da im starci nece uzeti pretplatu..

15 godina
online
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
ansha kaže...

Ovo je ponuda koja se ne odbija za one koji vec nisu u pretplati...

Istina čak i da ne žele ljudi iphone...kupiš ga za 1500, prodaš za 3000 i imaš dobru pretplatu za samo 125kn-a. Moj tata pred nekih mjesec dana uzeo HTC wildfire za 900kn u pretplati za 75 kuna, a mogao je za malo više love ubosti 10x bolji mob...

Stoja
14 godina
protjeran
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
Stoja kaže...
ansha kaže...

Ovo je ponuda koja se ne odbija za one koji vec nisu u pretplati...

Istina čak i da ne žele ljudi iphone...kupiš ga za 1500, prodaš za 3000 i imaš dobru pretplatu za samo 125kn-a. Moj tata pred nekih mjesec dana uzeo HTC wildfire za 900kn u pretplati za 75 kuna, a mogao je za malo više love ubosti 10x bolji mob...

tako je, ko ne zeli iphone proda ga i za te pare uzme koji god zeli drugi mobitel na njuskalu.

15 godina
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
125kn tarifa i uredaj za 1500kn je sasvim normalna i realna cijena!
Ali 1500kn viska u 12mj. mi je nemoguca misija :$
14 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
Arabarran kaže...
125kn tarifa i uredaj za 1500kn je sasvim normalna i realna cijena!
Ali 1500kn viska u 12mj. mi je nemoguca misija :$

 

Izgovori, samo izgovori, za cool gadget žrtvuj bubreg :)

 

http://www.basketballhoopjam.com
15 godina
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
Istina,imam 2 i jos cu izgldat kul dok budem nakrivljen hodao s novim ajfonom :-D
14 godina
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Ma daj 8k kuna za otključani mobitel?!? Daj rađe si za te pare kupim novi komp koji ču koristiti u narednih 5 godina a tada če aj fon 4 već bit zamjenjen nekim aj fonom 10.

Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Ma da, 8000Kn = 167 kila junetine po 48 Kn, mislim da je to BEST BUY, recimo ako poždereš dnevo pola kile imaš 334 dana u godini da ždereš junetinu. 

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
 
22 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
ansha kaže...
Geek kaže...

Bolje je ovo od t-mobile, jer imaš 50% popusta.

 

 

Ako trošiš 200kn, uzmeš tarifu 400 i imaš 2GB neta, 1000min razgovora i 300 poruka, što i se čini zadovoljavajuće.

 

Cijena bez ugovora je abnormalna.

cijena bez ugovora je apsolutno irelevantna. to jos samo djeca gledaju jer znaju da im starci nece uzeti pretplatu..

Ne, to gledaju odrasli ljudi koji znaju procijeniti stvarnu vrijednost, ali sumnjam da ces to shvatiti.

All the best people in life seem to like LINUX. Steve Wozniak
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 14:35 (kvark).
14 godina
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića

Nemojte zaboravit da se na ovih 125kn plaća još uspostava poziva za svaki poziv iako su besplatne minute uključene... Izgleda nebitno ali se nakupi toga pa nikako račun ne može ostati na cifri od 125kn + radijska nego veći.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 14:47 (ojpi).
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
ansha kaže...

cijena bez ugovora je apsolutno irelevantna. to jos samo djeca gledaju jer znaju da im starci nece uzeti pretplatu.

Vjerovao ili ne mnogo (odraslih) osoba obnavlja račune preko bonova. Samo budala može tvrditi da jedino djeca ne uzimaju pretplatu i kupuju uređaje po punoj cijeni jer roditelji neće pljunuti pare.

 

Nema to veze s djecom, jedino ima s osobnim potrebama korisnika, njegovom potrošnjom i željama.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

a jel se može kupit u ostalim sve za mene tarifama kao što su 30,75,125 itd. a ne samo u 250

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Ovo sranje kosta 2500 kn novo otkljucano. Sad neka jos netko kaze da je povoljan u BILO kojoj tarifi. I ako mi kazete da je to ilegalno zakucat cu vas na vrata pajserom (samo u masti, naravno).

All the best people in life seem to like LINUX. Steve Wozniak
 
0 5 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
kvark kaže...

Ovo sranje kosta 2500 kn novo otkljucano. Sad neka jos netko kaze da je povoljan u BILO kojoj tarifi. I ako mi kazete da je to ilegalno zakucat cu vas na vrata pajserom (samo u masti, naravno).

pricas gluposti. prvo, kosta oko 3000-3500kn u oglasnicima, drugo - u tarifama je itekako povoljan ako mislis telefonirati, slati poruke i koristiti internet.

16 godina
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Mislim da kupci ostalih mobitela placaju razliku u cijeni sto VIP ide dumpingom.

 

npr. HTC Desire HD:

Sve za mene 250 2999,00 kn

Cijena mobilnog uređaja 4499,00 kn

 

iPhone 4: (u istoj tarifi)

iPhone 4 16GB 1499 kn

iPhone 4 32GB 2199 kn

 

Obzirom da iPhone i bez ugovorne obveze prodaju po skoro duplo vecoj cijeni od Desire-a HD bez ugovora, stvarno ne vidim razlog zato ne bi Desire HD u tarifi Sve za mene 250 bio max. 1500 kn. Ostale modele nisam niti isao usporedjivati, al' vjerujem da vrijedi slicno.

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Zanima me dali se iphone može uzeti sa   blagdanskom ponudom (pola pretplate)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

evo i drugi operater traži 1000 eura za iphone,znači tolika mu je cijena ,malo previše za obićan telefon

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPhone u Vipnetu prije Božića
no tengo dinero kaže...

Zanima me dali se iphone može uzeti sa   blagdanskom ponudom (pola pretplate)?

Moze ;)

Full HD Addict :)
15 godina
neaktivan
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Cudi me ponuda pretplate za 125 kn (250, ali 50% off), i Iphone za 1500 kn. Desire je 900kn, ali vec Desire HD je 3 soma! Trophy sa Win Phone 7 je isto 3 soma.

 

Dobra ponuda, ali sad slijedi dvoumica - Iphone ili Desire?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Ja cak htio uzeti tarifu 250 ili 400 i ubosti Desire. Kada sam procitao da moras na trajni nalog i to jos na kreditnu karticu. Jednostavno ne hvala. Ovaj Iphone je ista fora, nista bez kreditne kartice. Ako oni meni ne vjeruju da cu moci placati preplatu od 125 kuna ili 200 kuna zasto bi ja njima vjerovao i otvarao trajni nalog i to jos na kreditnu karticu na 2 godine. Mene sa tim nece privuci.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 18:17 (Badpix3l).
 
1 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
iPhone u Vipnetu prije Božića

Zar nije dosta glupih komentara o tome da je iphone preskup.Dosadni ste više{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 18:34 (no tengo dinero).
Moj PC  
2 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice