Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

poruka: 100
|
čitano: 20.327
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge".
14 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Očekivajući napredak u skoro svakom pogledu, no opet ništa toliko ground-breaking.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Moram priznati da se mob čini super, još ako android na njemu ide fluidno a trebo bi, onda iskreno nemam zamjerke. (tj. imam, šteta što fokus na drugoj slici s desne strane topica nije bio usmjeren na nešto drugo :D )

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

S6 Plus i S6 Edge Plus Plus

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Po meni nije nešto previše odskočio od S6 i S6 Edge

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Ma koji napredak??nemaju više šta stavit u mob da privuku kupce.Mene jedino privlači bolja kamera na mobu.Mislim da je LG G4 odličan izbor,kaj se toga tiče.

I naravno,pola jeftiniji nego novi flag brodovi. :)

 
4 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
Bojim se da nema 32GB RAMa nego ROMa...
Moj PC  
7 0 hvala 1
11 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

čemu služi 4gb rama na mobitelu?za fejs?wapp?viber?crtanje u autocadu?

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
GSP kaže...

čemu služi 4gb rama na mobitelu?za fejs?wapp?viber?crtanje u autocadu?

https://en.wikipedia.org/wiki/Random-access_memory

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 13:20 (AFARON).
15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

aha. nema aplikaciju za kopanje nosa dok se čeka na semaforu, skup alata za češljanje i uređivanje dugodlakih pasa te senzor za prepoznavanje idiota na udaljenostima do 400m. pričekat ću sljedeći model. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 13 hvala 1
10 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Ti Samsunzi izlaze ko FIFA ili COD!

Moj PC  
16 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
Dovoljno je reći da samsung s2 iz 2011-e ima fenomenalnu kameru, onda ne mogu zamisliti kakva je na s7.
Uspoređujući kameru na s2 I iphone 5, s2 ima dosta ljepšu sliku I bez hdr-a.
Samsung odavno ima fenomenalnu kameru, tako da ovo kod s7 ne iznenađuje.
Moj PC  
2 8 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed

Dobar je taj Galaxy S3. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 15:42 (C4R3ON).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Imao sam do nedavno S4 i bio oduševljen bio s njime! I onda mi je krepao čitač SIM kartice. Servis kaže "otišla matična" (iako ne vidim poveznicu) i popravak 2000 HRK!!!! Naravno kupio sam novi mob, al nakon takve glupe greške na Samsungu neću tak skoro opet Samsung. Kasnije sam saznao da je ta "greška" boljka svih Samsunga i da je samo pitanje vremena kad će krepat.

Moj PC  
1 14 hvala 0
8 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

dizajn mi je bezveze....ali lako za to
ja nikad necu razumit koju mi prednost odnosno funkcionalnost daje ovih 0,0005 milimetara zaobljenog ekrana

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Mene zanima kak ovaj VR radi, dali to vrijedi šta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
Azmo kaže...

Imao sam do nedavno S4 i bio oduševljen bio s njime! I onda mi je krepao čitač SIM kartice. Servis kaže "otišla matična" (iako ne vidim poveznicu) i popravak 2000 HRK!!!! Naravno kupio sam novi mob, al nakon takve glupe greške na Samsungu neću tak skoro opet Samsung. Kasnije sam saznao da je ta "greška" boljka svih Samsunga i da je samo pitanje vremena kad će krepat.

 Krepao jedan i nikad vise samsung. Pa tako mozes slobodno otpisati sve elektronske uredjaje koji postoje. Meni niti jedan nije krepao a proslo ih je brdo kroz ruke. Boljka svih samsunga? Prvi put cujem....

sporttest kaže...

dizajn mi je bezveze....ali lako za to
ja nikad necu razumit koju mi prednost odnosno funkcionalnost daje ovih 0,0005 milimetara zaobljenog ekrana

 Ergonomija. Ljepse lezi u ruci.

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
Azmo kaže...

Imao sam do nedavno S4 i bio oduševljen bio s njime! I onda mi je krepao čitač SIM kartice. Servis kaže "otišla matična" (iako ne vidim poveznicu) i popravak 2000 HRK!!!! Naravno kupio sam novi mob, al nakon takve glupe greške na Samsungu neću tak skoro opet Samsung. Kasnije sam saznao da je ta "greška" boljka svih Samsunga i da je samo pitanje vremena kad će krepat.

 Ma ni jedan telefon flagship se ne isplati imati nakon garancije, bolje ga je prodati par mjeseci prije nego garancija istekne i kupiti odmah novi.

 

Svaki popravak bio ekran ili matična što je u 90% slučajeva kvar košta 1500-2000kn.

 

Moj G2 izlazi garancija za 3 mj, i planiram ga prodati sad (očuvan je skroz i 900kn najmanje vrijedi), dodati ostatak para i uzeti G4 ili S6 na njušci.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 13:56 (lllnuclearlll).
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
Torent kaže...
Azmo kaže...

Imao sam do nedavno S4 i bio oduševljen bio s njime! I onda mi je krepao čitač SIM kartice. Servis kaže "otišla matična" (iako ne vidim poveznicu) i popravak 2000 HRK!!!! Naravno kupio sam novi mob, al nakon takve glupe greške na Samsungu neću tak skoro opet Samsung. Kasnije sam saznao da je ta "greška" boljka svih Samsunga i da je samo pitanje vremena kad će krepat.

 Krepao jedan i nikad vise samsung. Pa tako mozes slobodno otpisati sve elektronske uredjaje koji postoje. Meni niti jedan nije krepao a proslo ih je brdo kroz ruke. Boljka svih samsunga? Prvi put cujem....

sporttest kaže...

dizajn mi je bezveze....ali lako za to
ja nikad necu razumit koju mi prednost odnosno funkcionalnost daje ovih 0,0005 milimetara zaobljenog ekrana

 Ergonomija. Ljepse lezi u ruci.

 +1

Imam doma još S2, uskoro 5. godina i sve normalno funkcionira.

16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Aha, znaci moram platiti 5.5k kuna i mogu raditi sve isto kao sa trenutnim s2. Kako se ono kaze...kul ?

 

 

 
3 3 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed

Koja logika. Sto bi kupovao mercedesa kad mozes i sa golfom kecom stici od a do b. I ko kaze da moras... Nista se ne mora....

13 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Treba pričekati s8 da vrate i izmjenjivu bateriju pa možda razmislim o penzioniranju moje 5-ice.

 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
Torent kaže...

 Ergonomija. Ljepse lezi u ruci.

 drza sam s6edge u ruci i to apsolutno nije slucaj....
dapace,odvratno je

8 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed

0,0005 milimetara? Edge je zakrivljen malo vise od toga....

15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
Torent kaže...

0,0005 milimetara? Edge je zakrivljen malo vise od toga....

 I opet je ergonomija katastrofa. Nema smisla, jedno petsto puta sam upalio sidebar...bio sam prisiljen rootat mobitel samo da ne stiscem rub ekrana kad ga vadim iz dzepa.

 

Imam veci dlan i mijenjao sam S6E za Nexusa 6P...nikad sretniji

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Jel probao tko Gear VR od vas tu? Jel se to isplati uzimat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge

Kakva usporedba ..auto i mobitel. 

 

A svakako i nema neke razlike izmedju golf 2 i mercedesa 190tke iz cega proizlazi...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 14:28 (malak).
 
0 3 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed

On nije poredio dva mobitela isto godiste nego dva mobitela koja su izasla u razmaku od 5 godina u grani industrije u kojoj se desavaju promjene na dnevnoj bazi ali da mozes sa S2 isto sto i sa S7.....

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
malak kaže...

Kakva usporedba ..auto i mobitel. 

 

A svakako i nema neke razlike izmedju golf 2 i mercedesa 190tke iz cega proizlazi...

 Pa S2 je smeće od mobitela po današnjim standardima, tako da je usporedba otprilike na mjestu...

 

Ajd s4 se još nekako drži, ali S2 je užas, pa to je druga generacija samsung smartphonea, preslabo za trenutne sadržaje.

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
lllnuclearlll kaže...
malak kaže...

Kakva usporedba ..auto i mobitel. 

 

A svakako i nema neke razlike izmedju golf 2 i mercedesa 190tke iz cega proizlazi...

 Pa S2 je smeće od mobitela po današnjim standardima, tako da je usporedba otprilike na mjestu...

 

Ajd s4 se još nekako drži, ali S2 je užas, pa to je druga generacija samsung smartphonea, preslabo za trenutne sadržaje.

 Moze li jedan konkretan primjer koji su to sadrzaji za koje je preslab ?

 

Pozivi, poruke, viber, whatsapp, mail,  web preglednik...sve radi u najbolje redu bez ikakvog stekanja. Ne znam stvarno na sta mislis ?

 

 

16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 ed
malak kaže...

 

Pozivi, poruke, viber, whatsapp, mail,  web preglednik...sve radi u najbolje redu bez ikakvog stekanja. Ne znam stvarno na sta mislis ?

 

 

Pa baš to što ti je kolega rekao. Možeš se ti vozit u golfu 2, ali novi mercedes je jedno potpuno drugačije iskustvo.

 

Veličina ekrana, rezolucija, baterija ti je već dobrano otišla ako nisi kupovao drugu a usput je 1650mAh (Edge 7 ima 3600), sporiji procesor, malo RAMa.

 

Taj tvoj mobitel jednostavno sve akcije sporije radi nego neki trenutni flagship.

 

Igre ne igram, ali onaj tko i te sadržaje koristi razlika je nebo i zemlja vjerujem. Onda ako uzmemo u obzir Gear VR sad, a o kvalitete kamere ne moramo ni diskutirati. Ja se s S2 nebi mogao provozati biciklom pola dana s uključenom trackerom bez da mi rikne baterija na pol puta.

 

Treba još ili je dosta? 

 

Ajd da si ga usporedio sa S4 ili S5, ali s S2, ne baš...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 14:49 (lllnuclearlll).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice