Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel god

poruka: 12
|
čitano: 2.232
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel god".
15 godina
odjavljen
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel god

Ove godine mislim da je kamera najvise napredovala, posebice LG i Samsung, Sony im jos nemre komparirat u auto mode-u koji se realno i najvise koristi.

 

Uz dobre SoC-eve, kamere i ostale gluposti jadno je da od "popularnih" brandova nitko nije poboljsao bateriju, bas suprutno, losija je nego kod prethodnika.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel god

Na drugom mjestu našla se Xperia Z5 Premium, prvi mobitel sa suludo oštrim 4K ekranom, a u stopu ju slijedi LG G4, dosad najuspješnije izdanje tvrtkinog flagshipa.

-koliko ja vidim na toj vašoj tablici, na drugom mjestu vam je Apple iphone 6s plus?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel god

Neimah nikad suludo velike mobitele suludo velikog ekrana pa ne mogu ni riječi reć, a o suludoj cijeni da ni ne pričam. Jebiga sirotinja se fura na Prestigio 5517 duo.

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 22:09 (Azr43l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel
Azr43l kaže...

Neimah nikad suludo velike mobitele suludo velikog ekrana pa ne mogu ni riječi reć, a o suludoj cijeni da ni ne pričam. Jebiga sirotinja se fura na Prestigio 5517 duo.

 ok nije mjesto za opet o tome, ali danas uglavnom upravo taj drušveni sloj (ne pričam o tebi koji očito shvaćaš svoje prioritete i realne potrebe) obožava uzimati stvari preko svojih platežnih sposobnosti i nadasve - znanja o uopće praktičnim mogućnostima dotičnog i potreba za time. 
Za takve dakle postoje onda razne pretplate, krediti, tarife i slična robovanja, sve nebi li koji mjesec bili "in". 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2015 22:16 (overhaul).
14 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel
Makar koristim vec duze vrijeme LG te prije toga Sony i Samsung, ipak bi sada rado udomio jedan iPhone 6.

Sve super s mojim G3 i G2 no ne mogu zaboraviti kakav Apple ima support te kako iOS radi predivno i fluidno (ne sjecam se da sam ikada morao iPhone restartati i sl.).

Isto tako se sjecam i znam kako se Apple brijne za stare uredaje i kako i stari modeli dobivaju novi upgrade OS-a, ta razliku od bas navedenog Samsunga koji zaboravi na novi uredaj skoro odmah kada izade (provjereno na tezi nacin).

Svaka cast LG-u i sto su napokon dosli k' sebi te sto su ocito poceli slusati ljude i sto im napokon support radi kako treba.
Uz to, napokon mogu reci da rade kvalitetne uredaje s jako stabilnim software-om (prije npr. G2 sam imao Samsung kojemu sam svako malo morao vaditi van bateriju jer samo je to pomagalo da dode k' sebi pa sam bio skeptican dok sam uzimao G2 koji nema zamjenjivu bateriju, no na kraju se ispostavilo da su moji strahovi bili bezveze pa tako i na G3 nisam nikada morao micati poklopac baterije i vaditi je van (sto se mene tice, mogli su sve s baterijom izvesti kao na G2)).

Unatoc svemu tome, stojim i dalje da je iPhone 6 daleko bolji uredaj od moga G3 te pogotovo od G2 no jednostavno nemam novca za njega i zato koristim ove uredaje.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel
win32 kaže...
Makar koristim vec duze vrijeme LG te prije toga Sony i Samsung, ipak bi sada rado udomio jedan iPhone 6.

Sve super s mojim G3 i G2 no ne mogu zaboraviti kakav Apple ima support te kako iOS radi predivno i fluidno (ne sjecam se da sam ikada morao iPhone restartati i sl.).


 Istina, ni ja se ne sjećam kad sam restartao ili gasio iPhone, ali s druge strane, jednako tako zadnji put sam restartao galaxy S6 kad je nadogradio OS. iPhoneu nedam da nadograđuje, pa samo zato dulje nije restartan. Neznam, nekako smatram da je 95% pravih razloga da netko prijeđe s jednog flagshipa na drugi - moda/trend, nakit, igranje. Osim ako se ne zadesi da je uređaj baš pokvaren. Problem mi se čini samo što je danas ljudima subliminirana indoktrinacija da je sasvim normalno i opravdano za to keširati (na rate, pretplate i slično) i preko 6000 kuna. Da ih moram osobno kupovati, nema šanse da bi vidjeli taj novac - ne zato jer ga nemam nego eto stari sam konj kojem više kompleksi ne utječu na zamućivanje životnih prioriteta i nadogradnju stečenih potreba. Priznajem, da imam dvadesetak, nebih tri sekunde dvoumio i potrošio bih sve što imam ili još nemam samo da na rate, pretplate ili posudbe nabavim naj in fensy uređaj. Dobro pa tad nisam imao takvih novaca niti je bilo tih stvari:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
neaktivan
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel god

Nexus 6P je zverkan, nije ni meni jasno zašto je samo 4% glasalo za njega, ocito ljudi ne cijene stabilnost i fluidnost, već im se sviđaju zakrivljena stakla kod Samsunga, koji će im s vremenom učačkati update s kojim će mob podivljati, al eto svatko bira za sebe.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel
Dino89 kaže...

Nexus 6P je zverkan, nije ni meni jasno zašto je samo 4% glasalo za njega, ocito ljudi ne cijene stabilnost i fluidnost, već im se sviđaju zakrivljena stakla kod Samsunga, koji će im s vremenom učačkati update s kojim će mob podivljati, al eto svatko bira za sebe.

 Ista stvar s updateima će se dogoditi LGju i Appleu, pa su i dalje na Bugovom broju 2. i 3.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
15 godina
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel
bravo Bug!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel
logik kaže...
Dino89 kaže...

Nexus 6P je zverkan, nije ni meni jasno zašto je samo 4% glasalo za njega, ocito ljudi ne cijene stabilnost i fluidnost, već im se sviđaju zakrivljena stakla kod Samsunga, koji će im s vremenom učačkati update s kojim će mob podivljati, al eto svatko bira za sebe.

 Ista stvar s updateima će se dogoditi LGju i Appleu, pa su i dalje na Bugovom broju 2. i 3.

 Istina, al na 1. mjestu je prava stvar. ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel
Dino89 kaže...
logik kaže...
Dino89 kaže...

Nexus 6P je zverkan, nije ni meni jasno zašto je samo 4% glasalo za njega, ocito ljudi ne cijene stabilnost i fluidnost, već im se sviđaju zakrivljena stakla kod Samsunga, koji će im s vremenom učačkati update s kojim će mob podivljati, al eto svatko bira za sebe.

 Ista stvar s updateima će se dogoditi LGju i Appleu, pa su i dalje na Bugovom broju 2. i 3.

 Istina, al na 1. mjestu je prava stvar. ;)

 Pristran sam pa bih stavio Note na prvo mjesto, ali pošto to nije moguće, Nexus i s6e+ su moj izbor :)

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
offline
Izbor čitatelja Buga za 2015. - Veliki mobitel god

Vidim da su na vrhu liste mobiteli s velikom dijagonalom ekrana,5.5-5.7",ja se jedva borim s 5" ,moram priznat da ne kužim ovaj trenda povečavanje dijagonale!!Do kud misle ić??

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice