Još napada na Sony?

poruka: 122
|
čitano: 14.184
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još napada na Sony?".
14 godina
offline
Još napada na Sony?

Idioti...(ti kvazi-hakeri).

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
1 5 hvala 0
14 godina
online
Još napada na Sony?

Sve to treba u zatvor potrpat pa nek hakiraju wc školjku i jedni drugima analne otvore.

 

Moj PC  
18 3 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
DamageHigh kaže...

Idioti...(ti kvazi-hakeri).

ja mislim da nisi kvazi-haker kad srusis PSN mrezu koju koristi 77 milijuna ljudi

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Ezio kaže...

Sve to treba u zatvor potrpat pa nek hakiraju wc školjku i jedni drugima analne otvore.

 

{#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
14 godina
offline
Još napada na Sony?

Ja sa ditetom nemogu igrat Free Realms radi ovih majmuna!

 

 

MIKROBLOG: Nakon dugo vremena, sretnem jednog frenda i pitam: Di se krećeš na internetu... ?!wt
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 14:58 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

A koji ku*ac to rade meni još nije jasno, kupio sam igru za 400 kuna (115 KM) i želio bih ju igrati online, no pi*ka li im materina, ne mogu!

 

EDIT: Post above, troll?  Vražji moderatori, zbog njih ispadnem papak {#}

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 15:11 (BannedOnThisForum).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
markomarko kaže...
DamageHigh kaže...

Idioti...(ti kvazi-hakeri).

ja mislim da nisi kvazi-haker kad srusis PSN mrezu koju koristi 77 milijuna ljudi

Ja mislim da jesi, jer si idiot..(ne ti, jel)..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
BannedOnThisForum kaže...

A koji ku*ac to rade meni još nije jasno, kupio sam igru za 400 kuna (115 KM) i želio bih ju igrati online, no pi*ka li im materina, ne mogu!

 

EDIT: Post above, troll?

Svaka čast tu se slažem s tobom prijatelju{#} i sad zbog nekih hakera nemožeš uživat online čak i moj prijatelj se boji ić više{#}{#}

 

A ovo pod edit primjetio sam hahahaa WTF kad je prije nesto troll-s slikom tite ili hitlera {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 15:09 (dragec0).
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
BannedOnThisForum kaže...

A koji ku*ac to rade meni još nije jasno, kupio sam igru za 400 kuna (115 KM) i želio bih ju igrati online, no pi*ka li im materina, ne mogu!

 

EDIT: Post above, troll?

Ja sam trol što kažem da nemogu igrat a ti isto tako kažeš da nemožeš igrat - nerazumim. Koliko imaš godina?

MIKROBLOG: Nakon dugo vremena, sretnem jednog frenda i pitam: Di se krećeš na internetu... ?!wt
14 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
KIKI3ooo kaže...
BannedOnThisForum kaže...

A koji ku*ac to rade meni još nije jasno, kupio sam igru za 400 kuna (115 KM) i želio bih ju igrati online, no pi*ka li im materina, ne mogu!

 

EDIT: Post above, troll?

Ja sam trol što kažem da nemogu igrat a ti isto tako kažeš da nemožeš igrat - nerazumim. Koliko imaš godina?

Ne ti, Adolf H. je napisao poruku da to sve treba potrpati u plinsku komoru, post je obrisan pa je ispalo da si ti, imaš sliku u smiješne slike, izvinjavam se na nesporazumu!

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
14 godina
offline
Još napada na Sony?

Skužaj

MIKROBLOG: Nakon dugo vremena, sretnem jednog frenda i pitam: Di se krećeš na internetu... ?!wt
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Još napada na Sony?

To rade radi vas.

 

Imat ćete sigurno neke popuste i free stvari radi ovog sony-evog propusta.

Living in a world of dreams...
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?

haha smijesnih slika {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?
Ova trakavica oko Sonya mi već stvarno ide na živce. Ljudi jednostavno žele igrati svoje igre, a ovi mulci od hakera i dalje se igraju mačke i miše sa Sonyem. Dabogda ih ulovili sve i strpali na doživotni zatvor o kruhu i vodi.

Ne znam, kada navršiš 10 godina shvatiš da je život sranje i da te korporacije prcaju u zdrav mozak. Ono, uzaludno trošenje energije. Što je smiješno ekšueli, u gaming krugovima već se isključivo priča o Sonyu 2 tjedna. Prva stvar koju te nauče na marketingu je da je i loša reklama dobra reklama. Još kada sustav proradi i ovi podijele nekoliko besplatnih igara, imati će i više korisnika. Ljudi će sve ovo zaboraviti u vrlo kratkom roku.

People like talking about people. Makes us feel superior. Makes us feel in control. And sometimes, for some people, knowing some things makes them care
 
3 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Još napada na Sony?
Hyperion kaže...

To rade radi vas.

buahahahah

daj još koju foru

16 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
Deadwalker kaže...
Ova trakavica oko Sonya mi već stvarno ide na živce. Ljudi jednostavno žele igrati svoje igre, a ovi mulci od hakera i dalje se igraju mačke i miše sa Sonyem. Dabogda ih ulovili sve i strpali na doživotni zatvor o kruhu i vodi.

Ne znam, kada navršiš 10 godina shvatiš da je život sranje i da te korporacije prcaju u zdrav mozak. Ono, uzaludno trošenje energije. Što je smiješno ekšueli, u gaming krugovima već se isključivo priča o Sonyu 2 tjedna. Prva stvar koju te nauče na marketingu je da je i loša reklama dobra reklama. Još kada sustav proradi i ovi podijele nekoliko besplatnih igara, imati će i više korisnika. Ljudi će sve ovo zaboraviti u vrlo kratkom roku.

Neka pređu na neku sigurniju platformu...

14 godina
odjavljen
offline
Još napada na Sony?

Al dajte mi objasnite po čemu se ovi hakeri razlikuju od ostalih, pa sva sr*** virusi, spywarei etc etc su radi hakera. Next.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još napada na Sony?

Po tome što ove neki ljudi podržavaju i što se oni predstavljaju kao dobro za korisnike.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: Još napada na Sony?

ne mogu ni black ops igrat online. retardirani hakeri. Ako zele hakirati, neka hakiraju neku manju tvrtku, a ne tako velike tvrtke. Btw: zasto grupa Anonymous hakira Sony ako ne namjerava ukrasti kreditne kartice? koja je svrha hakiranja... Nece nista s tim dobiti, a sebe stavljaju u velik rizik.

http://www.youtube.com/beleudovice
14 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?

Mozda je i bog hakirao Sony... Dosta mu japanskog i kineskog smeca...

Made in C H I N  A

         ROATI

Maky
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 16:11 (CroMaky96).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Još napada na Sony?
CroMaky96 kaže...

Mozda je i bog hakirao Sony... Dosta mu japanskog i kineskog smeca...

Made in C H I N  A

         ROATI

aj objasni kakve to veze ima hakiranjem sony-a 

13 godina
offline
Re: Još napada na Sony?

svrha hakiranja sonyevih servera je da sony odustane od tuzbe za geohota

i tad ce Anonymous grupa pustit sony na miru

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 16:38 (herc1988).
13 godina
offline
Još napada na Sony?

pa Geohot treba u zatvor, nema tu nikakvog odustajanja od tuzbe.

http://www.youtube.com/beleudovice
 
3 12 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Još napada na Sony?
dturko kaže...

pa Geohot treba u zatvor, nema tu nikakvog odustajanja od tuzbe.

Geohotu doživotna čisto za primjer.

15 godina
neaktivan
offline
Još napada na Sony?
ovo sigurno nerade klinci kojima je dosadno. Vec grupica hakera koja ocito dobro zna posao. Nadalje ovo nikako nemoze biti dobra reklama za sony, a posebice ne kad takva vijest izade u novinama koje jos dodatno napuhnu stvari i od muhe naprave slona.
Iskreno se nadam da ce polovit te budale no isto tako mislim da su jako male sanse ako ti hakeri znaju svoj zanat,a ocito ga znaju
I'll be back
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Još napada na Sony?

Vidim neukih cobana ko salate, nasli ste se ovdje pljuvat samo stoga sto vas pere apstinencijska kriza  - bolesno i nadasve tuzno, ali istinito.

Kad se vec nemoze online, umjesto da ga onda primi za ruku i odvede na svjezi zrak sutat loptu, on ovdje na forumu kuka i narice nad kletom sudbinom i "prljavom djecurlijom" zbog kojih se nemoze s djetetom igrat.... 

 

Niti znate, niti vas je zapravo briga tocno zasto je psn off, sa samim ddos napadima se odavno stalo, ali glavno da se za sve krivi prljava djecurlija, to sta su ovi u Sonyu nesposbni, zapravo rijec nesposbni je uvreda za nesposobne, to je manje bitno.

 

Usiljena retorika i lajt motiv ovog topica - plejstejšon je zakon, a ovu prljavu djecurliju treba u zatvor, pa nek tamo haklaju jedan drugomu i to samo zato sto su za razliku od vas cobana, iako na krivi nacin, stali u obranu nekih visih ideala...

 

 

 

 

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Moj PC  
21 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Još napada na Sony?
dado8 kaže...

Vidim neukih cobana ko salate, nasli ste se ovdje pljuvat samo stoga sto vas pere apstinencijska kriza  - bolesno i nadasve tuzno, ali istinito.

Kad se vec nemoze online, umjesto da ga onda primi za ruku i odvede na svjezi zrak sutat loptu, on ovdje na forumu kuka i narice nad kletom sudbinom i "prljavom djecurlijom" zbog kojih se nemoze s djetetom igrat.... 

 

Niti znate, niti vas je zapravo briga tocno zasto je psn off, sa samim ddos napadima se odavno stalo, ali glavno da se za sve krivi prljava djecurlija, to sta su ovi u Sonyu nesposbni, zapravo rijec nesposbni je uvreda za nesposobne, to je manje bitno.

 

Usiljena retorika i lajt motiv ovog topica - plejstejšon je zakon, a ovu prljavu djecurliju treba u zatvor, pa nek tamo haklaju jedan drugomu i to samo zato sto su za razliku od vas cobana, iako na krivi nacin, stali u obranu nekih visih ideala...

 

 

 

 

ocito si XboX fan. bas bih volio vidjet iste hakere kako napadaju Microsoft. Jao, bio bi to smak svita.

http://www.youtube.com/beleudovice
15 godina
protjeran
offline
Re: Još napada na Sony?
dturko kaže...
dado8 kaže...

Vidim neukih cobana ko salate, nasli ste se ovdje pljuvat samo stoga sto vas pere apstinencijska kriza    - bolesno i nadasve tuzno, ali istinito.

Kad se vec nemoze online, umjesto da ga onda primi za ruku i odvede na svjezi zrak sutat loptu, on ovdje na forumu kuka i narice nad kletom sudbinom i "prljavom djecurlijom" zbog kojih se nemoze s djetetom igrat....

 

Niti znate, niti vas je zapravo briga tocno zasto je psn off, sa samim  ddos napadima se odavno stalo, ali glavno da se za sve krivi  prljava djecurlija, to sta su ovi u Sonyu nesposbni, zapravo rijec nesposbni je uvreda za nesposobne, to je manje bitno.

 

Usiljena retorika i lajt motiv ovog topica - plejstejšon je zakon, a ovu prljavu djecurliju treba u zatvor, pa nek tamo haklaju jedan drugomu i to samo zato sto su za razliku od vas cobana, iako na krivi nacin, stali u obranu nekih visih ideala...

 

 

 

 

ocito si XboX fan. bas bih volio vidjet iste hakere kako napadaju Microsoft. Jao, bio bi to smak svita.

  pa neka napadnu, kad budu imali razloga, kao da bi meni ms-a bilo zao

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
protjeran
offline
Re: Još napada na Sony?
dturko kaže...


ocito si XboX fan. bas bih volio vidjet iste hakere kako napadaju Microsoft. Jao, bio bi to smak svita.

Tako je, Xbox fan s ps3 (doduse 99% vremena na njemu patrolira buraz), fan kojem se na sam spomen Malog, onog njihovog Xsrota te koncpeta igri na njemu dize kosa na glavi...

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 18:06 (dado8).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice