Kim Dotcom ima novi projekt

poruka: 16
|
čitano: 3.368
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kim Dotcom ima novi projekt".
12 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

Iskreno ja nebo koristio novu njegovu uslugu. Propale su obije a tema im je slićna.

Ako želim nešto zaštititi kriptirat ću na svom disku i zakopati u vrtu ak je stvarno tako važno. Ili kriptiram svoju datoteku i stavim na neki free servis na net. I ako netko želi to vidjeti mora prvo rpobiti enkripciju.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
 
0 5 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

Iskreno ne vidim čemu toliki cloud servisi, mislim da je iCloud(?), GD, OD i DB sasvim dovoljni danas... Svakako kod njega sve i propadne, počevši od MegaUploada(ako je to njegovo) pa će uskoro i druga Mega itd..

 
0 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

Debeli je teški mutikaša, nikako ne stavljat povjerljive podatke na njegove "rukotvorine".

pero_HR
Moj PC  
1 7 hvala 0
11 godina
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

Kim Dotcom je Njemac,  kripto anarhist, radi na novom slobodnom kriptiranom internetu bez IP adrese gdje ce sve biti slobodno bez pračenja i kontrole. On je revolucionar. nikad nije zivio u SAD iako su mu bas oni  pokupili sve novce sa racuna. Isto kao sto su u Libiu doveli demokraciu i ubili Gadafia.

al sa njim nema zeke, švaba je to :)

 

evo kako su mu maznili pare: https://www.techdirt.com/articles/20150326/18041530458/how-us-government-legally-stole-millions-kim-dotcom.shtml

 
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom ima novi projekt
mafimuf kaže...

Kim Dotcom je Njemac,  kripto anarhist, radi na novom slobodnom kriptiranom internetu bez IP adrese gdje ce sve biti slobodno bez pračenja i kontrole. On je revolucionar. nikad nije zivio u SAD iako su mu bas oni  pokupili sve novce sa racuna. Isto kao sto su u Libiu doveli demokraciu i ubili Gadafia.

al sa njim nema zeke, švaba je to :)

 

evo kako su mu maznili pare: https://www.techdirt.com/articles/20150326/18041530458/how-us-government-legally-stole-millions-kim-dotcom.shtml

 Internet takav več postoji, zove se darknet, i puno puno je veči od obićnog neta. I Kada dođeš na darknet prvo što vidiš su stranice za prodaju droge oružja i pedofilske stranice. Sada želiš li da cijeli internet bude takav ok. Nisam za takav internet, ali opet nisam ni za to da nam države mogu kontrolirati apsolutno sve. Neka granica mora postojati, ip adrese su korisne za spriječavanje ilegalnih sajtova. Posluj legalno plačaj porez i to sve treba biti važno državi.

 

Pračenje mora biti kontrolirano, a ne da država ima pristup apsolutno svim tvojim privatnim porukama itd, to je uredu samo ako sumljaju da posluješ ilegalno ili možeš naštetiti nekome. Naravno moraju imati neke dokaze koji podupiru to, i nesmiju pratiti nevine ljude.

Kontrola mora biti uvijek da nebi bilo stranica itd kao što ima darknet. Ja sam za da se čuva privatnost korisnika, ali nisam za da na internetu vlada anarhija.

 

Po meni moraju biti kriptirane privatne poruke i pozivi, i da možeš biti unutar svoje kuče bez da te itko nadgleda.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
8 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom ima novi projekt
Brate, sve dok EU i SAD prakticiraju pravilo "bolje spriječit nego liječit", nećeš imat privatnost ni doma, kamoli na internetu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom ima novi projekt
77ari kaže...

 Internet takav več postoji, zove se darknet, i puno puno je veči od obićnog neta. I Kada dođeš na darknet prvo što vidiš su stranice za prodaju droge oružja i pedofilske stranice.

Darknet, eh?!

Odakle ti ovo? CSI Cyber?

Dude, daj nam malo pojasni. Imas neki link da se i mi malo upustimo u tamu? Gde je taj dark net? Nikako da ga nadjem. Nije da mi treba da nesto svercam vec onako, zbog informacije i da pricam deci kako sam video darknet.

 

EDIT: Obozavam BUG Online, (posebno nedeljom).

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2015 17:41 (Solo).
14 godina
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

Ma ja sa divim ovakvim ljudima, oni su za mene istinski heroji. Dok su on i jos neki zivi, vjerujem da necu platit ni jednu banku za neku tako glupu stvar poput windowsa, igrice se naravno podrzavaju :)

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

Vise je stete napravio npr. THT sto je sirotinji dao flat internaet za 30€ mj. pa mujo udara i skida sve sto si inace nemoze priustiti, nego kim docom koji nema pravo znati sto korisnik kaci na server u ovom slucaju mega jer bi to bilo zadiranje u privatnost.

U biti Tesla je kriv sto je frik koji je sa pravom mozemo reci udario temelje modernoj tehnologiji, i zbog njega postoji piraterija ne netu, a i el.stolica, cirkular sa kojim si je pripiti rođo odsjekao prste.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom ima novi projekt
Solo kaže...
77ari kaže...

 Internet takav več postoji, zove se darknet, i puno puno je veči od obićnog neta. I Kada dođeš na darknet prvo što vidiš su stranice za prodaju droge oružja i pedofilske stranice.

Darknet, eh?!

Odakle ti ovo? CSI Cyber?

Dude, daj nam malo pojasni. Imas neki link da se i mi malo upustimo u tamu? Gde je taj dark net? Nikako da ga nadjem. Nije da mi treba da nesto svercam vec onako, zbog informacije i da pricam deci kako sam video darknet.

 

EDIT: Obozavam BUG Online, (posebno nedeljom).

 Ne možeš na darknet preko chroma itd, skini tor i odmah si na darknetu. Pogledaj malo tamo i vidjet ces o cem pricam. Neka određena kontrola uvijek mora postojati.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

treba nam takav ministar poduzetništva i financija u sljedećoj vladi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kim Dotcom ima novi projekt
mafimuf kaže...

Vise je stete napravio npr. THT sto je sirotinji dao flat internaet za 30€ mj. pa mujo udara i skida sve sto si inace nemoze priustiti, nego kim docom koji nema pravo znati sto korisnik kaci na server u ovom slucaju mega jer bi to bilo zadiranje u privatnost.

U biti Tesla je kriv sto je frik koji je sa pravom mozemo reci udario temelje modernoj tehnologiji, i zbog njega postoji piraterija ne netu, a i el.stolica, cirkular sa kojim si je pripiti rođo odsjekao prste.

 Kakve stete? Ako ja skinem nesto sto si nikad ne bi kupio, naravno da nisam napravio nikakvu stetu.

9 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

otkako je u novom zelandu vidi se da je nabacio koje kilo

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2015 9:21 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

Meni je najgore kad servis postane nepovjerljiv. Prokleta mafija. R.I.P. Mega.

Ako sam u krivu, ispravite me ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom ima novi projekt
77ari kaže...

 Ne možeš na darknet preko chroma itd, skini tor i odmah si na darknetu. Pogledaj malo tamo i vidjet ces o cem pricam. Neka određena kontrola uvijek mora postojati.

 A sto je to toliko "dark" na TORu?

Mozes malo konkretnije ili izvlacis iz rukava? Davanje ovakvih komentara je senzacionizam. Darknet mozes sve "proglasiti" sto nije "kontrolirano". O kakvoj kontroli pricas? Jer nam treba jos vise?

Od koga da se branimo?

Zlodjela je bilo i ranije i bice ih i dalje. Covjekova narav. Ali kontrola???

Pa danas su i granice previse, ako zelimo zivjeti slobodno a ipak ih ima zbog "kontrole". Pre bih rekao da je strah u pitanju.

 

Znaci - gde je darknet, malo konkretnije, molim ljepo.

11 godina
offline
Kim Dotcom ima novi projekt

Kim.com je genijalac na razini Elon Muska, samo sto za razliku od konformnosti odlucio je biti internet revolucionar.

SFSN

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice