Kim Dotcom ima novu poslovnu ideju vezanu uz dijel

poruka: 6
|
čitano: 1.759
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kim Dotcom ima novu poslovnu ideju vezanu uz dijel".
13 godina
offline
Kim Dotcom ima novu poslovnu ideju vezanu uz dijel

Promašio je minimalni iznos! Trebao bi biti oko 10 centi, time bi se odlično moglo riješiti sadržaje tipa novine , kratke upute i slično ovako sadržaj koji u štampanom obliku košta 4 do 6 kuna u virtualnom plačaš 8  umjesto 3 do 5 kuna, a u Indiji je takav sadržaj još jeftiniji...

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 12:22 (Byron).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Kim Dotcom ima novu poslovnu ideju vezanu uz dijel

Taj novac je baš proklet. Debeli ne odustaje od muljanja i piraterije.

Svoj sadržaj my ass. Svi znamo kakav sadržaj...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom ima novu poslovnu ideju vezanu uz d
Byron kaže...

Promašio je minimalni iznos! Trebao bi biti oko 10 centi, time bi se odlično moglo riješiti sadržaje tipa novine , kratke upute i slično ovako sadržaj koji u štampanom obliku košta 4 do 6 kuna u virtualnom plačaš 8  umjesto 3 do 5 kuna, a u Indiji je takav sadržaj još jeftiniji...

 onda bi morao koristiti drugu kriptovalutu, bitcoin vec neko vrijeme nije optimalan kao micropayment solution, ripple, ethereum ili mozda litecoin bi bolje posluzili

8 godina
offline
Re: Kim Dotcom ima novu poslovnu ideju vezanu uz d
ukay1000 kaže...

Taj novac je baš proklet. Debeli ne odustaje od muljanja i piraterije.

Svoj sadržaj my ass. Svi znamo kakav sadržaj...

To ne možeš znati. Po istoj logici su klali xvid, makarje ekipa oko toga htjela napraviti biznis sa legalnim sadržajem (u stvari, i radili su - još imam tvornički dvd / xvid player), samo ne znam koliko im je to prošlo... opet klasično "drš'te lopova".
Također se na isti način (iz istog razloga) pokušalo zaustaviti torrent tehnologiju (dijeljenje piratskog sadržaja), srećom nije uspjelo.
Korpulentni sumnjivi poduzetnik se dovoljno opekao do sad, tako da mislim da bi sad puno radije radio nešto legalno nego li da završi u zatvoru.

 

1337Code_breaker kaže...

 onda bi morao koristiti drugu kriptovalutu, bitcoin vec neko vrijeme nije optimalan kao micropayment solution, ripple, ethereum ili mozda litecoin bi bolje posluzili

 E sad si ti našao iglu u plastu sijena... Ne možeš znati da ne koristi ethereum ili litecoin, ili da paralelno ne pokreće biznis mjenjačnica kriptovaluta (koji je puno unosniji i neovisan o ovome).
Možeš znati ono što je napisao novinar BBC-a. U svakom slučaju, bitcoin je puno poznatiji i naravno da bi javno išao sa onim što javnost može prepoznati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 15:44 (Zechina).
8 godina
offline
Kim Dotcom ima novu poslovnu ideju vezanu uz dijel

"I think the solution to the piracy problem is to offer content globally at the same time, at the same price." (iz članka)

Ovdje je Kim ispravno detektirao problem naglog rasta video piratstva: Ako se sjećate, DVD (itd) konzorcij je svijet podijelio u "zone", tako da su filmovi imali ne samo različite datume izlaska već i različite cijene. Drugim riječima, ako bi odlučili da se u tvojoj zoni film neće moći kupiti, bio si gotovo prisiljen koristiti piratsku verziju (ili hakirati uređaj na "free zone"). Odn, mogao si npr legalno kupiti film u US, ali ga - nisi mogao gledati na svom legalnom uređaju npr ovdje.
Također, indirektno ukazuje zašto je Netflix doživio strahovit uzlet.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Kim Dotcom ima novu poslovnu ideju vezanu uz dijel

no da. prodaja tableta protiv pretilosti ne bi mu baš donijela neku pinku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 4 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice