Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

poruka: 23
|
čitano: 3.649
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se ".
16 godina
odjavljen
offline
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Unbox Therapy 

 

 

 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Shvatili Kinezi da im trend "veće je bolje" ne ide u prilog...

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
Pametno, ako se ovako nastavi nosit cemo tablete u dzepu
Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
Nadam se da ce uskoro napraviti neki preklopivi display, jer veliki display je koristan ali i smeta dosta.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Ajd da se netko sjetio. Kad sam kupovala mobitel jedva našla jedan od 4" koji mi odgovara po svim specifikacijama. Znam da je mnogima mobitel zamjena za računalo pa samim time žele i veći ekran da bi lakše koristili mobitele, ali bi stvarno proizvođači mogli misliti malo i na ljude s malim šakama. Ne želim mobitel koji moram držati s dvije ruke da bi poslala jednu običnu poruku. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
9 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
ddarknessfairyy kaže...

Ajd da se netko sjetio. Kad sam kupovala mobitel jedva našla jedan od 4" koji mi odgovara po svim specifikacijama. Znam da je mnogima mobitel zamjena za računalo pa samim time žele i veći ekran da bi lakše koristili mobitele, ali bi stvarno proizvođači mogli misliti malo i na ljude s malim šakama. Ne želim mobitel koji moram držati s dvije ruke da bi poslala jednu običnu poruku. 

 Vjerojatno nisi nikad koristila veci mobitel, da probas ne bi se nikad vratila na manje. 

10 godina
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
O_O_O kaže...

 Vjerojatno nisi nikad koristila veci mobitel, da probas ne bi se nikad vratila na manje. 

 Imam 2 mobitela i drugi je 5" i grozan mi je za bilo kakav rad. Ne mogu ništa na njemu jednom rukom.

Samo jedna stvar je bolja kad je veća, a to nije mobitel 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
7 godina
protjeran
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
ddarknessfairyy kaže...
O_O_O kaže...

 Vjerojatno nisi nikad koristila veci mobitel, da probas ne bi se nikad vratila na manje. 

 Imam 2 mobitela i drugi je 5" i grozan mi je za bilo kakav rad. Ne mogu ništa na njemu jednom rukom.

Samo jedna stvar je bolja kad je veća, a to nije mobitel 

 

 Ti su u manjini, moja cura pici 6 incha i nece manje.

16 godina
online
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
ddarknessfairyy kaže...
O_O_O kaže...

 Vjerojatno nisi nikad koristila veci mobitel, da probas ne bi se nikad vratila na manje. 

 Imam 2 mobitela i drugi je 5" i grozan mi je za bilo kakav rad. Ne mogu ništa na njemu jednom rukom.

Samo jedna stvar je bolja kad je veća, a to nije mobitel 

 

 Pa iphone 6SE, Xperia X compact, to mi negdje pada na pamet kod fonova koji su malo viša klasa i lako ih je upravljati jednom rukom. 
A ima gomila jeftilena manjih dimenzija. U stvari, pojma nemam zašto je ovo vijest, jer kojekakvi alcateli, samsunzi, lg, htc itd imaju gomilu
manjih jeftinih plastikanera koji dođu koju kunu uz neku pretplatu ili novi prepaid.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
neaktivan
offline
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Pa negdje 4 inča je idealna veličina mobitela, tipa iPhone SE, za ove cigle što počinju izlaziti nemam riječi. Ne stanu u nijedan normalan džep, bilo u hlačama ili u jakni, pa ga pazi da se ne razbije, kupi masku da bude očuvan, nekad mi dođe da se zapitam tko je tu koga kupio, ja mobitel ili mobitel mene? Pogotovo kad budu izlazili cijeli u staklu, pa tu će tek biti lomova 

Why so serious?
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Nekako sam blago "suspektan" prema specifikacijama koje nudi, a da će baterija imati onako dugačak ciklus, pa niti memorija da će biti enough, barem ne za svakoga! 

Ustvari, ovo i nije mobilni gadget za svakoga, ali kada, barem po veličini memorije se navikneš na veeeliko, sumnjam u veliku prođu, barem za sada! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Meni je isto tih 5+" i dalje premalo da bih bezbrižno surfao ili tipkao - jednostavno nisam navikao da se time bavim na telefonu (osim tipkanja poruka ili traženja kakve upute),
a opet mobitel stvarno jest prevelik, i bez torbice ili onih prsluka za snimatelje odavno ne funkcioniraju.
A što da se radi, dobar dio ljudi voli i te neke polutablet modele i trebat će dosta marketinške mašinerije da bi ih se sad uvjerilo da veliko više nije "in". Nedavno je i kineski
proizvođač koji brenda "nokia" fonove isfuravao novi 3310 i razni novinari (uključujući Bugove) su ga hajpali kao "glavni hit sajma", ali na kraju je koliko vidim sve bilo u stilu "dam lijepe riječi ali ne i novce". 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Sviđa mi se Đeli. Ideja je slijedeća. U što manje kučište, staviti što moćniji smartphone. Tržište je preplavljeno sa velikim komadima primjeraka smartphona koji je počeo prije par godina sa prvim Samsung Note Galaxyjem, te od tada moderni mobiteli samo rastu u veličini. Ovdje je logika obrnuta. Što manji mobitel, a opet da zadrži neke prosječne značajke suvremenih mobitela,  a da ne postane kao onaj klasični, tzv. "glupi" mobitel.

 

Iako koristim veliki mobitel, te se čovjek i na njega navikne, ipak sam pobornik minimalizma, te ako ikada bude išao na Kineza-mobitela, znam koji će to već biti. Jelly. Bar kao back-up mobitel.

Lajkam ovu kampanju. A i cijene su pristupačne.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Evo jedan mali a opet 5"

Steta sto nema u europi.

 

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
bnaci kaže...

Evo jedan mali a opet 5"

Steta sto nema u europi.

 

 

 cool! Što je to?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Jako mi je došlo da pošaljem bug u jedno određeno mjesto kad sam pročitao naslov pa i tekst.

Koji vam je više vrag sa ovim clickbait člancim?

Kakvi kinezi krenuli u drugom smjeru? Kakvo vraćanje mobitela s manjim ekranima??

Doslovno laž.

Ako je jedan startup napravio kampanju na Kickstarteru kako bi mogli proizvoditi mobitel od 2.45", to ne znači da cijela kineska industrija smartphona kreće proizvoditi smartphoneve s malim ekranima kako ste vi naveli u naslovu!

Saberite se više sa ovakvim naslovima.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5
Moj PC  
11 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
Cesc kaže...

Pa negdje 4 inča je idealna veličina mobitela, tipa iPhone SE, za ove cigle što počinju izlaziti nemam riječi. Ne stanu u nijedan normalan džep, bilo u hlačama ili u jakni, pa ga pazi da se ne razbije, kupi masku da bude očuvan, nekad mi dođe da se zapitam tko je tu koga kupio, ja mobitel ili mobitel mene? Pogotovo kad budu izlazili cijeli u staklu, pa tu će tek biti lomova 

Realno ovak je to u praksi, klasičan Pametnjakovič mob je do 4.5 veličina zaslona.Sve preko toga su okvirno Mini tabletiči, a kaj se tiče malog 4 Jabučara to je opet preskupo šminkersko napuhano smeče.

overhaul kaže...

Meni je isto tih 5+" i dalje premalo da bih bezbrižno surfao ili tipkao - jednostavno nisam navikao da se time bavim na telefonu (osim tipkanja poruka ili traženja kakve upute),
a opet mobitel stvarno jest prevelik, i bez torbice ili onih prsluka za snimatelje odavno ne funkcioniraju.
A što da se radi, dobar dio ljudi voli i te neke polutablet modele i trebat će dosta marketinške mašinerije da bi ih se sad uvjerilo da veliko više nije "in". Nedavno je i kineski
proizvođač koji brenda "nokia" fonove isfuravao novi 3310 i razni novinari (uključujući Bugove) su ga hajpali kao "glavni hit sajma", ali na kraju je koliko vidim sve bilo u stilu "dam lijepe riječi ali ne i novce". 

Prisilno uskrsnula Nokia je ipak klasično preskupo ograničeno smeče. Pored ovog dole 4.5 moba(HR cijena 500KN) za istu lovu, pa Nokiu bi kupil samo vrlo neupučeni ili izgubljeni kupac.

 

https://www.gizmochina.com/2016/05/19/blackview-a5-review-pretty-good-45-phone/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.5.2017 21:50 (rambox).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
ddarknessfairyy kaže...

Samo jedna stvar je bolja kad je veća, a to nije mobitel 

 

 

U maloj ruci svaki je kralj

12 godina
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
ddarknessfairyy kaže...

Ajd da se netko sjetio. Kad sam kupovala mobitel jedva našla jedan od 4" koji mi odgovara po svim specifikacijama. Znam da je mnogima mobitel zamjena za računalo pa samim time žele i veći ekran da bi lakše koristili mobitele, ali bi stvarno proizvođači mogli misliti malo i na ljude s malim šakama. Ne želim mobitel koji moram držati s dvije ruke da bi poslala jednu običnu poruku. 

 U potpunosti se slažem sa tobom. Imao sam Xperiu X10 (4") i tipkanje na njemu jednom rukom je bio fantastično. Sad imam Xperiu ZR (4.6") i još uvijek se uspijevam izboriti sa njim, ali ni izbliza nije tako dobar za tipkanje. (Nemam male šake) Ovi što u nebesa dižu dijagonalu tel. preporučujem da uzmu tablet, ako im je malo 4 inča.

14 godina
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
gavranpero kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Ajd da se netko sjetio. Kad sam kupovala mobitel jedva našla jedan od 4" koji mi odgovara po svim specifikacijama. Znam da je mnogima mobitel zamjena za računalo pa samim time žele i veći ekran da bi lakše koristili mobitele, ali bi stvarno proizvođači mogli misliti malo i na ljude s malim šakama. Ne želim mobitel koji moram držati s dvije ruke da bi poslala jednu običnu poruku. 

 U potpunosti se slažem sa tobom. Imao sam Xperiu X10 (4") i tipkanje na njemu jednom rukom je bio fantastično. Sad imam Xperiu ZR (4.6") i još uvijek se uspijevam izboriti sa njim, ali ni izbliza nije tako dobar za tipkanje. (Nemam male šake) Ovi što u nebesa dižu dijagonalu tel. preporučujem da uzmu tablet, ako im je malo 4 inča.

 Ma pretjeruju ljudi danas, sami sebe pokušavaju uvjeriti da je 5", 5.5" ili majkomila 5.7" ugodno za korištenje.

Osim ako samo igraš igrice i gledaš videe na tome.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
rambox kaže...
Cesc kaže...

Pa negdje 4 inča je idealna veličina mobitela, tipa iPhone SE, za ove cigle što počinju izlaziti nemam riječi. Ne stanu u nijedan normalan džep, bilo u hlačama ili u jakni, pa ga pazi da se ne razbije, kupi masku da bude očuvan, nekad mi dođe da se zapitam tko je tu koga kupio, ja mobitel ili mobitel mene? Pogotovo kad budu izlazili cijeli u staklu, pa tu će tek biti lomova 

Realno ovak je to u praksi, klasičan Pametnjakovič mob je do 4.5 veličina zaslona.Sve preko toga su okvirno Mini tabletiči, a kaj se tiče malog 4 Jabučara to je opet preskupo šminkersko napuhano smeče.

 

 

 

 Hvala na definiciji Rambox :D A što se malog jabučara tiče, ja svakako ne igram na mobitelu igre niti gledam filmove tako da mi je to nebitno. P.S. lijepo je vidjeti da si tako otvorenog uma što se tiče jabučara 

P.S. veliki sam fan Huaweija, genijalne reklame imaju u zadnje vrijeme i ako itko od Kineza može vratiti u modu (veličinom) manje pametne mobitele, to bi onda bili oni. Pitanje je koliki je interes za takvim uređajima na tržištu, ali s obzirom da su donedavno 4inčni mobiteli kod Applea činili oko trećinu prodaje (pogotovo u tom cjenovnom rangu), vjerujem da tu ima potencijala.

Why so serious?
15 godina
offline
Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se

Osim kontroliranja poriva da komentiram "4 inča su taman, i moja cura pici samo 6 incha i nece nista manje" ;-)

U tekstu nema bas informacija o samom ekranu na mobitelu, vrsti, rezoluciji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju
drag kaže...

Osim kontroliranja poriva da komentiram "4 inča su taman, i moja cura pici samo 6 incha i nece nista manje" ;-)

U tekstu nema bas informacija o samom ekranu na mobitelu, vrsti, rezoluciji...

 Koga briga. Kinezi krenuli u sasvim drugom smjeru, vraćaju se u velikom maršu u doba Mao Zedonga, a možda s ovim mobitelom pokrenu ponovno i kulturnu revoluciju. Kakva rezolucija i specifikacije, kome to treba na it portalu  

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2017 20:00 (overhaul).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice