LG Tab Book 11

poruka: 5
|
čitano: 1.580
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Tab Book 11".
15 godina
neaktivan
offline
LG Tab Book 11

Android? Ja na slici vidim samo Windows. {#}

 

Ili je netko stavio krivu sliku uz vijest?

E ,ovo je Android! :)) E ,ovo je Android! :))
A pošto se radi o hardverski vrlo dobroj konfiguraciji ,naspram većine ''pravih'' Windows tableta koji dolaze s anemičnim Atomima i 2 gb rama, ovaj tabletić bi bio puno bolji s Windowsima ,nego s (pra)starom verzijom Androida.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 18:12 (kizo2703).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Tab Book 11

android tablet za 1900 €... naravno mi živimo s ove strane bare...ne hvala ne treba mi to.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG Tab Book 11
  Ova mlada gospođica na slici koja nam svojim prstićem ukazuje na Windows 8 neodoljivo me podsijeća 
{#}
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.7.2014 18:12 (Kurosawa).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG Tab Book 11
Ma da za tu lovu kupiš macbook air, pa pukneš i windozere gore ili nešto takvo...
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG Tab Book 11
Borg8472 kaže...
Ma da za tu lovu kupiš macbook air, pa pukneš i windozere gore ili nešto takvo...

Air? Kupiš Pro Retina 13' i još ti ostane para.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 0:01 (kizo2703).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice