LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen na

poruka: 9
|
čitano: 2.651
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen na ".
15 godina
offline
LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen na

E to je već zanimljivo.

 

A infografika je show 

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen na

Kol'ka je veličina senzora? Velična otvora blende bez da znamo veličinu otvora senzora ne govori nam baš puno.

 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen na

Ovo bi mogao biti KILLER Samsungove 8 perjanice, u bilo kojem izdanju 

 

Utvaram si da će obzirom na lokaciju predstavljanja, Najjača verzija biti dostupna i kod nas?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen na

LG baš razbija mon(b)otoniju 

...................................... funny facts
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen
Samo ti je Samsung pao na pamet? 😂😂😂
13 godina
offline
Re: LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen
nani kaže...
Samo ti je Samsung pao na pamet? 😂😂😂

Uglavnom da, iz nekoliko razloga! 

 

Prvi, spoznaja mogućnosti koje ima jedan LG gadget, vidio na G2 i G4 kod prijatelja, još uvijek tuguje za G2 a G4 čuva kao da je od platine, ne pomišlja ga prodati iako ima paralelno i iPhone 6! 

Drugi, dizajn koji je "meni kompatibilan", makar nisam financijski bio u poziciji ubosti niti V10, niti V20 a mogao sam preko prijateljice u Singapuru, dok mi je G6 jako zanimljiva koncepcija gadgeta ali V serije su ONO! 

Treći, "moje odrastanje/evoluiranje" da android gadget UZMEM I ZABORAVIM na neki ubuduće update, zbog čega sa pizdio i na HTC i na Samsung svojedobno! 

 

Nešto što bi me eventualno brinulo, možda, kvaliteta samih aplikacija koje su generalno bolje/ljepše urađene za iOS, ali i činjenica da deweloperi znaju ukakati sa nativnim rezolucijama aplikacija, pa aplikacija ne izgleda kako je pjesnik zamislio. 

 

Uvjeren sam da bih uzeo u obzir i Samy Note8, no dok ne dođe meni u posjed ručica, utvaram si da je puuuuno previše to uzak po visini gadget, koji vrlo bitno odstupa od prvih izdanaka vrste! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen na

Ovaj V30 bi mogao biti dostojna zamjena za stari dobri nexus 6p. Novi pixeli na leakovima izgledaju katastrofa i dosadno uz ogromne rubove. Ovo bi mogao bit pun pogodak, još ako sekundarni zaslon ispadne dobro uz dobru bateriju 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen
ATJLučko kaže...
nani kaže...
Samo ti je Samsung pao na pamet? 😂😂😂

Uglavnom da, iz nekoliko razloga! 

 

Prvi, spoznaja mogućnosti koje ima jedan LG gadget, vidio na G2 i G4 kod prijatelja, još uvijek tuguje za G2 a G4 čuva kao da je od platine, ne pomišlja ga prodati iako ima paralelno i iPhone 6! 

Drugi, dizajn koji je "meni kompatibilan", makar nisam financijski bio u poziciji ubosti niti V10, niti V20 a mogao sam preko prijateljice u Singapuru, dok mi je G6 jako zanimljiva koncepcija gadgeta ali V serije su ONO! 

Treći, "moje odrastanje/evoluiranje" da android gadget UZMEM I ZABORAVIM na neki ubuduće update, zbog čega sa pizdio i na HTC i na Samsung svojedobno! 

 

Nešto što bi me eventualno brinulo, možda, kvaliteta samih aplikacija koje su generalno bolje/ljepše urađene za iOS, ali i činjenica da deweloperi znaju ukakati sa nativnim rezolucijama aplikacija, pa aplikacija ne izgleda kako je pjesnik zamislio. 

 

Uvjeren sam da bih uzeo u obzir i Samy Note8, no dok ne dođe meni u posjed ručica, utvaram si da je puuuuno previše to uzak po visini gadget, koji vrlo bitno odstupa od prvih izdanaka vrste! 

Pa i Sony XZ Premium lagano dere S8.

 

13 godina
offline
Re: LG V30 donosi najveći otvor blende dosad viđen
Jos uvijek koristim G2, cak je i baterija kao prvog dana, najbolji mob koji sam ikada imao, a prijatelji su rugovali kada/ako im je G3 ili G4 otisao kvragu. Jedna prijateljica nedavno zamijenila ispravni G3 za Honor 8 i prve poruke su bile :-(, kme, itd. ...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice