Lumia i pod Microsoftom

poruka: 19
|
čitano: 3.704
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia i pod Microsoftom".
14 godina
offline
Lumia i pod Microsoftom

Sviđa mi se ovo što žele pojednostavniti svoje brandove.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Lumia i pod Microsoftom

Promijenit će oni ime još barem 3 puta.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Lumia i pod Microsoftom

Uzas ode Nokia papa {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
4mal kaže...

Uzas ode Nokia papa {#}

Bez brige... Strpi se jos par godina i ode Microsoft pa-pa 

16 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
Aldo kaže...
4mal kaže...

Uzas ode Nokia papa {#}

Bez brige... Strpi se jos par godina i ode Microsoft pa-pa 

{#}

12 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
Aldo kaže...
4mal kaže...

Uzas ode Nokia papa {#}

Bez brige... Strpi se jos par godina i ode Microsoft pa-pa 

Tesko. Njima da je dovest Sanadera za CEO ne bi ih mogao upropastiti. Bili su u pravo vrijeme na pravom mjestu i ponudili pravu stvar. 

13 godina
offline
Lumia i pod Microsoftom

koja katastrofa od imena, microsoft lumia {#}

bas steta, ime nokia ipak nosi veliku sentimentalnu vrijednost, sta su u to isli dirat mater im glupu....da se pita korisnike kladim se da bi preko 90% njih glasalo da ime nokia ostaje

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
7 5 hvala 2
13 godina
offline
Lumia i pod Microsoftom

Pa ne radi se o tome što bi bilo kad bi se pitalo korisnike, već vjerojatno o tome što su dogovorili sa Nokiom kad su kupovali njihov odjel za mobitele i prava na korištenje imena.

 
6 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Lumia i pod Microsoftom
Microsoft ima pravo na "Lumia" brand,ali ne i na "Nokia", tako da promjena imena je bila nužna...
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
BlueMax kaže...
Aldo kaže...
4mal kaže...

Uzas ode Nokia papa {#}

Bez brige... Strpi se jos par godina i ode Microsoft pa-pa 

Tesko. Njima da je dovest Sanadera za CEO ne bi ih mogao upropastiti. Bili su u pravo vrijeme na pravom mjestu i ponudili pravu stvar. 

Potpisujem. Svi se sa godinama penju i padaju (pogledajte koliko samo dobiti jedan IBM ostvario, pišljivih nekoliko miliona) a Microsoft je tu i dalje, čak i sa proizvodima koji su nam neophodni sviađali se nekome ili ne.

 

domac5 kaže...

koja katastrofa od imena, microsoft lumia {#}

bas steta, ime nokia ipak nosi veliku sentimentalnu vrijednost, sta su u to isli dirat mater im glupu....da se pita korisnike kladim se da bi preko 90% njih glasalo da ime nokia ostaje

Meni nije štešta i ja sam jedan od onih koji se naslađuju gašenjem imena Nokia. Jer dok je Nokia doživljavala svoje zlatno doba, Ericsson je u svkaom trenutku imao bolji telofon, tako da sam više vezan za Ericsson, a sa Lumia branda pod hitno ukloniti ime Nokia i ubaciti Microsoft, po mom mišljenj učak i za telefone koji su i dalje u proizvodnji.

11 godina
neaktivan
offline
Lumia i pod Microsoftom

bitno da je meni glupi Mobis jučer postavio novu Nokia reklamu i demo aparate na prastaru Nokia vitrinu...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
Envy kaže...
pogledajte koliko samo dobiti jedan IBM ostvario, pišljivih nekoliko miliona

Kakvih pišljivih nekoliko miliona? Pa IBM istražuje otkriva stvari o kojima MS ne može niti sanjati... MS je najobičnija korporacija, nešto kao golema računovodstvena firma. Stvarno treba biti pacijent za razviti emotivni odnos prema tome, pogotovo na bazi tko je koliko zaradio.

 

Envy kaže...
Meni nije štešta i ja sam jedan od onih koji se naslađuju gašenjem imena Nokia. Jer dok je Nokia doživljavala svoje zlatno doba, Ericsson je u svkaom trenutku imao bolji telofon, tako da sam više vezan za Ericsson ...

Koji Ericsson?

Gledam te!
14 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom

Bolje Micosoft Lumia nego Google Lumia

15 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
Veliki Brat kaže...
Envy kaže...
pogledajte koliko samo dobiti jedan IBM ostvario, pišljivih nekoliko miliona

Kakvih pišljivih nekoliko miliona? Pa IBM istražuje otkriva stvari o kojima MS ne može niti sanjati... MS je najobičnija korporacija, nešto kao golema računovodstvena firma. Stvarno treba biti pacijent za razviti emotivni odnos prema tome, pogotovo na bazi tko je koliko zaradio.

 

Envy kaže...
Meni nije štešta i ja sam jedan od onih koji se naslađuju gašenjem imena Nokia. Jer dok je Nokia doživljavala svoje zlatno doba, Ericsson je u svkaom trenutku imao bolji telofon, tako da sam više vezan za Ericsson ...

Koji Ericsson?

Isti onaj Ericsson sa kojih BTS-ova je ostvaren svaki drugi poziv u svijetu. Ali ako i delje ne znaš koji Ericsson, ne brini se, nisi postao senilan, uskoro nećeš znati ni za Nokiu.

 

Uglavnom ne googla mi se ali jasno mi je tko je IBM u ovom kutku svemira a tko MS, a ako sam i emotivno vezan za neku od tih kompanija definitivno bi to bio IBM, ali moja razočarenja su počela kada je IBM odjel za proizvodnju računara prodao Lenovu (srećom kvaliteta je narzini prijašnjih IBM-ova). Nakon toga pitam jednog Cisco CCIE inžinjera kakva su IBM-ova rješenja u vezi WAN-a za razliku od Ciscovih odgovor je sledeći "nikakva".

 

Dakle da se vratimo googlanju, pogledaj profit jednog IBM-a (za koji trebamo svid a kleknemo na koljena kada mu ima spomenemo) i profit jednog Facebooka i biće ti gro toga jasno. 

Memphis kaže...

Bolje Micosoft Lumia nego Google Lumia

Definitivno.

12 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
Memphis kaže...

Bolje Micosoft Lumia nego Google Lumia

 

Envy kaže...

Definitivno.

Zašto?

16 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
Envy kaže...
Isti onaj Ericsson sa kojih BTS-ova je ostvaren svaki drugi poziv u svijetu. Ali ako i delje ne znaš koji Ericsson, ne brini se, nisi postao senilan, uskoro nećeš znati ni za Nokiu.

 

Dakle da se vratimo googlanju, pogledaj profit jednog IBM-a (za koji trebamo svid a kleknemo na koljena kada mu ima spomenemo) i profit jednog Facebooka i biće ti gro toga jasno.

Ahaaaaa, misliš na onaj Ericsson koji ne postoji na tržištu mobitela puno dulje nego Nokia! Pa tako reci...

I dalje ne vidim vezu između profita i važnosti određene tvrtke.

Gledam te!
14 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
BlueMax kaže...
Memphis kaže...

Bolje Micosoft Lumia nego Google Lumia

 

Envy kaže...

Definitivno.

Zašto?

Zato

12 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
Memphis kaže...

Zato

Odgovor kakav se ocekuje od magarca.

15 godina
offline
Re: Lumia i pod Microsoftom
BlueMax kaže...
Memphis kaže...

Bolje Micosoft Lumia nego Google Lumia

 

Envy kaže...

Definitivno.

Zašto?

Ma mrsko mi objašnjavati, znam te dovoljno dugo na forumu sa tom plavom kockicom, da vjeurjem i sam znaš odgovor. {#}

 

Veliki Brat kaže...
Envy kaže...
Isti onaj Ericsson sa kojih BTS-ova je ostvaren svaki drugi poziv u svijetu. Ali ako i delje ne znaš koji Ericsson, ne brini se, nisi postao senilan, uskoro nećeš znati ni za Nokiu.

 

Dakle da se vratimo googlanju, pogledaj profit jednog IBM-a (za koji trebamo svid a kleknemo na koljena kada mu ima spomenemo) i profit jednog Facebooka i biće ti gro toga jasno.

Ahaaaaa, misliš na onaj Ericsson koji ne postoji na tržištu mobitela puno dulje nego Nokia! Pa tako reci...

I dalje ne vidim vezu između profita i važnosti određene tvrtke.

Ne vidim ni ja razlog zašto piješ kad ti škodi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice