Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

poruka: 24
|
čitano: 4.612
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara".
16 godina
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

3953 USD 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

Da da sad je krenila prodaja 3885 XD. E sad tko je kupio po cjeni od 4000 može samo plakati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 14:51 (Hummer).
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

Jedno vec mjesec dana citam ove vjesti, ocekujem da ce to puknut svaki cas ali i kalkuliram sto bi bilo kad bi bilo... ako se uloze neki ozbiljniji novci u to.

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
Ghost777 kaže...

Jedno vec mjesec dana citam ove vjesti, ocekujem da ce to puknut svaki cas ali i kalkuliram sto bi bilo kad bi bilo... ako se uloze neki ozbiljniji novci u to.

 Svaki dan koji samo kalkuliras gubis sanse za odlicne cijene.

15 godina
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
Hummer kaže...

Da da sad je krenila prodaja 3885 XD. E sad tko je kupio po cjeni od 4000 može samo plakati.

 Kupio jest kad je bio top, ali duguročno gledano je opet isplativo, pošto prognoziraju da će ići i do 5000. 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
15 godina
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

Sa Bitcoinom nikad neznaš jer tu manje ljudi drži veliki kapital. Slično kao i banke i kad oni odluče da unovče svoj dio bitcoina ode sve dolje. Svaki dan se pojavi bar jedna nova valuta koja je izmjenjena i samo je pitanje vremena kada če neke od tih virtualnih valuta preuzeti tržište. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 15:21 (Hummer).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

ah, sto mu bubnjeva darkvuda, zašto se nisam školovao za lopinu računalne pasmine?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

Ja sam kupio jedan dio kad je bio 1950 prije par tjedan i uložio u altcoine, sad opet čekam da padne i da opet kupim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
markoal kaže...

 Kupio jest kad je bio top, ali duguročno gledano je opet isplativo, pošto prognoziraju da će ići i do 5000. 

 moras biti velika budala da sada ides kupovati btc ,imas altcoine zajebi btc sad je kasno

7 godina
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do

Bilo je kasno i pocetkom godine... Ah da onda je bio 1000$ sad je 4000 :)

12 godina
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

nikad nije kasno... trebao bi jos podosta ici gore, potraznja je sve veca a ponuda ista/manja.

 

samo nemojte se igrati parama koje niste spremni izgubiti...

 

ima i dobrih altova obecavajucih, tko je ispratio NEO odlicno je zaradio...

 

ima jos jedan dosta nisko trenutno,a ici ce gore kao NEO ako ne i bolje

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
A to je? :)))
Vec par tjedana se spremam uloziti neke novce u to a nikako nac vremena za proucavanje situacije...
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

Za sve koje interesira trading, imamo dvije teme, Altcoins - pitanja i odgovori te Altcoins - vijesti, spekulacije, rasprava. 

Slobodno postavljajte pitanja u temu za pitanja (prvo procitajte barem prvi post), a onda se ubacite u temu za raspravu. Tamo isto procitajte postove. :)

 

Sto se tice bitcoina tj ulaganja. Nebitna je cijena bitcoina ako zelite uloziti u druge coine. Za 500usd cete dobiti (zasad) 10 NEO-a, bez obzira je li btc na 3 ili na 5 tisuca dolara. Bitcoin nije previse isplativ za osobe koje krecu sa par stotina dolara, ali ima dosta altcoina koji jesu :)

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
blackeagle29 kaže...

Bilo je kasno i pocetkom godine... Ah da onda je bio 1000$ sad je 4000 :)

 nije bilo kasno, da sad ode btc na 8 tisuca to je samo duplo,umjesto da ulozis u neki altcoin koji ce rasti 5,10,20outa, sto vise nema sanse da ces vidjeti na btcu

15 godina
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
loky4i4 kaže...
blackeagle29 kaže...

Bilo je kasno i pocetkom godine... Ah da onda je bio 1000$ sad je 4000 :)

 nije bilo kasno, da sad ode btc na 8 tisuca to je samo duplo,umjesto da ulozis u neki altcoin koji ce rasti 5,10,20outa, sto vise nema sanse da ces vidjeti na btcu

Tako je sve je rizik i tko želi uložiti mora dobro razmisliti u koju valutu da uloži. Osim toga najteže je naći gdje kupiti i pohraniti neku valutu ako nije baš poznata.

16 godina
neaktivan
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

U lipnju je eter pao 310$ na 10 centi na kratko vrijeme. Postaviti automatsku kupnju ako padne vrijednost za 100 puta i nadati se ;) 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
hrvooje kaže...

U lipnju je eter pao 310$ na 10 centi na kratko vrijeme. Postaviti automatsku kupnju ako padne vrijednost za 100 puta i nadati se ;) 

Ne bi proslo, ne brini..

16 godina
neaktivan
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
ansha kaže...
hrvooje kaže...

U lipnju je eter pao 310$ na 10 centi na kratko vrijeme. Postaviti automatsku kupnju ako padne vrijednost za 100 puta i nadati se ;) 

Ne bi proslo, ne brini..

 Vidjet ćemo, udica je bačena

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
13 godina
odjavljen
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
hrvooje kaže...

U lipnju je eter pao 310$ na 10 centi na kratko vrijeme. Postaviti automatsku kupnju ako padne vrijednost za 100 puta i nadati se ;) 

 Da, ali je pao jer ga je netko dumpao i odmah kupio nazad s drugim accountom. Pravi pad je bio "samo" na 14 dolara. Organizirano fenomenalno haha

6 godina
neaktivan
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do

NEO nije toliko skup, treba pricekati par dana pa ce pasti za par eura, recimo oko 36 eur bi trebala bit ok cijena. Ima dosta jeftinih altcoinova, OmiseGo(OMG), UBIQ(UBQ), LISK(LSK), MaidSafe(MAID), Factum (FCT), Stratis(STRAT), Metal (MTL) i sl. Ima vise valuta za otprilike istu stvar (Siacoin vs Storj, Elastic vs Golem, NEO vs Ethereum, ok ne bas vs, ali slicna uloga). Ali opet, ulaze se na vlastitu odgovornost, iako neki vec imaju produkt, te su neki aktivni jos prije Bitcoina, sve ovisi o ponudi i potraznji.

15 godina
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

Pa to i je glavni propust cryptovaluta. Tu zarade oni koji već imaju novaca. Kupe veliku količinu nepoznate valute i pričekaju da se sitne ribe upecaju te zatim prodaju po 2-3 skupljoj cjeni i kupuju drugu valutu i ponovo ista stvar. Tu se govori o transferima od po 15000$ na neku valutu.

 

A eto uvjek možete biti žrtva tako nećega kad ulažete novce. Zato kada vidite ogroman rast neke valute u 24 sata za npr 300% možete samo sumljati da je netko ubacio novce i čeka da proda po toj cjeni ostalima. E sad ako ste imali sreće i pogodili sljedeću metu možete i vi zaraditi na tome. 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
Mene muci dilema, da li iskesirati ili još gurati. Makar do miliona.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 dolara

Trenutno sam 3835 eura u plusu sto se tice Bitcoina......   samo, mi je zao sto nisam ulozio kada je nedavno pao na cca 1700

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne vidi se kraj rastu: bitcoin prešao 4.000 do
Dobro je, svako treba odnekud krenuti. Ja sam na 60k
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice