Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice

poruka: 28
|
čitano: 15.196
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice".
16 godina
offline
Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice

fino fino 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice

Placas im uslugu i trebalo im je 10 god da se dosjete uvesti upciju "skip".... 

 

Bas im je stalo to korisnicka (legalnih).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice

Još kad bi mogli vidjeti popis serija i filmova bez da se registriramo ili bar i izvan aktivne pretplate...

 

(Postoji li negdje neki web gdje se može pretražiti da li je na Netflixu nešto dostupno, a da nemaš aktivnu pretplatu?)

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
MSX kaže...

Još kad bi mogli vidjeti popis serija i filmova bez da se registriramo ili bar i izvan aktivne pretplate...

 

(Postoji li negdje neki web gdje se može pretražiti da li je na Netflixu nešto dostupno, a da nemaš aktivnu pretplatu?)

 

Možda ovo. 

 

https://www.justwatch.com/us/provider/netflix

https://www.allflicks.net/

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2017 19:53 (NiramX).
7 godina
online
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
lovac82 kaže...

Placas im uslugu i trebalo im je 10 god da se dosjete uvesti upciju "skip".... 

 

Bas im je stalo to korisnicka (legalnih).

 Nije mi bas jasno, jer ja sam čim je netflix postao legalan kod nas, uzeo free mjesec dana.. i bas me ugodno iznenadilo kad sam gledao jednu seriju(epizodu za epizodom) stalno mi je preskakalo taj intro od serije.. po defaultu..

Inače svaka čast na titlovima..  zadovoljan sam.. još kad bi pozurili i poceli vise tih titlova stavljat..

11 godina
neaktivan
offline
Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice

U ovom trenutku radi se o ukupno 12 filmova i serija

Brže je naučit engleski nego čekat hrvatske titlove. 

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š

E, upravo to! Hvala! :) Još kad bi popisivali hrvatski Netflix... ;)

7 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
11 godina
offline
Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice

Za sve koje zanima što ima na hrvatskom Netflixu a nemaju account... inače - lista se, naravno, mijenja...

 

https://www.finder.com/hr/netflix-movies

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 20:43 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
Bolid kaže...

Za sve koje zanima što ima na hrvatskom Netflixu a nemaju account... inače - lista se, naravno, mijenja...

 

https://www.finder.com/hr/netflix-movies

 

 

Popis baš i nije ažuran iako piše da je zadnji refresh bio 21.3.

 

U popisu filmova nema npr. filma Mean Streets koji je sigurno u hrvatskom Netflixu.

 

U popisu serija na tom istom siteu (https://www.finder.com/hr/netflix-tv-shows) nema npr. serije Black Mirror koja je sigurno u hrvatskom Netflixu.

11 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š

Ne koristim Netflix već mjesecima i vjerujem da popis nije 100% točan, ali isto tako vjerujem da će pomoći onima koji nemaju pretplatu da vide što je dostupno...

 

16 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š

Kakva je trenutna situacija s prevedenim sadržajam na HR jezik? Jel još uvijek na 12 serija/filmova ili se to povećava svaki tjedan?

16 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š

Friški screenshot, i dalje samo 12 istih:

The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
9 godina
offline
Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice

Ne vidim prednost Netflixa napspram HBO GO, gdje HBO GO je kod nekih operatera uz određene usluge čak i besplatan dok negdje se plaća simboličnih 20kn/mj. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
matrix777 kaže...

Ne vidim prednost Netflixa napspram HBO GO, gdje HBO GO je kod nekih operatera uz određene usluge čak i besplatan dok negdje se plaća simboličnih 20kn/mj. 

 Prednost Netflixa je što nisi vezan uz nijednog davatelja usluga interneta i televizije i ne moraš ništa drugo plaćati što ti eventualno ne treba. Od svih ISP-ova samo Iskon od nedavno nudi HBO GO kao posebnu uslugu (uz njihov internet, naravno). Kod svih ostalih moraš uzeti barem osnovni tv paket i cijeli HBO premium.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
16 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
Perki kaže...
matrix777 kaže...

Ne vidim prednost Netflixa napspram HBO GO, gdje HBO GO je kod nekih operatera uz određene usluge čak i besplatan dok negdje se plaća simboličnih 20kn/mj. 

 Prednost Netflixa je što nisi vezan uz nijednog davatelja usluga interneta i televizije i ne moraš ništa drugo plaćati što ti eventualno ne treba. Od svih ISP-ova samo Iskon od nedavno nudi HBO GO kao posebnu uslugu (uz njihov internet, naravno). Kod svih ostalih moraš uzeti barem osnovni tv paket i cijeli HBO premium.

Vidim da HBO GO nudi sav sadržaj na HR i da ima puno naslova, a pošto sam na Iskonu nebi bilo loše. Vidim da imaju podržku za Smart TV-e LG-a, Samsunga ali nigdje nisu navedeni modeli kojeg Samsunga. Gdje bi to mogao pronaći?

 

Btw imam SAMSUNG UE49KU6402UXXH

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 13:05 (ParaNO1d).
9 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š

Imaš popis na HBO GO stranici. Ili jednostavno instaliras app na tv i probas pokrenuti besplatni sadrzaj.

9 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
Perki kaže...
matrix777 kaže...

Ne vidim prednost Netflixa napspram HBO GO, gdje HBO GO je kod nekih operatera uz određene usluge čak i besplatan dok negdje se plaća simboličnih 20kn/mj. 

 Prednost Netflixa je što nisi vezan uz nijednog davatelja usluga interneta i televizije i ne moraš ništa drugo plaćati što ti eventualno ne treba. Od svih ISP-ova samo Iskon od nedavno nudi HBO GO kao posebnu uslugu (uz njihov internet, naravno). Kod svih ostalih moraš uzeti barem osnovni tv paket i cijeli HBO premium.

 Nije istina. HBO GO je npr besplatan uz T comovu tarifu Imam sve (kao izbor od jedne besplatne opcije.) Mozes ga uzeti uz bilo koju uslugu. U iskonu je najjeftiniji, 39kn. Ja sam uzeo pod akcijom produzenja ugovora. Besplatno do kraja godine, i samo 20kn/mj do 2020.g

16 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
matrix777 kaže...

Imaš popis na HBO GO stranici. Ili jednostavno instaliras app na tv i probas pokrenuti besplatni sadrzaj.

Za Samsung nema popis modela zato sam pitao da li netko zna. Pogledat ću na TV-u kad dođem doma.

 

 

12 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
matrix777 kaže...

 Nije istina. HBO GO je npr besplatan uz T comovu tarifu Imam sve (kao izbor od jedne besplatne opcije.) Mozes ga uzeti uz bilo koju uslugu. 

Možeš ga koristit jedino uz njihovu SIM karticu. Ok, ako si tarifu uzeo zbog mobilnog interneta kao takvog, pa uzeo HBO GO nek se nađe. Ali to nije usluga usporediva sa Netflixom. Inače, HBO "prava" streaming usluga (HBO NOW) nalik Netflixu tek treba pobjeć iz Amerike.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
9 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
Perki kaže...
matrix777 kaže...

 Nije istina. HBO GO je npr besplatan uz T comovu tarifu Imam sve (kao izbor od jedne besplatne opcije.) Mozes ga uzeti uz bilo koju uslugu. 

Možeš ga koristit jedino uz njihovu SIM karticu. Ok, ako si tarifu uzeo zbog mobilnog interneta kao takvog, pa uzeo HBO GO nek se nađe. Ali to nije usluga usporediva sa Netflixom. Inače, HBO "prava" streaming usluga (HBO NOW) nalik Netflixu tek treba pobjeć iz Amerike.

 Ma kakvu sim karticu?? Dobiješ pin za aktivaciju i gledaj gdje hoces. Tv, mob, laptop , tablet. Samo aktivacijski kod ti treba. Nikakav sim.

12 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
matrix777 kaže...
Perki kaže...
matrix777 kaže...

 Nije istina. HBO GO je npr besplatan uz T comovu tarifu Imam sve (kao izbor od jedne besplatne opcije.) Mozes ga uzeti uz bilo koju uslugu. 

Možeš ga koristit jedino uz njihovu SIM karticu. Ok, ako si tarifu uzeo zbog mobilnog interneta kao takvog, pa uzeo HBO GO nek se nađe. Ali to nije usluga usporediva sa Netflixom. Inače, HBO "prava" streaming usluga (HBO NOW) nalik Netflixu tek treba pobjeć iz Amerike.

 Ma kakvu sim karticu?? Dobiješ pin za aktivaciju i gledaj gdje hoces. Tv, mob, laptop , tablet. Samo aktivacijski kod ti treba. Nikakav sim.

 Čitam iz općih uvjeta. Isto su mi pred nekih mjesec i pol rekli na telefon :

 

HBO GO T-COM

 

Ti i normalni internet imaš kod njih?

 

EDIT : Tek sad vidim da su i oni uveli (valjda isto kada i Iskon) HBO GO samo uz njihov internet bez ostalih gluposti.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 16:22 (Perki).
9 godina
offline
Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje špice

Nema to veze s njihovim internetom. U mobilnoj tarifi Imam sve, imaš opciju za birati bespaltno koju zelis. Mozes uzeti Max tv to go sportski, deezer, hbo go... Sto te volja. Uz internet se naplacuje zasebno, mislim oko 80kn, dok u ovoj mobilnoj tatifi je posve besplatno.

 

Imam internet od iskona, te hbo go od njih. 

 

Uz netflix moras imati internet zar ne? Tako da svakako ti treba internet od nekog od operatera, samo gledas gdje je onda najjeftinije uzeti i hbo go. Ako ga zelis naravno..

 

Ja sam jako zadovoljan. Filmovi su dosta noviji, sve do 2017. Serija ima hrpu, sve sinkronizirano na hrvatski...

 

Uostalom, imas nesto i besplatnog sadrzaja pa si pogledaj cisto radi kvalitete slike. Slika je odlicna. 

 

EDIT: Prvi put čujem za HBO NOW, valjda bude to i kod nas :) 

 

Ali ni je vidim neku botnu razliku...!?

 

NOWvsGO

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.4.2017 17:25 (matrix777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š

Ma sve 5, ja zapravo uopće nemam dilemu Netflix ili HBO GO, htio bih oboje. Ali kaj. Poanta GO usluge je da je vezana uz nešto, u pravilu uz pretplatu na kabelski/iptv hbo, a od nedavno se eto, nudi i kao zasebna usluga, ali se bojim da to ne radi preko nečeg trećeg. Konkretno, ja sam na Amisu, samo telefon i internet (još godinu dana ugovora), i ključno pitanje je da li bi preko njega mogao gledati HBO GO iz spomenute opcije na mobilnoj tarifi. Da li to oni stvarno enforsaju ili laprdaju bezveze (opći uvjeti i telefonski odyeb)?

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
16 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
matrix777 kaže...

Nema to veze s njihovim internetom. U mobilnoj tarifi Imam sve, imaš opciju za birati bespaltno koju zelis. Mozes uzeti Max tv to go sportski, deezer, hbo go... Sto te volja. Uz internet se naplacuje zasebno, mislim oko 80kn, dok u ovoj mobilnoj tatifi je posve besplatno.

 

Imam internet od iskona, te hbo go od njih. 

 

Uz netflix moras imati internet zar ne? Tako da svakako ti treba internet od nekog od operatera, samo gledas gdje je onda najjeftinije uzeti i hbo go. Ako ga zelis naravno..

 

Ja sam jako zadovoljan. Filmovi su dosta noviji, sve do 2017. Serija ima hrpu, sve sinkronizirano na hrvatski...

 

Uostalom, imas nesto i besplatnog sadrzaja pa si pogledaj cisto radi kvalitete slike. Slika je odlicna. 

 

EDIT: Prvi put čujem za HBO NOW, valjda bude to i kod nas :) 

 

Ali ni je vidim neku botnu razliku...!?

 

NOWvsGO

Sinkronizirano ili s hrvatskim titlovima?

9 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
Perki kaže...

Ma sve 5, ja zapravo uopće nemam dilemu Netflix ili HBO GO, htio bih oboje. Ali kaj. Poanta GO usluge je da je vezana uz nešto, u pravilu uz pretplatu na kabelski/iptv hbo, a od nedavno se eto, nudi i kao zasebna usluga, ali se bojim da to ne radi preko nečeg trećeg. Konkretno, ja sam na Amisu, samo telefon i internet (još godinu dana ugovora), i ključno pitanje je da li bi preko njega mogao gledati HBO GO iz spomenute opcije na mobilnoj tarifi. Da li to oni stvarno enforsaju ili laprdaju bezveze (opći uvjeti i telefonski odyeb)?

 Radilo bi ti, provjereno.

 

Ja sam dao podatke za prijavu, tj TV pin, frendu u Zg, on je na Amisu. Radi mu hbo go.

 

Najbolje ti je s nekim kombinirati. Uzmes s nekim "po pola", hbo go se moze gledati na 2 uredjaja istovremeno.

9 godina
offline
Re: Netflix: još hrvatskih titlova i preskakanje š
ParaNO1d kaže...

Sinkronizirano ili s hrvatskim titlovima?

 Titlovi :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice