Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard

poruka: 19
|
čitano: 4.346
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard ".
16 godina
offline
Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard

to je smiješan iznos za stanovnike tih država, pogotovo ako se uzme u obzir količina ponuđenog sadržaja i kupovna moć

 

Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard

Baš se ovaj mjesec pretplatio i moram reć da se i po našem standardu isplati - ako znaš engleski. Prije sam trošio više od toga mjesečno na videoteke.

Moj PC  
11 2 hvala 1
16 godina
offline
Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard

Ja sam na premium lapo lapo sa kolegama dve jare.... iako ima manje sadrzaja od amera po meni ima toga i previse...

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 11:43 (4mal).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand

vozio sam standard paket samostalno, dok mi frendovi nisu dosli s idejom da uzmemo premium nas cetvorica. sad vozimo prakticki zabadava, sa ovim poskupljenjem bit ce cca 18kn svakom. obzirom na ponudu, svatko tko kaze da se to ne isplati nije bas svoj u glavi...

12 godina
offline
Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard

Cudno mi je to da dozvoljavaju konzumaciju iste pretplate s razlicitih mjesta (npr. Zagreb i Osijek) u isto vrijeme. Ili se ovi komentari odnose na situacije gdje su sve osobe u jednoj zgradi?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand
flash6 kaže...

sa ovim poskupljenjem bit ce cca 18kn svakom. obzirom na ponudu, svatko tko kaze da se to ne isplati nije bas svoj u glavi...

odlučio je svoje korisnike u SAD-u, Velikoj Britaniji i Nizozemskoj " nece kod nas poskupiti

16 godina
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand

Na razlicitim smo mjestima ...mislim da njima to ne igra ulogu bitno da zarade...

16 godina
neaktivan
offline
Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard

Uzmes premium i to je to... oni kojima je to puno, imaju share pa vas 3,4 plati i gleda koliko hoce i gdje hoce, dok i to ne zabrane

 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard

Ma Netflix je zakon, kolko vidim i kod nas svako malo dodaju sadrzaj, em je sama usluga fantasticna, gledam ga preko PS4, onaj HD paket imam i kao jedan zaokružen proizvod to izgleda jako dobro, probao sam Amazon video i HBO GO, i Netflix ih sve šiša u svemu 

Iako nama nece dizat cijenu, amerima i britancima tih 1-2$ il funta neznaci apsolutno nista kakav standard imaju...

Go Netflix GO!!!  

 

Jos se malo broji do Stranger Things S2 

Moj PC  
5 2 hvala 0
10 godina
offline
Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard

Ono kad izbace svoje top Netflix originals, jebeno bih im dao i 150kn za premium. 

 

Imaju stvarno i kod nas puno sadržaja al sad to kaj nije pošteno, jbg. U videoteci posudiš, pogledaš i moraš vratit dok tu kad se sjetim neke scene koju hoću pogledat samo dva tri klika na daljincu i erekcija. Za 100kn. Isplati se.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Standard

Skupo za neki demode sadrzaj. To je valjda jos samo zanimljivo balkancima. I mozda nije veliko povecanje, ali ne znaci da ljudi ne paze svoje novacnike.

Moj PC  
1 4 hvala 1
9 godina
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand
Ja ionako Netflix gledam besplatno :)
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand
Ja ne znam koji knjiski moljci jos nisu pogledali to malo sto nude i to prije gro godina. Jedino bi svojim starcima u penziji mogao to staviti pod novo.
14 godina
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand
kerum kaže...

Cudno mi je to da dozvoljavaju konzumaciju iste pretplate s razlicitih mjesta (npr. Zagreb i Osijek) u isto vrijeme. Ili se ovi komentari odnose na situacije gdje su sve osobe u jednoj zgradi?

 nije bitna lokacija, racuna se kao family account, a sad tata je na putu u rijeci, mama doma, a sin na studiju u GB...svejedno, dok vozis do 4 uredjaja istovremeno, nema nikakvih problema, zasad...

loky4i4 kaže...
flash6 kaže...

sa ovim poskupljenjem bit ce cca 18kn svakom. obzirom na ponudu, svatko tko kaze da se to ne isplati nije bas svoj u glavi...

odlučio je svoje korisnike u SAD-u, Velikoj Britaniji i Nizozemskoj " nece kod nas poskupiti

 ja konkretno ima kanadski racun, do sad je bilo ohoho jeftinije nego placati ovaj nas (a i sad je jos uvijek jeftinije i nakon poskupljenja), a ostao mi je iz dana dok sam putem DNS servisa gledao americki Netflix jer isti u HR nije niti bio dostupan. znaci, pod broj jedan, nije samo SAD, GB i Nizozemska, vec je tu masu zemalja. Hrvatska ocito jos nije zahvacena, no ne sumnjam da hoce...

Mad Ant kaže...
Ja ne znam koji knjiski moljci jos nisu pogledali to malo sto nude i to prije gro godina. Jedino bi svojim starcima u penziji mogao to staviti pod novo.

 ja sam knjiski moljac koji, npr, Star Trek Discovery gleda uvijek prije tebe...

kako je lako bit pametan sam sa sobom i pred starcima u penziji, problem je kad izadjes u realni svijet gdje postoje ljudi koji su vidjeli, culi i znaju puno vise od tebe. vrati se ti natrag u svoju kolibicu i tamo budi najjaci i najpametniji, pred svojim starcima u penziji.

9 godina
protjeran
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand
flash6 kaže...
kerum kaže...

 

 Mozes u Star Trek Discovery da gledas paralelno Thomas the Train. Bas su uznemireni ovi penzici.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 13:51 (Magnolia_fan).
14 godina
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand
Magnolia_fan kaže...
flash6 kaže...
kerum kaže...

 

 Mozes u Star Trek Discovery da gledas paralelno Thomas the Train. Bas su uznemireni ovi penzici.

 moram priznati da ne mogu pojmiti smisao ovih tvojih paralela...mozda da sam iz neke paralelne dimenzije, mozda bi mi islo lakse...

13 godina
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand
Mad Ant kaže...
Ja ne znam koji knjiski moljci jos nisu pogledali to malo sto nude i to prije gro godina. Jedino bi svojim starcima u penziji mogao to staviti pod novo.

 

Ako si isprobao kad je stiglo kod nas, onda razumijem komentar. U međuvremenu su dodali tone novog sadržaja, i to ne samo njihovog već i iz tuđe produkcije. 

9 godina
protjeran
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand
Chronosus kaže...
Mad Ant kaže...
Ja ne znam koji knjiski moljci jos nisu pogledali to malo sto nude i to prije gro godina. Jedino bi svojim starcima u penziji mogao to staviti pod novo.

 

Ako si isprobao kad je stiglo kod nas, onda razumijem komentar. U međuvremenu su dodali tone novog sadržaja, i to ne samo njihovog već i iz tuđe produkcije. 

 Kad imas 5 godina Netflix, vidis da je to nema nista. Nove serije su ok, ali nije svaka za mene. Jure iz kvarta ima vise serija i filmova na hardisku nego Netflix.

14 godina
offline
Re: Netflix krenuo u povećanje cijena svojih Stand
Magnolia_fan kaže...
Chronosus kaže...
Mad Ant kaže...
Ja ne znam koji knjiski moljci jos nisu pogledali to malo sto nude i to prije gro godina. Jedino bi svojim starcima u penziji mogao to staviti pod novo.

 

Ako si isprobao kad je stiglo kod nas, onda razumijem komentar. U međuvremenu su dodali tone novog sadržaja, i to ne samo njihovog već i iz tuđe produkcije. 

 Kad imas 5 godina Netflix, vidis da je to nema nista. Nove serije su ok, ali nije svaka za mene. Jure iz kvarta ima vise serija i filmova na hardisku nego Netflix.

da imas 5 godina netflix, mislim da ne bi ovako komentirao...

svaka cast tvom profinjenom ukusu, no ocito na webu ne postoji streaming usluga koja bi mogla zadovoljiti tvoje apetite. najbolje da se ti ipak drzis jure iz kvarta i njegovog hard diska. zanima me samo kakav paket aranzman imate kad pozelis pogledati seriju ili film sa njegovog hard diska u 23 sata...

 

btw, imam i ja kolegu Q-a iz kvarta koji ima vise od 40TB, dostupnih meni u bilo koje vrijeme putem, vidi cuda, streaming usluga for free..

svejedno imam i gledam netflix. usluga vise nego opravdava cijenu, a ako se kombinira kao sto sam vec naveo, cijela prica se krece na razini dvije kave u precjenjenom vivas baru ilil tri kave u normalnoj birtiji....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice