Nokijini tableti krajem rujna?

poruka: 19
|
čitano: 3.839
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokijini tableti krajem rujna?".
15 godina
offline
Nokijini tableti krajem rujna?

Nokia ne pokazuje nikakvu agresivnost, zašto tek sada izbacuju tablet?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nokijini tableti krajem rujna?

tiha voda brege dere

 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokijini tableti krajem rujna?

Prije će phablet, nema smisla u moru tableta na Win8 izbacivati još jedan. Dok WP phableta i nema baš.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
Slažem se, Nokia se zbog svoje pasivnosti i našla u situaciji u kojoj je sad. Ako je za taj tablet vijest istinita mislim da jedinu šansu ima ako ide sa nekom damping cijenom a to za Win8 tablem baš i nije realno moguće...
11 godina
protjeran
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
Mitch kaže...

Nokia ne pokazuje nikakvu agresivnost, zašto tek sada izbacuju tablet?

Nokia je baziorana na provjerenosti,stabilnosti i kvaliteti..Nije joj potrebna agresivna kampanja i dizanje hajpa u nebesa,razbuktavnje strasti kod fanboja i slično,kako promovira primjer apple..

 

 

15 godina
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
Largo kaže...
Slažem se, Nokia se zbog svoje pasivnosti i našla u situaciji u kojoj je sad. Ako je za taj tablet vijest istinita mislim da jedinu šansu ima ako ide sa nekom damping cijenom a to za Win8 tablem baš i nije realno moguće...

Treba im Nexus 7

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
redneck kaže...
Mitch kaže...

Nokia ne pokazuje nikakvu agresivnost, zašto tek sada izbacuju tablet?

Nokia je baziorana na provjerenosti,stabilnosti i kvaliteti..Nije joj potrebna agresivna kampanja i dizanje hajpa u nebesa,razbuktavnje strasti kod fanboja i slično,kako promovira primjer apple..

 

 

Sigurno zato završavaju svaki kvartal u debelom minusu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
protjeran
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
Mitch kaže...
redneck kaže...
Mitch kaže...

Nokia ne pokazuje nikakvu agresivnost, zašto tek sada izbacuju tablet?

Nokia je baziorana na provjerenosti,stabilnosti i kvaliteti..Nije joj potrebna agresivna kampanja i dizanje hajpa u nebesa,razbuktavnje strasti kod fanboja i slično,kako promovira primjer apple..

 

 

Sigurno zato završavaju svaki kvartal u debelom minusu.

nema to veze sa tim,nego što nisu stvorili u pravom trenu pravu ponudu..Zamašnjak populativnosti Samsunga i Applea,još je daleko ispred Nokije,no svatko tko je koristio Nokiju,zna da će kupovinom Nokije dobit6i kvalitetu i zaokruženost proizvoda..Još je vrijeme hajpa,pa zato i gubici..do kse tržište zasiti,ljudi će ponovno potražiti stabilnost i kvalitetu,.,

12 godina
offline
Nokijini tableti krajem rujna?

nokia treba i izbaciti nasljednika nokie e7, cudi me kako niko to ne spominje, ja i dalje posaljem brdo poruka preko tastature od n97mini, uzitak pisati

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokijini tableti krajem rujna?

Ali ih microsoft je**ački usporava...iskreno, jako sam zadovoljan lumiom 710, daleko od toga...ali kad se samo sjetim onog njihovog odgađanja wp 7.8, pa sad nedavno traže potrošače za strpljenje za nove aplikacije...lumia telefoni su izvrsni, ali sam iz principa otišao na android i zasad sam super zadovoljan...

Kladim se da će i tablete odgodit još par puta...

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
Zaokruzenost proizvoda podrazumijeva kompletnu uslugu a ne samo uredjaj koji lijepo izgleda i na prvi pogled je kvalitetno izradjen. Nokia nije imala sa symbianom zaokruzen proizvod. A sa windowsima se pokusava vec dugo probiti pa takodjer ne ide.
Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 16:10 (Ezio).
14 godina
protjeran
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?

Ovdje sve sami experti.

B-A-R-C-A
12 godina
neaktivan
offline
Nokijini tableti krajem rujna?
Mene je strah uzet smarthone ili bilo sto s windowsima. Zasto? Jer sam imao jako neugodnih iskustava prije nekoliko godina. Kupio sam si skupi samsung omnia s windowsima, 3749 kn je bio mobitel. To je najgori mob bio sto sam imao, ali ne zbog samsunga nego zbog windows mobile 6.x. Neki dan sam negdje komentirao da je windows mobile 6.x neupotrebljiv, eto razloga jer sam ga imao. Toliko mi je zao bilo, tolike novce dao, prvo sam bio sretan kao malo dijete a onda toliko razocaran. Naravno, pise se sada svudada je taj win8 super, ali mogu samo reci da me je strah. Za iphone platim 5000 milja kn i znam da valja sve. Mozda bi se to dogodilo i sa novom nokijom, ali me jednostavno strah od prije.
 
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Nokijini tableti krajem rujna?

{#} sta da ti kazem

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
miki-os kaže...
Mene je strah uzet smarthone ili bilo sto s windowsima. Zasto? Jer sam imao jako neugodnih iskustava prije nekoliko godina. Kupio sam si skupi samsung omnia s windowsima, 3749 kn je bio mobitel. To je najgori mob bio sto sam imao, ali ne zbog samsunga nego zbog windows mobile 6.x. Neki dan sam negdje komentirao da je windows mobile 6.x neupotrebljiv, eto razloga jer sam ga imao. Toliko mi je zao bilo, tolike novce dao, prvo sam bio sretan kao malo dijete a onda toliko razocaran. Naravno, pise se sada svudada je taj win8 super, ali mogu samo reci da me je strah. Za iphone platim 5000 milja kn i znam da valja sve. Mozda bi se to dogodilo i sa novom nokijom, ali me jednostavno strah od prije.

Zašto jednostavno ne isprobaš mobitel? Imaš raznih dućana i operatera u kojih možeš isprobati uređaj.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
miki-os kaže...
Mene je strah uzet smarthone ili bilo sto s windowsima. Zasto? Jer sam imao jako neugodnih iskustava prije nekoliko godina. Kupio sam si skupi samsung omnia s windowsima, 3749 kn je bio mobitel. To je najgori mob bio sto sam imao, ali ne zbog samsunga nego zbog windows mobile 6.x. Neki dan sam negdje komentirao da je windows mobile 6.x neupotrebljiv, eto razloga jer sam ga imao. Toliko mi je zao bilo, tolike novce dao, prvo sam bio sretan kao malo dijete a onda toliko razocaran. Naravno, pise se sada svudada je taj win8 super, ali mogu samo reci da me je strah. Za iphone platim 5000 milja kn i znam da valja sve. Mozda bi se to dogodilo i sa novom nokijom, ali me jednostavno strah od prije.

Tako sam i ja kada sam bio mlađi upoznao jednu krasnu žensku, i imao sam ogromna očekivanja, ali se pokazalo da je ista vještica. I od onda kada god vidim lijepu ženu - a ja pobjegnem bezglavo na drugu stranu... (na veliko zadovoljstvo moje zakonite supruge). Jes da ista nije tako divna i krasna kao te lutkice ali znam da - sve (po kući) radi.... {#}

13 godina
neaktivan
offline
Nokijini tableti krajem rujna?

miki bolje da te je strah vlastitog neznanja

ali sto kolege zele rec da win mobile i wp su vrlo razliciti

 

inace, tablet me zanima s win8 pro

a phablet onako, neka ga imaju kad je in

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2013 23:09 (apoteka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
apoteka kaže...

 

a phablet onako, neka ga imaju kad je in

Tako je. Ko zeli phablet, sigurno nece pogrijesiti ako kupi Nokijin. Pogotovo ako bude onako izgledao kao na onim slikama koje su nedavno izasle. A mislim da ne moze puno drugacije izgledati, jer su slike napravljene po izgledu kucista koje se vec zna kakvo ce biti. Jos samo da napucaju hardver. Ako ce izaci sa GDR3, onda bi mogli staviti i jake specifikacije u njega.

15 godina
online
Re: Nokijini tableti krajem rujna?
miki-os kaže...
Mene je strah uzet smarthone ili bilo sto s windowsima. Zasto? Jer sam imao jako neugodnih iskustava prije nekoliko godina. Kupio sam si skupi samsung omnia s windowsima, 3749 kn je bio mobitel. To je najgori mob bio sto sam imao, ali ne zbog samsunga nego zbog windows mobile 6.x. Neki dan sam negdje komentirao da je windows mobile 6.x neupotrebljiv, eto razloga jer sam ga imao. Toliko mi je zao bilo, tolike novce dao, prvo sam bio sretan kao malo dijete a onda toliko razocaran. Naravno, pise se sada svudada je taj win8 super, ali mogu samo reci da me je strah. Za iphone platim 5000 milja kn i znam da valja sve. Mozda bi se to dogodilo i sa novom nokijom, ali me jednostavno strah od prije.

Meni je stric iz Njemačke donio novo računalo s Windows ME.

Otada me strah računala, instalirao sam Linuks na vešmašinu.

 

(Sent via Gorenje)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice