Obnovljeni Alienware

poruka: 24
|
čitano: 4.078
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Obnovljeni Alienware".
14 godina
neaktivan
offline
Obnovljeni Alienware

e ovo je reci laptop,samo nista ispod 17 " :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Obnovljeni Alienware

Citiram "Model M14x s početnom cijenom od 1.300 dolara donosi 14-inčni ekran s rezolucijom od 1.366 x 768 ili 1.600 x 90 piksela. U ponudi su Core i7 procesori (najjači je 2820QM), do 8 GB 1.600-megahercnog DDR3 RAM-a, 750-gigabajtni disk ili 256-gigabajtni SSD, te grafika GeForce GT 555M. Uz 8-ćelijsku bateriju vrijeme autonomije iznosi šest sati.

 

zar 1300 $ za 90 pixela

MATICNA: ASUS P5KPL AM-SE (socket 775) CPU: Intel Dual Core E5200 2.50GHz 2.50GHz(clock na 2,93 ghz) PSU: PLATINUM MS 400ATX 400W MONITOR: Samsung SyncMaster T200HD GRAFICKA: nVidia geforce 8600gt
 
0 11 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Obnovljeni Alienware

Sve je to lijepo i krasno...samo da je para na bacanje.

alrighty then
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Obnovljeni Alienware

Ja sam ocekivao skuplje :D

MATICNA: ASUS P5KPL AM-SE (socket 775) CPU: Intel Dual Core E5200 2.50GHz 2.50GHz(clock na 2,93 ghz) PSU: PLATINUM MS 400ATX 400W MONITOR: Samsung SyncMaster T200HD GRAFICKA: nVidia geforce 8600gt
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Obnovljeni Alienware
Intelovac123 kaže...

Ja sam ocekivao skuplje :D

 

 

je malo zato sto je osnovni model... odi na stranicu pa si slozi jednog pa ces onda vidit cjenu.... da se user...s.....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Obnovljeni Alienware
jocommb kaže...
Intelovac123 kaže...

Ja sam ocekivao skuplje :D

 

 

je malo zato sto je osnovni model... odi na stranicu pa si slozi jednog pa ces onda vidit cjenu.... da se user...s.....

pa to su američke cijene... :P

a može se i ponešto bolje ugrabiti za tih 1000$ u americi...

kod nas taj alienware ne bude ispod 10 000 kuna

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
Obnovljeni Alienware

Meni nema smisla imat laptop za gaming. Uglavnom svi igraju igre doma,a na more idem da se odmorim i zafrkavam(1-2 tjedna bez kompa mogu),a i cijene su prenapuhane za te laptope pogotovo kod nas.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Obnovljeni Alienware
Jabulani kaže...

Meni nema smisla imat laptop za gaming. Uglavnom svi igraju igre doma,a na more idem da se odmorim i zafrkavam(1-2 tjedna bez kompa mogu),a i cijene su prenapuhane za te laptope pogotovo kod nas.

jep, ali nisu svi svaki dan 10h doma pa nemaju frke. ako si student u drugom gradu, ili ako trebaš nešto što ne će biti u jednoj sobi nego ćeš vući uokolo.

npr. prikopčaš laptop na LCD i uživaš u filmu, PES-u ili nećem trećem...

ili  odeš do frenda i napraviš lan party?

 

jedina prednost laptopa je prenosivost, nekome ona ne znači ništa, a nekome strašno puno.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
offline
Re: Obnovljeni Alienware



jep, ali nisu svi svaki dan 10h doma pa nemaju frke. ako si student u drugom gradu, ili ako trebaš nešto što ne će biti u jednoj sobi nego ćeš vući uokolo.

npr. prikopčaš laptop na LCD i uživaš u filmu, PES-u ili nećem trećem...

ili  odeš do frenda i napraviš lan party?

 

jedina prednost laptopa je prenosivost, nekome ona ne znači ništa, a nekome strašno puno.

Pa to sve se može i sa laptopom od 5000kn, istina nećeš imati 100 frama i imati AA/AF na max, ali rađe bih se odreknuo detalja u igri nego ekstra desetak tisuća kuna, koliko kod nas alienware dođe. Za tu razliku si kupiš killer desktop koji će pojesti bilo kakav prijenosni alienware, ili si uzmeš osrednji desktop i još ti ostane nešto love da kroz nekoliko godina kupuješ original igre{#}

Stoja
13 godina
protjeran
offline
Obnovljeni Alienware

ovo je laptop za igranje crysis2,gta 4,COD BO i takvih igara na najvisim detaljima.koji to lapotop od 5000 kn moze da si odmah odem po jednog.

 

o isplativosti je uzaludno pricat,jer kako nesto za zabavu uopce moze biti isplativo.i desktop gejmerski stroj od cca 1000 eura je   za zabavu,bas kao i ovaj laptop,gubi se i na jednom i na drugom,samo onaj tko ima vise para moze si ovo priustiti tako da je po meni glupo o tome pricat.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Obnovljeni Alienware
Stoja kaže...



jep, ali nisu svi svaki dan 10h doma pa nemaju frke. ako si student u drugom gradu, ili ako trebaš nešto što ne će biti u jednoj sobi nego ćeš vući uokolo.

npr. prikopčaš laptop na LCD i uživaš u filmu, PES-u ili nećem trećem...

ili  odeš do frenda i napraviš lan party?

 

jedina prednost laptopa je prenosivost, nekome ona ne znači ništa, a nekome strašno puno.

Pa to sve se može i sa laptopom od 5000kn, istina nećeš imati 100 frama i imati AA/AF na max, ali rađe bih se odreknuo detalja u igri nego ekstra desetak tisuća kuna, koliko kod nas alienware dođe. Za tu razliku si kupiš killer desktop koji će pojesti bilo kakav prijenosni alienware, ili si uzmeš osrednji desktop i još ti ostane nešto love da kroz nekoliko godina kupuješ original igre{#}

pa nisam spominjao cijenu, samo sam napisao što je bolje kod laptopa.

može se igrati i na laptopima od 5k kuna (ne na max postavkama, ali možeš...), ima i to svojih prednosti:

-veći omjer uloženo dobiveno

-manja cijena naravno

-lakši je (faca si sa alienware-om, ali treba to tegliti ;) )

-baterija dulje traje (uglavnom)

 

ali ipak (budimo realni) ako si gamer i želiš laptop nećeš pristati na neki jeftiniji kompromis, nego ćeš uzeti mašinu koja će sve vrtiti na high i max i koja će brutalno izgledati (i koštati).

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
Obnovljeni Alienware

Svaka čast! Osim performansi, uspjeli su podići razinu neukusa na sasvim novu razinu.

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Obnovljeni Alienware

Uz jače konfiguracije, može se unajmiti i crnac za nošenje laptopa uz povoljan leasing.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Obnovljeni Alienware

Dizajn je na nuli kao i kod svih ostalih Alienware-ovih prijenosnika.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Obnovljeni Alienware

Iskreno, ne znam što reći, meni se 14 osobno jako sviđa, obzirom sam pilu pogledao i posložio po svom ukusu kako stoji na službenoj stranici Alienware-a za kustomozaciju, dosega sam cijenu od preko 4K USD-a, sada se postavlja pitanje, koliko bi to koštalo dok dođe u rvacku??!!

 

Još jedno glasno razmišljanje, ako nisam gamer boy, ako trebam jako kvalitetno računalo u "gabaritima" za rad s nogu, leteći gdje stignem, misleć na dijagonalu ekrana, ostali detalji su u okvirima, dužinaxvisinaxdubina + težina   i rezolucija uz podatak koliko imam sati rada na raspolaganju kada nema utičnice za struju, uz najjaču bateriju i na kraju, cijena?! Postoji li nešto toliko bolje, nebitno je li i jeftinije, što bi čovjek mogao uzeti u obzir za odabir??!! Neću navoditi niti jedan koji bih ja možda škicao, samo me interesira hladnije racionalnije i konciznije razmišljanje više pametnijih glava na okupu, i da naravno, Alienware ipak nije must first choice narafski. 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Obnovljeni Alienware

koji posao mislis obavljat sa "nogu" ... jer 5 kg tesko nosit sa "nogu"

cime se bavis i sta mislis radit

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Obnovljeni Alienware

a kakvim se poslom bavis? da pogledas macbook pro oni ti imaju dosta dobro autonomiju a nisu slabasni! Alienware je vise dizajniran za gamere i naziv prijenosno racunalo mu odlicno pase...dosta je tezek tako da nije ga lako cijeli dan tegliti!

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
offline
Re: Obnovljeni Alienware
Hacker-ri kaže...

koji posao mislis obavljat sa "nogu" ... jer 5 kg tesko nosit sa "nogu"

cime se bavis i sta mislis radit

  U jednu ruku na to sam i računao; težina, to je jedna od stvari koja me sigurno može odbiti od kupnje da neznam kako je dobar i kvalitetan.

A što bih s nogu radio, pa valjda pročitao važan mail i odmah odgovorio primjerice, ili uslikam nešto važno meni, za moju obitelj ili moju firmu te poslao ju na neku adresu, ugovarao poslove koji se tako mogu, rezervirao sobu u hotelu za mene ili mog posloavnog klijenta u nekom hotelu, ima hrpa poslova zbog čega trebaš jako, brzo a relativno maleno računalo od 12, 13 ili 14 incha, a sada, detalji su ti koji odlučuju o kupnji, težina i trajanje baterije, ti odaberi koji je važniji ili prvi.

 

P.S. karikirano, kada bi kupio auto za zavest curu, nećeš kupiti karavana, pa makar i AUDI RS6 ili BMW M5, već ćeš kupovati makar SUBARU Impreza STI recimo ili VW Sirroco R ili možda BMW M3, nije bitno, a onda, kada ju oženiš i kada očekujete da vas bude troje ili četvero, tek tada kupuješ karavan. Tako dok si stalno na putu, u pokretu, trebam ipak nešto lakše, a 5 kg-a je vjerojatno težak oni M17x, nakako mi je to too much za 14-icu!!!!  

ATJ Lučko
14 godina
offline
Obnovljeni Alienware

pa ja sto sam naso po netu kod ns nema nista ispod 23 tisuce kuna.... i to ono nije osnovni model samo su stavili vece hardove u raid... sto je najjeftinija nadogradnja tamo.... hehe kako smo mi divan narod za zajebat i namazat nekom oci... {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Obnovljeni Alienware
ATJLučko kaže...

  U jednu ruku na to sam i računao; težina, to je jedna od stvari koja me sigurno može odbiti od kupnje da neznam kako je dobar i kvalitetan.

A što bih s nogu radio, pa valjda pročitao važan mail i odmah odgovorio primjerice, ili uslikam nešto važno meni, za moju obitelj ili moju firmu te poslao ju na neku adresu, ugovarao poslove koji se tako mogu, rezervirao sobu u hotelu za mene ili mog posloavnog klijenta u nekom hotelu, ima hrpa poslova zbog čega trebaš jako, brzo a relativno maleno računalo od 12, 13 ili 14 incha, a sada, detalji su ti koji odlučuju o kupnji, težina i trajanje baterije, ti odaberi koji je važniji ili prvi.

 

Za ove poslove što si nabrojao, ne vidim čemu potreba za diskretnom grafičkom i četverojezgrenim procesorom i toni RAM-a za tako nešto, pa ove stvari može danas smartphone od 1000kn obaviti...{#}

 

Ono što bi tebi od prijenosnika onda leglo je ultraprijenosnik. 13,3 inča solidno za koristiti, jačer performanse od netbookova, a težine su do 1,5kg-a i relativno izdržljivu bateriju(ovisi o modelima i i cjenama)

 

Kao jedan od boljih bi bio macbook air kao i najlakšiji i najtanji a opet i sa baterijom koja traje 7 sati, ali i paprene cijene, ali manje od od ovih alienwara pa čak i u nas{#}(mislim da 13,3'' dođe nekih 12 tisuća)

 

A ima i sony, lenovo, asus, raznih cijena i karakteristika. Ali važno svi bi to što si nabrojao sa lakoćom odradili. A recimo macbook air i sa svojom integrirkom može povući crysis na medium postavkama  tako da se snjim i igrati možeš{#}

Stoja
13 godina
offline
Re: Obnovljeni Alienware
Stoja kaže...
ATJLučko kaže...

  U jednu ruku na to sam i računao; težina, to je jedna od stvari koja me sigurno može odbiti od kupnje da neznam kako je dobar i kvalitetan.

A što bih s nogu radio, pa valjda pročitao važan mail i odmah odgovorio primjerice, ili uslikam nešto važno meni, za moju obitelj ili moju firmu te poslao ju na neku adresu, ugovarao poslove koji se tako mogu, rezervirao sobu u hotelu za mene ili mog posloavnog klijenta u nekom hotelu, ima hrpa poslova zbog čega trebaš jako, brzo a relativno maleno računalo od 12, 13 ili 14 incha, a sada, detalji su ti koji odlučuju o kupnji, težina i trajanje baterije, ti odaberi koji je važniji ili prvi.

 

Za ove poslove što si nabrojao, ne vidim čemu potreba za diskretnom grafičkom i četverojezgrenim procesorom i toni RAM-a za tako nešto, pa ove stvari može danas smartphone od 1000kn obaviti...{#}

 

Ono što bi tebi od prijenosnika onda leglo je ultraprijenosnik. 13,3 inča solidno za koristiti, jačer performanse od netbookova, a težine su do 1,5kg-a i relativno izdržljivu bateriju(ovisi o modelima i i cjenama)

 

Kao jedan od boljih bi bio macbook air kao i najlakšiji i najtanji a opet i sa baterijom koja traje 7 sati, ali i paprene cijene, ali manje od od ovih alienwara pa čak i u nas{#}(mislim da 13,3'' dođe nekih 12 tisuća)

 

A ima i sony, lenovo, asus, raznih cijena i karakteristika. Ali važno svi bi to što si nabrojao sa lakoćom odradili. A recimo macbook air i sa svojom integrirkom može povući crysis na medium postavkama   tako da se snjim i igrati možeš{#}

  Stoja prijatelju, dobar večer želim, {#}pardonček na citiranju, ma moje je pitanje bilo više hipotetičko obzirom na cijenu Alienware-a u RH, ali i kvaliteti uopće, isplati li se kupovati nešto takvo uopće!!?? Daleko od toga da ne bi bilo lijepo imati takvo nešto ali uz koju (nepotrebitu kolateralnu štetu i/ili žtrvu), krajnju cijenu nekog zadovoljstva!

Ja sam osobno imao na umu Lenovo ThinkPadT 420s koji mi se ipak čini po nekim bitnim parametrima pere i dere čak i Aliena, baterija rad čak 24 hours, težinom možda i u pola lakši, gabariti generalno, kvaliteta T serije ....! Tako da što se tiče odabira, imam ja svoj BMW M5 za jurcanje, ali to je ovdje mali OT, pa da ne duljim dalje u krivom smjeru the end!{#}

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: Obnovljeni Alienware
ATJLučko kaže...

  Stoja prijatelju, dobar večer želim, {#}pardonček na citiranju, ma moje je pitanje bilo više hipotetičko obzirom na cijenu Alienware-a u RH, ali i kvaliteti uopće, isplati li se kupovati nešto takvo uopće!!?? Daleko od toga da ne bi bilo lijepo imati takvo nešto ali uz koju (nepotrebitu kolateralnu štetu i/ili žtrvu), krajnju cijenu nekog zadovoljstva!

Ja sam osobno imao na umu Lenovo ThinkPadT 420s koji mi se ipak čini po nekim bitnim parametrima pere i dere čak i Aliena, baterija rad čak 24 hours, težinom možda i u pola lakši, gabariti generalno, kvaliteta T serije ....! Tako da što se tiče odabira, imam ja svoj BMW M5 za jurcanje, ali to je ovdje mali OT, pa da ne duljim dalje u krivom smjeru the end!{#}

Pa meni ga ne bi ni lijepo bilo imati. Jednostavno pored desktopa mi kući nema smisla, a nisam lud da ću 5 kila furati sa sobom samo da bi mogao najnovije igre igrati na max postavkama. Izuzev igri, ja na kompu ne radim ništa drugo toliko zahtjevno da mi treba toliko moćan hardver i to u pokretu.

 

A opet, sreži samo malo detalje u igrima i većina normalnih prijenosnika će ih moći vrtiti bez većih problema, a uštedi se lova i imaš manji/lakši prijenosnik.

 

Stoja
16 godina
neaktivan
offline
Obnovljeni Alienware

ipad je samsvim dovoljan :D a i kad picon vidi ipad u bmwu, stat ce sa strane i sama sjest na zadnji sic :D onda brzo mozes i sobu rezervirat

potpis :D
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Obnovljeni Alienware
Hacker-ri kaže...

ipad je samsvim dovoljan :D a i kad picon vidi ipad u bmwu, stat ce sa strane i sama sjest na zadnji sic :D onda brzo mozes i sobu rezervirat

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2011 6:18 (enloz).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice