OnePlus One – "ubojica flagshipa"

poruka: 108
|
čitano: 24.314
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus One – "ubojica flagshipa"".
16 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Ako oces kupit a ne salju HR onda mozes narucit na moju adresu u Austriju pa ti donesem. Normalno placas cugu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Chriss kaže...

Ima li zainteresiranih za OnePlus One ? {#}

Da ova pozivnica nebi u vjetar otišla ...

Ja bi volio, ali trenutno sam slab s novcima a i vidim da ti invite istjece uskoro, tako da sam opet propustio priliku za OPO :D

12 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Istječe sutra oko 10 ujutro ...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Vidim ima ga na to2c za 445 us 64gb .Dal se može i jel itko od tamo naručivao?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Strpi se i uzmi iz EU, kad dobiješ pozivnicu ili kad bude za naručiti...

to2c.com nije loša stranica, ali već ti je u startu skuplje, a vjerojatno će te zahvatiti i PDV a za takvu cijenu imaš na mobicity-u iz Engleske onda, čak je i jeftinije.
Neću ni spominjati kakve bi probleme imao za garanciju, u slučaju nekakvog kvara, imao bi velikih financijskih i psihičkih troškova...

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Ima li kakvih naznaka kad će se moć kupit ovaj mobitel?

 

Bili namjerno ili ne ovo im je odlično da imaju ograničene zalihe... kad postane jednom dosupan za naručivat onda će eksplodirat prodaja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Gledam cijene - 3500kn sa pdv-om za ovo, i to bez garancije (tj. ima, ali kao i da nema)??

 

Da nije malo puno?

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Gdje to?

 

300 USD je 1 700 kn, a 350 USD 2 000 kn, otkud 3 500...

13 godina
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
Treba li netko pozivnicu?
Baš dobio,a nema šanse da ju iskoristim sada kad sam uzeo Mi3
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

pozz ljudi, ja u procesu skupljanja keša za ovaj mob, a isto cekam da dode nexus 6 pa onda cu vidit sta cu zapravo uzet. 

 

no jedna pomoc za sve koji ga zele nabavit, mozda sad navucem bjes preprodavača i sličnih dušebriznika.

 

naime, na ebay , pozivnice se prodaju, nije novost. na forumu od oneplus su se dosjetili da kupis pozivnicu sa ebay, iskoristis ju, i podneses prijavu za povrat novca i ti vracas iskoristenu pozivnicu prodavacu i dobis novce nazad za nju, dakle dobis pozivnicu besplatno. te pozivnice ionako nisu namjenjene prodaji pa zasto bi neko zaradjivo, nema razlike prodavat pozivnicu ili humanitarnu pomoc recimo . :D

 

@robimarko svaka cast. nadam se da ces nekog usrecit.

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

to je model za kinesko trziste, i jos 16gb verzija. internacionalni oneplus one kojeg kupis uz pozivnicu, 64 gb, kosta 2400 kuna sa postarinom . i ne placas porez ni pdv jer ide sa eu skladista.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Jeil ima neko ko trenutno nije pri novcima pozivnicu poklonit pa kad ja svoju kupim vračam?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Ako nekome treba pozivnica nek se javi, upravo sam naručio telefon, i pozvnicu bi trebao imati kroz koji dan. Naravno kad dobije pozivnicu - vrati :-)

 

EDIT: na .eu siteu ne treba pozivnica i šalju u HR :-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 18:22 (luka1002).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
luka1002 kaže...

Ako nekome treba pozivnica nek se javi, upravo sam naručio telefon, i pozvnicu bi trebao imati kroz koji dan. Naravno kad dobije pozivnicu - vrati :-)

 

EDIT: na .eu siteu ne treba pozivnica i šalju u HR :-)

 

Kako ide s carinom, postarinom, pdv?

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One – "ubojica flagshipa"
xG4M3 kaže...
luka1002 kaže...

Ako nekome treba pozivnica nek se javi, upravo sam naručio telefon, i pozvnicu bi trebao imati kroz koji dan. Naravno kad dobije pozivnicu - vrati :-)

 

EDIT: na .eu siteu ne treba pozivnica i šalju u HR :-)

 

Kako ide s carinom, postarinom, pdv?

Probaj naručit pa će ti pisat svi troškovi: http://oneplus.eu/

 

Ovaj od 16GB ti dođe 300 eura + poštarina oko 40 eura (300 kn), ima i opcija da platiš dostavu iz Kine koja je 15 eura, samo mislim da se ne isplati riskirati da ti naplate carinu iz Kine.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 3:11 (Fisco).
15 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Pozz,

Odakle je najbolje narucit mobitel? Sa oneplus.eu? Tamo kosta 310eura 16gb sto je oko 2360kn, a verzija od 64gb je 400eura...

I to je krajnja cijena? Nema vise nikakvih postarina, poreza?

 

Takoder, dal 4g ce radit normalno jer nema 800/850mhz

I dal je taj ibternacionalna ili kineska verzija?

Hvala

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus One – "ubojica flagshipa"

Treba neko invajt? Dobio jednog ali ga necu moc upotrijebit pa ga nisam jos claimal. Istice sutra do 12h.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice