Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

poruka: 28
|
čitano: 4.589
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb".
13 godina
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Nije loša ideja {#}

Krstacic Nino
 
6 10 hvala 0
16 godina
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Ali pa niti sad nemamo reklame sa AdBlockom. I zucki je sam svjestan da bi ovo odbilo jedan dio korisnika...

Potemkinhr#2800
Moj PC  
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

pa da vidimo onda ko će koristit.Super bi platio da se dopisujem i bacam privatne fotke tamo,moš mislit.Radije bi otišao na neku free društvenu mrežu jer bi mreže takve vrste trebale biti besplatne a nek se oni naplačuju iz kojekakvih reklama tj. svoje održavanje neka financiraju iz toga.

 
4 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
Se7en kaže...

pa da vidimo onda ko će koristit.Super bi platio da se dopisujem i bacam privatne fotke tamo,moš mislit.Radije bi otišao na neku free društvenu mrežu jer bi mreže takve vrste trebale biti besplatne a nek se oni naplačuju iz kojekakvih reklama tj. svoje održavanje neka financiraju iz toga.

Ne znam jesi li dobro pročitao vijest, ali ideja je da fejsbuk i dalje ostane besplatan ovakav kakav je sad, a da se za pretplatnike omoguće neke premium usluge kojih sad ionako nema na korištenje na fejsu. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
Se7en kaže...

pa da vidimo onda ko će koristit.Super bi platio da se dopisujem i bacam privatne fotke tamo,moš mislit.Radije bi otišao na neku free društvenu mrežu jer bi mreže takve vrste trebale biti besplatne a nek se oni naplačuju iz kojekakvih reklama tj. svoje održavanje neka financiraju iz toga.

  Ne čitaš članak, samo naslov.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F

Odlicni su mi ovi koji samo procitaju naslov i idu onda komentirati.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
16 godina
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Ukoliko nebi došlo do ograničavanja trenutnih usluga onda OK. No opet ovako nešto bi i odbilo dio korisnika jer sve novosti bi vjerojatno išle samo premium korisnicima, a ostatak bi bio zakinut za neke stvari pa bi odustali od cijele mreže i prešli na g+ ili nešto slično. U svakom slučaju facebook prihoduje jako puno trenutno. Moje mišljenje je da ak nešto radi da ne diraš, barem ne na ovakav riskantan način.

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
1domagoj1 kaže...

Odlicni su mi ovi koji samo procitaju naslov i idu onda komentirati.

a jesam vas sve uhvatio haha,znao sam da će biti odmah ovakvih komentara {#}

16 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
lllnuclearlll kaže...

Ukoliko nebi došlo do ograničavanja trenutnih usluga onda OK. No opet ovako nešto bi i odbilo dio korisnika jer sve novosti bi vjerojatno išle samo premium korisnicima, a ostatak bi bio zakinut za neke stvari pa bi odustali od cijele mreže i prešli na g+ ili nešto slično. U svakom slučaju facebook prihoduje jako puno trenutno. Moje mišljenje je da ak nešto radi da ne diraš, barem ne na ovakav riskantan način.

"Zauzvrat, premium korisnici bi dobili društvenu mrežu "čistu" od reklama i eventualno neke dodatne opcije nedostupne redovnim korisnicima." - ne mora uopce biti riskantno. Nikakvo ogranicavanje "obicnih" korisnika, oni koji bi bili "obicni" korisnici, njima se nista ne bi mijenjalo od toga kako je sada. Jedino bi "premium" korisnici dobili bonuse, kao sto je ukidanje vec navedenih reklama, mozda da dobiju mjesecno odredeni broj onih nekih novcica za igre i sl. Obicne korisnike se ne dira.

 

Takvo nesto ne bi odbilo postojece korisnike, a dio njih bi zasigurno postao premium korisnik, jer je to eto kul. I jos dobije novcice za Farmville.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
10 godina
neaktivan
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Eh, bio bi to pametan potez. A reklame će svako sa imalo mozga znati da ukloni, ko ne zna, nije ni zaslužio da ih ne gleda. E sada, zavisi od vrsta usluga koje bi uveo da li bi se isplatilo uzeti premium ili ne...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Facebook Premium Plus - $14,99. All of Premium features, now with all your data encrypted and accessible only by you! Coming Spring 2014.

Na to bi palo i vise od onih 10% korisnika koje Stone predvidja {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
Se7en kaže...
1domagoj1 kaže...

Odlicni su mi ovi koji samo procitaju naslov i idu onda komentirati.

a jesam vas sve uhvatio haha,znao sam da će biti odmah ovakvih komentara {#}

Sve si nas prešao. A mi svi mislili da nisi pročito članak. A dobra dobra! {#}

 

{#}

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
11 godina
neaktivan
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Nisam baš pročitao tekst, ali hoću li morati kupiti tastaturu s thumb upom da koristim Facebook?

Moj PC  
13 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
Onjegin kaže...

Nisam baš pročitao tekst, ali hoću li morati kupiti tastaturu s thumb upom da koristim Facebook?

Svaka cast, odlicna ideja! Javi se Cukiju neka poduzme nesto po tom pitanju s proizvodacima tipkovnica. {#}

Bez obzira sto sad "L" ima tu funkciju, vjerujem da bi l00dache poludjele za tim gadgetom.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.7.2013 14:59 (1domagoj1).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
Gomila ljudi ima XD tipku i mlate po njoj, bilo bi vrijeme za neki novi model tipkovnice sa dodatnim opcijama...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
MdN kaže...
Gomila ljudi ima XD tipku i mlate po njoj, bilo bi vrijeme za neki novi model tipkovnice sa dodatnim opcijama...

Ja bih volio tipku koja printa ovakav karakter - {#}, danas je vrlo potrebna.

 

Facebook je veliko smeće, u nekoj osnovnoj namjeni možda i ne, ali... To bi samo debili plaćali zato da im piše da je premium na profilu ili nešto slično.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F

Ideja nije loša, sadašnje korisnike nitko ne dira a onaj ko plati nema reklame i ima neke dodatne opcije. 

Mislim da se treba davati ban ako netko ne pročita tekst a ide komentirati.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
royalhero kaže...

...

Facebook je veliko smeće, u nekoj osnovnoj namjeni možda i ne, ali... To bi samo debili plaćali zato da im piše da je premium na profilu ili nešto slično.

Ali takvih ima, pa zasto onda ne zaraditi na ljudskoj gluposti ako mozes bez previse muke? Nije da se to ne radi svakodnevno.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
11 godina
neaktivan
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Wow, onda ja baš gubim šta nikada nisam koristio facebook i nikada neću, kakav promašaj...a baš bi bilo super lajkati i imati 1500 prijatelja i imati 180 lajkova na sliku sa zadnjeg pijančevanja na koncertu kakve cajkare, još je samo falilo i plaćati to zadovoljstvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Samo naprijed. Ovce su za štriganje. {#}

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Svi znam kad bi tili ostat "obićni" korisnici da bi facebook stalno stavlja sa strane ili izbacivo prijedlog da se priključimo kao premium članovi od čega bi meni skočia tlak i onda bi vjerojatno spuca monitor.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
1domagoj1 kaže...

Ali takvih ima, pa zasto onda ne zaraditi na ljudskoj gluposti ako mozes bez previse muke? Nije da se to ne radi svakodnevno.

Naravno, nema gušta do budali dignut lovu. :) To je super, ko im je kriv, volio bih da se Instagram i Facebook naplaćuju 100%, ali za FB je i ovo nešto dobro, bit će budala.

16 godina
offline
Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja Faceb

Otkako nisam na faksu fejs koristim možda jednom tjedno jer iskreno nemam više potrebe za njim (ne pratim grupe i individue koje objavljuju evetaulna pitanja za ispite) a i ovo malo što objavim na fejsu je većimon onaj "share" koji imam u ICS Galery na mobitelu

Huawei u8650/u8652 CM7 team - PENZIONER :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
EchoOne kaže...
Se7en kaže...
1domagoj1 kaže...

Odlicni su mi ovi koji samo procitaju naslov i idu onda komentirati.

a jesam vas sve uhvatio haha,znao sam da će biti odmah ovakvih komentara {#}

Sve si nas prešao. A mi svi mislili da nisi pročito članak. A dobra dobra! {#}

 

{#}

Comment of the day! {#}

scientia est potentia
10 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F

znaci tako,ha?Mislim da je ovo ruzna ideja {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
stirko55 kaže...

Svi znam kad bi tili ostat "obićni" korisnici da bi facebook stalno stavlja sa strane ili izbacivo prijedlog da se priključimo kao premium članovi od čega bi meni skočia tlak i onda bi vjerojatno spuca monitor.

losa ideja,sad oce da se i fb,zabava za ljude naplacuje...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
treasure kaže...
stirko55 kaže...

Svi znam kad bi tili ostat "obićni" korisnici da bi facebook stalno stavlja sa strane ili izbacivo prijedlog da se priključimo kao premium članovi od čega bi meni skočia tlak i onda bi vjerojatno spuca monitor.

losa ideja,sad oce da se i fb,zabava za ljude naplacuje...

to bi neki ljudi bezveze naplatili (rolleyes)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivač Twittera predlaže naplatu korištenja F
treasure kaže...

losa ideja,sad oce da se i fb,zabava za ljude naplacuje...

Neš ti zabave... I ništa se neće naplaćivati prislino, hoćeš, nećeš premium. Možda si i ti neki trol.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice