Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn

poruka: 14
|
čitano: 3.557
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn".
12 godina
offline
Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn
200000 puta!Ako puniš takvu bateriju jednom dnevno trajati će preko 500 godina.Kome se to isplati proizvoditi?
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska
ZdravkoZ kaže...
200000 puta!Ako puniš takvu bateriju jednom dnevno trajati će preko 500 godina.Kome se to isplati proizvoditi?

 

Svemirska putovanja.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
offline
Re: Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska
Ne piše bitna stvar o gustoći energije i usporedba s barem trenutnim baterijama u mobitelima i laptopima.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn

Mislim da je vecina, onih koji su procitali, odma pomislili na baterije za laptope, mobitele i slicne uredjaje. No zapravo ove baterije, kao sto kolage iznad rece, ce se vjerovtno koristi za dosta vece i zahtjevnije projekte i uredaje, postrojenja ili sta vec.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska
dzelo kaže...

Mislim da je vecina, onih koji su procitali, odma pomislili na baterije za laptope, mobitele i slicne uredjaje. No zapravo ove baterije, kao sto kolage iznad rece, ce se vjerovtno koristi za dosta vece i zahtjevnije projekte i uredaje, postrojenja ili sta vec.

 

A zašto marva ne bi to i puku pustila? Pa da, nemaju profita...

15 godina
offline
Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn

i ja se volim barem jednom tjedno regenerativno napuniti viješću o novim i još revolucionarnijim baterijama. hik! 

 

dodataque: eo još jedna, ali samo za one s profinjenim baterijskim ukusom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 5:44 (Ajar).
Moj PC  
7 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska
Da sam na IRB-u, odmah bi se bacio na posao istraživanja. Sve je rečeno u članku.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn

što naravno neće zaživjeti kod ovakvih današnjih mobitela...nikad,čak niti onda

Schiljak
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn

ovo je članak za večernji list, a ne za bug.

 
2 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska
ludi kekec kaže...

ovo je članak za večernji list, a ne za bug.

 

LOL, u komentarima na VL pise da se ovo treba procitati na bugu. Ko tu koga jebe?

Freak Show Inc.
8 godina
offline
Re: Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska
Nije li ocito? :)
16 godina
offline
Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn

... zašto svi mediji ponavljaju "slučajno otkriće"? 
Što je slučajno u izjavi "Znanstvenica Mya Le Thai pokušavala je ovaj materijal zaštititi od korozije na razne načine i naposljetku je uspjela."
Dakle slučajno je mjesecima testirala na nanožicama izolacijske premaze? Tako i ja "slučajno" radim svoj posao.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska
overhaul kaže...

 Tako i ja "slučajno" radim svoj posao.

 

Tocno znam kako se osjecas...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska
Friday kaže...
overhaul kaže...

 Tako i ja "slučajno" radim svoj posao.

 

Tocno znam kako se osjecas...

 Pa mislim... slučajno bi bilo da se spotaknula u to dok je išla pravit mužu sendvič :)

Ali ovo bih ipak nazvao ciljanim istraživačkim eksperimentima interakcije materijala.
Nemožeš na nanožicama raditi "slučajno". Nek tu slučajno nanožica padne na pod, tko će ju nać?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice