OYO – bez ograničenja uz pretplatu

poruka: 16
|
čitano: 15.309
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OYO – bez ograničenja uz pretplatu".
12 godina
odjavljen
offline
OYO – bez ograničenja uz pretplatu

Još da daju STB da se može gledati i na Tv-u bilo bi super.

SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OYO – bez ograničenja uz pretplatu

ROFL 300 filmova.

420chan.org // 7chan.org
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OYO – bez ograničenja uz pretplatu

Ponuda novijih filmova im je siromašna, osim ako ne računamo filmove B kategorije.

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OYO – bez ograničenja uz pretplatu
peroko kaže...

Ponuda novijih filmova im je siromašna, osim ako ne računamo filmove B kategorije.

Ali zato imaju Larin izbor {#}

16 godina
neaktivan
offline
OYO – bez ograničenja uz pretplatu

Zbog ovog su sranja zabranili operaterima snimalicu na njihovim programima. Od taba se Dnevnik Nove TV kod mene više ne gleda. A ni ostatak programa... {#}

Čvarci su bomboni od svinje
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
OYO – bez ograničenja uz pretplatu

znaci za 33 kn mjesecno mogu gledati novu TV kad god zelim i koliko god zelim ... jer ostalih serija/filmova/emisija ili nedajboze programa nema ...?

totalno bezveze

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OYO – bez ograničenja uz pretplatu
bocic kaže...

Zbog ovog su sranja zabranili operaterima snimalicu na njihovim programima. Od taba se Dnevnik Nove TV kod mene više ne gleda. A ni ostatak programa... {#}

I mi smo prestali gledati novu otkad su ukinuli snimalicu. Čak i kad vidimo dobru emisiju preskočimo je i odemo na neki drugi kanal gdje snimalica radi.

12 godina
protjeran
offline
OYO – bez ograničenja uz pretplatu

dokle god postoji saan.tv ovo mi ne treba. za 30kn mjesecno gledam hrt1,2,cmc,novu,domu,rtl,rtl2 i hrt+ sa snimalicom koja ide unazad 2 mjeseca.

ovo nije reklama nego samo topla preporuka svima koji traze nesto slicno. jedini bad je sto saan.tv treba silverlight pa ne ide preko popcorn houra ili wd-a nego bas mora biti PC (u mom slucaju spojen HDMI-em na 47" LCD)

colonello bastardo
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: OYO – bez ograničenja uz pretplatu
Sta ce ti SaaN (naravno osnovna verzija) kad je netko tu na froumu napravio internet tv sa dosta programa.
420chan.org // 7chan.org
16 godina
neaktivan
offline
Re: OYO – bez ograničenja uz pretplatu
zoki.zlikowski kaže...
bocic kaže...

Zbog ovog su sranja zabranili operaterima snimalicu na njihovim programima. Od taba se Dnevnik Nove TV kod mene više ne gleda. A ni ostatak programa... {#}

I mi smo prestali gledati novu otkad su ukinuli snimalicu. Čak i kad vidimo dobru emisiju preskočimo je i odemo na neki drugi kanal gdje snimalica radi.

Tako i treba. Naime, kod IPTV operatera se mogu dobiti super točne informacije o gledanosti, prosjeci po korisniku, vrijeme gledanja...svašta nešto. Pa ako su oni već bezobrazni, trebaju im i gledatelji uzvratiti istom mjerom...

Čvarci su bomboni od svinje
12 godina
protjeran
offline
Re: OYO – bez ograničenja uz pretplatu
8ax kaže...
Sta ce ti SaaN (naravno osnovna verzija) kad je netko tu na froumu napravio internet tv sa dosta programa.

1. zivim u Svicarskoj i ne zelim se mrljaviti s proxijima u HR (problemi bandwidtha, sigurnosti,...)

2. kada kliknem na HRT - hocu gledati hrt a ne gledati obavijest kako je stream trenutno nedostupan i da se radi na otklanjanju problema

 

saan.tv je po meni profesionalna usluga za realnu cijenu. besplatno je besplatno ali ako ne radi ...  

colonello bastardo
15 godina
offline
OYO – bez ograničenja uz pretplatu

Malo sam tupav ili što? Znači prvo im platim 45kn za pretplatu i onda još moram dodatno plačati za filmove??? Majka je htjela gledati fucking larin izbor i to epizodu koja će biti sutra i morao sam kreirati acc. Sad gledam pretplatu imam ali nemam kn na računu. Jel to funkcionira na taj način? Prvo pretplata pa onda još doplata za pojedine sadržaje? Ja sam zabrija da je to prepaid od mjesec dana.

Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim! Kad dim izađe uređaj više ne radi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OYO – bez ograničenja uz pretplatu
Bas sam danas uzeo 1mjesec za probu! Nije lose pogledo sam dokumentarac slika je ok nema zastajkivanja sve je titlovano! Platis pretplatu i mozes gledati serije i filmove ali imas i one filmove koji se dodatno placaju! Larin izbor mozes gledati bez dodatnog placanja
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
OYO – bez ograničenja uz pretplatu

Ovo će dosta imati smisla kad jednom postave aplikaciju direktno na SMART sučelja novijih televizora. Ali evo , najavljeno prebacivanje na Samsung SMART izgleda da kasni

(p) & (c) Dario - 2012
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: OYO – bez ograničenja uz pretplatu

stavio sam oyo 7 dana testiranje, jer na maxtv2go nema nove tv. i upalim novu tv (online) na tom oyu i kaže nemoguće gledati sadržaj, kao zabranjeno, jer je išao film neki, dakle nešto šta bi eto i pogleda na tom jadu od nacionalne televizije. pa koji će mi k.. onda to?? kakav oyo?? dakle na internet televiziji od nove tv, se ne može gledati nova tv??? wtf

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2013 0:08 (bipedal103).
11 godina
offline
Re: OYO – bez ograničenja uz pretplatu
bipedal103 kaže...

stavio sam oyo 7 dana testiranje, jer na maxtv2go nema nove tv. i upalim novu tv (online) na tom oyu i kaže nemoguće gledati sadržaj, kao zabranjeno, jer je išao film neki, dakle nešto šta bi eto i pogleda na tom jadu od nacionalne televizije. pa koji će mi k.. onda to?? kakav oyo?? dakle na internet televiziji od nove tv, se ne može gledati nova tv??? wtf

kakav oyo, kakav saan.tv

 

Kupite usb dvb-t i imate programe hrt1,2,3,4, rt,rtl2, nova tv,doma tv,kanal ri,ritv,tv nova,tv istra,sportska televizija,CMC 

uz to možete snimati šta god želite. imate i radio..

 

i to sve dobite za 177kn

 

http://www.notonlytv.net/p_lv5tdeluxe.html (PREPORUCUJEM)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice