Pet verzija Sedmice

poruka: 58
|
čitano: 9.073
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pet verzija Sedmice".
15 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

Opet kompliciraju!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

a šta ćeš.......

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

Ništa novoga od MICROSOFTA.Samo kompliciraju i kompliciraju.I zato jedino što možeš očekivat jest KOMPLIKACIJAPlač

MICROMAN
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pet verzija Sedmice
Alex55 kaže...

Ma... Baš su glupi... Umijesto da stave jednu za korisnike i jednu za servere ili dvije za korisnike i jednu za servere (ova za korisnike je podijeljena na HOME i Bussines)...

 a tako bi bilo najbolje...ko na xp-ima.
a ionako ću imat ultimate pa nema veze
C2D e8400 | 4GB DDR2 @ 800MHz | Radeon HD4850 | CL X-FI ExtremeMusic Windows Vista & Windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

A hebiga ošla su ona dobra stara vremena kada su postojali samo HOME i PROFESIONAL.

MICROMAN
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pet verzija Sedmice

ma i tri je dovoljno kamoli pet

ma sve je to stvar marketinga

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pet verzija Sedmice
Alex55 kaže...

Ma... Baš su glupi... Umijesto da stave jednu za korisnike i jednu za servere ili dvije za korisnike i jednu za servere (ova za korisnike je podijeljena na HOME i Bussines)...

 Windows 7 nije OS za servere.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

I ove godine će mnogi pubertetlija provest' besane noći, razmišljajući koje Windowse 7 piratizirat'.

 

Na kraju ćete svi ionako instalirati Ultimate verziju, tako da ne znam zašto sada kukate.

Ah, znam - da ispadnete cool.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

ultimate verzija će se moći vrtiti na svim kompovima, pa će samo to biti dobro za skidat s torrenta.

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

Ja ću 99% kupit Home Premium verziju. Em ima sve što mi treba, em je manje zahtjevna, i što je najvažnije manje košta. Vista koju koristim je također Home Premium.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

Windows 7 Ultimate odmah čim izađu dolaze na moj komp. Do tada će svi problemi biti riješeni i radt će ko švicarski sat (mehanički, ne na baterije Belji se). Al zašto toliko kompliciraju, kad znaju da je dovoljno i 3 paketa: za početnike, kućne korisnike i profesionalce (tu spadaju i oni koji se tako osjećaju Nevinašce).Svejedno, ovo će biti najbolji Windowsi do sada i obavezno idu na moj komp, he he he... SmijehBelji seNevinašce

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pet verzija Sedmice
klimama kaže...

Na kraju ćete svi ionako instalirati Ultimate verziju, tako da ne znam zašto sada kukate.

Ah, znam - da ispadnete cool.

 Upravo tako. Kao sto ce i 90% forumasa i home usera instalirati piratsku verziju a pljuvat ce po MS-u i 7. kako je skupa.
16 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

dosao je razlog da promjenim svoj os...xp bye bye it was nice knowing you....Namigiva

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

Da li ko zna da li će se sedmice moći aktivirati na više kompova istovremeno a ne kao vista koja može samo na jedan komp

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Pet verzija Sedmice

Ma to će biti dobro..It's Ok

 

16 godina
online
Pet verzija Sedmice

Hehehe, pet verzija sedmice:

 

1. Windows 7 Starter
2. Windows 7 Home Basic (za "nejaka" tržišta)
3. Windows 7 Home Premium
4. Windows 7 Professional
5. Windows 7 Enterprise
6. Windows 7 Ultimate

 

Znači li to da 'Starter' verzija nije prava sedmica?

 

Nažalost, stalno mi se ruši sedmica na kompu, iako moram priznati da me ne čudi, obzirom na AGP grafičku - stalno neki problemi, driver nestaje, pa ga treba ponovo instalirati. Na kraju sam maknuo Vistin driver od ATija i napravio 'automatic update'. Aj' da vidimo koliko će izdržati...

Pazi, gledam te!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pet verzija Sedmice

Jooj jedva cekam da ih Apple (Jobs) opet ismiju sto su napravili tolko verzija istog OS-a.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pet verzija Sedmice
Veliki Brat kaže...

 

Nažalost, stalno mi se ruši sedmica na kompu, iako moram priznati da me ne čudi, obzirom na AGP grafičku - stalno neki problemi, driver nestaje, pa ga treba ponovo instalirati. Na kraju sam maknuo Vistin driver od ATija i napravio 'automatic update'. Aj' da vidimo koliko će izdržati...

 Meni 7-ica (7000) radi super na Agp grafi, više se ne vračam na XP, samo mi žao što punkbuster kenja oko sedmice pa mi neradi COD2 Bogataš
Sempron 2400+1GBram+Radeon9600xt+Windows7b
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pet verzija Sedmice
Alex55 kaže...

Pa dobro... Nije za servere, ali će sigurno izaći nova verzija Wina za servere...

 

Trebalo bi biti kao što je Mac OS X Leopard... Jedan za korisnike, i jedan za servere!!!

 Da mi je vidit samo kako bi stari dobri Steve Jobs to komentira
Ovako je bilo sa Vistom:

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

samo 5 verzija?

 

vista ih ima 10! 5 obicnih i 5 bez media playera i internet explora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pet verzija Sedmice

  ne kužim oduševljenja nekih ljudi sa sedmicom;

  čak i po ovih 5 verzija istog OS-a se može vidjeti da se radi zapravo samo o Visti SP2, koliko god MS pričao da je sedmica novi OS.

Vista ima sve što i sedmica, osim što je nešto zahtjevnija što se tiče resursa i nema podršku za Touchscreen (koju nitko svejedno ne bi ni koristio).   Windows 7 je samo izlika za guranje DirectX 11 što prije, iako se ni 10.1 još uvijek ne koristi.

 

  Najžalosnije je to što će ljudi zapravo popušit taj sav hype oko "novih" windowsa.

"Hedonism Is My LifeStyle"©
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pet verzija Sedmice
dgigibao kaže...
 Da mi je vidit samo kako bi stari dobri Steve Jobs to komentira
Ovako je bilo sa Vistom:

 
Ne mogu shvatiti, da firma koja konstantno istice svoju kreativnost, ne moze sloziti reklamnu kampanju bez spominjanja MS-a.
Jos prvih par puta je bilo fora, sada postaje pateticno.

U svakom slucaju, ako izuzmemo ove isprdke od pocetnih verzija, ostatak W7 verzija ce biti (ili vec je ) odlican OS. Treba samo vidjeti razlike u cijenama za konacan sud.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pet verzija Sedmice
leo_819 kaže...

dosao je razlog da promjenim svoj os...xp bye bye it was nice knowing you....Namigiva

 i ja isto mislim da ce win. 7 bit OS koji ce mi zamjenit XP btw jesu li rekli hoce li 7 moc na Mac OS X ko i XP
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2009 22:32 (sk8 4 life).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pet verzija Sedmice
l)oolvl kaže...

  ne kužim oduševljenja nekih ljudi sa sedmicom;

  čak i po ovih 5 verzija istog OS-a se može vidjeti da se radi zapravo samo o Visti SP2, koliko god MS pričao da je sedmica novi OS.

Vista ima sve što i sedmica, osim što je nešto zahtjevnija što se tiče resursa i nema podršku za Touchscreen (koju nitko svejedno ne bi ni koristio).   Windows 7 je samo izlika za guranje DirectX 11 što prije, iako se ni 10.1 još uvijek ne koristi.

 

  Najžalosnije je to što će ljudi zapravo popušit taj sav hype oko "novih" windowsa.

 Ovo definitivno POTPISUJEM.
MICROMAN
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pet verzija Sedmice
microman kaže...
l)oolvl kaže...

  ne kužim oduševljenja nekih ljudi sa sedmicom;

  čak i po ovih 5 verzija istog OS-a se može vidjeti da se radi zapravo samo o Visti SP2, koliko god MS pričao da je sedmica novi OS.

Vista ima sve što i sedmica, osim što je nešto zahtjevnija što se tiče resursa i nema podršku za Touchscreen (koju nitko svejedno ne bi ni koristio).   Windows 7 je samo izlika za guranje DirectX 11 što prije, iako se ni 10.1 još uvijek ne koristi.

 

  Najžalosnije je to što će ljudi zapravo popušit taj sav hype oko "novih" windowsa.

 Ovo definitivno POTPISUJEM.
 Potpis
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"http://i44.tinypic.com/1z3at89.jpg
15 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

A kad bi trebale izaci DirectX 11 graficke kartice???

 

Pošto izlazi jos malo Windows 7 i DirectX 11 onda mi se ne isplati davat preko 6 000 kn za nove grafulje koje bi stavio u SLI nego cu cekat DX11 graficke...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2009 22:44 (Makavelii).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pet verzija Sedmice

taman kad sam se ponadao da će napokon nešto biti od te sedmice razočarao sam se kad sam vidio da će opet, kao i na visti, biti "pedeset različitih" verzija :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pet verzija Sedmice

Pet verzija iz razloga marketinga. Neznam čemu se toliko izčuđavate (očigledno ne poznajete marketing i prodaju kako funkcionira). Ako vi npr. odlučite uštediti i kupite najjeftiniju verziju, a nakon toga vaš susjed uzme npr. home premium i počne vam se šepuriti svaki dan pred nosom, jedan dio ljudi koji su kupili slabiju verziju će ju nadograditi na skuplju. Čemu toliko verzija? Pa radi zarade dakako.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pet verzija Sedmice
tandara kaže...
microman kaže...
l)oolvl kaže...

  ne kužim oduševljenja nekih ljudi sa sedmicom;

  čak i po ovih 5 verzija istog OS-a se može vidjeti da se radi zapravo samo o Visti SP2, koliko god MS pričao da je sedmica novi OS.

Vista ima sve što i sedmica, osim što je nešto zahtjevnija što se tiče resursa i nema podršku za Touchscreen (koju nitko svejedno ne bi ni koristio).   Windows 7 je samo izlika za guranje DirectX 11 što prije, iako se ni 10.1 još uvijek ne koristi.

 

  Najžalosnije je to što će ljudi zapravo popušit taj sav hype oko "novih" windowsa.

 Ovo definitivno POTPISUJEM.
 Potpis
 Isto mišljenje ali xp sa mog kompa neće ići u mirovinu još jako dugo.
 Smijeh
add me xfire >>> razvaljot
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pet verzija Sedmice
Makavelii kaže...

A kad bi trebale izaci DirectX 11 graficke kartice???

 

Pošto izlazi jos malo Windows 7 i DirectX 11 onda mi se ne isplati davat preko 6 000 kn za nove grafulje koje bi stavio u SLI nego cu cekat DX11 graficke...

 Prva DX11 grafa bi trebala izić prvom polovicom ove godine(ALI SAMO OD ATI-a),ali sad ti je upitno koliko ti je ta podrška za novi API bitna.Jer nevijerujem da če ju Igre sa podrškom za DX11 izić prije 2010.Tak da puni procvat tog API-a bi mogao biti u 2011.godini.Pa sad ti odluči.
MICROMAN
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice