Pokémon Go u prva dva tjedna prihodovao 35 milijun

poruka: 7
|
čitano: 2.238
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pokémon Go u prva dva tjedna prihodovao 35 milijun".
11 godina
offline
Pokémon Go u prva dva tjedna prihodovao 35 milijun

Svi mi živimo u pokemon svijetu 

Svi žele postati pokemon majstori 

Moj PC  
0 6 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pokémon Go u prva dva tjedna prihodovao 35 milijun

Koja glupost od igrice majko mila,neznam cemu takva zaludjenost.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 16:51 (C4R3ON).
Moj PC  
8 4 hvala 0
15 godina
offline
Pokémon Go u prva dva tjedna prihodovao 35 milijun

"na Pokémone najviše novaca troše – Amerikanci i to oko 1,6 milijuna USD na dnevnoj bazi. I navedeni iznos se odnosi samo na korisnike iPhonea."

 

zaslužili su trumpa. samo zbog ovoga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Pokémon Go u prva dva tjedna prihodovao 35 mil
C4R3ON kaže...

Koja glupost od igrice majko mila,neznam cemu takva zaludjenost.

 Nostalgija je strašna indoktrinacija uma. A onda su tu još i klinci kojima je svaka igra super, i naposlijetku povodnici - to jest, po naški, ovce koje idu gdje se kreće najbliža okolica, ne razmišljajući zašto i kako.
Nego glede vijesti, ja sam očekivao još jednu nulu. Kako se domaći autori koji firmama nude rješenja za izvuć pinku na pokemon go cirkusu tvrdili da je ovo nešto neviđeno moćno, pa onda prvi dan
one silne milijarde u vrijednosti nintendoa... šta ja znam. 
http://www.media-marketing.com/intervju-dana/davor-runje-pokemon-go-je-pokazao-da-konzum-i-hpb-prate-trendove-i-brzo-reagiru-na-njih/

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 17:44 (overhaul).
16 godina
offline
Pokémon Go u prva dva tjedna prihodovao 35 milijun

Koji je poslovni model?

 

 

EDIT: primjetio sam da poslovni subjekti "mame" igrace pokemonima. oni ih mogu "zakupiti" i ponuditi? (npr. konzum zove na lov pokemona)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 21:01 (dado).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pokémon Go u prva dva tjedna prihodovao 35 mil

Pay to win je model :) Players can spend real money on PokéCoins, the in-game currency of Pokémon GO. PokéCoins can then be exchanged for power-ups, extra items, and other enhancements.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pokémon Go u prva dva tjedna prihodovao 35 mil
Pitanje je samo koliko hype utječe na trenutnu zaradu. Igru igram, ali pasivno više, najviše zbog te nostalgije. Igra sama po sebi ne vrijedi ni 3/10 zbog silnih bugova, loše implementacije i ostalih stvari koje su ih zadesile prethodnih dana. Stvarna šteta kako su jednu super ideju loše izveli. Uostalom puca njima neka stvar, hype se stvoria i ubiru paru od njega.
keepir.blogspot.com
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice