Predstavljen Quick Charge 4+

poruka: 12
|
čitano: 2.065
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Quick Charge 4+".
16 godina
offline
Predstavljen Quick Charge 4+

ajd vi fino ugurajte bar 6000 mAh u mobitele 

Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Quick Charge 4+

bas samo prde stim qick iz god. u god. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Quick Charge 4+
lllnuclearlll kaže...

ajd vi fino ugurajte bar 6000 mAh u mobitele 

 ili jos bolje, nek prepolove potrosnju.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Quick Charge 4+
Ne puni on brže, već su baterije manje 😆
 
16 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Quick Charge 4+

umjesto da se moraju predstavljati kuik čardževi, bolje da se android optimizira da bude po potrošnji barem blizu iosa

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Quick Charge 4+

A ja na kvik čarđu 3.0 :-( ,bilo bi dobro da se malo pozabave izdržljivošću baterija...ovak j***š ti mobitel koji parira stolnom računalu i to u jednoj stvari,a to je ovisnost o utičnici

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2017 14:03 (Igor150).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Quick Charge 4+
hakintosrh kaže...

umjesto da se moraju predstavljati kuik čardževi, bolje da se android optimizira da bude po potrošnji barem blizu iosa

 Znaci manje rezolucije ekrana manje multitskinga manje funkcija manje modela na trzistu.... To zelis? Pa kupi iphone onda...

 Da pojednostavim ti bi c klasu po cijeni golfa? ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2017 14:52 (Torent).
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Quick Charge 4+

A ja ni Quick Charge 1 nemam 

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Predstavljen Quick Charge 4+
Kupite xiaomija sa 4000mah baterijom i miuijem, na 3g ide bez problema 2 dana s puno koristenja :D
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Quick Charge 4+
Torent kaže...
hakintosrh kaže...

umjesto da se moraju predstavljati kuik čardževi, bolje da se android optimizira da bude po potrošnji barem blizu iosa

 Znaci manje rezolucije ekrana manje multitskinga manje funkcija manje modela na trzistu.... To zelis? Pa kupi iphone onda...

 Da pojednostavim ti bi c klasu po cijeni golfa? ;)

 da, hoću manje rezolucije ekrana (da se mogu u postavkama namjestiti umjesto 4k fhd naprimjer), 2gb rama je sasvim dovoljno za 5-6 otvorenih aplikacija (sve više je ludilo), procesor koji radi na manjem taktu te ima manje jezgri...

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Quick Charge 4+
hakintosrh kaže...
Torent kaže...
hakintosrh kaže...

umjesto da se moraju predstavljati kuik čardževi, bolje da se android optimizira da bude po potrošnji barem blizu iosa

 Znaci manje rezolucije ekrana manje multitskinga manje funkcija manje modela na trzistu.... To zelis? Pa kupi iphone onda...

 Da pojednostavim ti bi c klasu po cijeni golfa? ;)

 da, hoću manje rezolucije ekrana (da se mogu u postavkama namjestiti umjesto 4k fhd naprimjer), 2gb rama je sasvim dovoljno za 5-6 otvorenih aplikacija (sve više je ludilo), procesor koji radi na manjem taktu te ima manje jezgri...

 Pa kupis bilo koji flagship od prije dvije godine na primjer.... Ne vidim u cemu je problem....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Quick Charge 4+
Torent kaže...
hakintosrh kaže...
Torent kaže...
hakintosrh kaže...

umjesto da se moraju predstavljati kuik čardževi, bolje da se android optimizira da bude po potrošnji barem blizu iosa

 Znaci manje rezolucije ekrana manje multitskinga manje funkcija manje modela na trzistu.... To zelis? Pa kupi iphone onda...

 Da pojednostavim ti bi c klasu po cijeni golfa? ;)

 da, hoću manje rezolucije ekrana (da se mogu u postavkama namjestiti umjesto 4k fhd naprimjer), 2gb rama je sasvim dovoljno za 5-6 otvorenih aplikacija (sve više je ludilo), procesor koji radi na manjem taktu te ima manje jezgri...

 Pa kupis bilo koji flagship od prije dvije godine na primjer.... Ne vidim u cemu je problem....

 ima ih više:

u većini slučajeva podrška za operativni sistem (android ali ni za ios nije puno drugačija) takoreć ne postoji te moram biti prisiljen koristiti do 3 generacije stari operativni sistem

nije ih lako naći nove

uz kupovinu rabljenih se podrazumijeva da treba zamijeniti bateriju (ako uopće u servisu imaju konkretnu bateriju za model - kupovina i poštarina s ebaya + zamjena)

za današnje prilike neobični standardi

itd...

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice