Predstavljen Radeon HD 6990

poruka: 81
|
čitano: 18.119
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Radeon HD 6990".
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Radeon HD 6990
I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Možda je i kupim. Fino troši, a i grije se dosta.{#}

 

[Nadopuna]

dragec0 $699 je cijena. Imaš na linku i u BUG-ovom tekstu na kraju.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 13:52 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Koja ljepotica-krasotica,očitava sve živo(igre) šta mislite koja će bit cijena?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 13:48 (dragec0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990
Razer_Copperhead kaže...

Možda je i kupim. Fino troši, a i grije se dosta.{#}

 

[Nadopuna]

dragec0 $699 je cijena. Imaš na linku.

Uffff to je nekih ak se nevaram 3500-4000kn a jojj!

14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

I am hard{#}

:)
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Samo ima više gb od hd5970,ustvari koliko sam primjetio da su podjednake kartice,5970 ima 1600shadera a ova 1536.

dodajte me na skype:gmailovac.......OPET ON KOMENTIRA....JEL?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Cini mi se da je AMD govorio da ce je lansirati mjesec dana nakon izlaska GTX 590. Otkud promjena plana?

Meda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990
Meda kaže...

Cini mi se da je AMD govorio da ce je lansirati mjesec dana nakon izlaska GTX 590. Otkud promjena plana?

Nije u šoldima sve... ali ode ije... {#}{#}

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
15 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990

auuu koliko vuce kartica struje,....u loadu do 400 w .....trebas imat bas jako napajanje

14 godina
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Lol..ovo je gore od Fermija...{#}

Vuče kartica sama više od jedne low/mid-range konfe..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

koja šamarčina nvidii,reko sam da će hd 6990 ubit gtx 590

 

nvidia inače svoju gtx 590 predstavlja na PAX-u(privatne orgije za nekolicinu nvidiota) gdje su isto bili predstavljeni gtx 470 i 480,a znamo kako su završili

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Moj PC  
1 35 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Ove potrošnje na recenzijama su s ostatkom konfiguracije (GPU, CPU MBO itd.).

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990
M4X kaže...

koja šamarčina nvidii,reko sam da će hd 6990 ubit gtx 590

 

nvidia inače svoju gtx 590 predstavlja na PAX-u(privatne orgije za nekolicinu nvidiota) gdje su isto bili predstavljeni gtx 470 i 480,a znamo kako su završili

Daj nam malo te bencmarke gdje si ti testiro GTX 590 pa da se svi uvjerimo u to. Kad već imaš tu karticu pa da svi skupa vidimo koliko je to 6990 jača od 590. Ili si opet bio u kontaktu sa Milanom?

ššššš - možda su u šumi
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

covjece,zamisli ovu grafu u crossfire-u,triba bi iamt napajanje od 1000w

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990
DragonSlade kaže...

covjece,zamisli ovu grafu u crossfire-u,triba bi iamt napajanje od 1000w

Ako misliš overclockat, i to je premalo..

Eventualno 1200W, iako ćemo OC-ske konfiguracije s 6990 u CrossFireX-u najvjerojatnije gledati s 2 napajanja..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
16 godina
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Ma baš bi me sekiralo klokanje te beštije. U Crysisu na 1920x1200 sa kakvih 4xAA oko 60 FPSa... Koji će mi kujac pet FPSa više.

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990

A koji smisao 6990 u CrossFireX-u?

- Benchmark..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
protjeran
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Koji FAIL od kartice. Performansama je tu negdje sa 6950 CF-om, al je puno skuplje, puno toplije i nenormalno bucno rijesenje.

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Predstavljen Radeon HD 6990
Pravog proizvodjaca ne predstavljaju najjace graficke,nego graficke u cijenovnom rangu "Best buy".
- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990
ivanoile kaže...
Pravog proizvodjaca ne predstavljaju najjace graficke,nego graficke u cijenovnom rangu "Best buy".

Ali puno znači kada imaš najjaču karticu na svijetu u ponudi, dobiješ na popularnosti, možeš koristiti u marketingu itd.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
16 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

A kaj mi to treba, ne vidim ni svrhu, ni iskoristivost, a bome ni i isplativost, a vidi koliko je duga, pa trebao bi mijenjat i čitavo kućište...ništ od toga !!!

-- Kaj buš ti bum i ja --
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 15:06 (logan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Ovo me podsjeca na ISA grafičke kartice koje su jedva stale u kućište :) Biti će zanimljivo kad takva sranja smanje na veličinu mobitela, do onda ću se zadovoljiti i sa GT240 :)

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Jebat3 koja megalomanija

megalomanija megalomanija
previse su se u AMD-u ugledali na zelene - zbog par fps-a vise useru cijelu grafu, mogli su elegatno upakirat 2 golden sample Cayman LE chipe (2x6950 super low), te s par optimizacija u dizajnu zbog zajednicke elektronike dobit svejedno najbrzu grafu i kao bonus potrosnju ≤ 300W (na stock taktovima) te blazenu tisinu. Za entuzijaste dodatni bios pa nek se djeca igraju s turbinama, vodenim, LN2...

 

Za ovo sad nabavit sa referentnim hladnjakom moras bit totalni tenkre. Ne znam samo kog su qurca toliko cekali s lansiranjem, ovakvo sranje su mogli izbacit jos prosle godine, jerbo ocito je da racunaju na to da partneri sami krenu radit njihov posao s nereferentnim...

 

Uopce me strah pomislit sta sprema Nvidia sa svojom dvoglavom, ajde oni ce bar svoju isporucivat s avionskim krilom, tako da barem (kolko tolko) znas u sta je odletio novac{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 15:40 (dado8).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990
dragec0 kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Možda je i kupim. Fino troši, a i grije se dosta.{#}

 

[Nadopuna]

dragec0 $699 je cijena. Imaš na linku.

Uffff to je nekih ak se nevaram 3500-4000kn a jojj!

 

Ma kakvi. Tih 700 USD ti je kad dodje do nas nekih 700 EUR, +zenarina +carina +PDV +sve ostalo... i na kraju kod nas u ducanu bude minimalno 6000 kn. To je vec jedna solidna placa u HR, za koju sam siguran da ce svaki covjek ovisan o benchmarkovima platiti, a zatim kukati ostatak godine da nema od cega zivjeti :D

13 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990
dado8 kaže...

Jebat3 koja megalomanija previse su se u AMD-u ugledali na zelene - zbog par fps-a vise useru cijelu grafu, mogli su elegatno upakirat 2 golden sample Cayman LE chipe (2x6950), te s par optimizacija u dizajnu zbog zajednicke elektronike dobit svejedno najbrzu grafu i kao bonus potrosnju ≤ 300W (na stock taktovima). Za entuzijaste dodatni bios pa nek se djeca igraju s turbinama, vodenim, LN2...

 

Za ovo sad nabavit sa referentnim hladnjakom moras bit totalni tenkre. Ne znam samo kog su qurca toliko cekali s lansiranjem, ovakvo sranje su mogli izbacit jos prosle godine, jerbo ocito je da racunaju na to da partneri sami krenu radit njihov posao s nereferentnim...

 

Uopce me strah pomislit sta sprema Nvidia sa svojom dvoglavom, ajde oni ce bar svoju isporucivat s avionskim krilom - tako da barem (kolko tolko) znas u sta je odletio novac{#}

 

 

 

 

ja bi sad moro prodat komp cjeli da kupim ovu grafu :D

Kaj Dinamo?
16 godina
odjavljen
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

šta pljujete po hd 6990

po meni puno bolji izbor od hd 6970 crossfire koji je malo brži ali i vuče viče struje,bučniji je i više se grije

 

hd 6990 je odlična kartica koja je nešto malo bučnija(možda nije puno bučnija ni od gtx 480),ne grije se previše a i ne troši pretjerano

jer crossfire od 6970 više troši,grije se,bučniji je i zauzima više mjesta

 

 

čekajte dok proizvođači naprave bolje hlađenje i oslobode karticu da prodiše,tj. kad joj isključe power tune tehnologiju da može preko 450W

WM-Titel: 7 GP-Starts: 269 GP-Siege: 91 Podiumsplätze: 154 Pole-Positions: 68 Schnellste Runden: 76 WM-Punkte: 1.441
Moj PC  
0 6 hvala 0
13 godina
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Očekuje li se pad cijena 6950 i 6970??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Predstavljen Radeon HD 6990
M4X kaže...

šta pljujete po hd 6990

po meni puno bolji izbor od hd 6970 crossfire koji je malo brži ali i vuče viče struje,bučniji je i više se grije

 

hd 6990 je odlična kartica koja je nešto malo bučnija(možda nije puno bučnija ni od gtx 480),ne grije se previše a i ne troši pretjerano

jer crossfire od 6970 više troši,grije se,bučniji je i zauzima više mjesta

 

 

čekajte dok proizvođači naprave bolje hlađenje i oslobode karticu da prodiše,tj. kad joj isključe power tune tehnologiju da može preko 450W

alo care,

80 db buke ti stvara recimo pneumaticka busilica na udaljenosti od 15m{#}

pa ti vidi dal to zelis u svojoj blizini{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
14 godina
offline
Predstavljen Radeon HD 6990

Joj al ste svi pametni najednom s tom bukom, a kartici nitko nije ni primirisao..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice