Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

poruka: 122
|
čitano: 15.165
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na".
14 godina
neaktivan
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

Kao veliki fan SW, radujem se episodi 7. Nadam se da će neke stvari posuditi iz EU jer ima stvarno zanimljivih stvari. Što bi rekli JJ nemoj zajebat.

 
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

U JJ Abramsa nemam nimalo povjerenja kao rebootera bilo koje fransize.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
9 21 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov

Ovo nije reboot.

 

 

This space for rent!
16 godina
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
Drago kaže...

Ovo nije reboot.

 

 

nebitno, dize fransizu iz pepela.. sa star trekom mu bas nije uspjelo (jebga, u takvom smo svijetu di se gleda samo box office)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
moderator
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
nixass kaže...
Drago kaže...

Ovo nije reboot.

 

 

nebitno, dize fransizu iz pepela.. sa star trekom mu bas nije uspjelo (jebga, u takvom smo svijetu di se gleda samo box office)

 

 

Kako to misliš? Pa prvi nastavak je zaradio 400 milijuna, a drugi (STID) skoro pola milijarde dolara. Oba su višestruko vratila uloženo.

 

 

 

This space for rent!
16 godina
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
Drago kaže...
nixass kaže...
Drago kaže...

Ovo nije reboot.

 

 

nebitno, dize fransizu iz pepela.. sa star trekom mu bas nije uspjelo (jebga, u takvom smo svijetu di se gleda samo box office)

 

 

Kako to misliš? Pa prvi nastavak je zaradio 400 milijuna, a drugi (STID) skoro pola milijarde dolara. Oba su višestruko vratila uloženo.

 

 

 

Uspjelo mu je ako je lova jedini kriterij - od duha Star Treka u ta dva filma nije bilo niti d - kao da u Star Warsima odu na neku planetu i tamo mirnodopski pokušavaju iznači načn suživota za originalnim stanovnicima dotične planete ;)

 

Abramsovi filmovi su se mogli zvati i "Glupi SF akcić u kojeg smo ubacili Enterprise i par imena iz TOS-a)

 

16 godina
moderator
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov

Ne slažem se, ali imaš dobar nick i avatara, pa mi se ne svađa... (ni Vorkosiganovi se ne bi složili s tobom, jamačno!)

This space for rent!
15 godina
odjavljen
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

pošto su mi nove staze katastrofa imam razloga za sumnju u mr. lens flare. :/

http://imgur.com/gallery/YlG0WhB

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
16 3 hvala 0
15 godina
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

ja, nasproću, volim kad se Abrams dohvati nečega. starije verzije imale su svoj šarm (majkumu, kad sam bio djeca, i Forbidden Planet je bila serija za uuuuuuuuuu, a da ne spominjem Blakeovu sedmorku , UFO, onaj prvi Star Trek sa Suljom i bla) a Abrams tom mesu dodaje krvi i izlučevine bitnih žlijezda (npr. nadbubrežne). napokon će i SFX izgledati bolje, na tragu onima iz Serenity/Firefly (mrak mrakova), tako da ponovo mogu biti djeca. da, bit će teško dočekati kraj 2015. no znam da ću se veseliti nastavcima kao što sam se i premijeri svakoga iz serijala do sad.  i neka je Lucas u osnovi pokrao sve i svakoga (osobito Burroghsa). zato postoji Abrams, da to popravi svojom vizijom. ajde, vrijeme, teci brže ... {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 16:06 (Ajar).
Moj PC  
15 2 hvala 1
15 godina
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

Star Trek filmove i serije ocjenjujem po tome koliko ih puta mogu ponovo gledati. Zadnja dva mogu gledati koliko god puta hoćeš.

 
7 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
Drago kaže...
nixass kaže...
Drago kaže...

Ovo nije reboot.

 

 

nebitno, dize fransizu iz pepela.. sa star trekom mu bas nije uspjelo (jebga, u takvom smo svijetu di se gleda samo box office)

 

 

Kako to misliš? Pa prvi nastavak je zaradio 400 milijuna, a drugi (STID) skoro pola milijarde dolara. Oba su višestruko vratila uloženo.

 

 

 

to i govorim. u tom slucaju je i dinamo uspjesan, zar ne?

bitno je da zaradi nesto, a ono prikazano je za objesit se..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
Drago kaže...

Kako to misliš? Pa prvi nastavak je zaradio 400 milijuna, a drugi (STID) skoro pola milijarde dolara. Oba su višestruko vratila uloženo.

To su zaradili jer je danasnje vrijeme ocito vrijeme publike koja voli takav ST.

Meni kao trekkiju koji je prakticki odrastao na Kirku, Picardu, Janewayici i Sisku nisu narocito sjeli. Ok su za odgledati malo SF-a, no isto tako su mi i Guardians of the Galaxy bili ok za odgledati malo SF-a. Nisam nikad mislio da cu usporediti ST s necim kao GotG.

 

Iako se ne bih nazvao SW fanom, filmove sam pogledao, one stare naravno koji definitivno imaju svoj stih + epizodu II. Iskreno se nadam da JJ nece razocarati SW fanove.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov

Teško da može imat duha kao prethodni filmovi u kojima su glumili isti glumci koji su glumili i u seriji. Normalno da će ti star trek film imat više duha ako glumi Picard kojeg si već vidio u 150 epizoda nego ovi novi. Abrams je po meni napravio više nego solidan posao sa ST-om. Isto tako mislim da epizoda 7 neće bit sad neko remek djelo (od epizode 2 teško da će bit lošija), al bar će malo osvježi memoriju na SW

Tomislav Knežević
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov

abrams je napravio loš akcić od star treka. doduše, prvog se ni ne mogu sjetit..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
10 godina
protjeran
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

Drago Galić - Najgora stvar koju vam netko može napraviti je uništiti idole iz mladosti

 

Ponekad je bolje ne gledati filmove iz mladosti koji su ostali u dobrom sjećanju jer se možeš razočarati, isto vrijedi za neke knjige, igre itd.

 

Kada medvjedići dobra srca (Ewoksi) na tehnološkoj razini kamenog doba rasturaju visokotehnološko opremljene imperijalne vojnike, to mogu probaviti samo djeca iz vrtića i osnovnoškolci do 4. razreda.

 

Drago Galić - zbunjenog storm troopera bez kacige koji je k tome i crnac

 

Afirmativna akcija. :D

 

Drago Galić - kako znamo da je zao? – pa ima crveni jedijevski mač!

 

Ne, nego nije imao dostupne kristale druge boje. :D

 

P.S. Slažem se, "prequeli" su smeće.

 

 

 
13 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
user2013 kaže...
...

Kada medvjedići dobra srca (Ewoksi) na tehnološkoj razini kamenog doba rasturaju visokotehnološko opremljene imperijalne vojnike, to mogu probaviti samo djeca iz vrtića i osnovnoškolci do 4. razreda.

Nemoj, to mi je prakticki najdraza stvar u SW-u! Onakvi mali slatki razvaljuju, he he he.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
16 godina
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
nixass kaže...
Drago kaže...

Ovo nije reboot.

 

 

nebitno, dize fransizu iz pepela.. sa star trekom mu bas nije uspjelo (jebga, u takvom smo svijetu di se gleda samo box office)

Previše ti očekuješ fučkaj ga sad,Izlanuo se nakon tolko dobrih Star Trek filmova i raznih serijala, ko če sad tu sklepat neku originalnu priču na filmu od koje zubi ispadaju.Kaj se tiče izbora glumaca tak to ide, danas se filmovi ipak večinom štancaju za mlađu generaciju i to je to.{#}

 

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
11 godina
neaktivan
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

Decki moji decki ... JJ Abrams + Mickeyev money stash = USPJEH. Zvjezdane staze pod Abramsovom palicom su mi odlicne, tako da ne sumnjam da ce ovo biti epic. Iako, ruku na srce, prve tri epizode, iako lose spram zadnje tri, nisu bas totalno negledljive. Neke su stvari razjasnjene tako da ne mogu reci da je totalan gubitak vremena i novca ...

 

Ali u ovom novom traileru, kad je sith izvukao light saber ... meni se bradavice istom ukrutile! UH!

 

 

*dobitnik i7-4790K!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 16:26 (Bastardo).
Moj PC  
13 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
1domagoj1 kaže...

Nemoj, to mi je prakticki najdraza stvar u SW-u! Onakvi mali slatki razvaljuju, he he he.

 

:D :D
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
skank666 kaže...

abrams je napravio loš akcić od star treka. doduše, prvog se ni ne mogu sjetit..

Abrams je napravio dobar akcić od zvjezdanih. No ipak je to akcić, a nisu zvjezdane staze. To mi nekako dođe da neko snimi Građanina Kanea u verziji za odrasle i onda ga pokuša progurat kao duhovni nastavk. 

13 godina
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

Nemojte stvarat hype oko trailera. Isti smo imali i za phantom menace.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 17:01 (Zajeb).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov

može i tako...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
neaktivan
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

Sva sreća da je ovo komentar dana a ne promo pa se komotno može pljuvati po ovim nazovi-smećem teksta koju piše inače autor kojeg cijenim u Bugu.

 

Što se tiče JJ-a, ok jeste genijalac dokazao je to u Lost-u ali.. potrošeni genijalac. Od njegove "imat ćete konstantnu, konstantnu i non-stop konstantnu akciju Star Trek 2-ce" to smo samo i dobili da na kraju i ne sjećam se šta sam gledao u filmu. Sjećam se samo kako se dvoje ljudi bacaju na nekakve crvene koralje ili šta već i brod koji se ruši na jezero nekakvog grada (to je valjda ostalo iz trailera), za razliku od prvog za kojeg se sjećam jako dobrog dojma posebno onog rudarskog šiljatog broda. Inače nisam nikakav ljubitelj ST serijala, ali eto filmovi mi dobro dođu, prvi dobar, rekao bih i odličan kada ga ja gledam kao non-ST fan a drugi jednostavno ništa posebno.

 

Ajmo na Dragin tekst:

"Najgora stvar koju vam netko može napraviti je uništiti idole iz mladosti. Ovo je uspješno pošlo za rukom trima "prikvelima" Ratova zvijezda koji su sami po sebi bili loši, neinventivni, neuvjerljivi, tehnički neimpresivni, sadržajno isprazni i loše odglumljeni usprkos glumačkim imenima koje su u njih ugurali. "

 

Oo jel Drago, lako je poslije Bitke biti general, gdje su ti ove rečenice u Bugu još dok sam ga listao prije 15-tak godina? Nema.. nisu tada bili loši, moglo se reći za drugi dio da nešto fali, ali treći definitivno natjerao je vojsku ljude da vide "šta je to Star Wars" i odu da u videoteku da na VHS-u posude 4. 5. i 6. dio. I ako me išta dojmilo u svih 6 nastavaka (a sada da se izjasnim da jesam Star Wars fan, ali ne da će mi bokserice biti na temu Star Warsa) dojmio me se kraj 3-ćeg, kada jednostavni i tehnika snimanja lagano počinje da se preklapa sa onom iz prvog snimljenog filma i od načina kada naš junak prelazi na tamnu stranu a žena mu iako sva zdrava umire jer je sve to što proživljava previše bolno za nju.

 

"Prokleti Holivude i tvoje lupanje mrtvog konja!"

Auuu, ovdje se definitivno ne bi složio sa tobom. Svi bi mi sada pljuvali po Hollywoodskoj produkciji a kada ista svake godine napravi film zbog čega se priča od Japana do Mexica. (primjerice Nolanov Inception ili ovogodišnji Interstellar" e onda je priča drugačija. Sjetimo se samo 'lupanje mrtvog konja" pod nazivom Batman, pa gle dokel Dark Knight trologija dogura, da ista po mom mišljenju jedina rame uz rame orginalnom Star Warsu.

 

Dalji dio teksta mi se uopšte ne čita jer "nije se rodio tko je narodu ugodio" kaže jedna stara poslovica. Da završim:

Kada je Lucas rekao "gotovo je, previše sam star, to je sve što ćete ikada vidjeti" auuuu kakve smo tek uzdahe i slijeganje ramenima vidjeli. Pa je li to moguće, pa zar nema više, nikada? Ni za 15 godina... ali.. prodade Lucas kompaniju Disneyu i istog dana kada je najavljen 7-mi ido bio je to dan za slavljenje. Dan koji će se pamtiti, ali sve do pravog naziva 7-mog dijela pa onda opet kritike na račun naziva "mogli ste ga zvati i doslovce "bilo koji drugi naziv" nego ovaj i sada eto Drago nam (iako film nije ni izašao) kaže kako je sve upropašteno. I sjećanj na njegovo bjano djetinsto.

Na kraju krajeva nisu samo filmovi ti koji tjeraru vojsku ljudi koji obožavaju Star Wars (komotno bi mogla biti ovako i neka 125-ta religija po količini pristalica) lično meni su Ewoksi najbolji crtani u djetinsvu, i poslije njih dolaze tek Nindža Kornjače, Hi-Man, Transformersi i ostali.

 

Dakle Drago, ako imaš petlju, molim te nemoj pogledati 7. 8. i 9-ti dio. Ali nemaš. Tekst ti je užasan.

Moj PC  
10 12 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

krepavajuću franšizu?
Pa ne bih se baš složio. Ratovi zvijezda su uvijek aktualni :)

Pro patria
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov
Envy kaže...

i sada eto Drago nam (iako film nije ni izašao) kaže kako je sve upropašteno. I sjećanj na njegovo bjano djetinsto.

 

 

Pa Drago se baš nabrijo na taj film. Mislim da bi trebao pročitati njegov tekst do kraja ipak ;)

11 godina
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

uf, kad se sjetim prije 30 i kusur godina da sam prvi put gledao povratak jedija kao moj prvi film u serijalu, i to zahvaljujući popu koji je otvorio kino u crkvi u sigetu....

a to je valjda bio i prvi put da sam u nju uopće i ušao

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

Jbt kako crnac može biti stormtrooper kad su svi oni klonovi od Jango Fetta?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
10 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje nov

Into the darkness je dobar film? Naspram čega - Puta u središte Zemlje? Dolph Lundreg je '90-tih je imao bolje filmove nego što je drugi dio novog Star Treka. Jedino u tom filmu što je dobro je pozadina od one plavuše.

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
Ratovi zvijezda – siledžijsko buđenje daje novu na

Uništavanje idola mladosti se naziva - odrastanje. 

 
16 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice