Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

poruka: 61
|
čitano: 14.760
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3".
13 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
sudy_freak kaže...

Ako S5 ne bude nešto s čim će promijeniti stvari, ova banda postaje sve više slična Appleu.
Samo, što im je support malo slabija strana.

Kakvi su to jazavci, žali Bože.
Samo, hvala Bogu i xda {#} 

Kolega dragi, molim te da malo detaljnije elaboriraš po čemu ova banda sliči sve više Apple-u, prosim te najlijepo?!?! 

Osobno sam sve do prije dvije godine obožavao HTC, no kada su sje8ali stvar sa DesireHD mobom, poslao sam im pisamce da zajedno više nismo, a moj frend je kupio IPhone četvorku negdje tada!! 

Prošle godine prešao sam u Samsung tabor, sa jednim od NAJ gadgeta godine sa vjerom u boljitak u skoroj i daljnjoj budućnosti, dok moj frend i dalje ima IPhone, I Uredno dobiva update so on!! 

Ja sada, danas, nakon skorom godinu dana što imam GADGET, strahujem hoću li dobiti nešto što mi pripada po defaultu, za GADGET koji je nešto over godine na tržištu, gdje sam na Debelo nagovaranje se jedva jedvice usudio staviti beta 4.3 verziju, moj frend dođe na kavicu iza devetke, a IPhone ga izvjesti, hey boss, You have a new update, i šukne ga za koju minutu dok onako leđere ispije jutarnju kavicu, prelista koju dnevnu tiskovinu, i ne bere brigu kada će i hoće li ikad išta naići!!!! 

 

Ma daj mi samo reci kako su jednaki, ili skorom jednaki samo, LOL!?!? 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
MARKOZD15 kaže...
Islandski lišaj kaže...

1. zasto bi riknuo? imao sam hrpu kineskih uredjaja i nisam imao u postotku nista vise riknutih (zapravo od pocetka neispravnih) no onih poznatih marki. Kako bi to mobitel riknuo? Pa nije to auto da se trosi, nisam nikad kuzio te spike oko kvarenja iskreno...

2. obicno svi kineski prodavaci nude garanciju od godine dana, isti klinac kao i poznate marke, a jedino sto ti se moze dogodit je da cekas mj dana na popravak. No, mobitel je obicno ili od pocetka ispravan ili nije, pa ako nije, dobijes povrat novaca. Nije mi se nikad dogodilo da sam morao cekati na servis, jednostavno bi dobio novce nazad. Ovo govorim iz iskustva narucivanja kineskih proizvoda, ne rekla-kazala, sto se po birtijama prica.

Nemam ništa protiv kineskih uređaja, tj većina iz kine dolazi, ali ja mislim da i sam znaš da će 60% populacije (današnji klinci i sl) i dalje kupovati iPhone, Samusng, itd. Jer čim čuju 'kinesko' odma misle da je nekvalitetno i da ne valja ništa, niti će s tim steći super uber cool popularnost u školi

tako je. no briga me za klince.

13 godina
odjavljen
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Iskreno i mene je briga, al sve mi se čini da se prebacujem na Lumiu i WP8

 
5 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
MARKOZD15 kaže...

Iskreno i mene je briga, al sve mi se čini da se prebacujem na Lumiu i WP8

{#}

ovo se zove biti kontradiktoran

Kud na Lumiu covjece, po cemu je to Lumia osim mozda po kameri bolja od Androida? Samo mi nemoj izvlacit price o fluidnosti, jer su nove vanilla verzije Androida fluidne do bola, zapravo fluidnie i od iOS-a 7, posto potonji ima "zgodnu" opciju da ima "fino" usporavanje, odnosno namjerno stvoren lag kod otvaranja menija

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2013 20:28 (Islandski lišaj).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Islandski lišaj kaže...

{#}

ovo se zove biti kontradiktoran

Kud na Lumiu covjece, po cemu je to Lumia osim mozda po kameri bolja od Androida?

zatvorenost, fluidnost, jednostavnost sustava? te sama stabilnost?

nije sve u kostumizaciji, te prckanju po mobitelu, dosadi covjeku i oduzima puno vremena kad ima i mobitela koji i bez toga rade odlicno 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
MARKOZD15 kaže...
Islandski lišaj kaže...

{#}

ovo se zove biti kontradiktoran

Kud na Lumiu covjece, po cemu je to Lumia osim mozda po kameri bolja od Androida?

zatvorenost, fluidnost, jednostavnost sustava? te sama stabilnost?

nije sve u kostumizaciji, te prckanju po mobitelu, dosadi covjeku i oduzima puno vremena kad ima i mobitela koji i bez toga rade odlicno 

zatvorenost prednost? zbog? fluidnost rekoh otpada, nije tocno. jednostavnost? u cemu? stabilnost? opet, u cemu? android je stabilan .

slazem se da nekad nije nuzno prckati po mobitelu, ali ja zaista ne vidim u cemu je to android kompliciran, pogotovo od uvodjenja notifikacija, odnosno svih postavki dostupnih na jedan-dva poteza. ne kuzim, sta je komplicirano?

10 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Islandski lišaj kaže...
MatijaZG kaže...
Islandski lišaj kaže...
ja111 kaže...

Ne mogu izdržati da ne napisem: htc one rox everyone

da ima vanilla OS (dijelovi custom OS-a provjereno trzaju, isprobao jucer u ducanu), promjenjivu bateriju (cesto putujem, mob koristim i za GPS i to mi je bitno), memory card slot te veći ekran (meni osobno je 4.7'' malcice malo) te megapikselniju kameru (koja cak ni u low lightu nije bog zna sto), onda bi bilo tako, a ovako mi je G2 s daleko boljim trajanjem baterije i Nexus 5 bolji odabir. Sto se tice Lumija, jedina prednost im je kamera, no kako imam profi fotoap. nijedna kamera s moba mu nije blizu te tu imam visoke zahtjeve pa mi to ionako nista ne znaci jer su za social sharing i ove kamere dovoljne kvalitete.

btw Kitkat je riješio jednu meni osobno iritantnu stvar kod Android OS-a a to su minijaturne ikonice te neke i podosta ružne u vanilla OS-u, kao ona za pristup aplikacijama. 4.4 izgleda stvarno dobro, WP je totalno infantilni look, slicno kao i ajfon (ipak bolji).

Svako ima svoje...kaj ti ne valja na Lumiji?

dakle, prijatelj mi je dao u ruke svoju Lumiju 820 da mu pomognem oko dodavanja mail accounta a imao je probleme cak i sa spajanjem na internet. Ukljucio sam 3G, uredno sam dodao mail account, sifra je bila i spravna (nije javio niti pogresku) ali mail čitao nije i stvar proradila nije. Da ne govorim o nekakvim sinkronizacijama. Vjerojatno je dobio neispravan mobitel (bilo je tu jos problema), ali iskreno ovo mi je bilo dovoljno. Mobitel koji je (trebao bi biti) laksi za koristenje od Androida postaje neupotrebljiv i tezak za koristenje a za takvu cijenu - komentar nije potreban. 

jumboY kaže...

Njemu ne valja nista sto nije na Androidu. To je onaj standardni troll sa 4 fakulteta, android developer je i svako malo se javi u temama slicnim ovoj. Unatoc 100 banova.

Ti si onaj standardni drkadzija koji svrsava na rijec trol. Ne znam o cemu pricas, ali veceras ti je na kablovskoj film o trolovima pa se zabavljaj.

 Ocito netko ne zna baratati mobitelom...meni sve radu glatko bez ikakvih problema...imam 925

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
zatvorenost je prednost kako kome

aplikacije nisu dobro ispolirane na androidu kao na iOS-u ili WP8, nije da android steka.. zapravo je jako fluidan, te dobro radi na dual coru uz gigu rama na AOSP-u, al nije ni priblizno ispoliran kao jedna Lumia, odnosno WP8
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Islandski lišaj kaže...
sistov1 kaže...

smjesni ste mi ovdje svi od reda - ako netko voli android nek uzima sebi nexus serije i imat ce uvjek uredaj koji glatko leti- imao sam galaxy nexus nikad problema - imao nexus 4 sve leti - sad imam nexus 5 o njemu i glatkoci nema mane - mene samo zanima da je sistem fluidan a to dobivam s nexusom - malo gubim na cameri i bateriji al to prezvakam - al zato imam uvjek novi android i uzivam - a vi ostali se patite kad ce update 

lol ja sam smijesan a ponovio si za mnom nesto sto sam napisao.

 

Tocno je za nexus, s time da taj mobitel ima te dvije dosta velike mane, pogotovo to vrijedi za bateriju koja prema recenzijama jedva da traje i dan, sto se vidi jedino jos jako jeftinih kineza.

 

Dakle, provjereniji kinezi imaju barem dvostruki vijek trajanja baterije nexusa 5, a bogami neki i znatno bolju kameru, pa ne vidim zasto netko ne bi prije uzeo nekakav kinez brand smartfon s apdejtima prije negoli nexus 5, koji je da se razumijemo, jos uvijek jedan od boljih telefona na trzistu, pogotovo za tu cijenu. meni osobno je na prvo mjestu fluidnost OS-a i aplikacija u njemu, te kvaliteta ekrana (fail koji je bio kod sony z serije). Osobno imam kineza od 100ak dolara s 5'' IPS ekranom i dual coreom te Androidom 4.2., koji kako vidimo nije izvediv na daleko skupljem S4-u pa samim time mi je taj kinez generalno i bolji telefon od S4, ciji UI jos uvijek trza. Nije da si ne bih mogao priustit bolji telefon, vec mi bolji jednostavno ne treba i lovu trosim na neke druge proizvode gdje je razlika za novce puno veca. Samsung se, kao i cesto ranije u povijesti zaigra, izbaci hrpu featuresa, a na kraju osnove ne rade kako bi trebale. Imam samsungovu klimu inverter, odlican je uredjaj prekrasnog dizajna, no start do hladjenja joj traje 30ak sekundi {#}

 

Trenutno su telefoni iz Googleovih tvrtki najbolji, tj. najkompletniji, dakle Motorole i Nexusi, uostalom i sluzbene recenzije strucnih portala i osoba to i potvrdjuju. Meni osobno ne vrijede tih para (u Hr su daleko skuplji no Nexus na playu, a Motorola je skupa sama po sebi), pa bolje kineze smatram izvrsnim odabirom. ti kinezi imaju samo jedan bitan nedostatak a to je GPS cip koji u pravilu nije na razini samsunga, a pogotovo ajfonova (novi 5s briljira u tom pogledu). No, dovoljno su dobri jednom kada uhvate poziciju.

 

Tesko koji smartphone sa dobrim procesorom moze vise od dva dana- nexus moze dan uz dosta koristenja- a sto se tice camere samo nexus 4 je imao problem - galaxy nexus je imao cameru extra iako je bila 5 megapixela - nexus 5 ima solidnu zadovoljava - a kineza nebi nikad bar ja - samo znam nexus meni je extra nemam problema - imao sam s4 zamjeno sam opet za nexus jer bas radi njegovog rada 

 

12 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Jbt led kakvog su ga izdali čudi me da su ga tek sad povukli...

Nije njima bilo do korisnika i nadogradnje, nego do para od eventualnih kupaca onog poluproizvoda od pametnog sata kad moram tako reć.. jer s nadogradnjom na 4.3, S3 dobiva podršku za Gear.. Zato su se i požurili s nadogradnjom, inače ko zna kad bi ju dobili.

 

Al i to je dobro još kakvi su ostali. Baš me zanima kolko će im trebati za nadogradnju na 4.4 za S3. Što bi stara hercegovačka rekla "režem ja*a" ako ga dobijemo do Uskrsa.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
 
6 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Islandski lišaj kaže...
sistov1 kaže...

smjesni ste mi ovdje svi od reda - ako netko voli android nek uzima sebi nexus serije i imat ce uvjek uredaj koji glatko leti- imao sam galaxy nexus nikad problema - imao nexus 4 sve leti - sad imam nexus 5 o njemu i glatkoci nema mane - mene samo zanima da je sistem fluidan a to dobivam s nexusom - malo gubim na cameri i bateriji al to prezvakam - al zato imam uvjek novi android i uzivam - a vi ostali se patite kad ce update 

lol ja sam smijesan a ponovio si za mnom nesto sto sam napisao.

 

Tocno je za nexus, s time da taj mobitel ima te dvije dosta velike mane, pogotovo to vrijedi za bateriju koja prema recenzijama jedva da traje i dan, sto se vidi jedino jos jako jeftinih kineza.

 

Dakle, provjereniji kinezi imaju barem dvostruki vijek trajanja baterije nexusa 5, a bogami neki i znatno bolju kameru, pa ne vidim zasto netko ne bi prije uzeo nekakav kinez brand smartfon s apdejtima prije negoli nexus 5, koji je da se razumijemo, jos uvijek jedan od boljih telefona na trzistu, pogotovo za tu cijenu. meni osobno je na prvo mjestu fluidnost OS-a i aplikacija u njemu, te kvaliteta ekrana (fail koji je bio kod sony z serije). Osobno imam kineza od 100ak dolara s 5'' IPS ekranom i dual coreom te Androidom 4.2., koji kako vidimo nije izvediv na daleko skupljem S4-u pa samim time mi je taj kinez generalno i bolji telefon od S4, ciji UI jos uvijek trza. Nije da si ne bih mogao priustit bolji telefon, vec mi bolji jednostavno ne treba i lovu trosim na neke druge proizvode gdje je razlika za novce puno veca. Samsung se, kao i cesto ranije u povijesti zaigra, izbaci hrpu featuresa, a na kraju osnove ne rade kako bi trebale. Imam samsungovu klimu inverter, odlican je uredjaj prekrasnog dizajna, no start do hladjenja joj traje 30ak sekundi {#}

 

Trenutno su telefoni iz Googleovih tvrtki najbolji, tj. najkompletniji, dakle Motorole i Nexusi, uostalom i sluzbene recenzije strucnih portala i osoba to i potvrdjuju. Meni osobno ne vrijede tih para (u Hr su daleko skuplji no Nexus na playu, a Motorola je skupa sama po sebi), pa bolje kineze smatram izvrsnim odabirom. ti kinezi imaju samo jedan bitan nedostatak a to je GPS cip koji u pravilu nije na razini samsunga, a pogotovo ajfonova (novi 5s briljira u tom pogledu). No, dovoljno su dobri jednom kada uhvate poziciju.

Ti uspoređuješ kineza od 100 dolara sa Galaxy-em S4 i još kažeš kako je kinez bolji od njega? Kakvih si se ti gljiva najeo čovječe.. 

I da, koji kineski mob imaš?

14 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
maximus007 kaže...

Zato se nabavi Nexus i sve leti {#}

 

koji, jel galaxy? ili ovu peticu koja je na gsmareninom battery testu dobila valjda najnizu ocjenu ove godine..?
14 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

ja zaista ne znam šta kukate toliko, pa šta shebali su s updateom i bok, popravit će i dobro, ko da se desilo ne znam šta...

da i meni se poslje updatea razletio telefon, ekran se palio i 15tak sekundi, nije htio završit pozive itd, napravio sam backup, resetirao na tvorničke postavke i telefon radi ko metak(na 4.3)

to ste mogli i sami napraviti a ne tu kukati ovo ono, postupak traje cijelih 30minuta....

13 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Tjeraju vas da kupite GS4.

Iskustveno znam da zadnji update za neki mobitel je ujedno i najlošiji.

 

LG Optimus 2x..Zadnja službena verzija za njega je ICS(4.04) na njemu se ponaša ko kinez za 400kn..

 

Dok na verziji iza Gingerbreadu(2.3.4) doslovce leti..

 

Nevjerujem da GS3 nemože vrtjeti 4.3..

 

Sve je stvar developera i više komande iz Samsunga.

 
voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Sheldon kaže...
Islandski lišaj kaže...
sistov1 kaže...

smjesni ste mi ovdje svi od reda - ako netko voli android nek uzima sebi nexus serije i imat ce uvjek uredaj koji glatko leti- imao sam galaxy nexus nikad problema - imao nexus 4 sve leti - sad imam nexus 5 o njemu i glatkoci nema mane - mene samo zanima da je sistem fluidan a to dobivam s nexusom - malo gubim na cameri i bateriji al to prezvakam - al zato imam uvjek novi android i uzivam - a vi ostali se patite kad ce update 

lol ja sam smijesan a ponovio si za mnom nesto sto sam napisao.

 

Tocno je za nexus, s time da taj mobitel ima te dvije dosta velike mane, pogotovo to vrijedi za bateriju koja prema recenzijama jedva da traje i dan, sto se vidi jedino jos jako jeftinih kineza.

 

Dakle, provjereniji kinezi imaju barem dvostruki vijek trajanja baterije nexusa 5, a bogami neki i znatno bolju kameru, pa ne vidim zasto netko ne bi prije uzeo nekakav kinez brand smartfon s apdejtima prije negoli nexus 5, koji je da se razumijemo, jos uvijek jedan od boljih telefona na trzistu, pogotovo za tu cijenu. meni osobno je na prvo mjestu fluidnost OS-a i aplikacija u njemu, te kvaliteta ekrana (fail koji je bio kod sony z serije). Osobno imam kineza od 100ak dolara s 5'' IPS ekranom i dual coreom te Androidom 4.2., koji kako vidimo nije izvediv na daleko skupljem S4-u pa samim time mi je taj kinez generalno i bolji telefon od S4, ciji UI jos uvijek trza. Nije da si ne bih mogao priustit bolji telefon, vec mi bolji jednostavno ne treba i lovu trosim na neke druge proizvode gdje je razlika za novce puno veca. Samsung se, kao i cesto ranije u povijesti zaigra, izbaci hrpu featuresa, a na kraju osnove ne rade kako bi trebale. Imam samsungovu klimu inverter, odlican je uredjaj prekrasnog dizajna, no start do hladjenja joj traje 30ak sekundi {#}

 

Trenutno su telefoni iz Googleovih tvrtki najbolji, tj. najkompletniji, dakle Motorole i Nexusi, uostalom i sluzbene recenzije strucnih portala i osoba to i potvrdjuju. Meni osobno ne vrijede tih para (u Hr su daleko skuplji no Nexus na playu, a Motorola je skupa sama po sebi), pa bolje kineze smatram izvrsnim odabirom. ti kinezi imaju samo jedan bitan nedostatak a to je GPS cip koji u pravilu nije na razini samsunga, a pogotovo ajfonova (novi 5s briljira u tom pogledu). No, dovoljno su dobri jednom kada uhvate poziciju.

Ti uspoređuješ kineza od 100 dolara sa Galaxy-em S4 i još kažeš kako je kinez bolji od njega? Kakvih si se ti gljiva najeo čovječe.. 

I da, koji kineski mob imaš?

tako je, usporedjujem ga u pogledu krajnjih performansi jer kinez od 100 dolara ne stuca i ne laga kao samsung od 700 ili koliko vec dolara (bez pretplate). Ne govorim o tome kako ovaj ima 4 jezgre ili gorilla glass i razne nepotrebne kerefeke, jer ima i kineza koji imaju i to, a opet su 3x manji cijenom od S4. Govorim o najobičnijim, svakodnevnim performansama gdje S4 štuca i točka. I to štuca i sa 4.1 android OS-em, a noviji od toga očito ne može ni isfurat

13 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Zoki B kaže...

ja zaista ne znam šta kukate toliko, pa šta shebali su s updateom i bok, popravit će i dobro, ko da se desilo ne znam šta...

da i meni se poslje updatea razletio telefon, ekran se palio i 15tak sekundi, nije htio završit pozive itd, napravio sam backup, resetirao na tvorničke postavke i telefon radi ko metak(na 4.3)

to ste mogli i sami napraviti a ne tu kukati ovo ono, postupak traje cijelih 30minuta....

 

Nije točno. Upravo sam to napravio, factory reset (4.3) i ne valja. Situacija se malo popravila, ali i dalje šteka na veliko. Najjače mi je kad prima poziv, ekran se ne pali, zvuk prekida naveliko i onda se nakon jedno 10-tak sekundi stabilizira i onda me žena napadne šta se ne javljaš?! I kako da joj kažem, šteka mi telefon koji sam platio 5 milja kuna prije goinu dana jer su koreanci zaje*ali motku. Iz stand-bya između 3 pa čak do 10-tak sekundi i dalje. Eh sad, kako se tebi popravilo ne znam, neka je, ali očito da je sve u svemu veći za*eb. Do sada nisam imao potrebu root-ati mob, ali ovako jednostavno moram jer je veliko pitanje kad će se udostojit izbacit sp1.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2013 13:13 (arghh).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Sheldon kaže...
Islandski lišaj kaže...
sistov1 kaže...

{#}

Ti uspoređuješ kineza od 100 dolara sa Galaxy-em S4 i još kažeš kako je kinez bolji od njega? Kakvih si se ti gljiva najeo čovječe.. 

I da, koji kineski mob imaš?

Evo ovo je mali offtopica ali ekipa koji su "nevjerne Tome" vezano uz kineske mobitele, pa si malo pogledajte iako znam da ste upoznati sa ovim modelom

 

http://www.ibuygou.com/p-pre_order_original_xiaomi_mi3_smart_phone_snapdragon_800_quad_core_android_4_2_5_inch_2_3ghz_2gb_ram_16gb_rom_13_0mp-5517-usd.html

"Just A Dream ".
13 godina
odjavljen
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Xiaomi Mi3 je vrh ponude kod androida, kvaliteta izrade, dizajn, fluidnost, ma vrh, samo za kameru neznam kakva je

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
arghh kaže...
Zoki B kaže...

ja zaista ne znam šta kukate toliko, pa šta shebali su s updateom i bok, popravit će i dobro, ko da se desilo ne znam šta...

da i meni se poslje updatea razletio telefon, ekran se palio i 15tak sekundi, nije htio završit pozive itd, napravio sam backup, resetirao na tvorničke postavke i telefon radi ko metak(na 4.3)

to ste mogli i sami napraviti a ne tu kukati ovo ono, postupak traje cijelih 30minuta....

 

Nije točno. Upravo sam to napravio, factory reset (4.3) i ne valja. Situacija se malo popravila, ali i dalje šteka na veliko. Najjače mi je kad prima poziv, ekran se ne pali, zvuk prekida naveliko i onda se nakon jedno 10-tak sekundi stabilizira i onda me žena napadne šta se ne javljaš?! I kako da joj kažem, šteka mi telefon koji sam platio 5 milja kuna prije goinu dana jer su koreanci zaje*ali motku. Iz stand-bya između 3 pa čak do 10-tak sekundi i dalje. Eh sad, kako se tebi popravilo ne znam, neka je, ali očito da je sve u svemu veći za*eb. Do sada nisam imao potrebu root-ati mob, ali ovako jednostavno moram jer je veliko pitanje kad će se udostojit izbacit sp1.

Sto visem citam, to sam sve vise sretansto sam se rijesio Samsunga...

Fero kaže...
Sheldon kaže...
Islandski lišaj kaže...
sistov1 kaže...

{#}

Ti uspoređuješ kineza od 100 dolara sa Galaxy-em S4 i još kažeš kako je kinez bolji od njega? Kakvih si se ti gljiva najeo čovječe.. 

I da, koji kineski mob imaš?

Evo ovo je mali offtopica ali ekipa koji su "nevjerne Tome" vezano uz kineske mobitele, pa si malo pogledajte iako znam da ste upoznati sa ovim modelom

 

http://www.ibuygou.com/p-pre_order_original_xiaomi_mi3_smart_phone_snapdragon_800_quad_core_android_4_2_5_inch_2_3ghz_2gb_ram_16gb_rom_13_0mp-5517-usd.html

Pa ne mozes usporediti Xiaomi koji u biti montira komponente kao i svi poznatiji high-end uredjaji (snap800, sonyeva kamera), Huawei koja je takodjer dobra firma, i neke kineske Cubot i sl sr*nja...Ne shvacas razliku jel? {#}

14 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Jednostavno ovo moram reći, meni na htc sensationu kojeg sam kupio za 900 kn i stavio Vipers rom na njega sa sensom 4+ i androidom 4.1.1(znači onaj kakvog imaju htv one x, s, v i ekipa) apsolutno ništa ne šteka niti se i jednom restartao. 

Isto tako je već dostupan i sense 5 (koji je na htc one) ali ga ne želim staviti jer je ružan. 

Pa sad vi kupujte galaxyje s4 za 3000 +kn i zalite se na štekanje. 

A i kuciste mu je 10x kvalitetnije napravljeno od galaxya. 

A i sense je toliko puta ljepši od touchwiza :P

Ovo je sve moje mišljenje kao perfekcionista kada je u pitanju rad mobitela, tako da ako mi jednom zašteka nešto odmah me to nervira i gledam uzrok zašto je to tako. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2013 19:16 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

@Matija

 

Skrati citate jer je nepotrebno cijeli citat ponavljati, a kako tko sklapa mobilne uređaje nećemo jer svi imaju tu mogućnost od Samsunga do Htc-a, a kada smo kod toga ne davno je bio članak na Bugu da Lenovo ima pretenzije prema Htc-u da ga želi kupiti i evo ti kineski Htc, a da ne govorimo za ostale koji su među prvih 5 u svijet ( Huawei ).

 

Ovo je sve offtopic ali što se tiće kvalitete svi imaju iste šanse da izbace najbolji uređaj , a kinezi opet sve zjbu i izbace par svojih modela koji konkuriraju Samsungu, Htc-u, Apple-u, Nokiji itd..

"Just A Dream ".
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Ovo je sve otišlo u offtopic pa da se vratimo, je izašla kakva informacija, misle li oni popraviti taj 4.3 u skoro vrijeme ili se možemo hebat? 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Pozdrav!

pročitao sam negdje prije tjedan dana da su iz Samsunga objavili da će za 15 dana ispravit update.. bumo vidli ;)

out of my mind-back in few minutes!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Identičnu stvar su imali s laptopima i nadogradnjom na Windows 8.1. Naime, nakon što su brutalno izreklamirali nadogradnju i nakon što su korisnici shvatili da pola drivera ne radi su jednostavno maknuli reklame sa sajta i pravili se ludi dok netko od korisnika nije skužio kaj treba popraviti. Updateovi su izašli mjesec dana nakon toga.

Prodajem jednotipkastu tipkovnicu. Povoljno!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Ajde super, samo da isprave i sve super. Pa nije problem zahebat, samo treba priznat i ispravit cim prije, zato se divim Toyoti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Ajde super.

 

Nisam mogao više čekati (jednostavno je bio neupotrebljiv radi sporosti) pa sam rootao na 4.1.2. a pritom ga skoro zbrikao, uff kad se sjetim... To je prvi put u životu da sam išao rootati, a android imam praktički od kad se pojavio, jedno 3-4 kom mi je prošlo kroz ruke i na kraju me ovaj 'vrhunski' mob natjerao na rootanje.

10 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Evo meni sada dosla obavijest za aktualizaciju softvera pa neznam sto da radin.. dal da aktualiziram ili ne.

Molim odgovor. Hvala :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

pozdrav svima... moze li mi neko objasnit kako na uradim update....kod mene je starq verzija 4.0.4... pokuso sam sam al nesto nece preuzme se i pocme da se inst.i onda samo stane sve... :( :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung povukao 4.3 update za Galaxy S3

Instalirao sam taj novi update i sad mi ne radi WIFI.

jel zna netko kako to riješiti?

 

hrvfilozof.bloger.hr - Zaboravio sam zgasit internet
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice