Samsungove sedmice teške za servisiranje

poruka: 10
|
čitano: 2.132
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsungove sedmice teške za servisiranje".
14 godina
neaktivan
offline
Samsungove sedmice teške za servisiranje

Neda Šmasung da se prčka. i 'pritom' se btw piše skupa, a ne

pri tom

Nulla dies sine linea
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungove sedmice teške za servisiranje
crazy_luđak kaže...

Neda Šmasung da se prčka. i 'pritom' se btw piše skupa, a ne

pri tom

 A poslije točke veliko slovo?

14 godina
offline
Re: Samsungove sedmice teške za servisiranje
Kolko će onda dobiti LG G5? Možda dosta bolje jer nema stakleno kućište.
Do not feed the trolls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungove sedmice teške za servisiranje
Bežičnim punjenjem se znatno smanjuje mogućnost oštećenja USB konektora, što je slaba točka mnogim mobitelima.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsungove sedmice teške za servisiranje
crazy_luđak kaže...

Neda Šmasung da se prčka. i 'pritom' se btw piše skupa, a ne

pri tom

 

Nije neda (Ukraden) nego ne da. I u hrvatskom se koriste navodnici ", a ne '.

I kad si već pravopisno te jezično osviješten, možeš umjesto "btw" upotrijebiti lijepu hrvatsku riječ "usput".

Također, na početku rečenice dolazi veliko slovo, a na kraju točka.

 

14 godina
offline
Re: Samsungove sedmice teške za servisiranje
Visak kaže...
Bežičnim punjenjem se znatno smanjuje mogućnost oštećenja USB konektora, što je slaba točka mnogim mobitelima.

 Samo mi nije jasno kako se moze ostetiti usb konektor. Do sada sam imao 2 smartphonea i dosta puta mi se desilo da ludacki ustekavam micro usb u njega, ali se nikada nije potrgalo. Koliko sam puta tipkao po mobu dok se punio, ali ne naravno da vucem kabel za sobom nego se privucem punjacu ili punjac sebi ( ako je ustekan na produzni ), bome niti jedan kabel nisam unistio. Moja sestra ih je vec par unistila i slusalica isto.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2016 13:13 (Fake_Alert).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsungove sedmice teške za servisiranje

Na s2 mi klinac stao taj dio moba u usta i stradao konektor tj pripadajuca elektronika. 5 USD dio od kineza i radi i dan danas koliko znam... Poslije toga nikad nista...

10 godina
offline
Re: Samsungove sedmice teške za servisiranje
Fake_Alert kaže...
Visak kaže...
Bežičnim punjenjem se znatno smanjuje mogućnost oštećenja USB konektora, što je slaba točka mnogim mobitelima.

 Samo mi nije jasno kako se moze ostetiti usb konektor. Do sada sam imao 2 smartphonea i dosta puta mi se desilo da ludacki ustekavam micro usb u njega, ali se nikada nije potrgalo. Koliko sam puta tipkao po mobu dok se punio, ali ne naravno da vucem kabel za sobom nego se privucem punjacu ili punjac sebi ( ako je ustekan na produzni ), bome niti jedan kabel nisam unistio. Moja sestra ih je vec par unistila i slusalica isto.

 

Vrlo lako se uništi jer je svakodnevno izloženo mehaničkom naprezanju, ponekad i više puta dnevno. Čak i ako paziš, zapravo nije pitanje hoće li krepati, nego kada. Meni evo već lagano slab kontakt na jednom Samsungu pa se prekine veza kad ga krivo pogledam, a hiper sam osviješten po pitanju te mogućnosti, ukapčam i iskapčam ko u usporenom filmu i nikad ne savijam kabel. Ženi, koja je prosječno neosviješten/neoprezan korisnik na Sonyju naravno odavno riknuo pa puni bateriju na vanjskom punjaču.

12 godina
offline
Re: Samsungove sedmice teške za servisiranje
Kod micro usb-a je važno da se kabel uštekava i izvlači ravno a ne vući u stranu....
i ja ću postati pretplatnik Bug-a,kad se zaposlim
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsungove sedmice teške za servisiranje
limitedition kaže...
crazy_luđak kaže...

Neda Šmasung da se prčka. i 'pritom' se btw piše skupa, a ne

pri tom

 A poslije točke veliko slovo?

 

Yo Momma kaže...
crazy_luđak kaže...

Neda Šmasung da se prčka. i 'pritom' se btw piše skupa, a ne

pri tom

 

Nije neda (Ukraden) nego ne da. I u hrvatskom se koriste navodnici ", a ne '.

I kad si već pravopisno te jezično osviješten, možeš umjesto "btw" upotrijebiti lijepu hrvatsku riječ "usput".

Također, na početku rečenice dolazi veliko slovo, a na kraju točka.

 

chill, forumaš sam, a ne novinar koji je plaćen da piše točno

Nulla dies sine linea
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice