Slanje paketa iz Pošte u Poštu

poruka: 17
|
čitano: 5.821
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Slanje paketa iz Pošte u Poštu".
15 godina
online
Slanje paketa iz Pošte u Poštu

slabo je to: Tisak je jeftiniji te ima i bolju pokrivenost dostavnih lokacija. da bi bili konkurentni, trebali su bit bar jefitnji od tiska

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slanje paketa iz Pošte u Poštu

Meni je super kak je ovaj BOL postao prčija za sve moguće sponzore....

Moj PC  
16 2 hvala 1
15 godina
offline
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
Nije ovo loše pogotovo za veće težine, pošto mislim da iz tiska ne šalju veću težinu od 5kg
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
online
Slanje paketa iz Pošte u Poštu

Znači sada ovo zovu "uslugom". 90% paketa koje sam do sada primao sam morao doći sam predignuti u poštu jer dobijem papirić o dolasku paketa iako većina tih paketa stane u džep. 

Očito da je lijenost od sada i usluga.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
34 0 hvala 2
14 godina
online
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
ivan262 kaže...
Nije ovo loše pogotovo za veće težine, pošto mislim da iz tiska ne šalju veću težinu od 5kg

 Maksimalna težina paketa iznosi 10 kg.

http://www.tisakpaket.hr/hr-HR/cjenik-i-dimenzije.html

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
sirka666 kaže...

Znači sada ovo zovu "uslugom". 90% paketa koje sam do sada primao sam morao doći sam predignuti u poštu jer dobijem papirić o dolasku paketa iako većina tih paketa stane u džep. 

Očito da je lijenost od sada i usluga.

 Ukrao mi rijec iz usta. 

MadeInCroatia
16 godina
offline
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
sirka666 kaže...

Znači sada ovo zovu "uslugom". 90% paketa koje sam do sada primao sam morao doći sam predignuti u poštu jer dobijem papirić o dolasku paketa iako većina tih paketa stane u džep. 

Očito da je lijenost od sada i usluga.

Upravo tako, ni sada ništa ne nose...

Vrhunac mi je bio paket iz Rijeke poslano u petak i 50ak kn poštarine za dostavu drugi dan do 20h. U subotu poštar ne ide, znači već su tu mogli znati da neće moći ispoštovati svoju stranu ugovora. U ponedjeljak mi je poštar ostavio papirić, a naravno ne možeš ga ići podići isti dan nego tek idući pa sam ga tek u utorak mogao preuzeti...

15 godina
odjavljen
offline
Slanje paketa iz Pošte u Poštu

Super, pogotovo kad ti lokalni poštanski ured radi 08-12 svaki dan. I ne samo to, već ti danas poštar ostavi papirić da sutra možeš preuzeti paket, ali on zapravo bude u pošti tek prekosutra jer sutra bude u pošti iz koje poštar kreće, ali ne možeš ni dogovoriti da te paket tamo čeka iako ta pošta radi čitav dan....

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Slanje paketa iz Pošte u Poštu

Zakasnili su.

Osim neljubaznosti osoblja koje ne može dobiti otkaz pa su te ženturače na šalterima često bahate, postoji hrpa loših stvari koje ne idu Pošti u prilog a većinu su dečki naveli pa ne bih o tome.

Djelatnice Tiska se boje za svoje slabo plaćene poslove pa su puno prijatnije.

Još nisam doživio neugodu, usluga je brza, slanje, dostava,  sve 5+.

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slanje paketa iz Pošte u Poštu

I onda im je moto "Kad je bitno, šaljite poštom"

 

Pa nisu mogli uzet gori moto od toga, jel se netko sprda?!

 

Kada je bitno, bašneću slati poštom jer je bitno

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
Moze neko objasnit u cemu je razlika ovog i obicnog slanja paketa (cijena je ista)
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slanje paketa iz Pošte u Poštu

Dok se na zapadu konkurencija trudi kako što prije dostaviti pošiljku na vrata (biciklisti, uber za pakete, dronovi i sl.), kod nas obrnuto,  favorizira se odlazak na šalter. Što je slijedeće? Možda: Odnesite sami paket, a pošti platite samo 50% cijene. Po zadnji paketić (iz DE) za koji sam išao u poštu su rekli da ga nisu nosili jer se boje da ga ne oštete !?

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
Odlazak u Postu mi je nocna mora, 10 saltera i dvoje sluzbenika. Prosjecno cekam pola sata.
 
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
Pa ja ovu uslugu koristim već godinama. Kada nešto kupujem kao adresu navedem poštanski ured i to je to 😁
www.windowsnovosti.com || WoT: zemo323
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
majstorSZ kaže...
Pa ja ovu uslugu koristim već godinama. Kada nešto kupujem kao adresu navedem poštanski ured i to je to 😁

 Bome i ja i placam punu cijenu.Naime od 10 posiljki postar mi doma donese 2 iako sam doma,samo baci u sanducic papiric

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2016 8:33 (Blade Runner31).
10 godina
offline
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
Ja sam slao iz kvarta u kvart hp ekspresom i platio ekstra da dostave paket u subotu. Na formularu ima i dio gdje se upise i br moba od osobe kojoj se dostavlja. Ostavio i broj moba razmisljajuci da ce je nazvati i reci joj kada ce dostavljac doci. Lik dosao ostavio papir i otisao. Cijena je bila oko 50kn. Jeftinije mi je bilo staviti paket u taksi nazvati osobu kojoj se dostavlja i rec joj da paket stize za pol sata. A onda najbolji dio. Paket se naravno vraca meni jer paket ne mozes podic isti dan a iduci dan osoba kojoj sam slao vise nije bila u gradu. Placam jos par lipa i lezarinu u posti. Nikad vise. Reklamirao sam uslugu i vratili su mi cjelokupan iznos koji sam platio uvecan za tri puta, ali trajno su narusili povjerenje
12 godina
protjeran
offline
Re: Slanje paketa iz Pošte u Poštu
psiho84 kaže...
Jeftinije mi je bilo staviti paket u taksi nazvati osobu kojoj se dostavlja i rec joj da paket stize za pol sata.

 I zašto to nisi napravio? Tko uopće šalje pakete iz kvarta u kvart i to još kad je hitno i to još kad osoba idući dan napušta grad??

Ti i ta osoba se niste mogli negdje naći pošto ste u istom gradu pa da joj predaš paket nego tu komplicirate s nekakvim dostavama?

I što je najbolje, osoba zna da će joj doći paket i svejedno ne bude doma i tebi je sad tu kriva pošta? :facepalm:

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice