Sony najavio PlayStation Now

poruka: 11
|
čitano: 1.988
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony najavio PlayStation Now".
14 godina
offline
Sony najavio PlayStation Now

evo, moći će i pisijaši igrati gta 5 na tv-u

Potpis!
Moj PC  
5 6 hvala 0
14 godina
offline
Sony najavio PlayStation Now

Da, pročitao sam na nekom portalu da će se moći igrati i na nekim Sony TV-ima, dakle samo ćeš trebati još kupiti gamepad, i igru koju misliš igrati i to je to.

HTC 8X :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony najavio PlayStation Now
Ezio kaže...

evo, moći će i pisijaši igrati gta 5 na tv-u

Sony Bravia TV-u "jeftiniji i isplativiji je onda PS4 od "prave" Bravije"  odnosno PS3 u ovom slucaju{#}

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 10:37 (lovac82).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony najavio PlayStation Now
Ezio kaže...

evo, moći će i pisijaši igrati gta 5 na tv-u

 S cega ce se to streamati? Nije to to ako ce biti u 720p sa niskim render distanceom i ucitavanjem po 5 minuta kao na PS3

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 10:36 (fade).
15 godina
offline
Sony najavio PlayStation Now

We recommend a 5MBPS+ connection.

In our internal tests, users with this bandwidth or greater have been enjoying a low latency, high-quality gaming experience. PS Now tests your connection of each game and optimizes for quality if you are above the minimum requirements. We strive to make the gameplay experience feel as if the game is being played locally on their device – fast and responsive (including for FPS and games with twitch mechanics).

 


Matt Harper has continued to talk about PlayStation Now, revealing what may happen if your connection drops:

PS Now is a streaming service, but you of course will continue to be able to download titles to PlayStation devices from the PlayStation Store. If your connection drops while using PS Now, we may temporarily and adaptively reduce your resolution to maintain a responsive experience.

Harper then added, “We are laser focused on the gaming experience and making it great no matter what title you are playing. In our internal test, PS Now has been proven to provide a low latency gaming experience.”

He continued by confirming that you’ll be able to unlock Trophies through PlayStation Now, with the games always being the most up-to-date versions:

The stream is instant – no downloading, no installing, no patching. You get the most up-to-date version of the game streaming to your device from our remote servers. You also get Trophies, Friends List, and other PSN features.

 

Samo ne znam jesu li mislili 5 MB ili 5 Mb hmmm

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.1.2014 10:42 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony najavio PlayStation Now

I onda takvi TV-i postanu standard. Unajmiš virtualni PC (tipa 100kn mjesečno) i na njega vežeš programe koje koristiš (ili ih isto unajmiš na neki period) na primjer Office, ACAD, pri tome nije bitno koji OS ti programi koriste, zatim tome pristupaš preko TV-a kod kuće , na poslu, kod korisnika, u avionu, s tableta, phableta, tablea...

Samo ti uvijek treba dobra internet veza  (ma gdje bio)... 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony najavio PlayStation Now

stvar je odlična jedino je problem ako već posjeduješ tu neku stariju igri (dakle platio si ju) i sad ćeš opet plaćati njeno korištenje preko ovog servisa..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Sony najavio PlayStation Now

Zanimam me financijska strana te priče. Koliko koštaju te serverske farme i njihovo održavanje?

Zamislite da par milijuna korisnika istovremeno stream-a igrice.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony najavio PlayStation Now
natko kaže...

Zanimam me financijska strana te priče. Koliko koštaju te serverske farme i njihovo održavanje?

Zamislite da par milijuna korisnika istovremeno stream-a igrice.

Nisi nikad probao OnLive sudeći po tom komentaru.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony najavio PlayStation Now
natko kaže...

Zanimam me financijska strana te priče. Koliko koštaju te serverske farme i njihovo održavanje?

Zamislite da par milijuna korisnika istovremeno stream-a igrice.

Pa oni i racunaju s time ... S rastom korisnika, upscaleat ce i kapacitete ... Sigurno im nije cilj ulupati puste milijune u nesto na sto ce korisnici reci "meh" ...

11 godina
neaktivan
offline
Sony najavio PlayStation Now

S ovom opcijom vidjeti ce jos novca na racunu to je sigurno.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice