Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

poruka: 17
|
čitano: 5.576
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar".
16 godina
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

svi su na aparatima 

4k hdr ! 

960 gps slow fps camera mode !

gg 5 !

VR dolazi do svog smisla na mobu!

 

opcenito fino je krenula 2k17 !

Moj PC  
8 2 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u

A ništa Sony i ta ekipa, ja čekam kineze s vlastitim SoC, da vidimo kaj su to oni napravili. 

SkorvY
7 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

3,5 mm je tu.dobro je sve 

 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

a gle bezel gore i dole, gore moš slobodno narezat dimljenu vratinu, a dolje zimsku salamu, nikad se sony neće maknut od velikih bezela

Moj PC  
12 5 hvala 3
9 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u
Ma da ima i neznam šta izgleda odvratno s tim debelim obrubom. Jeste vidjeli s8, svi zele manje obrube a oni.... ovo izbace. :( Sto manje obruba za lijepši dizajn :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

Dajte prestanite s ovim "24sata.hr" naslovima evo ovog, evo onog, tu su, ovo je, ovaj je i slične gluposti... Napišite k'o ljudi "Prvi dojmovi o tom i tom telefonu" i gotovo, šta se baš trudite srozati kvalitetu ovog sajta na razinu "novina" s clickbaiting naslovima s kojima ste se donedavno sprdali?

Moj PC  
16 1 hvala 4
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u
u slučaju da se uskoro pojavi na tržištu - bio bi uvjerljivo najmoćniji telefon na svijetu....no predstavnici Sonyja su najavili kako će se u prodaji naći tek negdje tijekom ljeta... 😴😴

a do ljeta ce izaci jos 500 modela ajfona i drugih koji ce ovu xperiu prozvakati i ispljunuti u nepovrat..
xbl: p4smat3r
 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

Uređaj me definitivno zaintrigirao, no ne razumijem zbog čega se Sony još uvijek drži 5 godina starog dizajna. Nemam ništa protiv, volim minimalistički stil no da se stavi Z1 i ZX Premium paralelno, vizualno ne bi bilo razlike. Kao da im je dizajner zapeo u Loopu.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

Iskreno volio bih kada bi mi netko mogao objasniti što je toliko zanimljivo u korištenju mobitela da je spreman dati 1000€ za to.

Poslovni ljudi ga koriste za beskrajne razgovore, a kome treba web browsing svaka dijagonala je mala za imalo ozbiljnije korištenje.

 

Ja volim da mi slike imaju vrhunsku kvalitetu, koji nijedan mobitel ne može dati dok se ne dogodi neka brutalna revolucija u senzorima.

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u
a eto ljudi pate na najnovije ultra feget modele i moraju ih kupiti na day one. da ne bi slucajno ostali na starom s7 jer odma se osjecaju ko zadnje govno. ugl bolest..doma se pasteta jede a bitno da je novi ajfon u dzepu.
xbl: p4smat3r
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u
imaiden322 kaže...
a eto ljudi pate na najnovije ultra feget modele i moraju ih kupiti na day one. da ne bi slucajno ostali na starom s7 jer odma se osjecaju ko zadnje govno. ugl bolest..doma se pasteta jede a bitno da je novi ajfon u dzepu.

Uredu, dnevna doza kiselog sarkazma se uvijek može prihvatiti, ali čemu "uvlačiti" stari S7, paštetu i iPhone , kada to baš i nije topic?! 

Ukusi su različiti kao i filozofije rada, stvaranja i korištenja gadgeta uopće, a da će SONY sa ovim modelom moguće ipak nešto globalno učiniti i uspjeti, ja se od sveg srca nadam! 

Oni korisnici koji kroz praksu u radu sa takvim gadgetima dokažu da su bezelless modeli ukupno bolji u svakodnevnom korištenju, isti će biti mainfactor u nekom daljnjem razvoju dizajna, a onda će valjda to i u SONY-ju shvatiti i implementirati, ako se dokaže kažem?! 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

Zar nije se Bug  ismijavao clickbait naslovima? Vidim da je ta pošast ipak došla i tu :(

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u

Svaki članak koji Petric napiše ima clickbait naslov i ne isplati ga se čitati.

Bolje odite na GSM arenu.č

10 godina
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

Dobar review. Volim čitati dojmove o mobaćima iz pera našeg bugovca Petrica, ovoga puta sa lica mjesta prema kojem gledaju svi oni koje vole pratiti tržište smartphonova.

Baš sam se pitao kak' sada taj 835 čip u ovoj Xperija, kad znam od prije da je Samsung ovaj odličan čip bio rezervirao za svoje flagship novitete.

Što to treba Sonyu, on je svojevrsna ovogodišnja avangarda prema nadolazećim novitetima.

 

Bit' će zanimljivo pratiti kakav će tržišni uspjeh postići Sony sa ovim mobaćem...

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

Nikad više kupit Sony, update im je gori od Samsunga i zadnjih par godina stalno ista zajebancija sa T3 modelom kiji imam. Nakon 1g, više ne očitava SIM karticu normalno. Mijenjaš karticu, sve druge rade, ali tvoja ne ni nakon što dobiješ drugu. Mijenjali mi softver, pa mobitel prošlu zimu i sve pet do prije par tjedana, a sad i ovaj isto radi. I vidim da i drugi Sony modeli slično štekaju, bar po netu. Podrška im je za k--c, ne možeš više ni njihov PC companion instalirati zbog nekog razloga.

 

Inače su im mobiteli super, dok sve radi. A kad svisnu, možete ih bacit. Uopće više nikad kupit nešto skuplje od 200€ max. Ne isplati se za prosj usera.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u Bar

 

mobitel je od stakla... ima plastiku gore-dolje radi priključaka i prodora signala?????

 

onda 4k ekran se koristi u punoj rezoluciji samo za prikaz istog takvog videa, ostalo se skalira ali 4k je dobar i za VR???

 

dalje mi se neda...

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia XZ Premium je najmoćniji telefon u
Bazen21 kaže...

Uređaj me definitivno zaintrigirao, no ne razumijem zbog čega se Sony još uvijek drži 5 godina starog dizajna. Nemam ništa protiv, volim minimalistički stil no da se stavi Z1 i ZX Premium paralelno, vizualno ne bi bilo razlike. Kao da im je dizajner zapeo u Loopu.

 meni je baš dobro što ne odstupaju previše od tog dizajna ,jedini koji mi odgovara , a i šta svima znači dizaj kad ih svi strpate u plastiku :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice