SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca

poruka: 25
|
čitano: 3.429
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca".
12 godina
offline
SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca

Interesantna je činjenica da prije 50 godina bilo moguće letjeti i sletjeti na mjesec, a sada to nije moguće. :-D

Moj PC  
5 6 hvala 0
15 godina
offline
SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca

a zašto ih ne šalju poštom (ako je doista bitno)? jeftinije je i sigurnije ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2017 14:25 (Ajar).
Moj PC  
5 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
gavranpero kaže...

Interesantna je činjenica da prije 50 godina bilo moguće letjeti i sletjeti na mjesec, a sada to nije moguće. :-D

 po cemu si ti zakljucio da je to nemoguce?

i zasto svoju, usput receno bezveznu, misao smatras cinjenicom ? :DDDD

 

 

mislim jel tebi jasno da su tu u pitanju dvoje turista? izbaciti ce ih sa floride u kapsuli, odraditi ce najjebeniji izlet u povijesti nase civilizacije i vratiti na zemlju...

16 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
gavranpero kaže...

Interesantna je činjenica da prije 50 godina bilo moguće letjeti i sletjeti na mjesec, a sada to nije moguće. :-D

 Interesantna je i činjenica da je u vrijeme Apollo programa NASA imala duplo veći proračun nego sada.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
8 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
Kada nepismrne ovce nisu cule za bazicni termin - inflacija
13 godina
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
LudaRajcica kaže...
gavranpero kaže...

Interesantna je činjenica da prije 50 godina bilo moguće letjeti i sletjeti na mjesec, a sada to nije moguće. :-D

 po cemu si ti zakljucio da je to nemoguce?

i zasto svoju, usput receno bezveznu, misao smatras cinjenicom ? :DDDD

 

 

mislim jel tebi jasno da su tu u pitanju dvoje turista? izbaciti ce ih sa floride u kapsuli, odraditi ce najjebeniji izlet u povijesti nase civilizacije i vratiti na zemlju...

 a posto ce biti na medenom mjesecu, dobit cemo i odg na pitanje, dali je moguc sex u nula G.. 

13 godina
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
gavranpero kaže...

Interesantna je činjenica da prije 50 godina bilo moguće letjeti i sletjeti na mjesec, a sada to nije moguće. :-D

 moguce je samo nije vise interesantno.. s kojim cilj bi isli? samo ""becouse we can". 

 

sad je mars na redu.. krece se cim Clark napravi lijek protiv radiacije od Nightblooda.. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
shaban_numero_uno kaže...
Kada nepismrne ovce nisu cule za bazicni termin - inflacija

16 godina
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
Ja čekam da Elon Musk sam odleti oko Mjeseca za test i da onda idu turisti. Ili mu je draže na Zemlji? :D
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
Mar kaže...
Ja čekam da Elon Musk sam odleti oko Mjeseca za test i da onda idu turisti. Ili mu je draže na Zemlji? :D

 Ellona Muska su negdje spomenuli da je on ljudski google tj da sve zna. ako bi otišao sa zemlje onda bi Google morao poduplati servere. 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
Još više je interesantno da jako puno ljudi ne vjeruje da je čovjek kročio na mjesec. Kao i ovo putovanje, polete i slete, malo ih drmaju a na ekran im puštaju animaciju hahaha...eto putovanja. Ko može išta skužiti u toj konzervi. A ovaj Musk je opasan tip i ekonomist...nista taj nije smislio.
9 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
gavranpero kaže...

Interesantna je činjenica da prije 50 godina bilo moguće letjeti i sletjeti na mjesec, a sada to nije moguće. :-D

 

Takoder je i cinjenica da si pred 200 godina mogao parnim brodom oploviti svijet, a sada to nije moguce... jer vise nitko ne proizvodi takve parobrode.

 

Zasto ih nitko vise ne proizvodi? Jer ih nitko ne zeli koristiti...

 

 

ciciban74 kaže...
Još više je interesantno da jako puno ljudi ne vjeruje da je čovjek kročio na mjesec. Kao i ovo putovanje, polete i slete, malo ih drmaju a na ekran im puštaju animaciju hahaha...eto putovanja. Ko može išta skužiti u toj konzervi. A ovaj Musk je opasan tip i ekonomist...nista taj nije smislio.

 

Ako poput tebe nikada nisu culi za bestezinsko stanje, onda bi im stvarno mogao podvaliti drndanje i animaciju - i to bi mu bila prva stvar za koju bi mu istinski bio jalan, onako pravo hrvatski.

9 godina
protjeran
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
DanijelX kaže...
gavranpero kaže...

Interesantna je činjenica da prije 50 godina bilo moguće letjeti i sletjeti na mjesec, a sada to nije moguće. :-D

 

Takoder je i cinjenica da si pred 200 godina mogao parnim brodom oploviti svijet, a sada to nije moguce... jer vise nitko ne proizvodi takve parobrode.

 

Zasto ih nitko vise ne proizvodi? Jer ih nitko ne zeli koristiti...

 

 

ciciban74 kaže...
Još više je interesantno da jako puno ljudi ne vjeruje da je čovjek kročio na mjesec. Kao i ovo putovanje, polete i slete, malo ih drmaju a na ekran im puštaju animaciju hahaha...eto putovanja. Ko može išta skužiti u toj konzervi. A ovaj Musk je opasan tip i ekonomist...nista taj nije smislio.

 

Ako poput tebe nikada nisu culi za bestezinsko stanje, onda bi im stvarno mogao podvaliti drndanje i animaciju - i to bi mu bila prva stvar za koju bi mu istinski bio jalan, onako pravo hrvatski.

 Postoje kruzeri, ne sramoti se.

14 godina
offline
SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca

nije da hejtam ali korak po korak ,neka započnu sa vožnjicama iz svemira oko zemlje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
Nisu bili prije 50-tak godina na mjesecu nece ni sada. Niko nikada nije sletio na mjesec nego u studio u reziji cia-je i holivuda
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
2 10 hvala 0
14 godina
offline
SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca

Bilo bi bolje, da taj mjesec, daju djeci u africi da ga pojedu, nego da se voze oko njega derp derp

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
musk i spacex su komedija. kakve nebuloze pricaju to je nemoguce. lol oni bi slali nekoga na mjesec a jos niti nasa nije bila gore prije 60g
xbl: p4smat3r
 
0 11 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
Mislio sam da ovaj portal posjecuju vise obrazovani ljudi a ne zagovornici ravne zemlje, isl
 
14 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
.jpg kaže...
Mislio sam da ovaj portal posjecuju vise obrazovani ljudi a ne zagovornici ravne zemlje, isl

 a mi koji nismo obrazovani a ne brijemo na ravnu zemlju,nas ko hebe? a?

 

ps.za one koji neznaju,ima serija mars, kao prati pricu prvih koje bude munsk poslal... 15 godina brijem na sf i tek sam,kad sam pogledal prvu seriju, skontal zakaj forsira rakete koje vracaju pri stupanj.. 

uglavnom,ok serija, bila bi bolja da su blizankinje zgodnije.. hebes sf bez komada

16 godina
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
ludizao kaže...

Argumenti za neslijetanje na Mjesec u ovih pola stoljeća su bili financije i neisplativost (što dođe na isto). Sad su tu bogati turisti, koji bi očito mogli platiti jedan takav pothvat, no čini se kao da novac nije jedini problem.

 

Zašto misliš da su tražili argumente za neslijetanje? Po čemu je očito da bi mogli platiti slijetanje?

Možda ti ljudi uopće ne žele sletjeti. Tražili su obilazak oko Mjeseca možda zato jer je puno sigurnije, puno lakše i puno manje košta, možda ni nemaju novaca da plate slijetanje pa novac i jest problem.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
phnx kaže...
gavranpero kaže...

Interesantna je činjenica da prije 50 godina bilo moguće letjeti i sletjeti na mjesec, a sada to nije moguće. :-D

 moguce je samo nije vise interesantno.. s kojim cilj bi isli? samo ""becouse we can". 

 

sad je mars na redu.. krece se cim Clark napravi lijek protiv radiacije od Nightblooda.. 

 

Prvi odlazak na Mjesec je bio politički "because we can",

ako bi se sada išlo vjerujem da bi bilo u svrhu istraživanja i gradnje permanentne baze, a meni je to puno interesantnije od tog prvog slijetanja (sva znanost što je odrađena je bila usput, glavni cilj je bilo sletjeti).

 

Naravno i na Mars treba ići ali ne samo zbog slijetanja.

 

Toliki svemir, tolike mogućnosti a mi se nismo ni pomakli, tek smo na mjesecu bili i to samo da nekom pokažemo srednji prst. To je baš nekako jadno.

 

EDIT: Zapravo sad vidim da je glupo reći kako smo MI (Zemljani) otišli na Mjesec, otišli su Amerikanci da pokažu srednji prst Rusima, MI nismo bili nigdje što sve čini još žalosnijim...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2017 10:57 (PaleRider).
12 godina
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
lovacmaki kaže...
shaban_numero_uno kaže...
Kada nepismrne ovce nisu cule za bazicni termin - inflacija

 Tebi je jasno da mnogi od nas rade na eng tastaturama i nemamo kvacice? Takvo pisanje je vec uobicajeno. Pisanje bez nasih dijakritickih znakova nije nepismenost, pisanje 'ćule' i 'bazićni' je nepismenost.

11 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
F10EXX kaže...
lovacmaki kaže...
shaban_numero_uno kaže...
Kada nepismrne ovce nisu cule za bazicni termin - inflacija

 Tebi je jasno da mnogi od nas rade na eng tastaturama i nemamo kvacice? Takvo pisanje je vec uobicajeno. Pisanje bez nasih dijakritickih znakova nije nepismenost, pisanje 'ćule' i 'bazićni' je nepismenost.

Sorry ali to je i dalje nepismenost. Nije isto reći: kuca (mali pasić u žargonu) i kuća (mjesto stanovanja) ili piću (uživam u piću) ili picu (pojeo sam dobru picu).

Ja nemam talijansku tipkovnicu ali kada pišem talijanski uvijek se pobrinem da stavim akcente na pravo mjesto, na primjer: e = i, é = je.

Lijepo instaliraš hrvatsku i englesku tipkovnicu istovremeno i pišeš kako treba. 

8 godina
offline
SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca

Oko Mjeseca iduće godine - sa živim ljudima nema šanse, još uvijek nisu poslali astronaute na ISS i kasne s time zbog nezgoda i posljedičnih istraga i zato što je ipak još veliki rizik. A falcon Heavy nije još ni probni let izveo.

 

Osim ako ovi ne potpišu da prihvaćaju rizik...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje ljude na put oko Mjeseca
EricCartman kaže...

Oko Mjeseca iduće godine - sa živim ljudima nema šanse, još uvijek nisu poslali astronaute na ISS i kasne s time zbog nezgoda i posljedičnih istraga i zato što je ipak još veliki rizik. A falcon Heavy nije još ni probni let izveo.

 

Osim ako ovi ne potpišu da prihvaćaju rizik...

 Elon Musk voli malo požuriti sa datumima. Falcon heavy polijeće ove godine, a i kapsula Dragon bi trebala odvesti astronaute na ISS. Tako da do kraja 2018. kada bi se ovo trebalo dogoditi bi moglo sve biti testirano. Tako da nije nemoguće da se dogoditi, ali mislim da će to ipak biti možda u 2019. ili 2020.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice