Što Goranko Fižulić radi na CES-u?

poruka: 12
|
čitano: 3.495
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što Goranko Fižulić radi na CES-u?".
16 godina
neaktivan
offline
Što Goranko Fižulić radi na CES-u?

Ako ne radi modele, ne printa, ne želi skladištiti ni printere ni isprintke (što je naravno sve ok ako je zamislio takav poslovni model), što zapravo onda radi na sajmu na kojem se izlažu printeri?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Što Goranko Fižulić radi na CES-u?
DigiMagic kaže...

Ako ne radi modele, ne printa, ne želi skladištiti ni printere ni isprintke (što je naravno sve ok ako je zamislio takav poslovni model), što zapravo onda radi na sajmu na kojem se izlažu printeri?

 

 Traži partnere?

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
13 godina
offline
Re: Što Goranko Fižulić radi na CES-u?
Super mu je site,ispod 40 dolara nema ništa od 3d printanih stvari
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Što Goranko Fižulić radi na CES-u?
robimarko kaže...
Super mu je site,ispod 40 dolara nema ništa od 3d printanih stvari

 Lažeš ovaj napaćeni narod?

13 godina
offline
Re: Što Goranko Fižulić radi na CES-u?
Da možeš skinuti model besplatno,ali ako želiš kupiti 3d isprintani onda je 40 dolara najjeftinije
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Što Goranko Fižulić radi na CES-u?

Covjek koji je godinama izrabljivao radnike i na kraju propao ne zasluzuje nikakav uspjeh ...

potpis :D
Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Što Goranko Fižulić radi na CES-u?

Nisu ljudi prestali kupovati, već se Gogo maknuo s pozicije s koje je mogao gurati svoje interese.
Iskreno se nadam da će opet popljugati.

Živio torent
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 22:45 (danijel0000).
 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što Goranko Fižulić radi na CES-u?
Pranja kaže...

 Traži partnere?

Da zajedno ne rade modele, ne printaju i ne skladište? Jest da možda stvarno traži partnere za nešto, then again možda skroz obratno traži kako se rješiti partnera koji ga tjeraju da se bavi 3d printanjem, a on to ne želi (i bilo mu je neugodno priznati u intervjuu)...

 

9 godina
offline
Što Goranko Fižulić radi na CES-u?

I sam kaže da se printeri mogu kupiti več za 400$ i bit če ih sve više!

Kolko onda on dugo misli poslovati 2-3 god max?

Ideja nije loša ali ima krive temelje.

tko če dat 40$ za figuru? koja nema apsolutno nikakve vrijednosti

Ako netko i je dizajner  taj vjerojatno i ima printer pošto mu valjda treba!

 

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Što Goranko Fižulić radi na CES-u?

Kako voli ovaj novi "pisaci plugin" samo refresh napraviti, onako nicim izazvan usred komentara...

Nemam volje ponovno pisati pa cu preskociti predstecajne i ostale lokal politicke price za vrijeme Linicovanja, te cu se baciti odmah na ove kao volim figure (likefigures).

Maker pokret je generalno otvoren pokret i tesko je sakriti nesto ili otkriti toplu vodu. Kao takav na svjetskoj razini ima vec neke ozbiljne igrace na polju. Ja posjecujem npr. thingiverse.com za modele i suradnju, shapeways za print po ipak svjetskoj, a ne ovoj 3xCro u dolarima. Dakle uopce se ne cudim sto se cijenjeni urednik bori, sljedeca faza cackalice. I doma bi to tesko proslo sve skupa, a kamo li u trenutnoj ludnici u srcu Nevade.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2015 1:18 (sapere.aude.nunc).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Što Goranko Fižulić radi na CES-u?

Odvratni, nesposobni 'poslovnjak' koji je blagoslovom iz 90ih 'dobio' firmu koju je svojom nesposobnoscu unistio. Prema radnicima se ophodio ko robovlasnici na plantazi pamuka. I sad bi on radio novog biznisa sa 3d printerima, ma molim te, nema pojima o nicemu, neki strudos fera mu je otrkrio da je to 'nova' stvar, a sjeca se on kak je u 80ima islo s kopirkama, propast ce u ovom biznisu kak je dug i sirok - tipican rvacki nesposbni poslovnjak, ali u 250 obitelji pa onda uvijek ima medijskog prostora. Bljuf.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Što Goranko Fižulić radi na CES-u?

Takvih "Amazon-a za 3d print" ima već hrpa na globalnom tržištu samo su inovativniji i manje pohlepni a na njegovom sajtu ne vidim ništa što bi me nagnalo da poslujem preko njega. Nema para bez motike goranko.. 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice