Surface Pro u siječnju

poruka: 12
|
čitano: 4.054
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Surface Pro u siječnju".
14 godina
offline
Surface Pro u siječnju

Update: Microsoft says the Surface Pro will "have approximately half the battery life of Surface with Windows RT."

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Surface Pro u siječnju

steta sto nece biti amd izvedbe. tome sam se nadao, a sada sigurno preskacem....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Surface Pro u siječnju
fear_0123 kaže...

Update: Microsoft says the Surface Pro will "have approximately half the battery life of Surface with Windows RT."

Neka, samo neka onda to rezultira i s barem dva puta manje trzanja. Tegra3 je ocito preslaba za Win8.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
13 godina
offline
Surface Pro u siječnju

Ipad ima bolju rezoluciju... sa sobom svuda moraš nositi adapter mini display port na HDMI... i punjač.... , ali zato 128GB i to što možeš pokrenuti punokrvni ACAD, Visio ili koristiti kao tablet... Nisam presretan ali ovo mi daleko više ima smisla od RT verzije 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Surface Pro u siječnju
volie kaže...

steta sto nece biti amd izvedbe. tome sam se nadao, a sada sigurno preskacem....

http://en.wikipedia.org/wiki/Wintel

 

;)

0xBADC0DE
15 godina
neaktivan
offline
Surface Pro u siječnju

i5 + punokrvi Windows. Prognoza: razočaranje i neuspjeh zbog vremena autonomije i nezgrapnosti sučelja.

Njegova mati i moja ujna - to dve rođene sestre.
 
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Surface Pro u siječnju
Posto ovi rade Windows tablet a Apple je profural tablete, realno je za ocekivat Apple tablet sa punokrvnim MacOS koji bude ko bog imal duplu autonomiju od Win modela.
Bas me zanima kad dolazi Apple iPad Pro.

Prvi dan kad izbace Surface Pro idem u ducan trkeljat po njemu da vidim na kaj to lici.
16 godina
neaktivan
offline
Surface Pro u siječnju

Windows je za poslovno okruženje (AD, Exchange, Project, Excel.......), a za iOS i Android za po kući, za studiranje (malo na internet, poslati mail i sl. Te se dvije stvari jednostavno ne mogu porediti uređaji su za različitu namjenu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2012 8:40 (mat).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Surface Pro u siječnju
Byron kaže...

Ipad ima bolju rezoluciju... sa sobom svuda moraš nositi adapter mini display port na HDMI... i punjač.... , ali zato 128GB i to što možeš pokrenuti punokrvni ACAD, Visio ili koristiti kao tablet... Nisam presretan ali ovo mi daleko više ima smisla od RT verzije 

Ovdje rezolucija ne igra nikakvu ulogu, Ipad je ima uglavnom zbog šminke i zato što se OS i appovi u kojima radi mogu tome relativno jednostavno prilagoditi, a ovo je Windows uređaj gdje ti treba široka upotrebljivost milijuna aplikacija koji su za windowse rađeni - veća rezolucija bi bila totalni promašaj i samo bi stvarala probleme sa upotrebljivošću i kompatibilnošću svega što bi se na tom tabletu moralo pokrenuti. OK?

13 godina
offline
Surface Pro u siječnju

Uh skupo mi to, mislim da bi mogao nabaviti neki RT tablet onda. Valjda će konkurencija izdat i nešto jeftinije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Surface Pro u siječnju
Jazzer kaže...
Byron kaže...

Ipad ima bolju rezoluciju... sa sobom svuda moraš nositi adapter mini display port na HDMI... i punjač.... , ali zato 128GB i to što možeš pokrenuti punokrvni ACAD, Visio ili koristiti kao tablet... Nisam presretan ali ovo mi daleko više ima smisla od RT verzije 

Ovdje rezolucija ne igra nikakvu ulogu, Ipad je ima uglavnom zbog šminke i zato što se OS i appovi u kojima radi mogu tome relativno jednostavno prilagoditi, a ovo je Windows uređaj gdje ti treba široka upotrebljivost milijuna aplikacija koji su za windowse rađeni - veća rezolucija bi bila totalni promašaj i samo bi stvarala probleme sa upotrebljivošću i kompatibilnošću svega što bi se na tom tabletu moralo pokrenuti. OK?

Bilo bi dobro kad bi taj što je na moje iznošenje činjenica stavio palac dolje argumentirao što mu se u to u toj istini čini tako krivo ;).

16 godina
offline
Re: Surface Pro u siječnju
Jazzer kaže...

Ovdje rezolucija ne igra nikakvu ulogu, Ipad je ima uglavnom zbog šminke i zato što se OS i appovi u kojima radi mogu tome relativno jednostavno prilagoditi, a ovo je Windows uređaj gdje ti treba široka upotrebljivost milijuna aplikacija koji su za windowse rađeni - veća rezolucija bi bila totalni promašaj i samo bi stvarala probleme sa upotrebljivošću i kompatibilnošću svega što bi se na tom tabletu moralo pokrenuti. OK?

S ovim drugim se slazem, s obzirom da mnoge aplikacije nisu DPI-aware. Ali ovo za sminku... razlika postoji, i na manjim tabletima se vidi jer ih cesto gledas sa male udaljenosti.

 

E sad, ako Surface koristis kao u reklami, na stolu sa tipkovnicom i gledas ga sa pola metra, onda je rezolucija sasvim ok, ali ako ga koristis kao iPad, na kaucu u lezecem polozaju sa 20-30cm, onda se razlika primjeti.

 

btw. nisam ti ja dao palac dolje

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2012 21:14 (SupremeCommander).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice