Tele2: duplo brži na Jadranu

poruka: 46
|
čitano: 8.916
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tele2: duplo brži na Jadranu".
14 godina
offline
Re: Tele2: duplo brži na Jadranu

radi se o LG G3. Mislim da imam antenu od tele2 udaljenu zračne linije 100  - 150 m

Hi Folks!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: duplo brži na Jadranu
Od kartice ne, ali od mobitela koji imaš da i što isti podržava koje brzine
16 godina
offline
Tele2: duplo brži na Jadranu

Za brzinu nisam primijetio, dok glasovni poziv i nije nešto. Kaufland Rijeka signal nikakav, kao i zgrade PGŽ-a u Crikvenici, signal slab.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tele2: duplo brži na Jadranu

Kloštar Ivanić

Ping: 80-150 (prosjek 100-120)

Signal: 3g -  H/H+ (zavisi na kojoj si poziciji unutar svojeg objekata)  😀 😈

 

Bar signal se dize i spusta ko da  sviras klavir (sam nepotrebno cucla batt)

 

Uglobali trebali bi tele2 malo vise ulagat u it strukturu (reklo bi se i za  HR net providere)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tele2: duplo brži na Jadranu

Prije cca 8 godina sam otisao sa Tele2 jer me izluđivalo prekidanje u razgovorima i pucanje veze.

Vratih se na Tele2 nedavno.. i nevjerojatno ali.. nista se nije promjenilo.

 

Na BonBonu mi je internet bio nazivno duplo brzi, ali vrijeme reakcije (zapravo ping) nekoliko puta brzi.

I naravno, problema sa kvalitetom poziva nije bilo.

 

Ako se za mjesec-dva ne sredi nesto, idem nazad na BonBon. 

Tele2 me navukao sa 3GB promosmart-om...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: duplo brži na Jadranu
Cortez kaže...

Prije cca 8 godina sam otisao sa Tele2 jer me izluđivalo prekidanje u razgovorima i pucanje veze.

Vratih se na Tele2 nedavno.. i nevjerojatno ali.. nista se nije promjenilo.

 

Na BonBonu mi je internet bio nazivno duplo brzi, ali vrijeme reakcije (zapravo ping) nekoliko puta brzi.

I naravno, problema sa kvalitetom poziva nije bilo.

 

Ako se za mjesec-dva ne sredi nesto, idem nazad na BonBon. 

Tele2 me navukao sa 3GB promosmart-om...

 U dva dana pukla su mi dva razgovora na Bonbonu. Jedan od tih razgovora bio je Bonbon - Bonbon.

 

11 godina
neaktivan
offline
Tele2: duplo brži na Jadranu

Bonbon koristi HT-ove bazne postaje.

Pokrivenost Tele2 po gradovima je uglavnom dobra, van kako gdje, ima puno rupa. Od nadogradnje mreže sam očekivao više. Brzine su nešto porasle (prosječnom korisniku dovoljno), ali ping nije pao. Zapravo mi se čini da ta nadogradnja podrazumijeva više zamjenu postojećih instalacija, a nisu bazirani na izgradnji novih. O kvaliteti zvuka pri pozivima da ne govorim, HT je tu deseterostruko bolji. Ako nešto hitno ne poduzmu, izgubit će dosta korisnika. Puno ljudi koji odlaze od njih zbog lošeg signala, odlaze upravo na bonbon koji radi sve da privuče korisnike Tele2 (reklama tipa imamo svugdje dobar signal itd).

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2015 12:00 (premiere).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Tele2: duplo brži na Jadranu

Moja dnevna soba...

 

 

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2015 12:07 (Friday).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tele2: duplo brži na Jadranu
premiere kaže...

ako nešto hitno ne poduzmu, izgubit će dosta korisnika. Puno ljudi koji odlaze od njih zbog lošeg signala

Ovdje imaš udio korisnika po svakom operateru i taj prikaz izrađuje HAKOM svaka 3 mjeseca. Ne vidim nekakav strašan odljev, štoviše, pogledaj tko je jedini imao više korisnika u 2 godine: http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2015/e_trziste/KVA%20HRV%20Q1%202015-udio%20%20po%20broju%20korisnika_pokretna.pdf

 

To što Bonbon koristi HT-ovu mrežu ne znači da je na toj mreži sve idealno. Već sam spomenuo dva pucanja razgovora u dva dana na Bonbonu, a također imaju i velike padove u brzini mreže, s 20 megabita na 3G prekjučer na današnjih 3 megabita i 4G sa 40ak megabita na 12 megabita. Kako? Zašto? U polupraznom Zagrebu u kvartu u kojem se trenutno ne održava baš ništa (nogomet, koncert...)

Friday kaže...

Moja dnevna soba...

 

 

 Trpi. Kad nećeš promijeniti mrežu.

14 godina
offline
Re: Tele2: duplo brži na Jadranu

@Friday, pa normalno da je takva brzina kad si na 2G, zar ne možeš promjeniti na 3G?

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2015 15:22 (BlackEagle).
13 godina
offline
Re: Tele2: duplo brži na Jadranu
BlackEagle kaže...

Pa kad si na 2G, zar ne možeš promjeniti na 3G?

Može on uključiti "3G Only", ali ako kod njega nema 3G signala onda neće imati mreže.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Tele2: duplo brži na Jadranu
BlackEagle kaže...

@Friday, pa normalno da je takva brzina kad si na 2G, zar ne možeš promjeniti na 3G?

 Pa automatski se prebacuje...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Tele2: duplo brži na Jadranu

Evo mojih rezultata od jučer ujutro, na izlazu iz Zadra prema Biogradu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2: duplo brži na Jadranu

Iako dosta ovisi i o opterećenju mreže. Živim praktički do repetitora (doduše koristim HT), ujutro 14/3mbps a kasnije u prosjeku svega 8mbps uz česti dolazak pinga do 50 ili 100ms.

Možda nekome to ne izgleda loše, no kada živite u Rijeci gdje oglašavaju zadnje ulaganje i kada imate ispred nosa repetitor bez problema bi se trebao dobiti 18/4mbps na 3G-u.

 

 

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2015 22:02 (Ag008).
16 godina
offline
Tele2: duplo brži na Jadranu

mačku o rep i Tele2 pokrivenost. Istina veće urbane sredine Rijeka i okoloca dobro pokriveno, ostalo slabo, pogotovo za data promet. Jučer bio u Njivicama pokazuje mi H+ a net se šlepa slabije koda je na E ili nešto bliže 3G-u

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tele2: duplo brži na Jadranu

Ovo je još gore, svako toliko dobivam SMS o nedostupnosti, a nalazim se u Rijeci, važi i za okolicu. Prije je to bio rijedak slučaj, dok sada svakodnevno. Ne znam što su radili ali signal je loš

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice