Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

poruka: 35
|
čitano: 5.789
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog".
11 godina
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

Profesionalni trolovi dobro poznaju tematiku onog o čemu ne pišu.

 
16 0 hvala 1
10 godina
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

U HRV bi anketa na sadržaj eliminirala skoro pola ljudi jer uopće ne skuže što su pročitali. 

 

Nadam se samo da Bug-u to neće pasti na pamet jer bi ostali bez jednog od najaktivnijih komantatora aka Ajar  

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
33 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

Jedina učinkovita mjera je predmoderacija. Komentari članaka na news portalima ne bi trebali biti forum

 
6 1 hvala 0
8 godina
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

To ovi tipa 24 sata, jutarnji , vecernji... nece nikad napravit jer onda uopce nebi bilo komentara. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
ddarknessfairyy kaže...

U HRV bi anketa na sadržaj eliminirala skoro pola ljudi jer uopće ne skuže što su pročitali. 

 

Nadam se samo da Bug-u to neće pasti na pamet jer bi ostali bez jednog od najaktivnijih komantatora aka Ajar  

 ufijek pročitam napis prije. i ovaj sam. a često i odustanem od žvrljanja (za ne vjerovati, ne?) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
Mracna vremena stizu :-/
Moj PC  
4 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
Santana kaže...

To ovi tipa 24 sata, jutarnji , vecernji... nece nikad napravit jer onda uopce nebi bilo komentara. 

 

Nemoj mi index.hr zaboraviti. Oni su gori od dnevno.hr

16 godina
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi

ja se cudim kak komentatori na vecernji.hr uopce znaju citat.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
kingofthenight kaže...
Santana kaže...

To ovi tipa 24 sata, jutarnji , vecernji... nece nikad napravit jer onda uopce nebi bilo komentara. 

 

Nemoj mi index.hr zaboraviti. Oni su gori od dnevno.hr

 Ma dobro ovi su mi prvi pali na pamet :) 


12 godina
odjavljen
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

Ajvare, spavaj mirno :D

 
19 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
Santana kaže...

To ovi tipa 24 sata, jutarnji , vecernji... nece nikad napravit jer onda uopce nebi bilo komentara. 

 

Posebno je iritantan Facebook pljugin. Osim glupih komentara gledaš i face genijalaca. Zato TRUSTe ubija sve gluposti od Fejsa, Twittera i Googleta. Ekstenzija postoji za FF i IE, za Crome ne znam jer ga ne koristim

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2017 19:31 (maximilian).
14 godina
neaktivan
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

a šta ako su oficijelni mediji i članci, posebice u RH, jedan ogroman niz trolinga lošeg novinarstva? Kak tu uvest sankcije? Kako suzbit službene trolove? Trump je "predsjednik svijeta". Čovjek je ozbiljno trol. To je tako danas. Troling više nije super (ja sam legendarni trol isto... :D al ne na ovom forumu) jer nije subverzivan svojom namjernom stupidnošću.

Naime danas namjerna stupidnost predstavlja mainstream i to je nemoguće zatrolati... ;)

 

 

Danas je "troling" pisati pametno, intelektualno, ozbiljno. To je danas "zatrolavanje" unutar sveopće zajebancije...a nekad je trol bacao zajebanciju...uh oh....o tempora o mores... :( :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2017 19:45 (Putin).
 
6 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

Činjenica je da su komentari smisleniji od mnogih članaka na koje se ti komentari odnose. Makneš komentare i vidiš da mnogi portali uopće nemaju originalni sadržaj. Kada bi urednici imali muda maknuli bi mogućnost komentiranja, ali bi u tom trenutku bili obvezni investirati daleko više novca i vremena u proizvodnju kvalitetnog sadržaja. Danas su većina informativnih portala najobičniji predimenzionirani blogovi. U prilog toj tezi ide činjenica da većina portala za CMS platformu koristi Wordpress.

 
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

Trebalo bi to uvesti i kod nas, ali uz jedan dodatak: istu anketu moraju proći i urednici prije nego smiju napisati naslov članka.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
25 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

Pročitao sam članak , a evo i prvih dojmova ...

 

Zanimljivo.

 

 

 

 

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
maximilian kaže...

Jedina učinkovita mjera je predmoderacija. Komentari članaka na news portalima ne bi trebali biti forum

 Možem malo objasniti šta ovo znači? Probao sam izguglati ali nije našlo ništa.

10 godina
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

Hm, možda može pomoći.

Međutim, takve spodobe kao trollove samo žele pozornost.

Jednostavno ne reagiraš na budale, nego svoje vrijeme, energiju, odnosno pozornost koristim na sebe i druge pametne stvari.

Nebitne i toksične ljude ostaviš po strani.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

Činjenica je da je danas politički nekorektno kritičko razmišljanje nepoželjno kod današnje etablirane "inteligencije." Danas se mnogo toga klasificira kao trolanje. Mogu ja napraviti čitav sinopsis članka i naknadni esesej na isti, ali ako se moje mišljenje ne poklapa sa mišljenjem moderatora... šišaj ga.  Dobro došli u 1984. godinu, godinu kada su "liberali" izgubili moć i pokazali svoje pravo anti-liberalno lice.

 

I can't stand it, I know you planned it
But I'm gonna set it straight this Watergate
I can't stand rockin' when I'm in this place
Because I feel disgrace because you're all in my face

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.3.2017 22:01 (Mayo).
 
7 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
bubimir5 kaže...
maximilian kaže...

Jedina učinkovita mjera je predmoderacija. Komentari članaka na news portalima ne bi trebali biti forum

 Možem malo objasniti šta ovo znači? Probao sam izguglati ali nije našlo ništa.

 

Napišeš svoju poslanicu Urbi et Orbi i onda dežurni moderator pusti ili ne pusti na objavu. Gnomi nemaju šanse. Sve više portala vani prelazi na taj sistem.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
maximilian kaže...
bubimir5 kaže...
maximilian kaže...

Jedina učinkovita mjera je predmoderacija. Komentari članaka na news portalima ne bi trebali biti forum

 Možem malo objasniti šta ovo znači? Probao sam izguglati ali nije našlo ništa.

 

Napišeš svoju poslanicu Urbi et Orbi i onda dežurni moderator pusti ili ne pusti na objavu. Gnomi nemaju šanse. Sve više portala vani prelazi na taj sistem.

 Wow pa to je katastrofa. Ako to dođe kod nas ja prestajem pratiti portale. I danas čitam samo portale koji imaju normalo komentiranje barem kao i ovaj i da imaju dovoljan broj komentatora. Uopće ne razumijem kako bi netko vodio normalnu diskusiju da netko mora pročitati i odobriti svaki komentar. Onoga dana kada na nekom portalu ispod novosti ne bude forum ja brišem portal.

16 godina
odjavljen
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

To ste se vi nesto zajebali,u norveskoj su svi posteni i tamo nema trolova

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
M4X kaže...

To ste se vi nesto zajebali,u norveskoj su svi posteni i tamo nema trolova

Otkad to? https://hr.wikipedia.org/wiki/Nordijska_mitologija

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
M4X kaže...

To ste se vi nesto zajebali,u norveskoj su svi posteni i tamo nema trolova

 Norveška je doslovno pradomovina trolova. :)

vocap, bičz?
16 godina
odjavljen
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
Arendelle kaže...
M4X kaže...

To ste se vi nesto zajebali,u norveskoj su svi posteni i tamo nema trolova

 Norveška je doslovno pradomovina trolova. :)

 Kakvih trolova,postoje valjda internetski trolovi ali internet je relativno mlad

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.3.2017 3:09 (M4X).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
Mogli bi staviti i provjeru komentara da kad netko napise komentar odgovara na pitanja o tom komemtaru da neki vide sta pisu
Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
nixass kaže...

ja se cudim kak komentatori na vecernji.hr uopce znaju citat.

 Pa i ne znaju, zato i komentiraju.

14 godina
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

Ovi Norvezani su sasvim pukli, vidi se da besposlen pop i jarice krsti.

 

Nemrem vjerovat da se Santana ovdje ukazal, bome ga od ljeta nisam videl ovdi. 

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
M4X kaže...

 Kakvih trolova,postoje valjda internetski trolovi ali internet je relativno mlad

 Postojahu trolovi mnogo prije interneta. Navodno su bili - ili još jesu - razmjerno opasni za ljude. Svakako gadniji od onih iz Trolova.

vocap, bičz?
16 godina
odjavljen
offline
Re: Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi
Arendelle kaže...
M4X kaže...

 Kakvih trolova,postoje valjda internetski trolovi ali internet je relativno mlad

 Postojahu trolovi mnogo prije interneta. Navodno su bili - ili još jesu - razmjerno opasni za ljude. Svakako gadniji od onih iz Trolova.

 Ne gledah taj film...i znači,norvežani su glavni u tome? I šta su radili da su bili opasni za ljude?

16 godina
neaktivan
offline
Udar na trolove: moraju pročitati članak da bi mog

nisam stigo pročitati cili članak al već izprve rečenice vidim dase ti skandinavci opet pokušavaju praviti pripametni i nama hrvatima koji smo ovdje odprije nji govore šta trebamo radit bolje im je dane pametuju previše i dase pozabave sotonjarama koji im truju omladinu đavlijom muzikom. bog i hrvati!

P.S. 
Svaka sličnost sa stvarnim komentarima je slučajna namjerna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.3.2017 17:29 (kooboora).
Moj PC  
4 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice