uTorrent uskoro unutar preglednika

poruka: 33
|
čitano: 7.354
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "uTorrent uskoro unutar preglednika".
11 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

A onih stranica sve manje i manje

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

"dok bi korisnici tim prijelazom trebali imati osjećaj da su dobili značajnu i korisnu nadogradnju."
sta ovo uopce znaci?

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

Nikad više to smeće neću stavit na comp odkako su uz samu aplikaciju potajno gurali i alate za rudarenje, pa je comp u idleu rudario.

Fortune favours the brave
Moj PC  
5 0 hvala 7
11 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
Zadnja sigurna verzija 2.2.1
 
23 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
Hyperion kaže...

Nikad više to smeće neću stavit na comp odkako su uz samu aplikaciju potajno gurali i alate za rudarenje, pa je comp u idleu rudario.

 

qbittorrent je tata igre za to reklamno govance od klijenta.

16 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
ShadoW kaže...

"dok bi korisnici tim prijelazom trebali imati osjećaj da su dobili značajnu i korisnu nadogradnju."
sta ovo uopce znaci?

 To vjerojatno znači da ćeš dobiti i reklame, dok ćeš koristiti njihov add on.

16 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
GSP kaže...

A onih stranica sve manje i manje

 ne smece od aplikacije, nego govno. i to vec jako dugo. nikad vise na moj komp.

12 godina
neaktivan
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

bgm kresu torrent domene sad ih ima jako mali broj. moj omiljeni je bio kickass, sto se tice filmova yify je bog bar za mene 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
talson1 kaže...

bgm kresu torrent domene sad ih ima jako mali broj. moj omiljeni je bio kickass, sto se tice filmova yify je bog bar za mene 

 sasjeku jednu izraste 10 proxy-a, no je sve teže naći dobru bez previše muljanja, fake download gumba, ali sve potrebe zadovoljene s eztv, yts, skidrow, piratebay i u krajnju ruku torrentz2

što se tiče uTorrenta, nikad više. samo qBit

15 godina
neaktivan
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

Pa idi na limmes torent. ili na piratebay. Za igre ti je najbolja fitgirl repacks. To su ti sve sigurne za sada. 

Edi Kovačić
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
Silent horror1992 kaže...
Hyperion kaže...

Nikad više to smeće neću stavit na comp odkako su uz samu aplikaciju potajno gurali i alate za rudarenje, pa je comp u idleu rudario.

 

qbittorrent je tata igre za to reklamno govance od klijenta.

 meni je qbittorrent isto instalira neku glupost tako da je sve to isto maslo. stara verzija utorrenta je jedino rješenje.

8 godina
neaktivan
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

qbittorrent = utorrent

Jedino šta valja i malware free je Tixati (ima i portable )

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 22:57 (Burpsuite).
 
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
dabar_solta_V2 kaže...
meni je qbittorrent isto instalira neku glupost tako da je sve to isto maslo. stara verzija utorrenta je jedino rješenje.

sto ti je to instalira, kakvu glupost ?

meni je uvijek sve cisto....

13 godina
neaktivan
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

Transmission > *

Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
dabar_solta_V2 kaže...
Silent horror1992 kaže...
Hyperion kaže...

Nikad više to smeće neću stavit na comp odkako su uz samu aplikaciju potajno gurali i alate za rudarenje, pa je comp u idleu rudario.

 

qbittorrent je tata igre za to reklamno govance od klijenta.

 meni je qbittorrent isto instalira neku glupost tako da je sve to isto maslo. stara verzija utorrenta je jedino rješenje.

Burpsuite kaže...

qbittorrent = utorrent

Jedino šta valja i malware free je Tixati (ima i portable )

Miješate BitTorrent i qBittorrent.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 0:13 (Marko :D).
15 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

Ja sam makao sve reklame i dobar mi je. Probao sam dosta drugih i u svakom mi je nešto smetalo....

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

Ma utorrent 2.2.1, bez reklama, ima sve sto mi treba.. i pod obavezno staviti u postavkama da se svi fileovi skidaju po redu

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
DuxTm kaže...

Transmission > *

 hehehe, baš to htjedoh postati. Još samo dobar url za privacy update i - voila. Deluge mi je isto bio ok.

12 godina
neaktivan
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

evo ,ovo vam je najbolji moguci utorrent koji postoji

 

https://utorrentleechermodserenity.wordpress.com

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

ja imam rutorrent na virtualnoj mašini i jednom mjesečno pogledam da vidim jel živ i to je to. ovi ostali klijenti su blago reć zaostali šta ovaj nudi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

Ne znam, koristim utorent oduvijek..Reklame se lako maknu..

A ovo za rudarenje i ostalo mi je prvi glas, nikad nisam primjetio takvo što..

Neka netko to malo opširnije pojasni..

 

1337x koristim na dnevnoj bazi, nema popup-a, i ostalih preusmjeravanja kao na ostalim stranicama..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

"rarbg" odlicna torrent stranica.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

Tixati mi je davno zamjenio ovo neobično veliko sranje u malom. Otada živim sretnijim životom i mirnije spavam. 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
uTorrent uskoro unutar preglednika

uTorrent 2.2.1 majka, makar sve rijeđe skidam torrente otkad sam prešao na warez.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
Utorrent je postao bloat lvl99
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
Silent horror1992 kaže...
Hyperion kaže...

Nikad više to smeće neću stavit na comp odkako su uz samu aplikaciju potajno gurali i alate za rudarenje, pa je comp u idleu rudario.

 

qbittorrent je tata igre za to reklamno govance od klijenta.

Njega i koristim već duže vrijeme, a prije tog sam se držao već spomenute 2.2.1 verzije uTorrenta. Međutim uTorrent 2.2.1 baca greške u Reliability history na windows 10 pa sam zbog tog se i prebacio na qBitTorrent. Jednom kolegi na PCEkspertu je uTorrent 2.2.1 prouzrokovao i BSOD-ove.


Funkcionalnost i sučelje su jako slični uTorrentu i mogu preporučiti qBitTorrent svima koji se drže stare i sigurnosno upitne verzije uTorrenta 2.2.1.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 15:54 (Hyperion).
10 godina
neaktivan
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
Hyperion kaže...

Njega i koristim već duže vrijeme, a prije tog sam se držao već spomenute 2.2.1 verzije uTorrenta. Međutim uTorrent 2.2.1 baca greške u Reliability history na windows 10 pa sam zbog tog se i prebacio na qBitTorrent.

 I ja također koristim već mjesecima qbittorent :) same pohvale :) 

 

A u vezi utorenta a i  bittorenta skoro su isti po sučelju i po grešci koju su bacali. Neznam što je točno bilo ali iz nekog razloga su se smrzli i kada bi htio pokrenuti opet mislim klikom na ikonicu onda je pisalo da se ne moze pokrenuti da je neki drugi već aktivan a nije. Morao sam rušiti preko taskmanagera da bi ga opet pokrenuo. 

13 godina
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika

BitTorrent i uTorrent su slični iz razloga što je BitTorrent Inc. kupio uTorrent od nekoga i sada razvijaju oba programa. Koliko sam skužio, jedina razlika između BitTorrenta i uTorrenta je sučelje. BitTorrent ima ljubičasto sučelje, a uTorrent zeleno.

 

Svi vi koji koristite uTorrent 2.2.1 trebali bi se prebacite na qBittorrent iz jednostavnog razloga - uTorrent 2.2.1 ne podržava nove protokole koji omogućuju brže skidanje. I sam sam se u to uvjerio kada mi se jedan torrent na uTorrent 2.2.1 skidao brzinom 500 kB/s, a na qBittorrent 5 MB/s.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 16:05 (Marko :D).
8 godina
neaktivan
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
glava11 kaže...

Tixati mi je davno zamjenio ovo neobično veliko sranje u malom. Otada živim sretnijim životom i mirnije spavam. 

 

Hvala ti Bože napokon netko pametan ovdje! Nemam živaca boriti se s likovima sa ovog foruma, niti želim rasipati bisere pred svinje, lijepo sam im napisao jedino šta valja.

99% pametnjakovića ovdje ne zna kako uopće funkcionira peer-to-peer, niti su čuli za Swarming i Tracking.

7 godina
protjeran
offline
Re: uTorrent uskoro unutar preglednika
Markić7 kaže...

 A u vezi utorenta a i  bittorenta skoro su isti po sučelju i po grešci koju su bacali. Neznam što je točno bilo ali iz nekog razloga su se smrzli i kada bi htio pokrenuti opet mislim klikom na ikonicu onda je pisalo da se ne moze pokrenuti da je neki drugi već aktivan a nije. Morao sam rušiti preko taskmanagera da bi ga opet pokrenuo. 

nesto se poremetilo u registry bazi.

to nije uobicajena pojava.

Marko :D kaže...

 

 

Svi vi koji koristite uTorrent 2.2.1 trebali bi se prebacite na qBittorrent iz jednostavnog razloga - uTorrent 2.2.1 ne podržava nove protokole koji omogućuju brže skidanje. I sam sam se u to uvjerio kada mi se jedan torrent na uTorrent 2.2.1 skidao brzinom 500 kB/s, a na qBittorrent 5 MB/s.

koje protokole ?

ti si imao gresku na tom 2.2.1 klijentu.

on radi potpuno isto kao i najnoviji.....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice