UŽIVO: Stiže iPhone 5!

poruka: 1.554
|
čitano: 154.054
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UŽIVO: Stiže iPhone 5!".
12 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!

tko spominje gs3 {#} trenutno naziv teme je IPHONE {#}

15 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!
Stevo se okrece u grobu ko ventilator. Lol. Valjda su potrosili sve ideje koje su pokrali pa sad pokazuju tu divnu inovativnost. Lol
Rvat katolik!
 
21 1 hvala 0
15 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

evo i foo fighters sad sviraju tamo.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
DJED BOŽIĆNJAK kaže...

Pojedu ga za doručak, obadva.

Winter is coming...
12 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
mar123 kaže...

zasto svi mislite da ce nokia nesto postici i nekim cudom prestic samsung i apple? pa i wp7 je super pa evo nemoze pratit konkurente nikako. a wp8 ce isto bit nerazvijena platforma s malo aplikacija, market na wp-u je totalno bezveze.

Ma tesko da ce stici njihov trzisni udio u dogledno vrijeme nego ce bar par puta povecati svoj, a sto se tice aplikacije i sam sam pomalo proba radit i za android i za wp7 aplikacije

i sto se mene tice .net je zakon microsoft je se bas potrudio da developerima olaksa, a i market ce bit razvijeniji cim bude vise ljudi koristilo samu platformu. a tu je in win 8 koji je jos više povecat broj potencijalnih kupaca aplikacija.

vlastoručni potpis
13 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

Nema ni NFC?

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!
ovo je meni sramotno kao prvo kad je bio steve ziv iphone je bio prikazan na konferenciji i niko nije znao kako ce izgledat na ovom iphonu slike su procurile 2 tjedna ranije da to steve vidi u grobu bi se okreto kao drugo kad je bio steve ziv niko nikad na konferneciji nije svirao ovi su napravili koncert a ne prikazivanje iphona to je zalosno apple je umro sa stevom
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

Jedino inovativno kaj tu vidim je konektor koji se može na dvije strane okrenut, što je da je, riješili su jedan od najvećih problema koji muče USB portove :D 

 
8 0 hvala 3
12 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

Zasto Anand prica o dual core A15?

 

10:25AM PDT - The A6 SoC is based on dual-core ARM Cortex A15 cores

 

Vec otpocetka je pricao o nekom velikom surpriseu, i onda je rekao this is it. Ako je to istina, ovo sve ostalo na trzistu je nula. I istodobno bi bilo prvi put da iphone nije zakinut zbog izlaska u jesen sto se tice CPUa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2012 20:58 (F10EXX).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

ta lumia nova nije nikako bolja od iphona a kamoli da ga jede, deblja je, teza i to puno i hardverski slabija. ima samo veci ekran ali ako je zbog tog bolja onda nemamo o cemu pricat.

Moj PC  
5 44 hvala 0
13 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
Cekao sam iPad mini a sve sto sam dobio je glupi novi iPhone koji nije po nicemu poseban.
14 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

Razočaranje, mislio sam ga kupiti ali tolike novce dati za ajmo reći poluproizvod, e ne dam.

 

Rađe ću uzet Xperiu S što je bila drugi plan.

 

Btw.evo gledam i ja sad te specke, šta to Nokia ima tako dobro u odnosu na novi iPhone ili SGS 3, osim što je teška skoro 200 g što nije baš malo.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
znaci nista od galaxy s3 killera


dobro, idemo dalje sta ces.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
DJED BOŽIĆNJAK kaže...
Leglo kaže...
mar123 kaže...

POBOLJSANJA:

 

7.6 mm debljina(najtanji na svijetu)

 

 

Aha, skoro .. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4101&idPhone2=4910

http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p1s-4409.php Not today, my fellow, not today... {#}

Nije da je osobitno važno jel mm manje ili više ali iPhone je čini mi se zaista najtanji. Mjeri se najdeblji dio, ne najtanji. Po tvojoj logici lap bi se mjerio gdje? Moto ima prilično veliku izbočinu gdje je kamera, a čini mi se i kinez.

Sve u svemu, odličan uređaj ali ništa spektakularno. Očekivana lagana evolucija. Sve je brže, bolje, manje, lakše, tanje ... prodavati će se dobro, ali izostaje wow efekt. Jedino po čemu su i dalje jasno kraljevi je kvaliteta izrade, obrade, detalja i materijala. Kome treba kompaktniji mobač provjerene kvalitete uzeti će iP5, tko želi mini tablet uzeti će neki android.  

nano nije loš ali trebali su zadržati onaj wrist watch form faktor također u ponudi. 

15 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
explorer 4 kaže...

Razočaranje, mislio sam ga kupiti ali tolike novce dati za ajmo reći poluproizvod, e ne dam.

 

Rađe ću uzet Xperiu S što je bila drugi plan.

 

Btw.evo gledam i ja sad te specke, šta to Nokia ima tako dobro u odnosu na novi iPhone ili SGS 3, osim što je teška skoro 200 g što nije baš malo.

nista, seru bezveze jer mrze apple, ta nokia je cak i losija i iphone ce ju satrat u prodajnim rezultatima.

Mitch kaže...
znaci nista od galaxy s3 killera


dobro, idemo dalje sta ces.

killer nije ali najveci konkurent je.

13 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

USPIO SAM OTVORITI NOVA PORUKA...

 

 

ovaj da, "tehnološki događaj godine"???
Petric - šamar!!!

 

 

Btw. sada mi je jasno tužakanje ko pichkica sa Samsungom.
To je bio početak kraja Applea, kakvoga poznajemo.


Ja znam da će i ovo sranje imati milijuni diljem svijeta, ali to ništa ne opravdava. 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ CM10 Lite + DreamKernel 2.7.2 + CWM 6
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
SupremeCommander kaže...
Dkc kaže...

 

U 2013 iPhone 5 će biti daleko ispod konkurencije. ARM A-15 ako već nije uskoro će biti u masivnoj produkciji.

 Zar A6 nije A15?

Mislim da bi se pohvalili da prvi u svijetu koriste novu arhitekturu.

 

Pogle samo koliko su pričali o panorami. {#}

13 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

Sjećam se dana(jučer) kada su se apple fanboyi kunuli u manji ekran,kao da im veći netreba...

Glavna karakteristika novog iphonea je:veći ekran :P

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

cek kakav kraj applea? pa ovo ce opet srusit sve rekorde prodaje sigurno, appleu odavno netreba najbolji proizvod da bi se najbolje prodavao pa sta vam je. kod mene u razredu je 32 ucenika i da ih sve pitas koji mobitel zele da im se pokloni svaki od njih bi reko iphone, nitko nebi reko galaxy s3 a kamoli ovu jadnu nokiju koja je skoro propala.

Moj PC  
5 27 hvala 0
13 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

baš sam htjeo komentirati taj ipod.. ne znam dali sam ja blesav, ali zašto bi nekome trebao mp3 player pokraj današnjih mobitela o.O.. ili mobitela zadnjih x godina unazad..

OK možda to ne shvaćam jer ne koristim slične uređaje već dugi niz godina od kad se vozim autom, a ne gradskim prijevozom...

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

najveća konferencija o "UTORU" ikad... i ja gledam ...  ljut sam na sebe

s'trolo sam te ko' odojka
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

{#} pa oni sami sebe smatraju religijom {#}

Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
nine kaže...

baš sam htjeo komentirati taj ipod.. ne znam dali sam ja blesav, ali zašto bi nekome trebao mp3 player pokraj današnjih mobitela o.O.. ili mobitela zadnjih x godina unazad..

OK možda to ne shvaćam jer ne koristim slične uređaje već dugi niz godina od kad se vozim autom, a ne gradskim prijevozom...

danasnji ipod je puno vise od mp3 playera.

12 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
Dkc kaže...

 Zar A6 nije A15?

Mislim da bi se pohvalili da prvi u svijetu koriste novu arhitekturu.

 

 

10:25AM PDT - 22% smaller SoC

10:25AM PDT - The A6 SoC is based on dual-core ARM Cortex A15 cores

10:25AM PDT - 2x faster graphics

10:25AM PDT - 2x faster CPU

10:24AM PDT - Here we go!!

10:24AM PDT - A6 SoC!

10:24AM PDT - YES!

10:24AM PDT - Getting close...

10:21AM PDT - (still not at the big surprise yet)

10:14AM PDT - You'll find out very soon :)

10:14AM PDT - Can you guess which prediction we were too conservative on?

10:13AM PDT - Sidenote: We were conservative in our predictions of at least one aspect of today's iPhone launch

14 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
Ali nisu prvi.
Galaxy S3 USA - Qualcomm Krait

Ja bi radije da je debel ~1cm, to je savrsena debljina, a stala bi i puno veca baterija.

Cek, jel opet 1432mAh baterija? lol
Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
15 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
mar123 kaže...

cek kakav kraj applea? pa ovo ce opet srusit sve rekorde prodaje sigurno, appleu odavno netreba najbolji proizvod da bi se najbolje prodavao pa sta vam je. kod mene u razredu je 32 ucenika i da ih sve pitas koji mobitel zele da im se pokloni svaki od njih bi reko iphone, nitko nebi reko galaxy s3 a kamoli ovu jadnu nokiju koja je skoro propala.

pa da svi zele iphone zbog toga sto je cool ko ima iphone.. mislim IME eto sta prodaje iphone! a da djeca znaju sta se sve moze raditi na androidu onda bih vec drugacije razmisljali...

12 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
mar123 kaže...

cek kakav kraj applea? pa ovo ce opet srusit sve rekorde prodaje sigurno, appleu odavno netreba najbolji proizvod da bi se najbolje prodavao pa sta vam je. kod mene u razredu je 32 ucenika i da ih sve pitas koji mobitel zele da im se pokloni svaki od njih bi reko iphone, nitko nebi reko galaxy s3 a kamoli ovu jadnu nokiju koja je skoro propala.

Ne shvacaju da 99% ljudi ne svrsava na jezgre, MHzove i specifikacije. Sto je manji, sve je manje bitno. Kod desktopa je to gotovo jedino bitno, kod 17'' laptopa je jako bitno, kod 13'' jos manje, kod tableta jos manje, a kod mobitela najmanje. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
F10EXX kaže...
Dkc kaže...

  Zar A6 nije A15?

Mislim da bi se pohvalili da prvi u svijetu koriste novu arhitekturu.

 

 

 

 

10:25AM PDT  - 22% smaller SoC

10:25AM PDT  - The A6 SoC is based on dual-core ARM Cortex A15 cores

10:25AM PDT  - 2x faster graphics

10:25AM PDT  - 2x faster CPU

10:24AM PDT  - Here we go!!

10:24AM PDT  - A6 SoC!

10:24AM PDT  - YES!

10:24AM PDT  - Getting close...

 

10:21AM PDT  - (still not at the big surprise yet)

10:14AM PDT  - You'll find out very soon :)

10:14AM PDT  - Can you guess which prediction we were too conservative on?

10:13AM PDT  - Sidenote: We were conservative in our predictions of at least one aspect of today's iPhone launch

 

  Reci nam svima malo više o dvojezgrenom A15 / o A15 općenito.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj populističke komentare.
13 godina
offline
UŽIVO: Stiže iPhone 5!

Sranje, ostala mi je tema u Temama kojim sudjelujem!!


NEEEEEEEE! 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ CM10 Lite + DreamKernel 2.7.2 + CWM 6
Moj PC  
7 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: UŽIVO: Stiže iPhone 5!
g12356 kaže...

Sjećam se dana(jučer) kada su se apple fanboyi kunuli u manji ekran,kao da im veći netreba...

Glavna karakteristika novog iphonea je:veći ekran :P

 Istina, i zato smo najvise razocarni. Nije ni 4" tako veliko, pogotovo zato sto je samo malo izduzen, ali opet je vece od 3.5"... {#}

 

Svi pravi Apple fanovi nose 10" iPad u torbi kad im zatreba veliki ekran... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2012 21:08 (SupremeCommander).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice