Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

poruka: 29
|
čitano: 9.144
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od".
12 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od
"Svi UHD prijemnici opremljeni su sa 1.5 GB / 8 GB memorije.“

Šteta, a naslov je bio obećavajući.
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Jako malo resursa s obzirom da sam OS ima svoje zahtjeve, a gdje je za nesto kompleksnije sto papa vise memorije. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

ima i sad na sniženjima UHD teveja 55 po 5 tisoć kuna od renomiranijih firmi s boljim hardverom i 5 god garancije.

ovo je kao što se vidi plaćena reklama....

 

da bi riječ rekao protiv te firme, no preskupi su za neki svjetski meč. odn oni će svoja govanca prodavati skupo u Hrvtskoj a u svijetu za 40% nižu cijenu.

 

Da, JA lično i osobno !
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
BlackDwarf kaže...

Jako malo resursa s obzirom da sam OS ima svoje zahtjeve, a gdje je za nesto kompleksnije sto papa vise memorije. 

 pa čuj, trenutno media playeri s 1 Gb memorije ali s četverojezgrenim CPU rulaju bez problema i 4k i Hevc i android aplikacije a uređaji se mogu nabaviti za 30€

 

prije dva dana sam si naručio media layer s 3Gb ddr4 i osmojezgrenim amlogic cpu i košta 52€ tako da ne razumijem zašto su išli na dvojezgreni CPU

meni se samo čini da će problem biti u procesoru a još 5 godina će ram od 1,5 GB biti sasvim dovoljan.

Da, JA lično i osobno !
12 godina
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
Nisam bio siguran da li se zezaš, ali zadnja rečenica je otklonila svaku sumnju "... a još 5 godina će ram od 1,5 GB biti sasvim dovoljan." :-)

 
2 0 hvala 0
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Da khm ... 

 

1. od 4K bitniji je HDR, a o njemu niti riječ.

2. Za tu cijenu možeš nabaviti provjerenog Samsunga ili LG-a, prošlogodišnje modele, koji su i dalje perfektni.

3. VIVAX, baš kao i Dacia. Govoriš drugima da je povoljno i uopće nije loš i da si ga malo pogledaju, ali ti ga osobno ne bi nikada sebi kupio.

 

 

 

4K je samo slovo na papiru. Za male rezolucije ekrana apsolutno nebitno. Šta će ti na 100cm UHD? Dakle, HDR je bitniji, pa onda mogućnost 4:4:4 chroma subsamplinga, pa distorzija boja pri kosom gledanju, itd. itd.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 8:16 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Hardware je stvarno u banani, i još k tome ima Android 5.1, a izašao je Android 8

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Garancija od SAMO DVIJE GODINE ?? 

konkurencija daje 5 godina

 

ne patim za nekim zvučnim markama.... samo gledam KOLIKA JE GARANCIJA.

 

uz ovakvu Vivaxovu garanciju - kod mene nema šanse 

 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Je li itko od vas zapravo kupio 4K Vivax televizor ili samo pričate bezveze? Molim vas da me uputite gdje mogu kupiti renomiranu marku televizora od 55 inča za 4500 kuna u 4K. Bezveze trolate.

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Prošle godine sam kupio Philips UHD telku s Androidom 6, 16 GB memorije, 120Hz, 5god garancije i hrpom featurea. 43" za 4k kn.
Ako njihovi startaju na 3500kn, nemaju šanse s tim speckama.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Razmišljam da uzmem jedan UHD TV 43 do 50" umijesto dva FHD 22" kojima je is slika već dosta loša...

Pa sad zna li tko gdje da nađem za ove novce (kao VIVAX) prošlogodišnji Samsung / Philips/ LG UHD 4K HDR TV s 5 godina jamstva ne mora biti smart... 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
super75hr kaže...

Je li itko od vas zapravo kupio 4K Vivax televizor ili samo pričate bezveze? Molim vas da me uputite gdje mogu kupiti renomiranu marku televizora od 55 inča za 4500 kuna u 4K. Bezveze trolate.

 

npr

https://www.ronis.hr/tv-sharp-lc-55cuf8472es-led-uhd-smart-dvb-t2s2-active-motion-600-hz-139-cm/LC-55CUF8472ES/product/

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/led-lcd-tv.aspx#conditions=05-VelicinaEkrana.1.4E2/07-HDTV.ULTRA--HDTV

 

A malo podigni cijenu i već imaš HDR (barem na papiru :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 9:50 (Pixel).
13 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Mala anketa u vezi ove smart funkcije koja brzo zastarijeva:

 

Odgovara mi da je Smart funkcija:

0 Nepromijenjivi dio TV-a
13 Dodatni modul u više verzija
6 Vanjski uređaj ispod TV-a
0 Vanjski bilo čiji uređaj
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
super75hr kaže...

Je li itko od vas zapravo kupio 4K Vivax televizor ili samo pričate bezveze? Molim vas da me uputite gdje mogu kupiti renomiranu marku televizora od 55 inča za 4500 kuna u 4K. Bezveze trolate.

 Da li se to predstavnik vivaxa javio lol. Imas Hisense za istu cijenu i imas LG za 50-60 funti vise. Ako samo sopiras u konzuma onda je zaista najjeftinija 4K televizija.

http://www.ebay.co.uk/itm/Hisense-H55N5300-55-Inch-4K-Ultra-HD-SMART-TV-From-the-Argos-Shop-on-ebay-/352134049386
http://www.argos.co.uk/product/6994873

11 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Na video prilogu predstavljanja UHD modela (link) se mogu vidjeti ploče napajanja, T-CON i matična (slike dolje; bolja kvaliteta 1 / 2). Sudeći po T-CONu, panel je izgleda LG-ev, a napajanje vjerojatno Sanhua s HEC kondenzatorima jer TCL ima jednako napajanje u svom modelu, a vrlo slična je i matična (link; dolje slika). Na panelu ima naljepnica s oznakom LV....... E1 V.. što je također vrlo slično TCL-ovoj LVF400SSDE E3 V33 pa bih rekao da koriste jednake generičke dijelove, a možda je i TCL-ov inženjering.

TCL F40S5906 TCL F40S5906
VIVAX UD95SM VIVAX UD95SM
VIVAX UD95SM (pogled na matičnu) VIVAX UD95SM (pogled na matičnu)
Moj PC  
6 0 hvala 4
15 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Jedan prijatelj je prije 2 mjeseca kupio Vivaxov 55' TV (nije smart) pa sam ga imao prilike vidjeti. Kvaliteta slike je OK, ali me osobno zasmetao izrazito loš i naočigled jeftin daljinski s vrlo malim tipkama.

 

A i odaziv TV-a na tipke je jako spor. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

znači, garancija je 4 sata? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
Did12 kaže...
Nisam bio siguran da li se zezaš, ali zadnja rečenica je otklonila svaku sumnju "... a još 5 godina će ram od 1,5 GB biti sasvim dovoljan." :-)

da, za to što oni nude, će 1,5 Gb biti sasvim dovoljno.

dakle i za 5 godina ćeš moći gledati isto što možeš i danas.

khm..khm ali ništa više.

normalno je da ne očekujem od tv.a da mi vječno služii kao tv i računalo  sa 1,5 Gb ili su trebali ostaviti mogućnost da odem u servis i kažem ej, mjastore malo mi je slab ovaj !smart"..deder jedno 4 Gb memorije i promijeni mi ovaj dvojezgreni CPU u osmojezgreni amlogic 512.

to ne radi nitko.

ali ako sad vrti 4k i još s hevc kompresijom sigurno će vrtiti na androidu i s tolikom memorijom isto to.

problem će biti i u #vanjskim# netflixima, KODI i sl servisima koji će pumpati zaghtjevniji softver ali to već nije stvar vivaxa niti bilo koje druge TV marke.

Da, JA lično i osobno !
11 godina
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
kiwi_91 kaže...

Na video prilogu predstavljanja UHD modela (link) se mogu vidjeti ploče napajanja, T-CON i matična (slike dolje; bolja kvaliteta 1 / 2). Sudeći po T-CONu, panel je izgleda LG-ev, a napajanje vjerojatno Sanhua s HEC kondenzatorima jer TCL ima jednako napajanje u svom modelu, a vrlo slična je i matična (link; dolje slika). Na panelu ima naljepnica s oznakom LV....... E1 V.. što je također vrlo slično TCL-ovoj LVF400SSDE E3 V33 pa bih rekao da koriste jednake generičke dijelove, a možda je i TCL-ov inženjering.

 Sto bi reklo da to i nije bas toliko lose ili?

 

Opet kako ja gledam da uzimam te salbije marke, radije bi uzeo Grunding radi garancije.

12 godina
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
Nezz za vas ali, ja nikada ne bih uzeo Vivax.Prvo radi kvalite a, drugo radi garancije.
Ove godine sam uzeo LG 43" uhd 4k za jeftiniju lovu i jos sam dobio 5g garancije.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
Selverak kaže...
kiwi_91 kaže...

Na video prilogu predstavljanja UHD modela (link) se mogu vidjeti ploče napajanja, T-CON i matična (slike dolje; bolja kvaliteta 1 / 2). Sudeći po T-CONu, panel je izgleda LG-ev, a napajanje vjerojatno Sanhua s HEC kondenzatorima jer TCL ima jednako napajanje u svom modelu, a vrlo slična je i matična (link; dolje slika). Na panelu ima naljepnica s oznakom LV....... E1 V.. što je također vrlo slično TCL-ovoj LVF400SSDE E3 V33 pa bih rekao da koriste jednake generičke dijelove, a možda je i TCL-ov inženjering.

 Sto bi reklo da to i nije bas toliko lose ili?

 

Opet kako ja gledam da uzimam te salbije marke, radije bi uzeo Grunding radi garancije.

 Znam da su ranije u Vivax televizore ugrađivali Ventel PSU koja su bila u donjem domu što se kvalitete tiče. 

9 godina
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
Ne kupujem novi tv dok god necu imat love za 4k,oled sa hdr-om.
A to je za kojih 13 godina.
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
Selverak kaže...

 Sto bi reklo da to i nije bas toliko lose ili?

 

Opet kako ja gledam da uzimam te salbije marke, radije bi uzeo Grunding radi garancije.

Panel je u redu, ali napajanje i matična mi se čine loši tako da bih se pridružio ostalima što bi radije uzeli Grundig-a ili malo više izdvojili za renomiranije marke.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
Jbg. Nisam u toku 😀
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
Niste napisali kako je i Đelo Hadžiselimović dobio jedan TV na poklon.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Osim onoga što vivax uvodi dobra je vijest da se kod nas uvela proizvodnja, pa makar bila sklapanje kineskih djelova. To je ono što je plus ovog projekta, a krajni korisnik trebao bi dobiti solidan proizvod po pristupačnoj cijeni.

 

A da ima LG ili Samsunga za kupiti po nižoj cijeni na nekoj od rasprodaja, to stoji.

My SSD Rocks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Reklamirate UHD vivax a par tema ispod lik se žali da mu UHD tv nemože pokrenut UHD video jer je presab procesor unutra. Tako će i biti sa ovim vivaxom. Kad ljudi pokupuju i kad shvate da nemogu puštat UHD film sa USB-a.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenama od

Ja sam prije 1.5g dao 3.5 soma za novi 50" uhd filips...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vivax u ponudu uvodi UHD televizore, s cijenam
Byron kaže...

Razmišljam da uzmem jedan UHD TV 43 do 50" umijesto dva FHD 22" kojima je is slika već dosta loša...

Pa sad zna li tko gdje da nađem za ove novce (kao VIVAX) prošlogodišnji Samsung / Philips/ LG UHD 4K HDR TV s 5 godina jamstva ne mora biti smart... 

 

 šta si razbio ekran pa mu je slika loša? 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice