Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

poruka: 43
|
čitano: 6.749
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition".
13 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

A gdje su bili prije 2 mjeseca kad sam kupio ovu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

Op Op dobro izgleda, koja bi cijena mogla bit u SAD-u, dalo bi se razmislit o kupovini tamo :D

 
0 1 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

Outperforms Radeon 6950 2GB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
kristijan696 kaže...

Outperforms Radeon 6950 2GB.

Otkljucanog u HD6970 bas i ne,

btw kartica zanimljivog dizajna koji bas i nije za svaciji ukus.

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
dado8 kaže...
kristijan696 kaže...

Outperforms Radeon 6950 2GB.

Otkljucanog u HD6970 bas i ne,

btw kartica zanimljivog dizajna koji bas i nije za svaciji ukus.

Kartica izgleda lijepo po meni, no to nije bitno, bitno je da je gtx560ti OC na razini 6970 ili čak u nekim slučajevima jača

http://www.guru3d.com/article/gigabyte-gtx-560-ti-soc-review/18

http://www.tweaktown.com/reviews/3796/gigabyte_geforce_gtx_560_ti_1gb_soc_video_card/index6.html

http://www.legionhardware.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_560_ti_soc,4.html

 

Ako ti to nije dosta pogledaj u temi metro 2033 benchmark gdje je micorman sa 560ti je brži od ekipe sa 6950@6970

15 godina
protjeran
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
Puls3 kaže...

A gdje su bili prije 2 mjeseca kad sam kupio ovu.

 lol Pa pola foruma bi se preobratilo u nVidijaše

:D

kristijan696 kaže...

Outperforms Radeon 6950 2GB.

 Hm

Ne bi se baš dalo reći..:O I još si stavio verziju radeona sa 2GB

:S

mrog 33 kaže...
dado8 kaže...
kristijan696 kaže...

Kartica izgleda lijepo po meni, no to nije bitno, bitno je da je gtx560ti OC na razini 6970 ili čak u nekim slučajevima jača

560 OC na razini 6970?

rofl

A kako bi bilo da ja sad clockam svoju 6950 @6970 koja košta sada isto ko novi GF

da se unlockati u karticu ranga GTX570 i još malo kloknem ju na 950/1450MHz bez voltmodanja

Koja je onda jača i isplativija kartica?

:P

sell the kids for food-weather changes moods
16 godina
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
dado8 kaže...

btw kartica zanimljivog dizajna koji bas i nije za svaciji ukus.

Koga briga, ubaciš ju u slot i zatvoriš kućište. Ma da je i roza na hello kitty, svejedno.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
16 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

"560 ti" je pravo dobra kartica, al nebi bas rekao da je na nivou 6900 serije. Bar tako po testovima izadje, a cesto preporuce kraj nje 6950 1 GB veziju. Mada se nebi zalio ni jednu {#}  

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

sta ste svi zabrijali na to otkljucavanje (koje btw nije vise moguce) i uzimate to kao argument? meni to vise lici na dodatni feature, koji je nastao kao posljedica škarta 6970... svaka čast, mora se proznat da je zgodno, ali to nije to. pa sta se nije raspisalo toliko o MSI-evoj TF II GTX 465, isto tako se snimanjem biosa GTX 470, dala modati u 470... 6950 je 6950, a 6970 je 6970. isto tak ko da ja sad na svojo otkljucam zadnji cluster pa kazem da imam 580...budalaštine...(svaki cigo svoga konja hvali, ali zna se kako stvari stoje) btw. zgodne su ove 560-tke....ako bog da, mogao bi jednu uhvatiti u ljeto na testiranje, mozda je zadrzim :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

Tvornički overklokana gigabyteova soc 560ti je na razini hd6970, a daleko neće biti niti ova od zotaca tolko o tome, a neki to nikakko da shvate. Nararavno može se ocati i hd6970 ali ona nije niti u istom cjenovnom rangu s 560

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 15:45 (mrog 33).
14 godina
protjeran
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
mrog 33 kaže...
dado8 kaže...
kristijan696 kaže...

Outperforms Radeon 6950 2GB.

Otkljucanog u HD6970 bas i ne,

btw kartica zanimljivog dizajna koji bas i nije za svaciji ukus.

Kartica izgleda lijepo po meni, no to nije bitno, bitno je da je gtx560ti OC na razini 6970 ili čak u nekim slučajevima jača

http://www.guru3d.com/article/gigabyte-gtx-560-ti-soc-review/18

http://www.tweaktown.com/reviews/3796/gigabyte_geforce_gtx_560_ti_1gb_soc_video_card/index6.html

http://www.legionhardware.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_560_ti_soc,4.html

 

Ako ti to nije dosta pogledaj u temi metro 2033 benchmark gdje je micorman sa 560ti je brži od ekipe sa 6950@6970

Ne kazem da je Gtx560 OC serija smece , dapace, al ne vjerujem ja ovima gore navedenim niti koliko je crno pod noktom

a i cinjenica je da je microman, koliko god se ja s njim u mnogim stvarima slagao ili ne, oduvijek bio slab na nVIDIU i Intel - kao sto rece kolega: " svaki cigo svoga konja hvali"

 

ionako, ako recimo uopce ova Gigabyte-ova SOC i dojde u ove nase brdovite krajeve, cijenu ce po dobrom starom obicaju nasa gamad debelo prenapuhat

Father_Dougal kaže...
dado8 kaže...

btw kartica zanimljivog dizajna koji bas i nije za svaciji ukus.

Koga briga, ubaciš ju u slot i zatvoriš kućište. Ma da je i roza na hello kitty, svejedno.

 

recimo da neki imaju potrebu slagat nes s otvorenom kantom(plexi), nije bas da sam ljubitelj neonki, lasera, uv zraka i slicnih sranja ali vrag ne da mira da se nes ne cacka

kombiniram, najradje bi ja nes ovako

o.O o.O
 pa da pikam sta mi se prohtije - i hello kitty ako zatreba{#}

ali sam zaglavio s ovim sta imam te znam samo da pcelica maja i hello kitty ne dolaze u ubzir.

xyan kaže...

sta ste svi zabrijali na to otkljucavanje (koje btw nije vise moguce) i uzimate to kao argument? meni to vise lici na dodatni feature, koji je nastao kao posljedica škarta 6970... svaka čast, mora se proznat da je zgodno, ali to nije to. pa sta se nije raspisalo toliko o MSI-evoj TF II GTX 465, isto tako se snimanjem biosa GTX 470, dala modati u 470... 6950 je 6950, a 6970 je 6970. isto tak ko da ja sad na svojo otkljucam zadnji cluster pa kazem da imam 580...budalaštine...(svaki cigo svoga konja hvali, ali zna se kako stvari stoje) btw. zgodne su ove 560-tke....ako bog da, mogao bi jednu uhvatiti u ljeto na testiranje, mozda je zadrzim :D

unatoc najavama zasad se jos sve otkljucavaju,  tj. brojka ide preko 90% - ocito AMD ima jako dobar yield.

sta ce bit kad dojdu nereferentne to cemo jos vidit, ako kosoki i dalje budu imali svoju racunicu (ovisi o tome kako placaju AMD-u chipove) te ovi ne pukne lasercut, a zasad nisu (a mogli su), otkljucavanje ostaje - bar za vecinu modela.

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.2.2011 18:40 (dado8).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
xyan kaže...

sta ste svi zabrijali na to otkljucavanje (koje btw nije vise moguce) i uzimate to kao argument? meni to vise lici na dodatni feature, koji je nastao kao posljedica škarta 6970... svaka čast, mora se proznat da je zgodno, ali to nije to. pa sta se nije raspisalo toliko o MSI-evoj TF II GTX 465, isto tako se snimanjem biosa GTX 470, dala modati u 470... 6950 je 6950, a 6970 je 6970. isto tak ko da ja sad na svojo otkljucam zadnji cluster pa kazem da imam 580...budalaštine...(svaki cigo svoga konja hvali, ali zna se kako stvari stoje) btw. zgodne su ove 560-tke....ako bog da, mogao bi jednu uhvatiti u ljeto na testiranje, mozda je zadrzim :D

Otkud ti ta dezinformacija?

 

Otkljucavanje na 2GB verzijama jos uvijek rezultira gotovo 100%-tnom uspjesnoscu, a i sljedeca posiljka sadrzi referentne modele. Skart... LoL

 

Sto se tice GTX465 zaboravio si napomenuti jednu nadasve bitnu cinjenicu da se otkljucavala svaka deseta kartica, a kod 6950 zaista nemas srece ako se ne otkljucava. Stoga prihvatite cijenicu da kupnjom 6950 imas najisplativiju karticu u high end segmentu. Resistance is futile.

13 godina
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

Bumbar grafa{#}

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
ATiGamer kaže...
xyan kaže...

sta ste svi zabrijali na to otkljucavanje (koje btw nije vise moguce) i uzimate to kao argument? meni to vise lici na dodatni feature, koji je nastao kao posljedica škarta 6970... svaka čast, mora se proznat da je zgodno, ali to nije to. pa sta se nije raspisalo toliko o MSI-evoj TF II GTX 465, isto tako se snimanjem biosa GTX 470, dala modati u 470... 6950 je 6950, a 6970 je 6970. isto tak ko da ja sad na svojo otkljucam zadnji cluster pa kazem da imam 580...budalaštine...(svaki cigo svoga konja hvali, ali zna se kako stvari stoje) btw. zgodne su ove 560-tke....ako bog da, mogao bi jednu uhvatiti u ljeto na testiranje, mozda je zadrzim :D

Otkud ti ta dezinformacija?

 

Otkljucavanje na 2GB verzijama jos uvijek rezultira gotovo 100%-tnom uspjesnoscu, a i sljedeca posiljka sadrzi referentne modele. Skart... LoL

 

Sto se tice GTX465 zaboravio si napomenuti jednu nadasve bitnu cinjenicu da se otkljucavala svaka deseta kartica, a kod 6950 zaista nemas srece ako se ne otkljucava. Stoga prihvatite cijenicu da kupnjom 6950 imas najisplativiju karticu u high end segmentu. Resistance is futile.

hahaha, dobra je ova....ma imao sam neke informacije da je ova posiljka kaj je stigla zadnja....ionak se tim potezom spasavaju :D a nemam ja nista protiv, i ja bi si jednu upiknul :D samo sta nemam gdje sa njom :D a i nemam para sad bas za to :D

14 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

Ova zvijerka bi se mogla naci u kucistu na ljeto.  {#} {#}

Go hard or go home ... Low life !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
xyan kaže...

hahaha, dobra je ova....ma imao sam neke informacije da je ova posiljka kaj je stigla zadnja....ionak se tim potezom spasavaju :D a nemam ja nista protiv, i ja bi si jednu upiknul :D samo sta nemam gdje sa njom :D a i nemam para sad bas za to :D

spasavaju od cega?

15 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

Dok god je referentnih HD6950 2Gb na tržištu dotle je i otključavanje. Nadalje zbog AMD-ovog odličnog Yeald-a večina čipova je u stanju radit stabilno sa otključanim Streeam(ne shader) procesorima. 

Zato je trenutno običnom korisniku daleko isplativije kupit HD6950 i otključat dodatni blok streeam procesora, nego se zahebavat sa Overclockiranjem GTX560Ti.

GTX570 sa trenutnom cijenom je skuplja i od punokrvne HD6970,što ju dovodi u totalno neisplativu poziciju, a GTX580 je klasa za sebe i onima sa dubokim đepom svakako preporucam tu grafu.

 

I'll be back
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

od mogućeg repozicioniranja na tržištu nakon nvidijinog odgovora....a vidjet cemo kak ce pozicije stajat u 28nm, dal ce amd pocet zaostajat....s obzirom na arhitekturu, sada su samo poceli sve vise i vise trpat shadere...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
ATiGamer kaže...
xyan kaže...

hahaha, dobra je ova....ma imao sam neke informacije da je ova posiljka kaj je stigla zadnja....ionak se tim potezom spasavaju :D a nemam ja nista protiv, i ja bi si jednu upiknul :D samo sta nemam gdje sa njom :D a i nemam para sad bas za to :D

spasavaju od cega?

Od GTX560ti dakako. Šta bi HD6950 bila bez otključavanja? Svega 5-10% jača grafa. Sad kad tome dodaš da je GTX560 daleko hladnija i nešto štedljivija kartica sa manjom cijenom i eto ti nove dobitne kombinacije od Nvidie. Ovako pak ipak se još uvijek kao argument za HD6950 može napisati famozno otključavanje.

 

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
stoncin3 kaže...

560 OC na razini 6970?

rofl

A kako bi bilo da ja sad clockam svoju 6950 @6970 koja košta sada isto ko novi GF

da se unlockati u karticu ranga GTX570 i još malo kloknem ju na 950/1450MHz bez voltmodanja

Koja je onda jača i isplativija kartica?

:P

Stoncin nije isto kad Gigabyte toliko podigne takt umjesto tebe i na to ide garancija, a i ktome korisniku daje neku sigurnost da će radit unutar garancije. I nije isto kad ti to moraš radit sam, a posebice ne na referentnoj HD6970 koja se i ovako grije bez Overclocka.

Uostalom zašto nisi Overclockirao. Eto ja GTX560 držim na 1000Mhz za 24/7h, a da pritom  vent radi bez vece buke i nema nikakvog zujanja regulacije, što kod referentnih(a posebice kod AMD-a) se događa.

I'll be back
15 godina
protjeran
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

MA ok

Probao sam i ja OC 6970 samo mi se zamrzava slika kad podignem preko 920 već.

Mislim drajveri jer kartica i dalje radi normalno

Inače čemu OC tako jake kartice ok da je to stara GTX460?

sell the kids for food-weather changes moods
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
stoncin3 kaže...

 

Inače čemu OC tako jake kartice ok da je to stara GTX460?

Nvida 3D Vision je jako zahtijevan

I'll be back
15 godina
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
ATiGamer kaže...

spasavaju od cega?

 

 

 

 

         Nekonkurentne robe !

15 godina
protjeran
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
microman kaže...
stoncin3 kaže...

 

Inače čemu OC tako jake kartice ok da je to stara GTX460?

Nvida 3D Vision je jako zahtijevan

 Omg pa zar 3d vision na radeonu?:-O

sell the kids for food-weather changes moods
13 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

covjek ima asus gtx 560 ti DIrect CU....o cem ti? :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

lolz

ja sam pisao o svome radeonu gore

ne o GTX560 njegovoj

misunderstandingz{#}

sell the kids for food-weather changes moods
13 godina
neaktivan
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

nije bitno. buduci da upotrebljavas tako puno dijakritickih znakova, iz onoga sta si napisao, skuzi se da cemu je tako jako OC svoju 560-tku, a on je rako da zbog 3d visiona, jer je jako zahtjevan.....

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
xyan kaže...

od mogućeg repozicioniranja na tržištu nakon nvidijinog odgovora....a vidjet cemo kak ce pozicije stajat u 28nm, dal ce amd pocet zaostajat....s obzirom na arhitekturu, sada su samo poceli sve vise i vise trpat shadere...

AMD dolazi s novom arhitekturom u 28nm

microman kaže...

Od GTX560ti dakako. Šta bi HD6950 bila bez otključavanja? Svega 5-10% jača grafa. Sad kad tome dodaš da je GTX560 daleko hladnija i nešto štedljivija kartica sa manjom cijenom i eto ti nove dobitne kombinacije od Nvidie. Ovako pak ipak se još uvijek kao argument za HD6950 može napisati famozno otključavanje.

 

Pa i nije bas stedljivija, a bome ni puno hladnija

 

http://www.anandtech.com/show/4135/nvidias-geforce-gtx-560-ti-upsetting-the-250-market/16

 

Kad se pogleda MSRP, ispada samo 10 dolara razlike, u slobodnom prijevodu nista

 

Prednost GTX560 u startu su nereferentne verzije poput điđibajtove u ADM-u za 1800 kn sto je odlicna kupnja.

No uskoro bi i iz AMD-a trebali dolaziti custom modeli.

 

Kod 2GB verzija prednost je i duplo vise VRAM-a sto donosi odredenu prednost na visim rezama,

poglavito 2560x1600 gdje se GTX560 ne drzi bas najbolje.

 

Uglavnom tu nema govora o spasavanju ni s 1 ni 2GB verzijama, obje su ozbiljna

konkurencija u high end segmentu.

15 godina
protjeran
offline
Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition

po meni definitivno best buy je gigabyte gtx560 ti oc(900mhz core) za 1799 kn u adm-u... ima odlicni af cooler kloknes ju na gigaherc i vozi..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Zotac GeForce GTX 560 Ti AMP! Edition
ATiGamer kaže...
xyan kaže...

od mogućeg repozicioniranja na tržištu nakon nvidijinog odgovora....a vidjet cemo kak ce pozicije stajat u 28nm, dal ce amd pocet zaostajat....s obzirom na arhitekturu, sada su samo poceli sve vise i vise trpat shadere...

AMD dolazi s novom arhitekturom u 28nm

microman kaže...

Od GTX560ti dakako. Šta bi HD6950 bila bez otključavanja? Svega 5-10% jača grafa. Sad kad tome dodaš da je GTX560 daleko hladnija i nešto štedljivija kartica sa manjom cijenom i eto ti nove dobitne kombinacije od Nvidie. Ovako pak ipak se još uvijek kao argument za HD6950 može napisati famozno otključavanje.

 

Pa i nije bas stedljivija, a bome ni puno hladnija

 

http://www.anandtech.com/show/4135/nvidias-geforce-gtx-560-ti-upsetting-the-250-market/16

 

Kad se pogleda MSRP, ispada samo 10 dolara razlike, u slobodnom prijevodu nista

 

Prednost GTX560 u startu su nereferentne verzije poput điđibajtove u ADM-u za 1800 kn sto je odlicna kupnja.

No uskoro bi i iz AMD-a trebali dolaziti custom modeli.

 

Kod 2GB verzija prednost je i duplo vise VRAM-a sto donosi odredenu prednost na visim rezama,

poglavito 2560x1600 gdje se GTX560 ne drzi bas najbolje.

 

Uglavnom tu nema govora o spasavanju ni s 1 ni 2GB verzijama, obje su ozbiljna

konkurencija u high end segmentu.

  kad igras na takvoj rezi imas i za gtx 580.. a tih 2 gb prosjecnom korisniku (meni,tebi..peri) kca neznaci danas..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice