1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

poruka: 40
|
čitano: 14.827
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu".
12 godina
neaktivan
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

Xiaomi earbuds za samo 25 Eura na Aliexpresu.

 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
reyan kaže...

Xiaomi earbuds za samo 25 Eura na Aliexpresu.

 

Isprobao sam ih, nažalost ne nude ni djelić onoga što se dobiva od 1MOREovih slušalica. Tu ne mislim samo na zvuk, nego još više na bežičnu povezivost i općenitu praktičnosti u svakodnevnom korištenju 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p

Ili jos bolje... QCY T2S za 26$ sa gearbesta... kutija 800mah, sluske svaka 45mah, BT5.0, odlican zvuk za te pare :D

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
10 godina
neaktivan
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Mislim da su Anker SoundCore Liberty Air najbolje u tom cjenovnom rangu.
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Davor kaže...
reyan kaže...

Xiaomi earbuds za samo 25 Eura na Aliexpresu.

 

Isprobao sam ih, nažalost ne nude ni djelić onoga što se dobiva od 1MOREovih slušalica.

Takoder sam ih imao prilike koristiti, koliko sam citao po netu cinile su mi se kao best buy.
medutim znalo mi se desit da jedna slusalica izgubi povezivost u pocetku mi se cinilo da su vrlo brzo krepale.
zapravo je slusalica znala izgubiti povezivost sa bluetoothom, i cijelokupna povezivost istim nije bila nesto narocito dobra.
kvaliteta zvuka je bila solidna za te pare, medutim moram priznati ne znam kako kolegi davoru, ali meni se ponekad cinilo
da su preteske, kao da imam osjecaj da ce mi ispasti iz usi.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2019 9:21 (bloodborne).
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
bloodborne kaže...


Takoder sam ih imao prilike koristiti, koliko sam citao po netu cinile su mi se kao best buy.
medutim znalo mi se desit da jedna slusalica izgubi povezivost u pocetku mi se cinilo da su vrlo brzo krepale.
zapravo je slusalica znala izgubiti povezivost sa bluetoothom, i cijelokupna povezivost istim nije bila nesto narocito dobra.
kvaliteta zvuka je bila solidna za te pare, medutim moram priznati ne znam kako kolegi davoru, ali meni se ponekad cinilo
da su preteske, kao da imam osjecaj da ce mi ispasti iz usi.

 

 

Imao sam vrlo slične utiske o Xiaomi Earbudsima. Htjele su ispasti iz ušiju. Još važnije, Bluetooth povezivost im je bila problematična, ne samo u smjeru slušalice-mobitel, već i između lijeve i desne slušalice. Ponekad jedna jednostavno ne bi radila, što me više puta natjeralo da ih iziritirano vratim u kutijicu i bacim u ruksak. Razgovarao sam s čovjekom iz 1MORE-a, koji mi je rekao da su više od dvije godine radili baš na tom aspektu bežične povezivosti. Stav im je da su kvaliteta zvuka, udobnost i mikrofoni jako bitni elementi "true wireless" slušalica, ali da ništa nije važno kao kvaliteta i pouzdanost bežične konekcije, jer da greške na tom polju poništavaju sve druge potencijalne odlike slušalica. Potpuno se slažem s time. Komentirao sam mu i ovo što sam spomenuo u recenziji, da mi je bizarno da su Appleove AirPods najprodavanije bežične slušalice na svijetu, na što mi je rekao jednu zanimljivu stvar: Apple je na njihovoj Bluetooth povezivosti radio pune četiri godine, zbog čega one jednostavno - rade. Ljudi su spremni potpuno ignorirati sve druge karakteristike (bezvezan zvuk, bolesna cijena), ako se slušalice pouzdano i uvijek povezuju. Zbog toga se oni sami ne čude Appleovom uspjehu, ali isto tako nisu htjeli izlaziti na tržište s vlastitim proizvodom kod kojeg to nije ispolirano do savršenstva. I zbilja su uspjeli u tome. 1MORE Stylish True Wireless su prve true wireless slušalice s kojima mi se baš nikad nije dogodilo da se ne povežu s mobitelom ili jedna s drugom. Zakon!

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2019 10:02 (Davor).
15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p

Nikakvih problema sa povezivosti i ispadanjem iz usiju nemam, koristim qcy t2s vec vise od 2 mjeseca svakodnevno, svakako ti ih preporucam, po recenzijama i speckama po netu koje sam gledao prije kupnje su definitivno bolje i kvalitetnije od xiaomi i redmi airdotsa.

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
4 godine
protjeran
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

da taj dio sam potpuno zaboravio, ahh ako vec nista probao sam. sto se tice appleovih iskreno ta appleova ergonomija slusalica i sama
udobnost kao bivsem korisniku iP mi nikada nije sjela uvijek su me usi boljele od njihovih slusalica vec unutar sat vremena koristenja.

sadasnje air pods izuzev toga sto bi htio bolju kvalitetu zvuka su mi preskupe da iza potpisa stoji jedan bose, sennheiser, beyerd, ath... itd
mozda bi ih i uzeo u razmatranje ovako, ne vjerujem bas appleu. medutim da su odlican posao rijesili sa povezivoscu tu se apsolutno slazem
sa kolegom davorom, stovise te geste ostala mi je u glavi gesta kada se jedna slusalica skine iz uha muzika se privremeno gasi, cinjenica
da se daju podesiti takoder za neke geste koliko se sjecam javljanje, prekidanje poziva mi je ideja koju pozdravljam.

ali opet za moje iskustvo sa appleovim dodacima preskupo svaka cast appleu na trudu u svakom slucaju. medutim cisto subjektivno misljenje
za mene nisu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

Davore,

 

Kupio sam nedavno slušalice BLITZWOLF BW-FYE4.

 

Da li si i njih probao? S obzirom da su mi to prve takve slušalice meni se čine dosta dobre i zadovoljan sam njima. Kupio sam ih na temelju recenzija. Osobno nemam s čime usporediti pa me zanima kakve bi bile u odnosu na ove koje si recenzirao? 

 

Naručio sam ih s Aliexpressa i koštaju oko 220 kuna.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

 

Bas lijepa diskusija i iskustva, ja licno nisam koristio ni 1MORE ni Xiaomi earbuds.

1MORE su mi se ucinile malo preskupo pa sam zato i nave XIAOMI koji nije los u kvaliteti (ali eto ima problema sa konekcijom) a i nije skup.

Imam Meizu EP52 i strasno dobro rade, konekcija je perfektna, zvuk je kvalitetan (bar meni, ima onaj aptxHD) a i bateria drzi dugo oko 8 sati muzike. 

Vjerojatno su 1More dobre slusalice samo su meni malo preskupe.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

I onda s recenzije otvorim njihovu stranicu zatim kliknem na sluske i otvara se tri godine, zao mi je no ovakve stvari me posebno nerviraju..Trazim nesto slicno pa cu pogledati drugdje...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
toxic kaže...

I onda s recenzije otvorim njihovu stranicu zatim kliknem na sluske i otvara se tri godine, zao mi je no ovakve stvari me posebno nerviraju..Trazim nesto slicno pa cu pogledati drugdje...

 

 

 

Mislim da im je webmaster malo popio  Naime, to su službene studijske fotke, koje su mi poslali i unutar press kita (ZIP sa specifikacijama, fotografijama i drugim relevantnim materijalima), stoga mogu iz prve ruke reći da imaju oko 12 MB svaka. Onaj tko ih je stavljao na web je očito zaboravio smanjiti rezoluciju i optimizirati 

 

Edit: dodatni smijeh, na web uopće nisu stavili ovaj "globalni" model tih slušalica (E1026BT-I), nego stari (E1026BT), koji je namijenjen samo kineskom tržištu, ima Bluetooth 4.2 (a ne 5.0) i upola kraću bateriju. Ajme majko, naprave tako dobar hardver, a onda zapne kod uploadanja sadržaja na vlastitu stranicu...

Never put Dolby on snake detectors.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2019 13:18 (Davor).
15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Davor kaže...
toxic kaže...

I onda s recenzije otvorim njihovu stranicu zatim kliknem na sluske i otvara se tri godine, zao mi je no ovakve stvari me posebno nerviraju..Trazim nesto slicno pa cu pogledati drugdje...

 

 

 

Mislim da im je webmaster malo popio  Naime, to su službene studijske fotke, koje su mi poslali i unutar press kita (ZIP sa specifikacijama, fotografijama i drugim relevantnim materijalima), stoga mogu iz prve ruke reći da imaju oko 12 MB svaka. Onaj tko ih je stavljao na web je očito zaboravio smanjiti rezoluciju i optimizirati 

 

Edit: dodatni smijeh, na web uopće nisu stavili ovaj "globalni" model tih slušalica (E1026BT-I), nego stari (E1026BT), koji je namijenjen samo kineskom tržištu, ima Bluetooth 4.2 (a ne 5.0) i upola kraću bateriju. Ajme majko, naprave tako dobar hardver, a onda zapne kod uploadanja sadržaja na vlastitu stranicu...

 A sta rec na to? Koja je podrska ako uredaj ode u pm? Vidim tamo xy tocaka sto ne priznaju.. Kada netko ne brine o svojim stranicama na koji ljudi bi trebali doci preko oglasa itd.. Ne znam, meni ovo baca u najmanju ruku ogromnu kolicinu sumnje u proizvod.

15 godina
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

Kakve su sluške za vježbanje, da li ispadaju. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Backdraft kaže...

Nikakvih problema sa povezivosti i ispadanjem iz usiju nemam, koristim qcy t2s vec vise od 2 mjeseca svakodnevno, svakako ti ih preporucam, po recenzijama i speckama po netu koje sam gledao prije kupnje su definitivno bolje i kvalitetnije od xiaomi i redmi airdotsa.

 koristim ove: QCY-T1C:

 

https://www.geekbuying.com/item/QCY-T1C-TWS-Dual-Bluetooth-5-0-Earphones-Black-408809.html

 

problema sa spajanjem nema, BT drzi vezu odlično, zvuk je također jako dobar  ... jedini problem koji imam je da mi glas, kad govorim, zvuči malo "metalno" i lošije se čuje u malo bučnijem okruženju ....

 

e sad ... nije problem izdvojiti ni 100eura ako je kvaliteta mikrofona zadovoljavajuća ... moram pogledat da li postoji negdje kakav video na yt pa da provjerim kakav je snimak

 

15 godina
online
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

Kakve su ove slusalice u usporedbi s njihovim 1more triple driver slusalicama?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

Pa jesu li to Xiaomi slusalice? .. vidim na par web shopa https://gearvita.com/xiaomi-1more-e1026bt-i-true-wireless-in-ear-earphones.html cijena povoljnija s kuponima, ali na sluzbenim stranicama 1More nigdje ne stoji Xiaomi ..

 

edit: uh, nisam vidio gore objasnjenje, moja greska

 

pozz

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2019 17:36 (fango).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

Baš si gledam uzeti neke slušalice i čak sam razmišljao o airpodsim-a, ali mislim da bi mi ovo bilo taman. Jedino nisam skužio kako se gase ako kutijica nije pri ruci: na tipku,automatski ili?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Backdraft kaže...

Ili jos bolje... QCY T2S za 26$ sa gearbesta... kutija 800mah, sluske svaka 45mah, BT5.0, odlican zvuk za te pare :D

 .. koje su to T2S na gearbest? .. vidim samo T2C

 

 

hvala!

15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p

Moj bed, krivo sam napisao, QCY T2C su!

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
11 godina
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

Dali radi preko njih GA?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Dali se na njima može pojačati/smanjiti razina zvuka?
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Molim te mozes mi reci kako baterija drzi na njima jer pise tamo 3 sata , pa 16  sati medije itd daj neko iskustvo 
BoTiA kaže...
Backdraft kaže...

Nikakvih problema sa povezivosti i ispadanjem iz usiju nemam, koristim qcy t2s vec vise od 2 mjeseca svakodnevno, svakako ti ih preporucam, po recenzijama i speckama po netu koje sam gledao prije kupnje su definitivno bolje i kvalitetnije od xiaomi i redmi airdotsa.

 koristim ove: QCY-T1C:

 

https://www.geekbuying.com/item/QCY-T1C-TWS-Dual-Bluetooth-5-0-Earphones-Black-408809.html

 

problema sa spajanjem nema, BT drzi vezu odlično, zvuk je također jako dobar  ... jedini problem koji imam je da mi glas, kad govorim, zvuči malo "metalno" i lošije se čuje u malo bučnijem okruženju ....

 

e sad ... nije problem izdvojiti ni 100eura ako je kvaliteta mikrofona zadovoljavajuća ... moram pogledat da li postoji negdje kakav video na yt pa da provjerim kakav je snimak

 

 

16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
Azmo kaže...

Davore,

 

Kupio sam nedavno slušalice BLITZWOLF BW-FYE4.

 

Da li si i njih probao? S obzirom da su mi to prve takve slušalice meni se čine dosta dobre i zadovoljan sam njima. Kupio sam ih na temelju recenzija. Osobno nemam s čime usporediti pa me zanima kakve bi bile u odnosu na ove koje si recenzirao? 

 

Naručio sam ih s Aliexpressa i koštaju oko 220 kuna.

 

Nisam. Al' vidi - ako si zadovoljan, to je najvažnije, koristi i uživaj 

 

Gajotres kaže...

Kakve su sluške za vježbanje, da li ispadaju. 

 

Budući da imam fizionomiju vepra, nisam ih koristio za intenzivno vježbanje. Jednom sam potrčao za tramvajem u Zagrebu i na metro u New Yorku. Oba puta su mi ostale u ušima  Lik iz 1MORE-a, s kojim sam razgovarao o njima, koristi ih za teretanu i trčanje, kaže da su mu super za oboje. Nisam spomenuo u recenziji, slušalice nemaju IP certifikat, ali su "sweatproof i splashproof", dakle malo znoja im neće ni na koji način naškoditi.

 

lovac82 kaže...

Kakve su ove slusalice u usporedbi s njihovim 1more triple driver slusalicama?

 

Drugačiji form factor (očito), kod Triple Drivera dulje traje baterija, a kvaliteta zvuka je "tu negdje". Stylish True Wireless ima još više basa. No zapravo bih od Triple Drivera još više preporučio 1MORE Dual Driver BT ANC. S njima se igram već preko dva mjeseca, ali nikako da stignem napisati recenziju. Super su, zvuče još zabavnije od Triple Drivera (pogotovo u basu, gdje ima više energije i udara) i imaju aktivni noise cancelling, kojeg je 1MORE razvio sam. Testirao sam ga na četiri leta i zbilja je dobar - otprilike 75% na razini najboljih na tržištu (Sony i Bose). Kontrole, dodatna oprema i sve ostalo isto je kao na Triple Driveru. 

 

kule kaže...

Baš si gledam uzeti neke slušalice i čak sam razmišljao o airpodsim-a, ali mislim da bi mi ovo bilo taman. Jedino nisam skužio kako se gase ako kutijica nije pri ruci: na tipku,automatski ili?

 

Držanje tipke isključuje slušalice, da! 

 

xtimex kaže...

Dali radi preko njih GA?

 

Radi.

 

ivan262 kaže...
Dali se na njima može pojačati/smanjiti razina zvuka?

 

Ne može, glasnoća se kontrolira na mobitelu, ili glasovnom naredbom ("Hey Siri, lower the volume") 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
pimpekjoza kaže...
Molim te mozes mi reci kako baterija drzi na njima jer pise tamo 3 sata , pa 16  sati medije itd daj neko iskustvo 
BoTiA kaže...
Backdraft kaže...

Nikakvih problema sa povezivosti i ispadanjem iz usiju nemam, koristim qcy t2s vec vise od 2 mjeseca svakodnevno, svakako ti ih preporucam, po recenzijama i speckama po netu koje sam gledao prije kupnje su definitivno bolje i kvalitetnije od xiaomi i redmi airdotsa.

 koristim ove: QCY-T1C:

 

https://www.geekbuying.com/item/QCY-T1C-TWS-Dual-Bluetooth-5-0-Earphones-Black-408809.html

 

problema sa spajanjem nema, BT drzi vezu odlično, zvuk je također jako dobar  ... jedini problem koji imam je da mi glas, kad govorim, zvuči malo "metalno" i lošije se čuje u malo bučnijem okruženju ....

 

e sad ... nije problem izdvojiti ni 100eura ako je kvaliteta mikrofona zadovoljavajuća ... moram pogledat da li postoji negdje kakav video na yt pa da provjerim kakav je snimak

 glede baterije,  QCY T1C koristim samo za konferencije na poslu .... i to one u kojima pretezno slusam a manje govorim s obzirom na to da nisam bas previse zadovoljam kvalitetom mikrofona.... to traje max sat ili sat i pol tako da ih nisam dulje testirao... ali vjerujem da mogu izdrzati barem 3 sata

 

natrag na temu ... pogledao sam par reviewa za ove 1MORE .. za mikrofon kazu da je prosjecan tako da opet nisam siguran da li ih uzeti ... takodjer .. vidim da se mogu dobiti za znatno nizu lovu ako se naruci direktno iz kine (i uz malo srece na pošti)... oko 66 dolara

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2019 10:02 (BoTiA).
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
BoTiA kaže...

 glede baterije,  QCY T1C koristim samo za konferencije na poslu .... i to one u kojima pretezno slusam a manje govorim s obzirom na to da nisam bas previse zadovoljam kvalitetom mikrofona.... to traje max sat ili sat i pol tako da ih nisam dulje testirao... ali vjerujem da mogu izdrzati barem 3 sata

 

natrag na temu ... pogledao sam par reviewa za ove 1MORE .. za mikrofon kazu da je prosjecan tako da opet nisam siguran da li ih uzeti ... takodjer .. vidim da se mogu dobiti za znatno nizu lovu ako se naruci direktno iz kine (i uz malo srece na pošti)... oko 66 dolara

 

Pripazi kod naručivanja iz Kine, tamo se vrti model koji nije ovaj iz recenzije, a koji se od recenziranog razlikuje u nekolicini bitnih aspekata: ima lošiji čipset (vjerojatno nema tako dobru povezivost te ne podržava Bluetooth 5.0), upola kraću bateriju (deklarirana je na 2,5 sata, znači da realno traje maksimalno 2 sata) te nema adaptivni Master/Slave koncept. Da bi bio siguran, model kojeg naručuješ mora imati oznaku E1026BT-I, a ne E1026BT. Da bi stvar bila još malo kompliciranija, E1026BT (stari model) je također dospio na par mjesta u Europi, poput Ukrajine, gdje se još uvijek prodaje u tolikim količinama da na njihovo tržište E1026BT-I (novi model) zasad neće ni stizati.

 

Ukratko, ako ćeš naručivati, pazi da je u pitanju E1026BT-I.

 

Što se mikrofona tiče, nisam imao baš nikakvih problema s telefoniranjem. Najbolji pokazatelj obično mi bude to da li me netko od prijatelja ili rodbine pitaju s čega ih zovem ili ne. Ako nitko ništa ne komentira, to znači da nisu skužili nikakvu razliku u odnosu na klasično telefoniranje (klafranje u mobitel). S ovim slušalicama nitko me nije ništa pitao 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p

hvala, ovo bi trebao biti link:

https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_009651403454.html

 

je li to to?

16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije p
BoTiA kaže...

hvala, ovo bi trebao biti link:

https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_009651403454.html

 

je li to to?

 

Jest, to je novi model 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
neaktivan
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

.. razmisljam o tim QCY T2C ili cak 1More, trazim neke fizicki manje slusalice da zamijenim svoje plantronics backbeat 903+ .. ali ne znam kako ce se ponasati kod trcanja (zbog ispadanja) nekako sam navikao da idu preko uha, a ni hardverski nisu nesto kvalitetnije od ovih koje trenutno imam .. da se mogu negdje bar probati

 

pozz

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
1MORE Stylish True Wireless - Najisplativije potpu

navodno i updajtom ce izbaciti i podesavanje glasnoce sa tipkama, ja sam narucio sa gearvita, imate kupon wx1more

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice