5G era službeno započela i u Kini

poruka: 12
|
čitano: 3.476
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "5G era službeno započela i u Kini".
15 godina
offline
5G era službeno započela i u Kini

hoćemo sad brojati godine od tog datuma pa će sljedeća biti 1. godina 5g e.? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
5G era službeno započela i u Kini

...

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 14:36 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
5G era službeno započela i u Kini

Nadam se da će, ako ništa drugo, cijene mobilnog interneta pasti ili da ćemo dobivati više prometa za istu cijenu.

Osim toga ništa me drugo ne zanima jer je kvalitetan 4g i više nego dovoljan za većinu stvari koje koristim u pokretu. Isto tako nadam se da 5g nije previše štetan na zdravlje (nisam se baš informirao o tome).

Kužim sve prednosti 5g i nizak ping i iot itd. ali meni se još uvijek više sviđa ideja kvalitetne 4g pokrivenosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 5G era službeno započela i u Kini
Motorino kaže...

...

Osim toga ništa me drugo ne zanima jer je kvalitetan 4g i više nego dovoljan za većinu stvari koje koristim u pokretu...

Same here. Meni je čak i 3G dovoljan koliko koristim mobilni internet, ali bilo bi lijepo da 4G ima istu razinu pokrivenosti kao i 3G.

Motorino kaže...

Kužim sve prednosti 5g i nizak ping i iot itd. ali meni se još uvijek više sviđa ideja kvalitetne 4g pokrivenosti.

Meni izgleda da je 5G više nekako usmjeren na kućni internet i IoT uređaje; ne bih imao ništa protiv da se poboljša pokrivenost 4G-a i da 5G mreža bude samo za kuće i IoT uređaje. 4G je dovoljno dobar za mobitele, samo malo unaprijediti tehnologiju, poboljšati pokrivenost i to je to...

15 godina
neaktivan
offline
Re: 5G era službeno započela i u Kini
China Unicorn! Dajte malo se uozbiljite!
Life is a sexually transmitted disease and there is a 100% mortality rate.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: 5G era službeno započela i u Kini

China Unicom

 

Gorden
8 godina
offline
5G era službeno započela i u Kini

 

 

Koje prednosti donosi 5G za smartphoneove vama koji želite odma kupiti 5G mobitel? 

 

5G bi trebao omogučiti bolju pokrivenost u zabiti i smanjiti zagušenje u gušče naseljenom području ali opčenito 5g ne donosi ništa posebno u odnosu na 4G.  Koje sadržaje bi vi gledali a da vam 4G nije dobar ?? Ja na mobu slušam muziku u oblaku, reicmo aplikacija SoundCloud ili aplikacija MusicPiped koja pušta pjesme sa Youtubea  ima i drugih aplikacija ali sam ja trenutno na ovim.

 

5G nepotrebno poskupljuje smartphone, za sad se isplati pričekati da cijena čipova padne i onda priječi na 5G.

 

 

Prednost vidim samo u kućnim internetima, ja sam trenutno na Tele2 koji koristi 4G mrežu i radi mi puno bolje od Adsl-a koji sam imao prije, kod mene je najviše bilo problema sa povremenim štekanjem i mislio sam da je do rutera i kaže mi t-com tehničar da nije problem u ruteru već su telefonski vodovi loše kvalitete, nisu namjenjeni za velike brzine. Sad kad sam na tele2 4g sam se  preporodio :)  a od 5G na kućnom internetu očekujem da bi mogao gledati online 4K sadržaje bez štekanja i to ako  to rade više osoba u kućanstvu.

Na smartphoneu ne vidim prednost, neznam što bi on meni mogao ponuditi a da 4G nije ?

 

 

 

 
2 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: 5G era službeno započela i u Kini
Kina je zakleta fašisto-komunistička diktatura a 5G nije mreža zbog nas, glupe raje: nikad ni jedna tehnologija nije uvedena zbog dobrobiti čovjeka i čovječanstva. Ni jedan političar ili direktor nije tu radi ljudi i ljudskog napretka. To morate imati na pameti svaki put kad vam budu lagali o "ekologiji, napretku i boljitku" jer iza toga stoje uvijek samo nečiji interesi; kontrola i manipulacija. Ako još niste, čitajte Orvelovu '84., bit će vam jasnije sadašnje vrijeme.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.11.2019 22:03 (Kokobil50).
 
0 10 hvala 0
8 godina
offline
Re: 5G era službeno započela i u Kini
Kao sto niti jedan pekar nije u gradu da bi ti imao dobar kruh, nego da bi punio svoj vlastiti dzep. Sram ga bilo.
7 godina
protjeran
offline
Re: 5G era službeno započela i u Kini
Umbel kaže...
Kao sto niti jedan pekar nije u gradu da bi ti imao dobar kruh, nego da bi punio svoj vlastiti dzep. Sram ga bilo.

 Mozes li preporuciti dobrog pekara?

4 godine
neaktivan
offline
5G era službeno započela i u Kini

Iako jos nije 5G mreza zazivjela u potpunosti , Japanci pocinju razvijati strategiju za 6G mrezu koji bi trebao biti dostupan oko 2030.

 

https://www.japantimes.co.jp/news/2020/01/21/business/tech/japan-strategy-6g-wireless-communication-networks-2030/

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 17:40 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: 5G era službeno započela i u Kini
Ma kakav Japan to samo da nešto pišu. Njihovo je prošlo.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice