A1 predstavio pametne spremnike za otpad temeljene

poruka: 6
|
čitano: 3.515
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 predstavio pametne spremnike za otpad temeljene".
8 godina
offline
A1 predstavio pametne spremnike za otpad temeljene

Ovo bi mogao biti uspješan proizvod kod A1, budući da su zakazali u pružanju interneta. 

 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: A1 predstavio pametne spremnike za otpad temel
T700 kaže...

Ovo bi mogao biti uspješan proizvod kod A1, budući da su zakazali u pružanju interneta. 

 

 "Zahvaljujući tehnologiji interneta stvari (IoT) te povezivosti na A1 NB IoT mreži nužnima za rad pametnih spremnika..."

 

Usporedi svoju i ovu recenicu i dodi do zakljucka 

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
15 godina
offline
A1 predstavio pametne spremnike za otpad temeljene

ugodno je ponekad pročitati ovakvu koncentraciju PR bulšita, čisto da se ne zaboravi kako "velike" firme u nas funkcioniraju. repetitio est (pas) mater ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: A1 predstavio pametne spremnike za otpad temel
Možda super za uređene države. U nas se ni ne razdvaja otpad kako treba, sve ostalo je već sci-fi.
A i cijena dotične kante za smeće je tko zna koja s obzirom na ove normalne.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 16:45 (MasterOdisasteR).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: A1 predstavio pametne spremnike za otpad temel
Hrpa takvoga već proizvodimo, a ovi su uvezli fino upakiranu kantu i preprodaju je. Umjesto da povuku neke domaće proizvođače malo, ali ok ipak su oni stranci...
A druga stvar, neće otpad sam uskočiti u kantu, ljudi to trebaju...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
A1 predstavio pametne spremnike za otpad temeljene

interesantno je da imamo kante za reciklažu koje na kraju sve zajedno bacaju u isti kamion :D 

 

Ovo nema smisla i  ne motivira ljude da bi trebali reciklirati. I još je gore što nam reciklažu naplačuju. U nekim državama ako ne želis reciklirati, naplate ti smeče dok kod nas naplate i ako si reciklirao ili nisi. 

 

 

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice