Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

poruka: 19
|
čitano: 8.706
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav".
15 godina
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

Mogu i malo više rama roknuti. Jebote 8 giga je ništa.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

Predator je zaista prigodan naziv za ovako ružan komad hardvera.

frajerica
 
4 1 hvala 0
10 godina
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

...no to je nažalost cijena ovakvih modela koji ciljaju na škrtije kupce...

 

Jbt daš 10000kn za laptop pa ti vele da si škrtac 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

Acer je oduvijek bio smece od firme i ostao (kroz ruke mi je proslo stotine raznog Acerovog smeca). Kako mozes napraviti gamerski laptop na kojem nemres igrati jer je tipkovnica prevruca!? Slamperaj teski! Da mi netko pokloni od Acera bilo sta, odmah bi ga se rijesio.

 
1 3 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na
dd.inc kaže...

Acer je oduvijek bio smece od firme i ostao (kroz ruke mi je proslo stotine raznog Acerovog smeca). Kako mozes napraviti gamerski laptop na kojem nemres igrati jer je tipkovnica prevruca!? Slamperaj teski! Da mi netko pokloni od Acera bilo sta, odmah bi ga se rijesio.

Swiftovi su odlicni laptopi s obzirom na cijenu, best buy.  

 

Cek sad tek vidim, tipkovnica se ugrije do 38°C a tvoj komentar na to je da "nemres igrati jer je tipkovnica prevruca"? Ajde ti Snickers pojedi...

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 11:23 (ansha).
8 godina
odjavljen
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

totalno je besmisleno uparit ovakav procesor sa ovakvim grafičkim karitcama, osobito sa 1050ti, 1060 ajd jos može nekako proći

taj cpu je overkill za te grafke

 

pentiumi, i3 sa grafikom mx150 gtx 1050 i 1050ti

i5 sa grafikom 1050ti, 1060 i 1070

i7 sa grafikom 1060, 1070, 1080 ...

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na
Za one koji nemaju potrebe vući laptop za sobom, kupuje se pravi desktop; za 10.000kn se složi vrhunska konfiguracija sa 27" monitorom i mehaničkom tipkovnicom. Ovo je besmisleno - nije za kvalitetno igranje. Em su im ekrani nikakvi, em se previše griju i zuje, em su teški. A performanse za igre slabe.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na
ansha kaže...
Swiftovi su odlicni laptopi s obzirom na cijenu, best buy. 

Slazem se.

 

Jedini jos uvijek nude otvore za RAM i disk, jedini nude 512GB SSD u laptopima izmedju 500-700€, jedini nude 1080p na vecini laptopa oko 500€.

Doduse imaju manje modela sa Win10, ali kod entry level segmenta trzista nude najvise.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

ovaj nije lovac na glave nego somove, desetak njih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na
dd.inc kaže...

Acer je oduvijek bio smece od firme i ostao (kroz ruke mi je proslo stotine raznog Acerovog smeca). Kako mozes napraviti gamerski laptop na kojem nemres igrati jer je tipkovnica prevruca!? Slamperaj teski! Da mi netko pokloni od Acera bilo sta, odmah bi ga se rijesio.

 A tek kad trebaš ganjati garanciju kod njih, frend mi pričao riknula mu matična, tražio servis, oni rekli ušla je voda unutra i odbili ga, a čuvo ga ko oko u glavi, i slikaj se

16 godina
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

Recenzija 'jeftinog/gamerskog' laptopa od pišljivih 10K novčića, a u kojoj testiraju dotičnog samo u CineBenchu i World of Tanks.

 

BTW zašto noviji model ima manje radne memorije (8vs16Gb) i sporiji ekran (60vs144Hz)?

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

koja je fora kupovati laptope s tako skupim/brzim procesorima kad radi zagrijavanja ne dostižu punu brzinu? radije kupiti lap s jeftinijim procesorom koji će postići punu brzinu i po performansama dostići skupljega... so much win

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

Uzeo sam HP Omen sa 8400 kuna, sa slicnim hardwerom i boljim ekranom (120Hz) i GTX 1060. RAM mogu nadograditi.

 

https://store.hp.com/UKStore/Merch/Product.aspx?id=3ZV26EA&opt=ABU&sel=NTB

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

Imao sam gaming laptop sa i7 4gen imao je problema sa pregrijavanjem , sada imam laptop sa i7 7gen poduzeo sam drasticne mjere da ga drzim ispod 90C, naravno sve je ok dok laptop ne throttla ili dok ne moras radit pauzu jer ti se laptop previse grije na WASD podrucju da ti se cak znoje prsti tad imas problem.Ne postoji laptop bez mana i problema.Zato postoje recenzije i forumi.Procesori su napredovali u 8gen i5 8300h podrzava ht i digli takt na 4ghz znate zasto ? Jer 7300hq bottlenecka.Ista stvar kao da odes uparit i5 2400 sa gtx 1060 ili rx 580.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na
memulica kaže...

Recenzija 'jeftinog/gamerskog' laptopa od pišljivih 10K novčića, a u kojoj testiraju dotičnog samo u CineBenchu i World of Tanks.

 

BTW zašto noviji model ima manje radne memorije (8vs16Gb) i sporiji ekran (60vs144Hz)?

 

 Ta dva testa su korištena za usporedbu performansi između različih modela laptopa. Primjeti da ih je 16 i da su svi obrađeni u sklopu iste teme. Niti je bilo vremena niti ima smisla testirati svaki pojedini model u svim igrama. Dodao sam referentne rezultate s različitim kombinacijama procesora i grafike. 

Noviji vs stariji model je irelevantno jer modeli dolaze u hrpi različitih konfiguracija koje variraju po tipu procesora, količini memorije, grafičkoj kartici, konfiguraciji SSD-a i HDD-a, nekad i po tipu ekrana, tipu portova i konfiguraciji hlađenja. Dakle to što je model noviji ne mora značiti da ima više memorije ili brži ekran. 

14 godina
offline
Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na glav

Koja je to ogromna cijena za nikakve performanse.

 

Laptop vrlo slične snage sam kupio prije 2 godine za iste novce.

 

Pogledaj pod moj "Moj PC". Sve što je unutra (- SSD) sam platio oko 10,200kn te 2017 godine.

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na
Ferritin kaže...

Koja je to ogromna cijena za nikakve performanse.

 

Laptop vrlo slične snage sam kupio prije 2 godine za iste novce.

 

Pogledaj pod moj "Moj PC". Sve što je unutra (- SSD) sam platio oko 10,200kn te 2017 godine.

 I što ti je sad čudno - što sličan laptop košta slično?

14 godina
offline
Re: Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na
Denis kaže...
Ferritin kaže...

Koja je to ogromna cijena za nikakve performanse.

 

Laptop vrlo slične snage sam kupio prije 2 godine za iste novce.

 

Pogledaj pod moj "Moj PC". Sve što je unutra (- SSD) sam platio oko 10,200kn te 2017 godine.

 I što ti je sad čudno - što sličan laptop košta slično?

Ne znam da li ja krivo razmišljam, ali čovjek bi očekivao ili bolje performanse ili bolju cijenu, uzimajući u obzir da je u međuvremenu izašla cijela nova generacija grafičkih kartica i procesora.

Red tuge, red bijesa
15 godina
offline
Re: Acer Predator Helios 300 - Plastični lovac na
Ferritin kaže...

Ne znam da li ja krivo razmišljam, ali čovjek bi očekivao ili bolje performanse ili bolju cijenu, uzimajući u obzir da je u međuvremenu izašla cijela nova generacija grafičkih kartica i procesora.

 Ne razmisljas krivo, ali

 

8. generacija Intela jest bolja u odnosu na prijasnje generacije, vise nego sto je razlika izmedju 7xxx i 6xxx generacija.

Ukoliko SSD ide preko PCI-e utora umjesto SATA i tu je vidljiv napredak.

 

Problem je sto je RAM standardan nekoliko godina, dok je RTX 20X0 genracija grafickih jos uvijek tesko dostupan luksuz u laptopima.

SSD je nama prodavacima jos uvijek istaknut kao specijalna ponuda od strane uvoznika, iako se Samsung EVO 256GB jos 2015. mogao kupiti za 750kn.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice